internetWEEK.cz menu TOPlist

Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!

Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!

Každý rok to umí na Sibiři pořádně roztočit. Na závěr lyžařské sezóny musí všichni do plavek. Každým rokem je jich víc a víc. Podívejte se na velkou foto a video galerii!

 

Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!

Zajímavostí z Ruska přichází pomálu. Proto jsme ihned využili příležitosti o jedné informovat.

 

Sibiřský ski areál Šeregeš každoročně uzavírá sezónu přímo pohádkově.

 

Z videí a fotografií však těžko poznat, zda jsou všichni tak otužilí, nebo jim opravdu není zima. Ani z videí a fotografií nevydekujeme, jak účastníci akce získali na poměry Sibiře svěží opálení.

 

bikini ski

 

bikini ski

 

bikini ski

 

bikini ski

 

bikini ski

 

bikini ski

 

 

 

 

 

Dosavadní oficiální rekord v počtu letně oblečených lyžařů a snowboardistů je z roku 2017. To číslo je opravdu ohromující a zapsané v Guinessově knize rekordů: 1.498. Ale bez komisařů se jich zde údajně sešlo ještě víc. Přes 1.800.

 

Ohromující je zároveň ohlas v médiích a na internetu po celém světě. Kde je zájem, je i byznys. Možná by podobná akce mohla inspirovat také domácí vlekaře. Do té doby akci považujte za zajímavý cestovatelský tip kam za sportem: Šeregeš / Sibiř / Rusko.

 

Foto: Twitter / Instagram

 

Video: YouTube

 

Další příspěvky autora: Báá


Články ve stejných kategoriích:

Sport   Videa   Rusko   Zábava   Cestování  


Kategorie Zábava


Sexuální ruleta: to se někdo musí hodně nudit!Sexuální ruleta: to se někdo musí hodně nudit!
Zábava zlaté mládeže ze Srbska se šíří do světa. Neuvěřitelné. Při této swingers párty jde o život.Emma Allen: Timelapse evoluce na obličeji umělkyněEmma Allen: Timelapse evoluce na obličeji umělkyně
Britská umělkyně přemalovala svůj obličej 1250krát. Aby ukázala evoluci života a svůj pohled do lidského budoucna. Toto video však není jejím prvním počinem. Jednou zestárla a umřela, aby se znovu narodila. A věnuje se také chvályhodným tématům…A tuhle znáte?A tuhle znáte?
10 vtipů ze života, ve kterých se snad nepoznáte...Vybíráme: vtipná videaVybíráme: vtipná videa
Vtipných videí je na internetu moc. Pokusili jsme se z toho vtipnějšího udělat zajímavý výběr......a tuhle znáte?...a tuhle znáte?
Přišel finančák na Agrofert.Modelka a PhotoshopModelka a Photoshop
Reklama je fikce. Deformovaná realita, která je vždy pozitivní. Platí to také u modelek, které jsou díky tunám kosmetiky a počítačovým programům vždy perfektní. Podívejte se, co dokáže Photoshop.Kochat se velkým poprsím je zdraví prospěšnéKochat se velkým poprsím je zdraví prospěšné
O takové vědecké studii informoval časopis New England Journal of Medicine, server DailyRecords a dokonce National Geographic. Později se ukázalo, že jde o kachnu. Ale krásnou. A argumentace údajné studie zní tak věrohodně, že stojí za prověření…Durex: povedené reklamyDurex: povedené reklamy
Je mi záhadou, proč je kolem nás tolik trapné reklamy, když je tak jednoduché udělat reklamu vtipnou...Vracel jsem se nad ránem prezidentským krokemVracel jsem se nad ránem prezidentským krokem
Chvilka poezie z reálného života...Video: kdyby zvířata jedla ve fast fooduVideo: kdyby zvířata jedla ve fast foodu
Obezita je problémem nejen vyspělých zemí. Za viníka je často označováno stravování ve fast foodu. Jak by to vypadalo, kdyby se takto stravovaly zvířátka?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí