internetWEEK.cz menu TOPlist

Keshe: volná energie a továrna na absolutno

Keshe: volná energie a továrna na absolutno

Ani netušíte, že lidstvo bude brzy žít úplně jinak. Dostane k dispozici antigravitační pohon, volné energie a další epochální objevy. V Evropě je rozdává íránský badatel M.T.Keshe.

 

Keshe: volná energie a továrna na absolutno

Příběh M. T. Keshe připomíná nefalšovanou science-fiction. Čechovi se asi vybaví „Továrna na absolutno“ od Karla Čapka, kde hraje ústřední roli zázračný karburátor produkující zdarma energii. Údajný zachránce lidstva - nový Albert Einstein a potenciální nositel mnoha Nobelových cen - je íránský jaderný inženýr dr. Mehran Tavakoli Keshe. Doslova spasitel světa se rozhodl předat své objevy a patenty vládám, aby zlepšil život obyčejných lidí. Někdo jásá. Oficiální média mlčí, mlčí kompetentní úřady, mlčí i vědci. Svou kampaň dr. Keshe zahájil v dubnu 2012 a pokračuje v ní v evropských městech za lhostejnosti oficiálních médií. Proč asi?

 

http://internetweek.cz/mimozemske-civilizace/o-utajovani-zdroju-steve-m-greer >>>

 

Dr. Keshe tvrdí, že vyvinul technologii plazmového reaktoru, který generuje volnou energii. Aplikace má způsobit převrat v oblasti zdravotnictví, životního prostředí, dopravy, nových materiálů a samozřejmě v oblasti energetiky. Nadace Keshe Foundation poskytuje tuto technologii zadarmo, aby měl každý národ dostatek energie, jídla a vody. Dr. Keshe předpokládá, že do konce roku 2012 by měla mít k dispozici aplikace všech technologických projektů asi polovina obyvatel naší planety.

 

 

Volná energie - Science-fiction?

Na posledním veřejném vystoupení 17. listopadu ve Florencii předvedl íránský vědec technologii, kterou nazval Magravs. Technologie, založená na magnetickém a gravitačním principu, umožní cestování po planetě i mimo ni. Lidstvu se otevře vesmír. Magravs umožňuje neuvěřitelně rychlou přepravu po Zemi i ve vesmíru, a to prakticky zdarma. Let z Teheránu do New Yorku bude trvat 10 minut. Keshe slibuje převratné technologie, které odstraní na celém světě energetickou krizi a hlad. Své patenty a plány rozdal už 11 státům světa, mezi nimi také zástupcům České republiky.

 

Kdo je M. T. Keshe?

“Mehran Tavakoli Keshe je jaderný inženýr íránského původu, který se zabývá výzkumem plazmových reaktorů. Prohlašuje, že objevil pokročilou vesmírnou technologii, kterou používá Írán, s jejíž pomocí se podařilo ukořistit americký bezpilotní letoun v roce 2011. Napsal tři knihy věnované problematice hmoty. Je zakladatel Keshe Foundation, která od března 2012 sídlí v Belgii. Některé jeho názory jsou neslučitelné s fakty, zjištěnými moderní vědou, konkrétně jeho model neutronu je v přímém rozporu se známými fakty. Podle Keshe se neutron skládá z hmoty, antihmoty a temné hmoty.“ (Wikipedia.org).

 

http://www.inspirativni.tv/m-t-keshe-technologie-ktere-zmeni-svet/ >>>

 

V roce 2011 byl Dr. Keshe zadržen kanadskou vládou, když cestoval z Belgie do Mexika. Po 11 dnech byl vyhoštěn.

Dr. Keshe vystupuje rád jako mírotvůrce. „Až se lidé naučí, že mohou žít v míru, pak přijde ta pravá doba a člověk bude dost vyspělý, aby přistoupil k dalšímu kroku. Až člověk přejde se svým přístupem válek a zabíjení do vesmíru a narazí tam na další bytosti, které mají mnohem pokročilejší znalosti o stvoření, ty nedovolí, aby se pokračovalo s touto technologií, s tímto zabíjením a ničením. Lidé dostanou lekci, na kterou nikdy nezapomenou. Pak zapomenou, že tam přišli zabíjet kvůli přežití.“

 

 

Íránský vynálezce slíbil, že jeho odkaz bude posmrtně předán OSN. Ač muslim, hlásí se k náboženské organizaci Světová spravedlnost sídlící v Izraeli, která propaguje sjednocení všech náboženství.

 

Proč Dr. Keshe ještě žije?

Kesheho technologie by otřásla světem i ve smyslu mocensko-vojenském, například letouny fungující na této bázi prý radary nezjistí. Tudíž obrana by byla nemožná. Ekonomicky by to znamenalo, že energetické firmy rychle zkrachují.

 

Tváří v tvář těmto informacím mne napadají různé pochybnosti. Například proč inženýr Keshe neposkytl tyto technologie své zemi a proč jí neumožnil, aby se stala světovou mocností číslo 1? Je možné, že Keshe je natolik dobromyslný, že chce prostě vynálezy předat celému lidstvu. A proč je vlastně ještě naživu? Z hlediska Íránců je vlastizrádce. Pro Západ, resp. Izrael, znamená neuvěřitelnou hrozbu. Americké tajné služby a Mossad nám už mnohokrát předvedly, jak dobře si umí s takovými hrozbami poradit. Americké bezpilotní letouny neustále zabíjejí údajné teroristy v Asii i v Africe. Dr. Keshe sedí v Belgii, jezdí po Evropě - a nic. Z toho plyne jeden logický závěr: Keshe mystifikuje, jinak by byl dávno mrtvý.

 

http://www.cestyksobe.cz/keshe-foundation-ad1667/ >>>

 

Zdroje:
wikipedia.org
http://www.knihy-a.cz/21554/blizi-se-bod-zlomu-technologie-mt-keshe
http://www.keshefoundation.org/en/introduction/mehran-tavakoli-keshe
http://pesn.com/2011/01/15/9501744 _Keshe_kidnapped_in_Canada_over_false_nuclear_weapons_concerns/
http://www.freigeist-forum-tuebingen.de/2012/07/merhan-tavakoli-keshe-erklart-frei.html
Foto: http://www.flickr.com/photos/elektor/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Volná energie   Zajímavosti ze světa   Věda   Sci-fi   Zajímavé video  


Kategorie Volná energie


O utajování zdrojů – Steve M. GreerO utajování zdrojů – Steve M. Greer
Ufolog Steve M. Greer vystoupil na summitu Evropské exopolitiky. Z jeho vystoupení s názvem Příslib nové energie je velmi zajímavé video...


Kategorie Sci-fi


Futuristické, elektrické a vertikálně startující letadlo opravdu létá!Futuristické, elektrické a vertikálně startující letadlo opravdu létá!
Jsme opět blíže ke sci-fi budoucnosti. Německý start-up Lilium dostal své letadlo do vzduchu. Podívejte se, jak létá a funguje. Na první test obdivuhodné!Námět pro české nevěstince – sci-fi sexNámět pro české nevěstince – sci-fi sex
Každý fanoušek sci-fi tajně touží po princezně Leie z Hvězdných válek. V americké Nevadě vsadili na chtíč po nadpozemském sexuálním zážitku a zrodil se první mimozemský nevěstinec.


Kategorie Věda


Solární čistička vzduchu vyrábějící vodík?Solární čistička vzduchu vyrábějící vodík?
Na univerzitě v Antwerpách spojily dva projekty do jednoho. A funguje to!Vědci vidí ve 3D skrz zeď. Jednoduše s drony a WI-FIVědci vidí ve 3D skrz zeď. Jednoduše s drony a WI-FI
Technologie je navíc velmi jednoduchá a levná. Záchranáři, archeologové a jistě i vojáci mohou jásat.Nový orgán v lidském těle: Okruží alias mesenterium. Opravdu senzace? Nový orgán v lidském těle: Okruží alias mesenterium. Opravdu senzace?
O objevu objeveného informoval poměrně seriózně Daily Mail. Většina světového tisku zprávu zjednodušila a udělala z toho senzaci. Jak to tedy ve skutečnosti je?Čeští vědci našli originální recept na přípravu nových antibiotikČeští vědci našli originální recept na přípravu nových antibiotik
Současná antibiotika zabírají čím dál méně. V centru Biocev však vědci našli způsob, jak urychlit evoluci přírodních procesů a získat nová silná antibiotika.Sonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci SaturnuSonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci Saturnu
Ještě žádná sonda se nedostala takhle blízko k Saturnu. Zatím jsme se mohli spoléhat jen na naše odhady založené na dosavadních zkušenostech s jinými oblastmi prstenců. Z toho jsme pak odvozovali, jak by mohla mezera mezi planetou a prstenci vypadat.Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!
V různých koutech světa se lidé dožívají různého průměrného věku. Ale všude se neustále prodlužuje. A do roku 2030 vědci očekávají prolomení magické devadesátky!Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!
Většina savců kost v penisu má. Ačkoliv její velikost se velmi liší. A vědci přišli se zajímavým evolučním vysvětlením záhady pyjové kosti.I běžné léky na bolest z Vás udělají hluché, mrtvé nebo zombieI běžné léky na bolest z Vás udělají hluché, mrtvé nebo zombie
Běžné léky na bolest a nachlazení není dobré zobat jen tak preventivně. Pravidelně a v nadměrném množství. A v některých situacích raději vůbec!Diamantová baterie: Rána pod pás pro skeptiky!Diamantová baterie: Rána pod pás pro skeptiky!
Opravdová revoluce ve výrobě elektřiny je tu! Nic se nehýbe. Žádná chemie. To se jen diamanty sluní v radioaktivním odpadu...Vědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurůVědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurů
Vědci provedli vrty v kráteru Chicxulub a dostali se k horninám, které by se měly nacházet v mnohem větší hloubce.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí