internetWEEK.cz menu TOPlist

Kolik toho vypotíme za den na internetu?

Kolik toho vypotíme za den na internetu?

Na internetu se objevila zajímavá infografika, která popisuje typický den na internetu. Kolik článků napíšeme, kolik hodin strávíme na Facebooku a o kolik se rozšíří obsah internetu za jediný den?

 

Kolik toho vypotíme za den na internetu?

Statistiky z infografiky jsou docela zajímavé, i když je nutné brát je s rezervou. Zejména o statistikách sociálních sítí se v poslední době píše, že jsou upraveny tak, aby vyhovovaly marketingovým strategiím původce.

 

Každý den:

  • se obsah internetu rozroste o objem informací, na který bychom potřebovali 168 milionů DVD nosičů.
  • je odesláno 294 miliard emailů.
  • jsou napsány 2 miliony příspěvků na blogy. Kdybychom je chtěli všechny vydat v časopise Time, potřebovali bychom na jediný den 770 ročníků slavného magazínu.
  • 172 milionů různých lidí navštíví Facebook.
  • 40 milionů lidí navštíví Twitter.
  • 4,7 miliard minut (8942 let) úhrnně strávíme na Facebooku.
  • 532 milionů statusů přibude na Facebook.
  • 250 milionů nových fotografií je nahráno na Facebook.
  • 864 000 hodin videa je nahráno na Youtube.com.
  • je prodáno 378 000 nových iPhonů, zatímco se narodí jen 371 000 dětí

 

Originální infografiku naleznete zde: http://images.mbaonline.com.s3.amazonaws.com/day-in-the-internet.jpg

 

Další příspěvky autora: PK


Články ve stejných kategoriích:

Zábava   Informace   Statistika  


Kategorie Informace


Podprahové záběryPodprahové záběry
Česká televize odvysílala v odpoledním bloku dětských pořadů jeden z dílů večerníčku Pane, pojďte si hrát. Byl natočen v druhé půli šedesátých let. Jestli se na něj dívaly i vaše děti, tak zkonzumovaly také podprahovou informaci Hlasuji pro mír!


Kategorie Zábava


Sexuální ruleta: to se někdo musí hodně nudit!Sexuální ruleta: to se někdo musí hodně nudit!
Zábava zlaté mládeže ze Srbska se šíří do světa. Neuvěřitelné. Při této swingers párty jde o život.Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!
Každý rok to umí na Sibiři pořádně roztočit. Na závěr lyžařské sezóny musí všichni do plavek. Každým rokem je jich víc a víc. Podívejte se na velkou foto a video galerii!Emma Allen: Timelapse evoluce na obličeji umělkyněEmma Allen: Timelapse evoluce na obličeji umělkyně
Britská umělkyně přemalovala svůj obličej 1250krát. Aby ukázala evoluci života a svůj pohled do lidského budoucna. Toto video však není jejím prvním počinem. Jednou zestárla a umřela, aby se znovu narodila. A věnuje se také chvályhodným tématům…A tuhle znáte?A tuhle znáte?
10 vtipů ze života, ve kterých se snad nepoznáte...Vybíráme: vtipná videaVybíráme: vtipná videa
Vtipných videí je na internetu moc. Pokusili jsme se z toho vtipnějšího udělat zajímavý výběr......a tuhle znáte?...a tuhle znáte?
Přišel finančák na Agrofert.Modelka a PhotoshopModelka a Photoshop
Reklama je fikce. Deformovaná realita, která je vždy pozitivní. Platí to také u modelek, které jsou díky tunám kosmetiky a počítačovým programům vždy perfektní. Podívejte se, co dokáže Photoshop.Kochat se velkým poprsím je zdraví prospěšnéKochat se velkým poprsím je zdraví prospěšné
O takové vědecké studii informoval časopis New England Journal of Medicine, server DailyRecords a dokonce National Geographic. Později se ukázalo, že jde o kachnu. Ale krásnou. A argumentace údajné studie zní tak věrohodně, že stojí za prověření…Durex: povedené reklamyDurex: povedené reklamy
Je mi záhadou, proč je kolem nás tolik trapné reklamy, když je tak jednoduché udělat reklamu vtipnou...Vracel jsem se nad ránem prezidentským krokemVracel jsem se nad ránem prezidentským krokem
Chvilka poezie z reálného života...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí