internetWEEK.cz menu TOPlist

Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)

Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)

Bývalý pilot CIA Phil Marshall byl zavražděn. Investigativní novinář dokazuje, že šlo o špinavou akci některé tajné služby.

 

Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)

První část článku je zde: http://internetweek.cz/11-zari/autor-knih-o-konspiraci-11-zari-zastrelen >>>

 

Je to trojnásobná vražda, "black ops" - špinavá operace, kterou pravděpodobně provedli nájemní zabijáci zpravodajských služeb. Jsem si tím na sto procent jist, říká expert na tajné služby Wayne Madsen. Podle něj byl Marshall zavražděn, protože vlastnil nějaké citlivé informace. Madsen, který pracuje jako nezávislý novinář, provedl na místě činu vlastní pátrání. Mluvil se sousedy a se známými rodiny Marshallů, prozkoumal místo činu a dozvěděl se množství informací, které naznačují, že to byly s největší pravděpodobností tajné služby, které nechaly zavraždit Marshalla, jeho děti a vše narafičily tak, aby to vypadalo jako sebevražda šíleného spisovatele konspiračních teorií o 11. září. Byla by to snadná spekulace, kdyby to netvrdil bývalý zpravodajský důstojník z NSA. Madsen své podezření vyslovil veřejně v rozhlasové relaci alternativního pořadu „No Lies Radio“ Kevina Barretta, který patří ke skupině, která si říká "Pravda o 11. září".

 

Místo činu

Bývalý pilot United Airlines a někdejší pilot CIA a DEA bydlel v malém předměstí u města Murphys, ve čtvrti Forest Meadows v Claveras County v Kalifornii. Odstěhoval se tam asi před 10 lety ze Santa Barbary, protože chtěl mít klid na psaní svých knih. Žil v domku sám se svými dětmi. Manželka s rodinou nežila. Mrtvoly byly nalezeny v sobotu dopoledne, když kamarádi obou dětí přišli zjistit, proč nekomunikují. Přední dveře do domu byly otevřené, přitom Marshall nikdy nenechával dveře otevřené. Také boční dveře, které Marshall podle sousedů vždy zavíral, byly pootevřené.

 

Vyšetřování

Vyšetřující šerif z Calaveras County je nevěrohodný. Místo činu nebylo řádně ohledáno. Těla byla nalezena v sobotu dopoledne a již v neděli šerif uzavřel vyšetřování s tím, že se jedná o sebevraždu a vraždy, které spáchal otec dětí. Šerif je údajně ve spojení s republikány z Tea Party. Poslal profesionální úklidovou agenturu, aby uklidila místo činu před tím, než bylo ohledání místa činu ukončeno. Uklízeči tam byli dvakrát. Jednu noc to bylo pět nebo šest chlapů, s baterkami, prohlíželi zemi za domem a byli i v domě. Jedno z vozidel mělo označení státu Kalifornie, i když šerif řekl, že to byla záležitost okresu a do vyšetřování se stát nezapojil. A byl tam ještě jeden vůz s nezjištěnou poznávací značkou se soustavou komunikačních antén, které trčely ze střechy. Krom toho se do domu někdo vloupal, prošel dveřmi vzadu a něco v domě hledal. Také Marshallovy vzdálení příbuzní se tam objevili po oznámení, že došlo ke zločinu, a něco v domě hledali.

 

Motiv činu

Motivem vraždy nemuselo být to, že Marshall psal knihy o 11. září, ale to, že připravoval další knihu. Zatím se neví, jaké informace chtěl Marshall vypustit ven, protože jeho počítač zmizel a on s nikým nespolupracoval. Nikdo z Marshallových sousedů a přátel nevěří oficiální verzi. Některá média o Marshallovi napsala, že se jevil jako paranoidní, ale podle přátel to tak nebylo. Přesto příležitostně projevoval obavy o svou osobní bezpečnost, říkal, že si "musí chránit zadek". Marshall byl podle sousedů pohodář se smyslem pro humor, kterého ze všeho na světě nejvíc zajímaly jeho děti. Byl také zuřivý fanoušek amerického fotbalu, klubu Saints z New Orleans a těšil se na Super Bowl. K jeho údajné sebevraždě došlo dva dny před ním. Marshall neprojevoval žádné známky deprese. Údajně sdělil jednomu svému kamarádovi: „Budeš opravdu šokován, až uvidíš, co v té čtvrté knize mám.“

 

Další podezřelé indicie

Těsné sousedství. Šerif řekl, že domy jsou od sebe tak vzdálené, že nikdo nemohl slyšet výstřely. Ale podle Madsena jsou tamější domy postavené těsně vedle sebe, horizontálně i vertikálně, protože část Forest Meadows stojí na horském úbočí. Proto si tam sousedi vidí doslova do talíře. Domy jsou vedle sebe postavené tak těsně, že sousedi mohli slyšet, jak si Marshall ve svém domě píská.
Čas smrti. Ohledávač mrtvol prohlásil, že oběti zemřely v sobotu, kdy byla těla nalezena, ačkoliv jsou důkazy, že všichni byli zastřeleni v době mezi čtvrtkem a pátkem 1. února.
Nikdo neslyšel výstřely. Ale šerif prohlásil, že nejsou žádné známky použití tlumiče.
Zbraň. Marshall měl sice pistoli Glock, kterou byly vraždy spáchány, ale řekl sousedům, že nemá munici. Byl nalezen na zádech s pistolí pod sebou s průstřelem na levé straně hlavy. Šerif řekl, že v domě byla nalezena munice pro pistoli a na ní byl Marshallův snubní prsten. Marshall ale snubní prsten po odloučení od manželky nikdy nenosil. Proč to šerif řekl členům rodiny a od nich se to dozvěděli novináři? Měl to být náznak, že se Marshall zastřelil kvůli své ženě?
Děti byly zastřeleny ve spánku. Stále chybí velmi důležité zprávy z vyšetřování - toxikologický test a zpráva o stopách po výstřelu. Přesto šerif případ uzavřel, i když výsledky těchto zpráv by mohly závěr o sebevraždě zcela zvrátit. Například kdyby se zjistilo, že lidé nebo zastřelený pes byli zdrogovaní nebo že na hlavě Marshalla nejsou stopy po střelném prachu.
Média. Místní noviny Union Democrat nazvaly Marshalla chladnokrevným zabijákem a konspiračním teoretikem 11. září. Marshallova první manželka noviny kontaktovala s hanopisem na svého manžela. Chtěla ho očernit, ačkoliv ho neviděla od roku 1998, kdy se rozvedli. Dostalo za úkol pošpinit pověst svého exmanžela?

 

Marshall, CIA a DEA

Marshall napsal jako svou první knihu román "Lake Front" založený na událostech z jeho života. Lake Front je letiště v New Orleans, odkud v 80. letech létala letadla CIA a DEA (protidrogová Drug Enforcement Administration) na tajné operace. Jedním z pilotů byl Barry Seal, kterého Marshall dobře znal. Oba pracovali pro agentury, které v té době pašovaly kokain z Latinské Ameriky výměnou za americké zbraně. Oba létali do Nicaragui, protože USA podporovala tamní povstalce. V Lake Front poznal Marshall také plukovníka námořní pěchoty Olivera Northa, který vypovídal v Kongresu jako jeden z klíčových aktérů skandálu Írán-Contras. V roce 1986 bylo zjištěno, že Reaganova vláda prodávala ilegálně zbraně Íránu a z výtěžku financovala Contras v Nikaragui. Írán byl však v té době na seznamu zemí podporujících terorismus. Od tohoto postupu si americká administrativa slibovala, že docílí propuštění amerických rukojmí, kteří byli zadržováni v Libanonu. Aféra Írán-Contras byla největší americkou politickou aférou 80. let. Reagan tvrdil, že o ničem neví a volal po nezávislém vyšetřování. Mezinárodní soudní dvůr konstatoval, že USA v Nikaragui porušily mezinárodní právo.

 

Podle Barreta to vypadá tak, že byl Marshall spolu se Sealem zapleten do nějakého organizovaného zločinu na vysoké úrovni. Seal, který byl informátor CIA a DEA, byl v roce 1986 zavražděn neznámými pachateli. Jeho smrt ukončila vyšetřování DEA. Tehdy North pašoval kokain se CIA, aby podpořili povstání Contras v Nicaragui. Dalším účastníkem kauzy byl právník Richard Ben-Veniste, který byl zvláštním prokurátorem vyšetřování aféry Watergate a od roku 2002 byl člen komise pro vyšetřování 11. září.

 

Sealem, který promluvil proti CIA, se zabýval federální soudce Frank Polozola, což byl podle Madsena přítel rodiny Bushů a zapletl se také s mafií, s rodinou Marcellů z New Orleans. Marcellové byli zapleteni do vraždy Martina Luthera Kinga, ale také prezidenta Johna F. Kennedyho!

 

Čtěte dále v magazínu internetWEEK.cz | Velké konspirační teorie: Atentát na J. F. Kennedyho >>>

 

Barry Seal

Podivný případ Barryho Seala, který skončil jeho smrtí, vyšetřoval Bushův kamarád. Soudcem v tomto případě byl Martin Feldman, který je také členem Dozorčího soudu nad zahraničním zpravodajstvím, což je přísně tajný soud, který dává zmocnění k odposlechům NSA, FBI a slouží i národně bezpečnostním protiteroristickým účelům. Feldman byl rovněž důležitým soudcem ve sporu vedeném proti BP při katastrofě na Deep Water Horizon a později bylo zjištěno, že se z těch případů nevyvázal pro podjatost.

 

Operace 40

Madsen se domnívá, že námětem další Marshallovy knihy mohl být atentát na JFK. Seal totiž patřil ke krycí operaci Operation 40, kterou financovala v 60. letech CIA. Byla schválena prezidentem Eisenhowerem po kubánské revoluci v roce 1959. Členové se zúčastnili invaze v Zátoce sviní na Kubě, která měla svrhnout Castrovu vládu. Jak se později ukázalo, Oswald sledoval lidi z této skupiny, byl informátor jak CIA, tak FBI. Svědectví o tom podala Judyth Bakerová, jeho bývalá milenka, která říká, že Oswald ve skutečnosti špehoval lidi, kteří osnovali spiknutí proti JFK. Madsen říká, že mnoho podezřelých lidí, kteří se motali kolem atentátu na JFK, bylo spojeno s New Orleans a znali Seala jako Marshallova kamaráda. "Hádám, že Marshall se chystal k 50. výročí od zavraždění Kennedyho napsat knihu o tomto spiknutí," říká Madsen. "Muselo to být něco tak důležitého, že byli kvůli tomu ochotni zabít Marshalla a jeho dvě děti.“

 

Potenciální pachatelé

Také v dnešní době vládne v USA "ta samá agentura". Existuje CIA v Langley, ale je také jiná CIA - všechny druhy doprovodných organizací, lidé, kteří pro ně někdy pracovali, teď ale pracují ve stínu, kontraktoři a cizí společníci, kteří mohou aktivovat určité skupiny uvnitř vlády. Tato CIA kontrolovala Bushovu administrativu a ovládá také nynější vládu. Je to velmi amorfní organizace, které beztrestně procházejí její zločiny, říká Wayne Madsen.

 

Zdroje:
wikipedia.org
http://www.veteranstoday.com/2013/02/20/100-certain-911-author-was-killed-in-black-ops-hit/
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1706-100-jistota-autor-konspiraci-11-zari-byl-zabit-pri-likvidacni-cerne-operaci

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

USA   Konspirace   CIA   11.září 2001  


Kategorie USA


Jak si představit nepředstavitelný dluh USA?Jak si představit nepředstavitelný dluh USA?
Představte si, že dluh USA je větší, než hodnota všech firem v indexu S&P 500. A pár dalších příkladů, jak si představit nepředstavitelné. Aby 20 bilionů dolarů nebylo jen absurdním číslem, které navíc dramaticky poroste!Extrémy a opět extrémy. Zvykejme si i na kroupy jako grepyExtrémy a opět extrémy. Zvykejme si i na kroupy jako grepy
Vědci již roky předpovídají stále extrémnější počasí. Zřejmě je na čase si zvykat.Jak se žije nezaměstnaným v USA. Příběh Pauly Brayové. Jak se žije nezaměstnaným v USA. Příběh Pauly Brayové.
Chudoba se stává aktuálním novinářským tématem nejen u nás. Jak se v USA může ocitnout na existenčním dně vysokoškolsky vzdělaná žena, popisuje v otevřeném dopise prezidentu Spojených států Paula Brayová.USA chtěly vyvolat nepokoje na KuběUSA chtěly vyvolat nepokoje na Kubě
Někteří lidé se domnívají, že za mnohými politickými změnami a nepokoji stojí Spojené státy americké. Nový skandál okolo sociální sítě na Kubě jim dává do rukou velmi silný argument.Co řekl Snowden německé televiziCo řekl Snowden německé televizi
Prvnímu televiznímu vystoupení Edwarda Snowdena naše média příliš pozornosti nevěnovala. Přečtěte si, o čem americký uprchlík a bývalý zaměstnanec amerických tajných služeb mluvil.NSA: ještě horší, než jsme čekali NSA: ještě horší, než jsme čekali
Novinky okolo špionážních aktivit NSA: sledování stovek tisíc SMS zpráv denně, zanedbatelný přínos v boji proti terorismu a odposlechy počítačů, které nejsou připojeny k internetu.Videa: časosběr Los Angeles a Německo z ptačí perspektivyVidea: časosběr Los Angeles a Německo z ptačí perspektivy
Podívejte do slunné Kalifornie díky dvěma skutečně povedeným časosběrným kouskům z města andělů a také na krásy našich východních sousedů z ptačí perspektivy.USA tvoří jedenáct národůUSA tvoří jedenáct národů
Jeden novinář rozdělil USA na jedenáct rozdílných národů, které se liší téměř ve všech aspektech od politických preferencí až po společenské názory a hodnoty.Papež František: ten chlápek marxista Papež František: ten chlápek marxista
Papež František řekl to, co si myslí velká část západního světa. A možná je jediný, jehož hlas je slyšet…Američané a mapa EvropyAmeričané a mapa Evropy
Americký web BuzzFeed rozdal Američanům slepé mapy Evropy a nechal je doplnit názvy států. Jak to dopadlo?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí