internetWEEK.cz menu TOPlist

UFO a mimozemské děti

UFO a mimozemské děti

Potřebují mimozemšťané lásku pozemských žen, aby jejich děti přežily? Jak souvisejí paranormální schopnosti a kontakt s mimozemšťany?

 

UFO a mimozemské děti

Paní Lenka žije úplně obyčejným životem na severní Moravě, ale když byla před lety v USA, stala se jí zvláštní věc – jednoho dne na procházce v lese spatřila UFO. Tím ale její zkušenosti se záhadami mimozemského původu nekončí, možná byla i unesena mimozemšťany.

 

„Když jsem byla v Ohiu, v Batavii, na podzim roku 2000 jsem viděla UFO. Měla jsem také sny, v kterých jsem se setkala s mimozemšťany,“ vypráví paní Lenka. K tématu jsme se dostali náhodou během našeho rozhovoru.

 

Tuto ženu beru vážně minimálně ze dvou důvodů: za prvé je to obyčejná, praktická žena, která se chová úplně normálně; nepůsobí dojmem, že by měla nějaké psychické potíže nebo podivné důvody si něco vymýšlet. Za druhé paní Lenka má rozmanité schopnosti mimosmyslového vnímání, obecně by se dalo říci, že je jasnozřivá a telepatie pro ni není nic zvláštního. Její zážitek s UFO a únos na mimozemskou loď mohou souviset. Jedinci, kteří mají zvýšenou senzitivitu na paranormální jevy, mohou mít větší schopnost vnímat mimozemské objekty, a je dokonce možné, že si je mimozemské bytosti samy vybírají z nám nejasných důvodů, možná proto, že se jim s nimi lépe komunikuje.

 

UFO v Ohiu

Lenka viděl podivný létající objekt koncem léta nebo v září roku 2000. „Byla jsem venku, najednou se všechno ztišilo, jako by kolem bylo vakuum, ztišil se vítr, utichly cikády a najednou jsem viděla, jak nade mnou letí něco tak velkého, že to zakrylo hvězdy až po vršky stromů. Několik minut to pomalu a tiše plulo po obloze. Blikala červená a žlutá světla.“ Tak popisuje svůj zážitek.

 

Miluj naše dítě

Tehdy žádné mimozemšťany neviděla. Kontakt s nimi prožila již pět let předtím, ve snu. Třikrát po sobě se jí zdálo, že se ocitla na mimozemské lodi, kde byly dvě bytosti, které byly zastřené, takže je nemohla identifikovat. Jednoho mimozemšťana však uviděla jasně a popisuje ho jako klasického Šediváka, s velkýma tmavýma očima. Pracoval u nějaké desky. S dalšími ženami se ocitla v místnosti, kde byli další greys. Ukázali jí dítě, které nebylo lidské: „Byla jsem v kulaté místnosti ozářené světlem a se mnou dvě další ženy. Každá z nás měla jít do jedné místnosti ozářené jinou barvou, první byla žlutá, druhá růžová a třetí modrá. V každé místnosti byla zvláštní nádoba s nějakou tekutinou a v ní leželo úplně ponořené dítě. Byly jiné, než jsou naše děti, a ty bytosti po nás chtěly, ať vezmeme každá dítě do náruče a pochováme ho. Pomyslela jsem si - to přece není dítě, jak jsme zvyklí. Bytosti mi telepaticky sdělily, že je to mé vlastní dítě. Cítila jsem silný odpor a to dítě jsem do náručí nevzala. Tak ten sen skončil. Třetí den jsem opět nechtěla to dítě vzít. Ale ta bytost na mě začala působit a po chvíli jsem cítila, že by to opravdu mohlo být mé dítě a ucítila jsem k němu nesmírnou lásku a také lítost, že je bez matky. Ta emoce způsobila, že jsem vzala dítě do náruče, přivinula ho k sobě a řekla: „To nevadí, že jsi jiné, i tak se o tebe postarám.“ Ta bytost mi děkovala a vysvětlila, že se nemohou množit, že děti jim umírají, protože jim chybí láska. Oni ji umí vyvolat u lidí, ale sami nejsou schopni ten cit prožívat tak jako my. A tím to skončilo a už jsem se takto s nimi nikdy nesetkala, alespoň o tom nevím.“

 

Oba Lenčiny zážitky – s UFO i sny o mimozemšťanech - se nijak zvlášť neliší od mnoha dalších podobných příběhů. Nová není ani informace o tom, že greys mají potíže s rozmnožováním a nejsou schopni emocí. Podle některých zdrojů jsou Šediváci pouhé kybernetické klony.

 

UFO v Ohiu - nic zvláštního

Zapátral jsem na internetu, jak je to s výskytem UFO v Ohiu. A vida, pozorování je tam mnoho. Vidět UFO v Ohiu není nic výjimečného. Některé neznámé objekty viděli lidé v období, kdy to zažila paní Lenka – na podzim roku 2000. Například 19. září pozoroval UFO Rodney Happney v Girardu. A nebyl sám. Bývalý voják sdělil, že zná mnoho typů letadel, ale že vůbec netuší, co to vlastně viděl. Stál se svým autem na křižovatce a čekal na zelenou, najednou si povšiml, že nedaleko stojí skupina lidí a dívá se nahoru, tak zaparkoval a vystoupil. Bylo tam několik desítek lidí, mnozí z nich byli také motoristé, kteří zaparkovali svá auta a šli se podívat, co se děje.

 

Kulaté světelné objekty se vznášely vysoko pod tenkou vrstvou mračen. Američan viděl šest na sobě nezávislých světel, některé z nich prudce vzlétly směrem nahoru, zatímco jiné kroužily kolem. Na zemi nedoléhaly žádné zvuky. Jejich manévry byly rychlé a v jednu chvíli zaujaly formaci tvaru přímky. Nakonec objekty rychle odlétly. Happney řekl, že se nemohlo jednat o pozemské stroje, nikdy neviděl letadlo, které by se pohybovalo tak rychle.

 

Zase balón?

Pozorování UFO v Ohiu není nic zvláštního, dokazuje to internetová stránka s názvem UFO Sighting Investigative Reports. Poslední svědectví pochází z 25. listopadu 2011, kdy dva lidé viděli na obloze letět obrovský, trojúhelníkový objekt, který se vznášel na místě a poté odletěl směrem, kde se nachází letiště. Svědek nahlásil případ místní policii. Policista mu sdělil, že se asi jednalo o balón. Jenomže to svědek vyloučil. Oznámil své pozorování také na místním letišti Butler County Airport a tam se dozvěděl, že místní dispečer objekt viděl také, ale ani on měl zdání, co to bylo. Možná právě takové UFO viděla Lenka.

 

Záhadné trojúhelníkové letouny

Někteří odborníci se domnívají, že tyto velké trojúhelníkové letouny jsou součástí tajného amerického projektu. Nicméně „tyto podivně tvarované létající objekty jsou pozorovány po celém světě“, píše Ray Alex na své webové stránce. V Himálaji prý dokonce existuje podzemní základna, odkud tato letadla startují. Mnozí Američané popisují toto UFO jako cosi „velkého, tmavého a záhadného, co se vznáší nad velkými městy i nad dálnicemi“. Opravdu zvláštní je, že ty stroje jsou tiché a často letí velmi pomalu. Kupodivu existuje fotografie, na které je takový letoun zachycen, J. S. Henrardi měl vyfotografovat v Belgii již v roce 1990. Ray Alex tvrdí, že počet pozorování těchto UFO se za poslední roky zvýšil. Názor, že jde o tajný americký projekt, ale zpochybňuje fakt, že podobné létající stroje měly být pozorovány již v 70. letech v Sovětském svazu.

 

Ženy a mimozemské děti

Podobný zážitek, jako popsala paní Lenka, prožila již v roce 1989 žena jménem Helen. Ta tvrdila dokonce, že byla mimozemšťany oplodněna. Mluvila o lysých bytostech s šikmýma očima, které ji vyšetřovaly pomocí podivných nástrojů. I ona na mimozemské lodi dostala do rukou dítě, které mělo zčásti lidské znaky. Takových případů bylo zaznamenáno mnoho. Zkoumala je například britská spisovatelka Jenny Randlessová. Vyskytly se již v 60. letech. Některé ženy otěhotněly, ale poté potratily. Neexistují důkazy, že by se nějaké dítě počaté mimozemšťany opravdu narodilo.

 

Odborníci únosy vysvětlují psychologicky. Jednou z možností je, že představa "mimozemského dítěte" je pouze důsledkem potlačených vzpomínek na předchozí pohlavní zneužívání. Žijí však i ženy, které prožily oboje - mimozemský únos i pohlavní zneužívání v dětství - a obě věci jasně rozlišují.

 

Někteří ufologové zastávají názor, že ke genetickým experimentům na pozemských ženách dochází za souhlasu pozemských vlád, a že tudíž úřady nemají žádné důvody, aby se něco prokázalo.

 

Paranormální schopnosti

Phillipa Fosterová, která se zabývá fenoménem mimozemských únosů, si povšimla, že lidé, kteří přišli do kontaktu s mimozemšťany, byli „uneseni“, mají někdy zvýšené mimosmyslové schopnosti.

 

„Může dojít ke vzrůstu paranormálních schopností – slyšení hlasů a přijímání zpráv (clairaudience), psychometrie (clairsentience), jasnovidnost a telekineze. Často se při setkání s mimozemšťany tyto vlastnosti projeví, ale je to spíše přirozená latentní schopnost každého člověka... Proto si myslím, že a) psychicky citliví jedinci jsou pravděpodobně lepším cílem pro mimozemskou přítomnost kvůli svým bystrým smyslům nebo b) že při transportu lidí je používán paprsek, který může aktivovat „energetické tělo“. To by mohlo vyčistit bloky v auře a urychlit vývoj paranormálních schopností. Existuje mnoho zpráv, v nichž lidé popisují, že prošli zdí, stropem nebo sklem. Zdá se, že tito lidé jsou dočasně v nefyzickém stavu, který jim umožňuje procházet pevnými předměty,“ domnívá se Fosterová.

 

Záhadné únosy

Organizace ICAR, která zkoumá mimozemšťany, uvádí, že obrovské množství lidí (až jedna miliarda) bylo uneseno do hyperdimenzí, přičemž je jim vymazána paměť a pak jsou vraceni zpět. Nemusí se nutně jednat o fyzický únos, ale může jít o únos „vědomí“. Jiné zdroje předpokládají, že tyto „únosy“ jsou ve skutečnosti dezinformační akcí zpravodajských služeb (MILAB), jejímž cílem je dobré mimozemšťany očernit.

 

Zdroje:
http://www.exopolitika.cz/news/syndrom-unosu-do-ufo-britsky-pohled/
http://www.ufosnw.com/sighting_reports/sighting_reports_oh.htm
http://www.rense.com/general4/ohio.htm

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO   Mimozemšťané   únosy UFO   Paranormální jevy   Greys   šediváci  


Kategorie UFO


UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí