internetWEEK.cz menu TOPlist

Co vlastně viděl Neil Armstrong na Měsíci?

Co vlastně viděl Neil Armstrong na Měsíci?

První pozemšťan, který vkročil na Měsíc, zemřel 25. srpna 2012. Neil Armstrong se po návratu Apolla 11 uzavřel do sebe. Možná k tomu byl donucen. Podle některých svědectví viděli kosmonauti na Měsíci UFO.

 

Co vlastně viděl Neil Armstrong na Měsíci?

Posádku Apolla 11 tvořil velitel Neil Armstrong (1930-2012), pilot lunárního modulu – Edwin Buzz Aldrin a pilot velitelského modulu Michael Collins. Apollo 11 odstartovalo ze Země 16. července 1969 a 20. července (UTC) přistáli první lidé na Měsíci.

 

Tajemství Neila Armstronga shrnul při příležitosti jeho úmrtí badatel Steven Greer takto: „Seznámil jsem se s řadou astronautů i s jejich příbuznými a přáteli. Můj strýc byl hlavním projektovým inženýrem ve firmě Grumman, která zkonstruovala lunární modul, který přistál na Měsíci v červenci 1969. Skutečná pravda o této historické události nebyla nikdy zveřejněna. Byli jsme na Měsíci, ale co se tam stalo, zůstalo utajeno a oficiálně to zůstává tajemstvím dodnes.“ Podle Greera lunární orbitální modul prováděl před přistáním na Měsíci mapování povrchu a zaznamenal na jeho povrchu – starobylé i novější stavby neznámé civilizace.

 

Neil Armstrong

Byl Neil Armstrong opravdu na Měsíci? Konspirační teorie o tom, že Američané na Měsíci vůbec nepřistáli, vznikla v 70. letech 20. století. Ačkoliv byla tato teorie celkem přesvědčivě vyvrácena, patří po zásluze mezi 10 největších konspiračních teorií.
Doporučujeme:
Velké konspirační teorie – Přistání Američanů na Měsíci >>>

 

UFO na Měsíci?

Kulisy

V době, kdy Američané přistáli na Měsíci, podle Greera už armáda a zpravodajské služba (a také někteří lidé v NASA) věděly, že tam kosmonauti mohou narazit na něco „velmi neobvyklého“. Z Armstronga se stal po přistání na Měsíci samotář, zřídka mluvil o této historické události. Byl to čestný člověk a nechtěl lhát, proto se stáhl do soukromí a žil jako poustevník. Aby se NASA vyhnula možnosti, že veřejnost uvidí při přenosu z Měsíce něco neobvyklého, bylo vysílání z modulu zpožděno přes Národní bezpečnostní agenturu. Byl dokonce připraven film, který měl nahradit živé vysílání, kdyby kamera zaznamenala něco neobvyklého. A k tomu došlo. Blízcí přátelé a velmi blízcí rodinní příslušníci obou astronautů, kteří přistáli na Měsíci, uvádějí, že tam bylo mnoho velkých mimozemských lodí okolo místa přistání a že tato plavidla oba viděli. Někteří armádní důstojníci dosvědčili, že originál filmu existuje a že ho viděli. Jeden blízký člen rodiny Buzze Aldrina mi řekl: „To není na mne jít s tím ven. Jednou, když bude Buzz moci o tom mluvit, tak to udělá…“.

 

Jde o život

Když jsme připravovali The Disclosure Project, zeptal jsem se jednoho kamaráda Neila Armstronga, zda by mohl přijet do Washingtonu, aby informoval členy Kongresu na brífingu, který jsme organizovali v dubnu roku 1997. Bylo mi řečeno, že Armstrong si přeje, aby mohl mluvit o tom, co se skutečně stalo během přistání na Měsíci, ale v tom případě by to stálo život jeho i jeho rodinu. Bylo mi to řečeno takto naprosto bez obalu. V té době mi to připadalo naprosto neuvěřitelné, ale později jsem zjišťoval, že takové hrozby ze strany NSA nejsou nic zvláštního. Jeden vážený vědecký pracovník, který dlouho pracuje pro the Naval Research Labs ve Washingtonu DC, řekl mně i týmu Projektu odhalení, že pokud by Armstrong promluvil o některých informacích, doplatil by na to nejen on, ale celá rodina včetně vnoučat životem. Tolik nečekané svědectví Steva Greera.

 

Co se dělo na Měsíci?

Jsou tyto šokující informace pravdivé, nebo si je Greer vymyslel? Zpráv potvrzujících přítomnost mimozemské civilizace na přirozeném satelitu Země je dost, ale málo důkazů, i když lze najít na internetu i fotografie oněch zmiňovaných stavebních struktur. Zda jsou pravé, je na naší víře. Jedna skupina ufologů tvrdí, že odvrácená strana Měsíce je využívána mimozemskými civilizacemi jako základna a pozemské vlády tuto skutečnost utajují. Kolují fámy, že to prohlásil v NASA i sám Neil Armstrong. Také důstojník námořní zpravodajské služby Milton Cooper prý potvrdil, že mimozemská základna „Luna“ na Měsíci existuje. V jejím okolí dokonce probíhá rozsáhlá důlní těžba a mimozemšťané na ní “parkují” své obří mateřské lodě, zatímco na průzkum k Zemi vysílají jenom menší “létající talíře”. O základně vyspělé vesmírné civilizace na Měsíci píše i přední ufolog Timothy Good ve své knize Above Top Secret. Podle něj Armstrong a Aldrin viděli krátce po přistání UFO. Během televizního přenosu Armstrong oznámil, že vidí “světlo” vycházející z jednoho kráteru. Řídící středisko ho požádalo o další informace, ale nic dalšího nebylo slyšet. Bývalý zaměstnanec NASA Otto Binder uvedl, že spojení začal rušit rádiový signál, ale že komunikace mezi řídícím střediskem a astronauty byla zhruba následující:

 

NASA: Co tam vidíte? Letová kontrola volá Apollo 11…
Apollo: Tahle děťátka (babies) jsou obrovská, pane! Bože! Nevěřil byste vlastním očím. Říkám vám, že jsou tady nějaké další vesmírné lodě, na zadní straně kráteru! Jsou na Měsíci a sledují nás!

 

Armstrong prý viděl na okraji kráteru dvě UFO. O události měli vědět i sověti. “Podle našich zdrojů se posádka s UFO setkala bezprostředně po přistání modulu,” řekl ufolog Vladimir Azhazha. Armstrong sdělil středisku pro kontrolu letu, že je sledují dva obrovské záhadné objekty, které přistály poblíž měsíčního modulu. Tato zpráva se ale veřejně neodvysílala, protože ji NASA cenzurovala. Další sovětský vědec, dr. Alexandr Kazancev, uvedl, že Aldrin filmoval UFO z vnitřku modulu a pokračoval v natáčení i poté, co Armstrong vystoupil na povrch. Krátce nato, co udělal pár prvních kroků po měsíčním povrchu, mimozemské plavidlo odlétlo. Spojení s Apollem 11 bylo kvůli utajení přerušeno několikrát. Posádky letů Apolla i Gemini zaznamenaly cizí vesmírné lodě několikrát. Astronauti vždy informovali řídící středisko, které jim nařídilo mlčet. Walter Schirra na palubě Mercury 8 použil jako první z astronautů pro létající talíře kódové označení Santa Claus.

 

Co ještě vidělo Apollo 11

Přinášíme další části rozhovoru mezi posádkou Apollo 11, tzv. Pepper Transcripts, které zveřejnil Sam Pepper.

 

Aldrin: První neobvyklá věc, kterou jsme viděli, bylo něco nad povrchem nebo hodně blízko u něj. Bylo to dost velké, tak jsme na to zaměřili dalekohled.

Collins: Jak bychom se na tu věc mohli podívat? Prostě jsme vykoukli z okna a bylo to.

Aldrin: Ano, nebyli jsme si jisti, mohlo to být S-IVB (Pozn.: třetí stupeň Saturnu 5). Zavolali jsme Houston a oni nám řekli, že ten je 6000 mil od nás...

Collins: Něco to bylo. Cítili jsme náraz, ale možná se mi to jen zdálo.

Armstrong: Chtěl vědět, zda se neutrhla MESA (oddíl s vybavením).

Collins: Nemyslím si, že bychom to cítili.

Aldrin: Jasně, dívali jsme se na všechny typy malých objektů, které kolem létaly, a potom jsme uviděli jeden jasnější objekt. Napadlo nás, že to musí být něco jiného než S-IVB. Pozorovali jsme to dalekohledem a vypadalo to, jako by to mělo tvar písmena L.

Armstrong: Jako otevřený kufr.

Aldrin: Byli jsme v PTC (pasivní tepelná ochrana), takže se každý mohl podívat a opravdu to vypadalo, že je to v našem okolí a že to má hodně velké rozměry.

Armstrong: Bylo těžké říci, jaký to mělo tvar. A nebylo možné odhadnout rozměry, když jsme nevěděli, jak je to daleko, nebo vzdálenost bez znalosti rozměrů.

Aldrin: Takže potom jsem se přemístil do LEB a začal to pozorovat pomocí optiky. Byli jsme na omylu, protože v sextantu bez zaostření se to, co jsme pozorovali, jevilo jako válec.

Armstrong: Nebo vlastně dva prstence.

Aldrin: Ano.

Armstrong: Dva spojené prstence.

Aldrin: Ano.

Collins: Ne, mně to připadalo jako dutý válec. Nevypadalo to jako dva spojené kruhy. Bylo vidět, jak se ta věc otáčí a když to proletělo kolem, bylo vidět přímo dovnitř. Byl to prázdný válec. Ale potom jste mohli změnit ohnisko na sextantu a bylo to nahrazeno tvarem otevřené knihy. Bylo to opravdu podivné.

Aldrin: Myslím, že k tomu nemohu říct víc, než že to nebyl válec.

Collins: Fakt, že už jsme to znovu neviděli, -- my opravdu nevíme, co to mohlo být, jak to bylo velké, jak to bylo daleko. Víme ale velmi dobře, že to nebylo něco jako naše moč poletující ve vesmíru.

 

Videa, kde mluví Buzz Aldrin o UFO:

 

 

 

Aldrin o smrti Armstronga

Kdykoli se podívám na Měsíc, vybaví se mi ten vzácný okamžik před čtyřiceti lety, kdy jsme s Neilem stanuli na opuštěném, pustém, ale nádherném Moři klidu a podívali jsme se zpátky na zářící, bleděmodrou planetu Zemi visící v temnotě vesmíru. Uvědomil jsem si, že jsme sice tak daleko od Země jako žádní lidé předtím, ale že nejsme sami. Celý svět byl vlastně s námi. Vím, že nyní jsem spojený v zármutku s miliony lidí po celém světě nad tím, že odešel skutečný americký hrdina a nejlepší pilot, jakého jsem kdy poznal. Můj kamarád Neil udělal malý krok, ale obrovský skok, který změnil tento svět, a ten okamžik bude navždy zapsán v historii lidstva.

 

Zdroje:
http://www.ufocasebook.com/moon.html
http://eclipsis12.webnode.cz/news/ufo-et-tajemstvi-neila-armstronga/
http://ronrecord.com/astronauts/armstrong-collins-aldrin.html
Foto: NASA
Videa: YouTube

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO   Měsíc   Tajemství   Vesmír   NASA  


Kategorie UFO


UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí