internetWEEK.cz menu TOPlist

Nejlepší komentáře na Twitteru v době stávky odborářů

Nejlepší komentáře na Twitteru v době stávky odborářů

Probíhající stávka odborářů proti vládním reformám jedny rozpálila do běla, jiné velice pobavila.

 

Nejlepší komentáře na Twitteru v době stávky odborářů

Probíhající stávka odborářů proti vládním reformám jedny rozpálila do běla, jiné velice pobavila. Zatímco měla Prahu ochromit, zdálo se, že si lidé více užívali klidu a sníženého provozu, který připomínal spíše víkend, kdy se Praha vylidní a lidé odjíždějí na chaty a chalupy. Podívejte se na výběr zajímavých komentářů ke stávce ze sociální sítě Twitter:

Lokutus Ne-u-vě-ři-te-ný. Byl jsem v práci za 10 minut. Odboráři, stávkujte častěji, prosím.

Vzal jsem si soustruh domů, takže teď soustružím doma. Naštěstí mám potrubní poštu, kterou mi chodí polotovary a odchází obrobky.

michal_zak Nejvíc mě během ranní cyklojízdy Prahou udivovali borci tvářící se nejméně jako Lance Armstrong, ale s chováním „piráta 2222″.

jilm Z rannich tweetu o #stavka to vypada, ze pres pokus odboraru importovat know-how z dovolene v jizni Evrope jsme stale ten hezky #narodsvejka

dneveceral průběžné zpravodajství z pražské stávky máme, ale co průběžné zpravodajství z odborářského golfového turnaje? Kdo to vede tam?

lumiq Na Andelu je tak krasne prazdno az si skoro rikam,ze by se tahle #stavka a homeoffice mohly praktikovat casteji.

vtipy Stojí naštvaný odborář před výlohou počítačového obchodu: „To je vrchol! Co si ty boháči všechno nevymyslí! Kobereček pod myš!!“

iDNES_vyber: Odboráři míří k ministerstvu financí a k Úřadu vlády. Někteří vulgárnější kolemjdoucí je ale posílají úplně jinam.#stavka

mfaturova bed office today

vvend Z Libně do #SZN jsem došel za půldruhé hodiny. Ty tramvaje by mohly stávkovat pravidelně, v ulicích je úžasný klid.

mkidli „Tak kde jsou všichni? sháněl se Kalousek po odborářích“

paranoiq a všimli jste si vlastně, že včera stávkoval Měsíc? // podporuji akci „Golfem za světový Mír!“

malysef: Jeden odborarskej: Tramvaják se ptá manželky: Půjčíš mi auto? Potřebuju se dostat na stávku a nic mi nejede…

bizwiz: Dnešní tvrdá #stavka je důsledkem toho, že se nedávno ustoupilo lékařům. Bylo porušeno pravidlo, že s teroristy se nevyjednává.

Chtěl jsem jet odpoledne na kole k zákazníkovi, ale bojím se, že budou ucpané cyklostezky, tak to snad raději vezmu autem.

Petulinek: Na Palackého náměstí přijel autobus s demonstranty z Ústeckého kraje. Převážná většina přítomných odešla“ladit formu“do blízkého baru.

Zly_Negr: Tak další zklamání. Dětičky ve škole naproti nemají kvůli stávce volno, mají otevřená okna a jsou akusticky výrazné.

ScottyCZE Lidi nevyjíždějte, pokud nemusíte! Podle @aktualnecz jsou pražské páteřní cyklostezky ucpané. Stupeň pět, opakuji stupeň pět!

lukashanusek: Cyklistika, golf, pěší chůze… Tak mám pocit, že by živé vstupy měla dělat spíše ČT4 než ČT24 :)

OndPe : Těch pár tramvajáků a busmanů co dnes navzdory šikaně kolegů jezdí si zaslouží metál, nebo aspoň váš úsměv. Klobouk dolů.

wasyl1984: Tolik cizích lidí si v tramvaji nikdy nepovídalo. Pravda, většina hovorů je o tom, která tramvaj a kam jede či nejede, ale stejně.

pavelkukula: me to pripada jako demoverze idealni Prahy.

atomn: 11.06 V průvodu v Praze se skupina seniorů pustila do hádky poté, co jedna důchodkyně řekla dámám, že je spokojena se svou penzí.

DanPeder: neuvěřitelné, odboráři začali šetřit! slibovali 100 000, přišlo 100 #stavka

janekrubes: Je to tu strasny maso!! Uz letelo i 1 vajicko http://yfrog.com/kgfz4cj

masinko: Tak jsem dorazil do Olomouce a hlásím, že v Olomouci metro také nejezdí.

Slavnar: Odborari se pred destem a krupobitim chteli schovat do nejblizsi tramvaje. Bohuzel zadna nejela..

foglcz: No ty vole.. Jednou je stávka, mhd sice funguje jenom z 15% ale všechno na mě dělá dojem, že čechy dnes fungujou lépe než obvykle…

maestrosill: Z avizovaných 120000 stávkujících jich 119500 uvízlo roztroušeno po nádražích celé ČR. Zaskočila je stávka železničářů. ;-)

pavelkout: Jestli soudruzi z ROH pracují stejně dobře jako stávkují, není divu, že jsou tolik frustrováni úspěchy jiných.

supiiino: Jestli dnešní stávka něco ukázala, pak to, že zácpy na cestách způsobuje #MHD.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Z domova   Twitter   Stávka odborů   Stávka odborářů   Stávka   Reformy   Protest   Praha   Komentáře  


Kategorie Twitter


USA chtěly vyvolat nepokoje na KuběUSA chtěly vyvolat nepokoje na Kubě
Někteří lidé se domnívají, že za mnohými politickými změnami a nepokoji stojí Spojené státy americké. Nový skandál okolo sociální sítě na Kubě jim dává do rukou velmi silný argument.Hledání cestovatelů v časeHledání cestovatelů v čase
Cestování v čase je fyzikálně teoreticky možné a to minimálně do budoucnosti a bez možnosti návratu. Existuje však skutečně stroj času? Budeme ho moci někdy postavit, a pokud ano, existují cestovatelé v čase mezi námi?21. srpen 1968 online21. srpen 1968 online
Sledujte minutu po minutě, jak probíhalo v srpnu 1968 obsazování Československa vojsky Varšavské smlouvy…
#povodne #povodne
Přírodní katastrofy se díky internetu a sociálním sítím stávají doslova online záležitostí a je to tak dobře. Podívejte se na výběr z českého Twitteru.Kolik fanoušků celebrit na Twitteru neexistuje?Kolik fanoušků celebrit na Twitteru neexistuje?
Česká firma, provozující statistiky sociálních sítí pod názvem Socialbakers, odhadla počet falešných fanoušků známých osobností.Příběh Twitteru aneb 140 znaků mocnějších než ObamaPříběh Twitteru aneb 140 znaků mocnějších než Obama
Je Twitter centrálním uzlem myšlenek naší planety? Představujeme vám 140 znaků, které mění svět. Podívejte se na historii, současnost a budoucnost Twitteru.V Anglii zavřou dva mladíky na čtyři roky za statusy na FacebookuV Anglii zavřou dva mladíky na čtyři roky za statusy na Facebooku
Dva mladíci asi nikdy nepomyslili na to, že za nabádání svých facebokových kamarádů k nepokojům vyfasují čtyři roky ve vězení.


Kategorie Protest


Holešovská výzva a naštvanost davůHolešovská výzva a naštvanost davů
Holešovská výzva přivedla na česká náměstí tisíce lidí. Stáli docela mlčenlivě, disciplinovaně v dlouhých zástupech a čekali na podpis pod petice. Organizátoři měli co dělat, archy nestačily, bylo třeba kopírovat nové a nové.V Anglii zavřou dva mladíky na čtyři roky za statusy na FacebookuV Anglii zavřou dva mladíky na čtyři roky za statusy na Facebooku
Dva mladíci asi nikdy nepomyslili na to, že za nabádání svých facebokových kamarádů k nepokojům vyfasují čtyři roky ve vězení.Nevěřím na spontánní revoluceNevěřím na spontánní revoluce
Skoro každý den dostávám od čtenářů, nebo sám nacházím odkazy na optimisticky laděné články o obrovských protestech tu ve Španělsku, tu v Řecku, tu na Islandu.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí