internetWEEK.cz menu TOPlist

Sjezdovky v Itálii

Sjezdovky v Itálii

Užijte si perfektní dovolenou na dokonalých sjezdovkách za přítomnosti krásného slunného počasí a i azurově modré oblohy.

 

Sjezdovky v Itálii

Chcete si také trochu povyrazit, ale nevíte kam? Vydejte se s námi do Itálie na báječnou dovolenou! Užijte si perfektní dovolenou na dokonalých sjezdovkách za přítomnosti krásného slunného počasí a i azurově modré oblohy. Sbalte si lyže a vyrazte si zalyžovat přímo do Itálie. Spousta Čechů jezdí každoročně za lyžováním do Alp. V Alpách na vás čekají stovky kilometrů lyžařských tratí, dostatek sněhu a skvěle připravené sjezdovky.

 

Lyžařské zájezdy Itálie

Navíc jsou tyto zájezdy velice levné. Srovnáte-li cenové nabídky lyžařských zájezdů do jiných alpských zemí, zjistíte, že pokud si vyberete lyžařské zájezdy Itálie, ušetříte tak nemálo peněz. Navíc nebudete muset absolvovat časově náročnou cestu, přece jenom Itálie je podstatně blíže. Stejně tak jsou nízké i ceny za Skipasy, nezřídka se setkáte s výraznými slevami pro rodiny s dětmi, atd. Proto se vám klidně může stát, že vás celý lyžařský zájezd v Itálii vyjde na stejné peníze, které byste utratili za lyžařskou dovolenou u nás.

 

V okolí lyžařských destinací je také nemalý počet cenově dostupných restaurací s vynikající národní kuchyní. Zmínit lze také pestrou paletu míst určených k zábavě a relaxaci i neopomenutelnou pohostinnost místních obyvatel.

 

Italské Alpy, ráj pro lyžaře

Italské Dolomity nabízí více jak 1200 km upravených sjezdovek různých obtížnosti. Naleznete zde několik perfektně upravovaných, převážně severně orientovaných sjezdových tratí střední a vyšší obtížnosti, které uspokojí jak začátečníky, rodiny s dětmi, tak i náročnější lyžaře. Itálie je lyžařský ráj. To si asi pomyslí každý milovník zasněžených svahů, který navštíví italské Alpy. Přesvědčte se o tom i vy! A vyzkoušejte si také perfektní lyžování v Itálii.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Lyžování   Sjezdovky v Itálii   Ostatní   Cestování  


Kategorie Cestování


Obrazem: 30 pozvánek do divukrásné KanadyObrazem: 30 pozvánek do divukrásné Kanady
Jen málo míst na světě Vám nabídne tolik krás najednou. Divokou přírodu, polární záře a ledovce větší než zaoceánské lodě.Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!
Každý rok to umí na Sibiři pořádně roztočit. Na závěr lyžařské sezóny musí všichni do plavek. Každým rokem je jich víc a víc. Podívejte se na velkou foto a video galerii!Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?
Blesk neuhodí na jedno místo dvakrát. A není blesku bez hromu. To platí na celém světě, jen ne u jezera Marocaibo ve Venezuele. Bouřky s rekordními blesky jsou zde každý den. Marocaibo je Olympem světa…Necháte se zlákat k dovolené v Sýrii?Necháte se zlákat k dovolené v Sýrii?
Promo video ministerstva pro cestovní ruch láká k dovolené v přímořském letovisku Tartus...Československé krásy - Vaše fotogalerieČeskoslovenské krásy - Vaše fotogalerie
Nové: Tvořte s námi fotogalerii krás Česka a Slovenska. Vaše fotografie můžete zasílat na email internetweekcz@gmail.comTip na dovolenou nebo zastávku cestou: Lago di GardaTip na dovolenou nebo zastávku cestou: Lago di Garda
Itálie: Gardské jezero je jako klín zaražený do Alp, táhnoucí se přes 50 kilometrů od severu k jihu, v nadmořské výšce pouhých 65 metrů. Má neopakovatelné kouzlo. Nabízí sportovní i kulturní vyžití, nádhernou přírodu a průzračnou vodu.Kam na dovolenou?Kam na dovolenou?
Bezpečnostní situace v oblíbených letoviscích po celém světě se pro cestování změnila. Středomoří bojuje s uprchlíky a teroristy, Karibik s virem Zika. Jako bezpečné a levné místo Češi volí Bulharsko nebo domácí dovolenou.Hamburk: Modelová železnice, kterou musíte vidět!Hamburk: Modelová železnice, kterou musíte vidět!
Úchvatné modelové kolejiště můžete navštívit v Hamburku. Nebo si alespoň pustit toto krásné video...Ostrov panenek – místo, kde člověka mrazí po těleOstrov panenek – místo, kde člověka mrazí po těle
Na světě je mnoho míst, která jsou něčím zvláštní a která nás něčím zajímají. Málokteré je však tak mrazivé, že si ho nejen dobře zapamatujeme, ale ani na něj nechceme pomyslet. Jedním takovým je Ostrov panenek.Toulkami za nejtajemnějšími místy ČeskaToulkami za nejtajemnějšími místy Česka
Česko je krásná země a vědí to všichni. Cizinci se sem rádi vrací. Kromě krásných krajin, žen, dobrého piva a památek v Česku můžeme najít i mnoho tajemných míst. Vydejme se po stopách těch nejtajemnějších společně.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí