internetWEEK.cz menu TOPlist

Účinní, leč utajení, zabijáci rakoviny

Účinní, leč utajení, zabijáci rakoviny

Vyřčená diagnóza, že máme my, nebo někdo z našich milovaných, rakovinu, nás většinou dostane do kolen. S rakovinou se ale dá bojovat a nejen chemoterapií. Farmaceutické společnosti nám však mnoho účinných léků zatajují.

 

Účinní, leč utajení, zabijáci rakoviny

Rakovina: Nutné je bojovat!

Zpočátku se lidem obvykle podlomí kolena. A komu by se nepodlomila? Vždyť nám právě byla vyřčena jedna z nejhorších chorob na světě, která se sice vyléčit dá, ale procento vyléčených je stále nižší, než procento těch, kteří tuto nemoc překonali.

 

Se slovem a vyřčenou diagnózou rakovina, se většině vybaví hned v první fázi nechutná chemoterapie, která vám sebere vlasy, mnoho ubývajících kil na vaší váze, spavost, nechuť k životu, nevolnosti, ve druhé fázi bolest a celková rezignace, lítost od známých, příbuzných, rodiny a kamarádů a třetí fáze velké dávky morfia, které ukončí jen milosrdná smrt.

 

Polovinou úspěchu u této nemoci je především optimismus. Dokážete-li být optimističtí a radovat se i z malých věcí a pokroků, bude se vám snadněji bojovat, ale také úspěšněji. Ať je rakovina sebe krutější nemoc, užívejte si slunce, užívejte si šveholení ptáčků, vánku větru a šplouchání vody. Právě příroda může velice pozitivně ovlivnit váš zdravotní stav a to nejen po stránce zraku, sluchu a hmatu, ale také čichu a chuti.

 

Farmaceutické firmy ty pravé léky tají

Může se zdát neskutečné, že by vědci přišli na lék proti rakovině, že by farmaceutické společnosti o léku, který zaručeně bude fungovat, věděli a nedali ho na pult, věřte tomu, nebo ne, je to tak. Farmaceutickým společnostem jde především o zisk a zisk mají z toho, když jsou lidé nemocní a musí si kupovat léky. Není v jejich zájmu, aby lidé dostali takový lék, který by jim pomohl, a tudíž by se již nemuseli léčit. Je to nechutné zvěrstvo, protože kvůli jejich nezkrotné touze po zisku umírají na tuto zrádnou nemoc každý rok sta tisíce lidí a další velká hromada jich prochází utrpením nad ztrátou svých milovaných.

 

Jaké léky nám tedy zatajují?

 

Pátrejte především v přírodě

Zamýšleli jste se někdy nad tím, proč jsou lékaři a farmaceutické společnosti poměrně dost zaujatí proti čistě přírodním lékům? Ne? Protože by z vás nedostali peníze na pilulky a chemii v nich obsaženou, když by přiznali, že prášky vám vlastně vůbec nepomohou a že pravý lék byste měli hledat spíše v přírodě, nebo třeba v bylinkářství.

 

Mnoho lidí se stále upírá k víře, že jim chemické látky pouštěné do těla během chemoterapie pomohou a také, že jim pomohou všechna ta svinstva, která jsou jim doporučena ke koupi. Protože jde o život a nejen o to, zda prohrajeme peníze, lidé se obyčejně neodváží zkusit bylinné přípravky, nebo čistě přírodní směsi a produkty. Když se již odhodlají, většinou to bývá v posledním stádiu, kdy lékaři řeknou, že chemoterapie zkrátka nezabírá a že si tedy již nevědí rady.

 

Pokud uznáte, že můžete jen získat, nikoliv ztratit, mám tu pro vás typy na čistě přírodní produkty, které vám rakovinné bujení zastaví a rakovinu často i vyléčí.

 

Smích je cestou k pohodě. Je okouzlující. Je zdravý. Je nakažlivý. Nezná přetvářku a odbourává bariéry. Je lékem na tělo i na duši. A je zadarmo... | Nejlepší lék na světě je zadarmo: SMÍCH >>>

 

Anona ostnitá, nebo také Graviola

Tento zvláštní zelený plod pocházející z Jižní Ameriky je vyhlášeným zabijákem rakoviny. Je 10 000x silnější než celá chemoterapie. Může se jíst, ale častěji se využívá k pití. Je schopna zabít až 12 různých druhů rakovinových buněk, přičemž naše zdravé buňky posiluje. Není nám z ní špatně, jako z chemoterapie, neztrácíme na váze, nevypadávají nám vlasy a celkově se cítíme lépe. Její nevýhodou je, že se špatně shání. Vypěstovat si ji můžete i na zahradě. Anona dokáže zachránit nejeden život.

 

Tabebuia avellanedae

Komplikovaný název tohoto stromu, který roste v Brazílii a Argentině skrývá hotový poklad. Je jím látka, která se přidává do speciálního indiánského čaje lapacho, který můžeme najít i u nás v čajovnách. Látka nazývaná dehydro-alfa-lapachon má proti rakovinové účinky a navíc je schopná si poradit i s virem HIV.

 

Olej z černého kmínu

Olej z plodu černého kmínu se používal již v Egyptě. Je velice uznávaným přírodním lékem na všechny druhy rakoviny, včetně rakoviny slinivky, ale také na HIV. Zaručeným lékem je užívat tento olej 2x denně zhruba 4 týdny. Po čtyřech týdnech bylo zjištěno výrazné posílení zdravých buněk, posílení imunitního systému a úbytek buněk špatných. Rakovina se dala na ústup.

 

Česnek

Snad každý z nás ví, že česnek je takřka vše lék. Je účinný v boji snad se všemi nemocmi a neduhy. Proti rakovině působí skvěle, smícháme-li ho nakrájený s medem a octem a budeme-li tuto směs užívat každý den ráno a večer v poměru alespoň jedné polévkové lžíce.

 

Rezavec Šikmý

Tuto houbu milují především Rusové. Má skvělé proti rakovinové účinky. Obsahuje látku betullin, která tlumí rakovinu, zabraňuje jejímu rozšiřování.

 

Podobný účinek má Blazei Murill, houba, která dokonce nutí špatné buňky, aby se vzájemně ničily.

 

Outkovka Pestrá

Tato houba je velice oblíbená v Japonsku. Má totiž vysoce protinádorové účinky, ale také je jedním z nejvíce účinných léků na světě proti rakovině.

 

Vilcacora, nebo-li kočičí dráp

Vilcacora, u nás také známá jako kočičí dráp, pochází z Peruánských And. Jedná se o liánu, která výrazně brzdí rakovinové bujení. Funguje však také skvěle jako prevence.

 

Konopí

Asi není nikdo, kdo by neznal konopí. Mladí ho užívají pro zábavu v podobě speciálně ubalené cigarety, nicméně masti, kapky a ještě jiné formy z konopí, člověku mohou nejen výrazně pomoci, ale třeba i zachránit život. Konopí je bylinou, která by měla dokázat vyléčit všechny typy rakoviny. Nicméně to množství, které je pro to, aby nám proti rakovině pomohlo, potřeba, nám není dovoleno pěstovat. Lidé sice zoufale vládu žádají o povolení legálního pěstování marihuany, nicméně zatím marně. Přitom lidé, kteří konopí pravidelně užívali, se rakoviny zcela zbavili. Lékaři to odmítají potvrdit.

 

Konopí. Slovo spojené s drogami a politickými spory. Ale průmyslové konopí má hodně daleko k marihuaně, neobsahuje téměř žádné THC. Tato rostlina slouží lidem už 4000 let – poskytuje vlákna na oblečení, provazy i k výrobě papíru... | Zázračné konopí >>>

 

Kustovnice Čínská

Kustovnice Čínská při pravidelném užívání dokáže během deseti dnů posílit naše bílé krvinky a zvýšit jejich počet. Tím samozřejmě podporuje hubení špatných buněk. Doporučuje se každý den vypít 25 ml šťávy z Kustovnice, což odpovídá jednomu panáku, jak pro prevenci, tak v boji s rakovinou. Šťávu pijte čistou, nikoliv smíchanou s čímkoliv jiným. Jedině tak posílíte její účinek. Kustovnice totiž prý dokáže vyhnat rakovinu z těla při pravidelné užívání během pouhých 40 dní.

 

Hlíva ústřičná

Asi nikoho z nás nepřekvapí, že v boji s rakovinou je velice úspěšná hlíva ústřičná, která má mnoho blahodárných účinků. Hlíva léčí rakovinu na 80%. Mnozí z nás si na ní pochutnávají v čínských restauracích, nebo doma v kořeněných jídlech. Hlíva by se však měla jíst úplně syrová, protože jen tak je v ní zachováno nejvíce potřebných složek a je účinná. Na tu ze supermarketu však ani nepomýšlejte. Důležité je ji sehnat v žampionárnách. Prý dokáže vyléčit všechny druhy rakoviny, kromě rakoviny mozku. Léčení touto houbou z rakoviny trvá zhruba 2 měsíce. Je potřeba ji však užívat pravidelně (v dávkách půl kila + ¾ litru vody) a buď jen ve vodě krátce povařenou, nebo klidně i syrovou. Je potřeba každý den sníst celou dávku, klidně rozdělenou na celý den, ale zkrátka celou, jinak se její účinky snižují.

 

Na závěr bych dodala, že kromě pozitivního smýšlení, je potřeba, aby nemocný také dodržoval správnou životosprávu. Měl by omezit tuky a jíst především mnoho čerstvého ovoce a zeleniny, také luštěniny, pít čistou neslazenou a neperlivou vodu, jíst mnoho čerstvých ryb a vyhýbat se sladkému. Také pohyb je potřeba. Ačkoliv je boj s rakovinou tvrdým oříškem, s trochou vůle a víry se překonat může.

 

MMS Miracle Mineral Supplement vyzkoušely miliony lidí a tvrdí, že funguje. Jiní si klepou na čelo, mluví o zdravém selském rozumu a odmítají přijmout argumenty objevitele Jima Humbla... | MMS: zázračný lék, placebo nebo podvod? >>>

 

Zdroje:
http://www.moje-pravdy.cz/zdravi/sebelecba/1000-anona-ostnita-pirozeny-zabijak-rakoviny
http://aktualne.centrum.cz/veda/clanek.phtml?id=706349
http://www.jajsem.com/olej-z-cerneho-kminu-zlato-faraonu/
http://www.mycomedica.cz/clanky-existuje-prirodni-lecba-rakoviny-zkuste-medicinalni-houby.html
http://sila-bylinek.webnode.cz/rakovina/vilkakora-kocici-drap/
http://www.goji-juice.cz/?p=512
http://karolinaloskotova.blog.cz/1005/2-lecba-rakoviny-hlivou-ustricnou-podrobnosti-pro-samotnou-lecbu
Ilustrace: https://www.flickr.com/photos/david55king/

 

Další příspěvky autora: Caroline Kornelová


Články ve stejných kategoriích:

Farmaceutické firmy   Alternativní léčení   Rakovina  


Kategorie Rakovina


Léčivá houba: REISHILéčivá houba: REISHI
Výčet pozitivních účinků houby Lesklokorky lesklé je velmi obsáhlý. Tento tradiční lék dlouhověkých Číňanů a Japonců pomáhá při cukrovce, vysokém tlaku, obnově buněk nebo i v boji proti rakovině.Naděje v léčbě rakoviny! Onkolytický virus v prvních testech úspěšný!Naděje v léčbě rakoviny! Onkolytický virus v prvních testech úspěšný!
Geneticky upravený virus je schopný sám likvidovat nádorové buňky a vyburcovat imunitní systém. Vedlejším účinkem je pouze pocit jako při chřipce! Virus vakcinie JX-594 je snad dobrá šance do budoucna.Konopí jako lékKonopí jako lék
Vědci vědí, že konopí má velmi dobré účinky na řadu nebezpečných nemocí. Nesmyslný boj proti pěstování konopí však nadále pokračuje. Případ Mykayly Comstockové naznačuje, že konopí může léčit leukémii.S rakovinou lze bojovat změnou jídelníčku!S rakovinou lze bojovat změnou jídelníčku!
Příběh Angličanky, která se poprala úspěšně s rakovinou změnou svého jídelníčku, měl neblahé pokračování. Zhoubné bujení buněk ji znovu ohrozilo. Jane Plantová napsala novou knihu.Jane Plant porazila rakovinu dietouJane Plant porazila rakovinu dietou
Britská geoložka Jane Plant prodělala několikrát po sobě rakovinu prsu. Nakonec ji neporazila díky chemoterapii nebo moderní léčbě ale inspirací v jídelníčku obyvatel Číny.Mýty a fakta o rakovině II. Mýty a fakta o rakovině II.
Máme tu pokračování mýtů a faktů o rakovině. Mnohdy si totiž myslíme, že o této nemoci víme vše, ale to co víme, nemusí být ani z poloviny pravda. Naopak to, co nám dlouhá léta připadalo jako nesmysl, nás může překvapit.Mýty a fakta o rakovině I.Mýty a fakta o rakovině I.
Rakovina je zákeřná nemoc, na níž mnoha lidem zemřeli jejich známí, či milovaní. Přesto kolem této závažné a smrtelné nemoci panuje mnoho otazníků. Co je tedy pravdou a co naopak nesmyslem?Meruňky a rakovina? Pozor na otravu!Meruňky a rakovina? Pozor na otravu!
Kde se berou informace o zázračných lécích na rakovinu? Tají je farmaceutické koncerny, aby vydělávaly biliony dolarů? Mezi zázračné léky mají patřit jádra z meruněk, jenomže jejich nadměrná konzumace může být nebezpečná!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.Rakovina: Gersonova terapieRakovina: Gersonova terapie
Gersonova terapie je přírodní léčba, která aktivuje mimořádnou schopnost těla léčit samo sebe. Podle jejích propagátorů léčí některé druhy rakoviny, cukrovku, alergie a další nemoci.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí