internetWEEK.cz menu TOPlist

Rakovina - postrach moderní kapitalistické společnosti

Rakovina - postrach moderní kapitalistické společnosti

Rakovina je postrachem moderní společnosti – jen v ČR na ni umírá 28 000 lidí ročně a odborníci varují, že na její léčbu nebudou peníze. Alternativa by byla - levnější léky, ale o to nechtějí farmaceutické firmy slyšet.

 

Rakovina - postrach moderní kapitalistické společnosti

Rakovina je postrachem moderní společnosti – jen v ČR na ni umírá 28 000 lidí ročně a odborníci varují, že na její léčbu nebudou peníze. Náklady na léčbu jediného pacienta, který onemocní rakovinou, stojí i miliony korun za rok a celkově téměř 20 miliard korun ročně. V USA se na léčbu rakoviny vyčlení ročně 200 miliard dolarů, takže rakovina je vlastně i současně obrovským byznysem, ve kterém se točí ohromné množství peněz...

Viz článek: Odborníci: Na léčbu rakoviny nebudou peníze ZDE.

Přitom příroda podle všeho sama vyprodukovala super inteligentní bombu, která rakovinotvornou buňku a posléze zhoubný nádor spolehlivě zničí
, a přitom je laciná, snadno dostupná a vcelku neškodná. Je jí vitamin B17 čili Laetril (v nerafinované přírodní podobě se jmenuje Amygdalin, což znamená mandli); léčebný účinek této látky je zcela bezkonkurenční a v prevenci rakoviny vykazuje prakticky stoprocentní výsledky....

Je konstatováno, že v případě raného stadia rakoviny úspěšnost klasických druhů léčby vykazuje pouhých 1,5 až 18 % (podle druhů nádorového onemocnění), zatímco vitaminem B17 se dosahuje vyléčení v 85 %!!! V případě neléčitelných metastáz v terminální fázi je úspěšnost Laetrilu 15 %, zatímco „úspěšnost“ standardních druhů léčby se ve stejném případě rovná pochmurným 0,03 % (!!!) Nemluvě o tom, že úspěšnost vitaminu B17 jako prevence proti všem typům rakovinových onemocnění je 99,98 % (a ony 0,02% zahrnují pacienty dlouhodobě exponované silným rakovinotvorným látkám nebo radiaci). Viz Svět bez rakoviny? Lži, mýty a neuvěřitelná fakta ZDE.

Vulgárně řečeno, rakovině se vyhnete, pokud budete jíst vitamin B17 alias Amigdalin, který obsahují hořké mandle, jádra meruněk (zde je ho nejvíce), jádra jablek, hrušek a ostatních peckovin (s výjimkou citrusů), nebo jej obsahují i ostružiny, některé druhy fazolí atp.


A proč nám to všechno asi tají náš škudlivý ministr zdravotnictví možná nepřímo vysvětluje dr. Dean Burk, dlouholetý ředitel US Národního institutu pro výzkum rakoviny (NCI): „Protirakovinné účinky této látky byly nezvratně prokázány jak naší institucí, tak řadou dalších klinik po celé Americe i západním světě. Navzdory tvrzení odpůrců Laetrilu z řad kartelů ovládajících trh se syntetickými léky prohlašuji, že vitamin B17 je tou nejúčinnější látkou pro kontrolu rakoviny, se kterou jsem se za celou dobu své profesionální kariéry setkal. Je velmi nehumánní, že oficiální a veřejné stanovisko naší instituce se v tomto případě staví plně na stranu nadnárodních kartelů.“

JAK LAETRIL FUNGUJE?
Laicky řečeno, vitamin B17 je sloučenina složená ze tří základních částí: z dvou molekul neškodné cukerné složky, z jedovaté benzaldehydové části a z vysoce toxické kyanidové skupiny. Zdravá tělesná buňka si odštěpí jen jednu molekulu cukru, která poslouží jako zdroj energie a zbytek vyloučí (popř. volný kyanid neutralizuje enzymem rhodanáza na nejedovatý thiocyanát). Rakovina však „miluje“ cukr a navíc neobsahuje ochrannou rhodanázu, (kterou obsahují pouze zdravé buňky). Odštěpením obou molekul glukozy tak uvolní benzaldehydovou složku a především kyanidovou, která rakovinnou buňku okamžitě usmrcuje. Navíc v samotném centru nádoru dochází k další reakci, ke sloučení kyanidu s benzaldehydem v novou látku, která je stokrát toxičtější než samotný kyanid i benzaldehyd. Čili inteligentní protinádorová bomba non plus ultra.

ČEHO DBÁT A ČEHO SE VYVAROVAT:

– základní hygienické informace týkající se zejména mandlí obsahujících vitamin B17 lze nalézt např. na stránkách Státní zemědělské a potravinářské inspekce v článku v článku Mandle, jak je neznáme ZDE. Více informací o mechanismu fungování, terapii a jejích výsledcích viz např. článek Svět bez rakoviny? Lži, mýty a neuvěřitelná fakta ZDE, popř. Principy léčby pomocí vit. B17 ZDE

– v případě léčby se vždy poradit s lékařem popř. dalším odborníkem. Léčení Laetrilem nelze indikovat např. v době, kdy je organismus přesycen jedy z aplikované chemoterapie a někteří pacienti končí na pohotovosti otráveni téměř k smrti právě z těchto důvodů v kombinaci s  otravou kyanidem, který se může z jader uvolnit hydrolýzou.

– před zahájením a v průběhu léčby rakoviny Laetrilem je nezbytné v potravě zcela vysadit příjem cukru a radikálně omezit obsah uhlovodanů.

– LAST BUT NOT LEAST: Vitamin B17 je inteligentní bomba, která dokáže likvidovat zhoubné nádory, ale neumí léčit rakovinu (jako systémové onemocnění), nebudou-li odstraněny její příčiny! To znamená, že u silného kuřáka, který nepřestane své plíce zásobovat dávkami zhoubných karcinomů dojde k recidivě nádoru podobně jako u člověka, který je stále ozařován atp.

Tak rakovinu byste léčit uměl, viďte, pane ministře. Jen kdyby se chtělo... Přesto v zájmu objektivity budiž připomenuto, že např. zpráva z roku 1982  o pokusu 178 US dobrovolníků nemocných rakovinou, kteří podstoupili léčbu Laetrilem, uzavírá, že nebyly zjištěny vůbec žádné léčebné výsledky.
Viz A clinical trial of amygdalin (Laetrile) in the treatment of human cancer ZDE

Nicméně, byť léčba rakoviny Laetrilem není v USA nezákonná, je fakticky znemožněná nejrůznějšími předpisy a v důsledku toho tisíce amerických pacientů, kterým bylo sděleno, že jejich rakovina je v terminální fázi, cestují do sousedního Mexika, kde se Laetrilem léčí a kde se např. u nově zjištěných nádorů vykazuje prakticky 100% úspěšnost... Viz World without cancer ZDE.

Proč však o tom mlčí česká média, která kdysi věnovala takový obrovský prostor léčbě rakoviny devitalizací, která jaksi vyšuměla? Proč o tom mlčí Svaz pacientů, jehož prezident, zámečník z metra, kdysi devitalizaci propagoval, viz Prof. MUDr. ANTOŠ – FN Bulovka má svou devitalizační metodu léčby rakoviny bez souhlasu MZ ZDE (a který při konfliktu K. Jacques s policistou Čermákem poslal ministrovi vnitra bojovný protest s titulem Co se to děje v české Policii? vyšperkovaný větami typu, „Tady by se chtělo zvolat ´do hajzlu s takovou politikou ministra vnitra...´“ Viz ZDE.)

Není přece problém vyhlásit celonárodní preventivní akci, vybízející občany, aby pojídali pecky z jablek, švestek, často jedli hořké mandle, hodně ostružin atp. a např. za 3 roky posoudit statistiku nově vzniklých nádorových onemocnění. Zvláště pro občany, kteří mají v rodinné anamnéze úmrtí na zhoubný nádor nebo u těch, kteří pracují v karcinogenním prostředí, by to mohlo znamenat velice příznivý efekt a bez jakéhokoli rizika vedlejších následků.

Jak to ale vypadá, zhoubná rakovina se stává nemocí kapitalismu; podobně jako kapitalismus, umožňující skupováním patentů blokuje realizaci mnohých lidstvu prospěšných vynálezů. Jistě, člověk na něco jednou zemřít musí. Ale není pro občana humánnější a pro společnost lacinější skonat na stařeckou srdeční slabost, než se trávit chemoterapiemi za miliony korun a umírat v krutých bolestech?

 

Autor: František Stočes

Zdroj: netsocan.cz

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Chemoterapie   Zhoubný nádor   Vitamín B17   Stádium rakoviny   Stádia rakoviny   Rakovinotvorné látky   Rakovina   Nádorové onemocnění   Léčba rakoviny   LAETRIL   Z domova  


Kategorie Rakovina


Léčivá houba: REISHILéčivá houba: REISHI
Výčet pozitivních účinků houby Lesklokorky lesklé je velmi obsáhlý. Tento tradiční lék dlouhověkých Číňanů a Japonců pomáhá při cukrovce, vysokém tlaku, obnově buněk nebo i v boji proti rakovině.Naděje v léčbě rakoviny! Onkolytický virus v prvních testech úspěšný!Naděje v léčbě rakoviny! Onkolytický virus v prvních testech úspěšný!
Geneticky upravený virus je schopný sám likvidovat nádorové buňky a vyburcovat imunitní systém. Vedlejším účinkem je pouze pocit jako při chřipce! Virus vakcinie JX-594 je snad dobrá šance do budoucna.Konopí jako lékKonopí jako lék
Vědci vědí, že konopí má velmi dobré účinky na řadu nebezpečných nemocí. Nesmyslný boj proti pěstování konopí však nadále pokračuje. Případ Mykayly Comstockové naznačuje, že konopí může léčit leukémii.S rakovinou lze bojovat změnou jídelníčku!S rakovinou lze bojovat změnou jídelníčku!
Příběh Angličanky, která se poprala úspěšně s rakovinou změnou svého jídelníčku, měl neblahé pokračování. Zhoubné bujení buněk ji znovu ohrozilo. Jane Plantová napsala novou knihu.Účinní, leč utajení, zabijáci rakovinyÚčinní, leč utajení, zabijáci rakoviny
Vyřčená diagnóza, že máme my, nebo někdo z našich milovaných, rakovinu, nás většinou dostane do kolen. S rakovinou se ale dá bojovat a nejen chemoterapií. Farmaceutické společnosti nám však mnoho účinných léků zatajují.Jane Plant porazila rakovinu dietouJane Plant porazila rakovinu dietou
Britská geoložka Jane Plant prodělala několikrát po sobě rakovinu prsu. Nakonec ji neporazila díky chemoterapii nebo moderní léčbě ale inspirací v jídelníčku obyvatel Číny.Mýty a fakta o rakovině II. Mýty a fakta o rakovině II.
Máme tu pokračování mýtů a faktů o rakovině. Mnohdy si totiž myslíme, že o této nemoci víme vše, ale to co víme, nemusí být ani z poloviny pravda. Naopak to, co nám dlouhá léta připadalo jako nesmysl, nás může překvapit.Mýty a fakta o rakovině I.Mýty a fakta o rakovině I.
Rakovina je zákeřná nemoc, na níž mnoha lidem zemřeli jejich známí, či milovaní. Přesto kolem této závažné a smrtelné nemoci panuje mnoho otazníků. Co je tedy pravdou a co naopak nesmyslem?Meruňky a rakovina? Pozor na otravu!Meruňky a rakovina? Pozor na otravu!
Kde se berou informace o zázračných lécích na rakovinu? Tají je farmaceutické koncerny, aby vydělávaly biliony dolarů? Mezi zázračné léky mají patřit jádra z meruněk, jenomže jejich nadměrná konzumace může být nebezpečná!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí