internetWEEK.cz menu TOPlist

Naděje v léčbě rakoviny! Onkolytický virus v prvních testech úspěšný!

Naděje v léčbě rakoviny! Onkolytický virus v prvních testech úspěšný!

Geneticky upravený virus je schopný sám likvidovat nádorové buňky a vyburcovat imunitní systém. Vedlejším účinkem je pouze pocit jako při chřipce! Virus vakcinie JX-594 je snad dobrá šance do budoucna.

 

Naděje v léčbě rakoviny! Onkolytický virus v prvních testech úspěšný!

Rakovina je jako novodobý mor lidstva!

Dobrých zpráv jsme v případě boje s rakovinou slyšeli již řadu, ne vždy první úspěchy vedly do praxe. Případně pomáhají jen v omezeném množství typů rakoviny.

 

Pravdou však je, že věda a aplikovaná medicína za posledních třicet let neskutečně pokročily a v případě včasné diagnózy je šance na vyléčení velmi vysoká. Z osobní zkušenosti, z toho, co se děje v mém okolí, musím říct, že je toho moc. A tuto zprávu jsem nadšeně uvítal.

 

Onkolytický Virus vakcinie JX-594:

Virus je geneticky upraven tak, aby se jeho schopnost infikovat zdravé dělící buňky omezila. Ale zároveň způsobuje svou replikací přímou destrukci nádorových buněk. Vědcům se podařilo navíc připravit vakcínu, kterou lze běžně injekčně aplikovat. Není tak nutné umístit virus přímo do nádoru.

 

Během mnoha různých testů na dobrovolnících, dostalo onkolytický virus JX-594 asi 200 pacientů s různými typy nádorů, včetně nádoru tlustého střeva, ledvin a nebo kůže. A co si budeme nalhávat, podobných experimentů se účastní zejména lidé, kteří již nemají co ztratit. Výsledky samotné vědce velmi překvapily. Jedná se tak o jednu z nejnadějnějších léčebných metod v boji s rakovinou.

 

Tento text byl z odborného hlediska zcela zjednodušen. Více informací, nikoli v lajcké řeči, najdete v odkazech pod článkem.

 

Alternativy v léčbě rakoviny

Komentář: a něco z vlastní zkušenosti...

O různých alternativách léčby rakoviny se v našem internetovém magazínu věnujeme často. V tom, co pomáhá, se lze orientovat celkem rychle. V tom, co škodí, už je to horší. Jeden doporučuje vynechat mléko, druhý maso a třetí mouku. Další cukry, tuky nebo bílkoviny. Každý, o kom jsme zde psali, úspěšně rakovinu porazil, napsal o tom bestseller a spolupracoval na něm alespoň s jedním lékařem. Co tedy jíst a pít? Snad jen čistá voda je OK. A kapitolou samou pro sebe je MMS.

 

Konopí jako lék

Vědci vědí, že konopí má velmi dobré účinky na řadu nebezpečných nemocí. Nesmyslný boj proti pěstování konopí však nadále pokračuje. Případ Mykayly Comstockové naznačuje, že konopí může léčit leukémii... | Konopí jako lék >>>

O konopí bych osobně nepochyboval. Kamarádka s roztroušenou sklerózou je díky němu na nohou, s vědomím a souhlasem lékaře. Ale na každého to může působit jinak...

 

Účinní, leč utajení, zabijáci rakoviny

Vyřčená diagnóza, že máme my, nebo někdo z našich milovaných, rakovinu, nás většinou dostane do kolen. S rakovinou se ale dá bojovat a nejen chemoterapií. Farmaceutické společnosti nám však mnoho účinných léků zatajují. | Účinní, leč utajení, zabijáci rakoviny >>>

 

Rakovina: Gersonova terapie

Gersonova terapie je přírodní léčba, která aktivuje mimořádnou schopnost těla léčit samo sebe. Podle jejích propagátorů léčí některé druhy rakoviny, cukrovku, alergie a další nemoci. | Rakovina: Gersonova terapie >>>

 

Osobně vidím jako největší problém v boji s rakovinou v tom, že účinný postup na jeden typ nezabírá na jiný. Volně dostupné léčebné postupy, které nelze patentovat, jsou navíc pro farmaceutické firmy logicky nezajímavé. A projít celým kolečkem testů a zkoušek je zdlouhavé a nesmírně nákladné. Takové výzkumy by mohly financovat leda vlády. Ve stádiu epidemie, snad. Nebo bohatí filantropové, které rakovina osobně zasáhla. Není proto divu, že řada lidí věří na konspiraci ohledně výzkumu. Jsou to zejména zastánci MMS:

 

MMS: zázračný lék, placebo nebo podvod?

MMS Miracle Mineral Supplement vyzkoušely miliony lidí a tvrdí, že funguje. Jiní si klepou na čelo, mluví o zdravém selském rozumu a odmítají přijmout argumenty objevitele Jima Humbla | MMS: zázračný lék, placebo nebo podvod? >>>

 

Tento článek o MMS jsem psal dříve, než má žena také onemocněla. Končil jsem jej v tom duchu, že bych MMS zkusil jako poslední možnost. Když mi doktor řekne, že si mám zařídit věci. Dodnes má jednu z největších čteností a je stále ohnivě diskutován.

 

Přestože jsme znali nejrůznější alternativy, rozhodli jsme se maximálně věřit lékařům. Případné doplňky s nimi vždy konzultovali. A nyní (zaklepat na dřevo) mám pocit, že nejdůležitější je vůle, mít pro co žít, nelitovat se a bojovat. Rakovina je vzpoura posádky, která vede ke smrti, pokud se posádka nedá zase do latě. A tu moc má jen pouze Vaše vůle.

 

http://www.leeds.ac.uk/news/article/3252/hitch-hiking_viral_therapy_deals_a_double_blow_to_cancer

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Zajímavosti   Věda   Léčba rakoviny   Zdraví   Rakovina  


Kategorie Rakovina


Léčivá houba: REISHILéčivá houba: REISHI
Výčet pozitivních účinků houby Lesklokorky lesklé je velmi obsáhlý. Tento tradiční lék dlouhověkých Číňanů a Japonců pomáhá při cukrovce, vysokém tlaku, obnově buněk nebo i v boji proti rakovině.Konopí jako lékKonopí jako lék
Vědci vědí, že konopí má velmi dobré účinky na řadu nebezpečných nemocí. Nesmyslný boj proti pěstování konopí však nadále pokračuje. Případ Mykayly Comstockové naznačuje, že konopí může léčit leukémii.S rakovinou lze bojovat změnou jídelníčku!S rakovinou lze bojovat změnou jídelníčku!
Příběh Angličanky, která se poprala úspěšně s rakovinou změnou svého jídelníčku, měl neblahé pokračování. Zhoubné bujení buněk ji znovu ohrozilo. Jane Plantová napsala novou knihu.Účinní, leč utajení, zabijáci rakovinyÚčinní, leč utajení, zabijáci rakoviny
Vyřčená diagnóza, že máme my, nebo někdo z našich milovaných, rakovinu, nás většinou dostane do kolen. S rakovinou se ale dá bojovat a nejen chemoterapií. Farmaceutické společnosti nám však mnoho účinných léků zatajují.Jane Plant porazila rakovinu dietouJane Plant porazila rakovinu dietou
Britská geoložka Jane Plant prodělala několikrát po sobě rakovinu prsu. Nakonec ji neporazila díky chemoterapii nebo moderní léčbě ale inspirací v jídelníčku obyvatel Číny.Mýty a fakta o rakovině II. Mýty a fakta o rakovině II.
Máme tu pokračování mýtů a faktů o rakovině. Mnohdy si totiž myslíme, že o této nemoci víme vše, ale to co víme, nemusí být ani z poloviny pravda. Naopak to, co nám dlouhá léta připadalo jako nesmysl, nás může překvapit.Mýty a fakta o rakovině I.Mýty a fakta o rakovině I.
Rakovina je zákeřná nemoc, na níž mnoha lidem zemřeli jejich známí, či milovaní. Přesto kolem této závažné a smrtelné nemoci panuje mnoho otazníků. Co je tedy pravdou a co naopak nesmyslem?Meruňky a rakovina? Pozor na otravu!Meruňky a rakovina? Pozor na otravu!
Kde se berou informace o zázračných lécích na rakovinu? Tají je farmaceutické koncerny, aby vydělávaly biliony dolarů? Mezi zázračné léky mají patřit jádra z meruněk, jenomže jejich nadměrná konzumace může být nebezpečná!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.Rakovina: Gersonova terapieRakovina: Gersonova terapie
Gersonova terapie je přírodní léčba, která aktivuje mimořádnou schopnost těla léčit samo sebe. Podle jejích propagátorů léčí některé druhy rakoviny, cukrovku, alergie a další nemoci.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí