internetWEEK.cz menu TOPlist

Pyramidy možná čistí světová vodstva

Pyramidy možná čistí světová vodstva

O tom, že pyramidy mají v sobě jakousi energii, již není pochyb. Mají léčit, ruší negativní energii, ale dokonce mají čistit přírodu a světové vodstvo. Mají skutečně takovou moc?

 

Pyramidy možná čistí světová vodstva

Očistný rituál

Japonský vědec Dr. Masaru Emoto věří, že vodstvo se dá vyčistit pomocí rituálu. Má za sebou několik dalších vědců, ale také spoustu dobrovolníků, kteří mu v jeho záměru, vyčistit vody, chtějí pomoci. Emoto proto s dobrovolníky provádí pokus. Postaví je do řady na břeh a řekne jim, aby se chytli za ruce. Svým chováním a postojem připomínají spíše loutky, nebo ztracené děti. Proč zrovna takové zvláštní postavení? Protože právě to má podle Emota napomáhat k očistě. Voda má prý reagovat na pozitivní, či negativní energii lidského hlasu a podle toho, vytvářet krystaly. Masaru je naprosto přesvědčen, že děkovné rituály a lidské vědomí mohou vyčistit vodní toky. Nasvědčují tomu i výzkumy prováděné před rituálem a po něm.
Podle doktora Emota voda slyší, vidí a vstřebává informace ze svého okolí. Bohužel dostává především spoustu negativní energie. Mluvíme především o všech válkách, chemických látkách a také utopených.
Pozitivní energie se jí nedostává. Málokdo přijde k vodě a řekne, že ji má rád. Málokdo z nás si uvědomí, že nebýt na Zemi vody, svět by zanikl. Tento výzkum dovede Emota k názoru, že právě pyramidy, které vypouští mnoho energie, by možná mohly vyčistit všechno světové vodstvo.

 

Když voda poděkuje

Pyramidní voda má mít velkou pozitivní energii. Vědci odebírají taky vzorky vody z českých toků. Dělají s nimi pokusy. Dají je na 24 hodin do pyramidy vlastní výroby. Poté je vrátí zpět a pomocí virgulí zjišťují, jestli se energie vody změnila. Výsledky mají být velmi překvapující. Energie prý podstatně stoupla. Má se jednat o nezapomenutelný zážitek. Když totiž vrátíte vodu do řeky, údajné získáte pocit, že vám voda děkuje. Po těle má nastat pocit uvolnění, příval energie a naprostý pocit štěstí.
První z českých pokusů má být uskutečněn na Nechranické přehradě na Chomutovsku. Tímto zvláštním rituálem nejen, že se očistí místo, kam jste vodu zpět nalili, voda se prý rozšíří rychlostí světla po celé hladině.
Po tomto obřadu se opět měří hodnoty vody. Zjišťuje se, že celá řeka Ohře, která je napájena Nechranickou přehradou, změnila svoji energii na kladnou. Tato skutečnost se potvrzuje v Chebu, na soutoku Ohře a Labe.
Po této zkušenosti se vědci rozhodli, že vyčistí všechny řeky v České republice. Nakonec se rozhodli, že se pokusí vyčistit i moře. Tím začala neuvěřitelná mise, která v historii nemá obdob.

 

Každý by to měl vyzkoušet

Psal se rok 2011, když z Čech vyráží expedice, která míří do polského městečka Dziwnów na pobřeží Baltského moře. Expedice postupuje naprosto stejně, jako když její členové čistili Nechranickou přehradu. Čištění Baltu se provádí 21. června, v 19. hodin 16 minut. Poděkování Baltu, podle slov expedice, bylo neuvěřitelné. Moře jim mělo děkovat každou třetí vlnou. Je to prý neskutečně nádherný pocit.
Měření ukázalo, že Balt má po čištění úplně jiné hodnoty. Energetická hodnota se výrazně změnila. Možná se skutečně podařilo očistit celý Balt. Očistný proces si podle Emotema můžeme vyzkoušet i my a ani k tomu nepotřebujeme pyramidu. Nabít vodu energií prý dokáže každý z nás. Stačí si vzít lahev, nabrat vodu, uchopit lahev s vodou do ruky a poděkovat za zrod života na Zemi. Měli bychom jí říci, že ji máme rádi. Poté ji musíme nalít zpět tam, odkud jsme ji vzali. Její energie tím vzroste a navíc se rozšíří do celého toku. Dostavit se má neuvěřitelný pocit štěstí, když voda poděkuje. Při postoji k vodě bychom dlaně měli mít otočené směrem k hladině, máme dýchat zhluboka a možná začneme i plakat štěstím. Každý podle Masarua může pomoci, neboť všechny toky na světě, potřebují očistu.

 

Zajímavost na konec

Čištění Baltu a jiných vod nebylo jediným experimentem expedice. Napadlo je zkusit odsolit mořskou vodu. Nabrali ji stejně jako při předchozích pokusech a umístili ji na týden do pyramidy. Po týdnu se prý nestačili divit. Ochutnali ji a měla být jen velmi mírně slaná, přibližně jako minerálka Vincentka. Prý o ni jednoznačně mohli prohlásit, že je poživatelná. Je tedy dost dobře možné, že jednoho dne, tento levný a účinný způsob odsolování zachrání svět před žízní.

 

Zdroje:
http://www.putujici.cz/files/categories/BLAZ_ENIGMA_baltik.pdf
http://terapiepyramidy.webnode.cz/edgar-cayce/

 

Další příspěvky autora: Caroline Kornelová


Články ve stejných kategoriích:

Záhada   Věda   Pyramidy  


Kategorie Pyramidy


Slavná Pyramida Slunce se může kdykoliv zhroutit Slavná Pyramida Slunce se může kdykoliv zhroutit
Pár desítek kilometrů od mexického hlavního města se nachází Teotihuacán a v něm třetí největší pyramida světa. Podle vědců se může Pyramida Slunce kdykoliv sesunout k zemi.Skleněné pyramidy na dně Bermudského trojúhelníku? Skleněné pyramidy na dně Bermudského trojúhelníku?
U pobřeží Kuby leží v hlubinách velké město s pyramidami. Struktury připomínající lidské stavby nalezl podmořský robot. Epochální objev je ale zřejmě jenom další hoax.Vzrušující tajemství pyramidVzrušující tajemství pyramid
Už desítky let jsou pyramidy za mediální hvězdy. Stále fascinují. Sfinga je symbol tajemství. Dokonce i Česká televize odvysílala cyklus „Pyramidy“ Carmen Boulterové s alternativním pohledem na tyto stavby.Pyramidy začaly vysílat energii do vesmíruPyramidy začaly vysílat energii do vesmíru
Probouzejí se k životu staré legendy z Atlantidy, že pyramidy mají tajné poslání? Možná nejde jen o hrobky králů, ale o zvláštní energetické kondenzátory, které spojují interdimenzionálně Zemi s nejrůznějšími planetami a hvězdami...SfingaSfinga
Sfinga v Gize je pravděpodobně nejznámnějím symbolem tajemství a spolu s pyramidami v Gize i nejznnámnějšími památkami vzdálené minulosti.


Kategorie Věda


Solární čistička vzduchu vyrábějící vodík?Solární čistička vzduchu vyrábějící vodík?
Na univerzitě v Antwerpách spojily dva projekty do jednoho. A funguje to!Vědci vidí ve 3D skrz zeď. Jednoduše s drony a WI-FIVědci vidí ve 3D skrz zeď. Jednoduše s drony a WI-FI
Technologie je navíc velmi jednoduchá a levná. Záchranáři, archeologové a jistě i vojáci mohou jásat.Nový orgán v lidském těle: Okruží alias mesenterium. Opravdu senzace? Nový orgán v lidském těle: Okruží alias mesenterium. Opravdu senzace?
O objevu objeveného informoval poměrně seriózně Daily Mail. Většina světového tisku zprávu zjednodušila a udělala z toho senzaci. Jak to tedy ve skutečnosti je?Čeští vědci našli originální recept na přípravu nových antibiotikČeští vědci našli originální recept na přípravu nových antibiotik
Současná antibiotika zabírají čím dál méně. V centru Biocev však vědci našli způsob, jak urychlit evoluci přírodních procesů a získat nová silná antibiotika.Sonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci SaturnuSonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci Saturnu
Ještě žádná sonda se nedostala takhle blízko k Saturnu. Zatím jsme se mohli spoléhat jen na naše odhady založené na dosavadních zkušenostech s jinými oblastmi prstenců. Z toho jsme pak odvozovali, jak by mohla mezera mezi planetou a prstenci vypadat.Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!
V různých koutech světa se lidé dožívají různého průměrného věku. Ale všude se neustále prodlužuje. A do roku 2030 vědci očekávají prolomení magické devadesátky!Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!
Většina savců kost v penisu má. Ačkoliv její velikost se velmi liší. A vědci přišli se zajímavým evolučním vysvětlením záhady pyjové kosti.I běžné léky na bolest z Vás udělají hluché, mrtvé nebo zombieI běžné léky na bolest z Vás udělají hluché, mrtvé nebo zombie
Běžné léky na bolest a nachlazení není dobré zobat jen tak preventivně. Pravidelně a v nadměrném množství. A v některých situacích raději vůbec!Diamantová baterie: Rána pod pás pro skeptiky!Diamantová baterie: Rána pod pás pro skeptiky!
Opravdová revoluce ve výrobě elektřiny je tu! Nic se nehýbe. Žádná chemie. To se jen diamanty sluní v radioaktivním odpadu...Vědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurůVědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurů
Vědci provedli vrty v kráteru Chicxulub a dostali se k horninám, které by se měly nacházet v mnohem větší hloubce.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí