internetWEEK.cz menu TOPlist

Petice: Neseďte, ubíhají poslední hodiny pro prezidentské kandidáty!

Petice: Neseďte, ubíhají poslední hodiny pro prezidentské kandidáty!

Někteří kandidáti na prezidenta by měli dostat šanci. Podpořte podpisem jejich petici, aby splnili limit 50 tisíc hlasů!

 

Petice: Neseďte, ubíhají poslední hodiny pro prezidentské kandidáty!

Podpořili jsme kandidaturu Tomio Okamury (http://internetweek.cz/prima-volba-prezidenta/tomio-okamura-10-duvodu-proc-podporit-jeho-kandidaturu >>>), Karla Randáka a Vladimíra Franze (http://internetweek.cz/prima-volba-prezidenta/losnu-nebo-maznaka-aneb-rozbor-prezidentskeho-startovniho-pole >>>)

 

Jejich osoby by minimálně neměly chybět v diskuzích před samotnými volbami. Nebo snad chcete, aby vše bylo jen o debatách Fišera se Zemanem?

 

Protože později nechceme jen lamentovat nad tím, že se právě tito nestranní kandidáti neprobojovali ani do přímé volby, rozhodli jsme se začít u sebe. A protože Okamura začal jako poslední a zbývá mu nejvíc podpisů, umožnili jsme jeho petici podepsat také v našich kancelářích.

 

Petici Tomio Okamury můžete podepsat v našich kancelářích, společnosti B.I.B.

Informace o podpisu petice Vladimíra Franze jsou zde: http://vladimirfranz.cz/

 

Informace o podpisu petice Karla Randáka jsou zde: http://www.karelrandak.cz/

 

Petiční archy budeme odevzdávat v pátek, 2 listopadu, v 17 hod. Potom zvonec – konec…

 

Netvrdíme, že tito jsou nejlepšími kandidáty. Ale rozhodně by neměli v přímé volbě chybět! Využijme konečně svého nabytého práva volit přímo osobnost do čela státu! Bez nespolehlivých prostředníků, jakými jsou politické strany. Jen je potřeba vstát a nepočítat s tím, že to udělají jiní!

 

Další příspěvky autora: B.I.B. spol. s r.o.


Články ve stejných kategoriích:

Přímá volba prezidenta   Z domova  


Kategorie Přímá volba prezidenta


Volba prezidenta: no nazdar!Volba prezidenta: no nazdar!
Nejdůležitější informace, kterou nám poskytla přímá volba prezidenta, je podle mého soudu tato: vláda ještě neumí zfixlovat výsledky. Třikrát hurá. Jinak nic mimořádného.Máme prvního svého prezidenta!Máme prvního svého prezidenta!
Miloš Zeman se stal naším opravdu prvním prezidentem. Ve volbách menšího zla zřejmě není prezidentem všech. Ale jeho volba se neupekla v parlamentních barech...Horst Fuchs doporučuje Karla Schwarzenberga!Horst Fuchs doporučuje Karla Schwarzenberga!
Na internetu je spousta nejrůznějších vtipných parodií na oba prezidentské kandidáty. Některé jsou slušné, jiné méně, některé se povedly, jiné nikoliv. Tohle video patří podle mě k těm nejpovedenějším.


Kategorie Z domova


8 startupů, které nás v poslední době zaujaly8 startupů, které nás v poslední době zaujaly
S fenoménem startupů je spojeno v první řadě Silicon Valey. Ale i v České republice se zrodila řada skvělých nápadů, které mohou dobít svět.Videa: Brno jak ho neznáteVidea: Brno jak ho neznáte
Podívejte se na tři zajímavá videa o Brně a jeho okolí.Hiporehabilitace: Když koně pomáhají lidemHiporehabilitace: Když koně pomáhají lidem
Koně mohou postižené postavit na nohy. Nebo vrátit mezi lidi. Nebo Vám jen pomohou od bolesti zad a špatného držení těla...Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.
Čeští politici mají stále dokola potřebu omlouvat se Německu za poválečný odsun. Připomeňme si, o co šlo, proč je to nesmysl a slovy prezidenta Beneše „vlastizrada“, před kterou varoval.Mnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné děníMnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné dění
Etnolog, antropolog, publicista a indián byl hostem u Daniely Drtinové. Udělejte si 23 minut času. Stojí to za to.Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?
Jestli je Vám dnes padesát, o práci se zřejmě bát nemusíte. Alespoň co se robotů týče. Ale přemýšlíte-li, co studovat, zbystřete. Řadu povolání již automatizace vymýtila. A ještě více jich čeká jistý ortel. Svět se mění…Expert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médiiExpert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médii
Technika jde neustále dopředu. Každá generace vyrůstá jinak, než ta předchozí. Již od vynálezu knihtisku. A vždy jsou slyšet hlasy, že je to špatně. Ale technologie dětem nezakazujte, zkuste jen dodržet několik zásad…EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?
Pořízení pokladního systému pro EET stát dotuje slevou na dani z příjmu ve výši 5.000 Kč. Je to utopie nebo najdeme tak levný pokladní systém?Slovenská slova, kterým mladí Češi nerozumíSlovenská slova, kterým mladí Češi nerozumí
K žádnému jinému národu světa nemáme blíže. Kus společné historie, kultura a chtělo by se říci i velmi podobný jazyk. Mladí Češi ale slovenštině obvykle nerozumí.Automobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomikyAutomobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomiky
Automobily zaměstnávají 5% ekonomicky aktivních obyvatel. Tvoří však téměř čtvrtinu HDP s tržbami okolo 865 miliard korun. A stát nešetří dalšími pobídkami v tomto sektoru…
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí