internetWEEK.cz menu TOPlist

Praktické návody pro motoristy

Praktické návody pro motoristy

Stát nás ždímá, kde se dá. Zvyšují se daně, ceny nejdůležitějších komodit rostou, nájmy se zvyšují. Přišel čas, kdy se lidé musí naučit především šetřit.

 

Praktické návody pro motoristy

Stát nás ždímá, kde se dá. Zvyšují se daně, ceny nejdůležitějších komodit rostou, nájmy se zvyšují. Přišel čas, kdy se lidé musí naučit především šetřit. Snížit náklady za spotřebu potravin, energií je zcela určitě možné. Většina šetřílků však zapomíná na to, že mohou výrazně ušetřit i jinde – například za auto.

 

Stačí jen sebrat odvahu a vyměnit nevýhodné povinné ručení za lepší, mnohdy se nýnější poskytovatelé rozhoupou sami, jakmile jim dáte najevo, že by o vás, jako o svého stálehého zákazníka, mohli přijít. A pokusí se s vámi sami spojit a dojednat lepší a výhodnější podmínky pro vás. Pokud se tak nestane, řešení je jednoduché, jděte jinam. Již teď velké množství firem poskytuje různé slevy a výhody, které vám mohou ušetřit nemalé peníze.  Vlastníte také motorové vozidlo a rádi byste si zjistili, jak můžete ještě více ušetřit?

 

Navštivte portál Lepsiruceni.cz, který poskytuje cenné rady všem motoristům. Přečtěte si o tom, kdy je výhodné dočasné vyřazení vozidla (v případě, že vozidlo delší dobu nebudeme používat, můžete nepoužívaný automobil dočasně vyřadit z registru vozidel a nebudete muset platit povinné ručení), jak probíhá odhlášení vozidla z evidence, jak má vypadat kupní smlouva na auto nebo na motorku či výpověď povinného ručení. Čtěte také rady pro motoristy a snižujte své náklady na minimum.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Odhlášení vozidla z evidence   Kupní smlouva na auto vzor   Povinné ručení porovnání   Ostatní  
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí