internetWEEK.cz menu TOPlist

Obama byl na Marsu

Obama byl na Marsu

A máme tady novou konspirační teorii. Současný americký prezident Barack Obama byl prý v rámci tajného projektu CIA na Marsu.

 

Obama byl na Marsu

Tvrdí to dva muži, Andrew D. Basiago a William Stillings , údajní účastníci tohoto programu. Zní to jako aprílový vtip, nicméně Bílý dům cítil nutnost informaci popřít, dementoval to 6. ledna 2012 mluvčí Národní bezpečnostní rady Tommy Vietor.

 

Údajní bývalí agenti prohlásili, že byli účastníky vládního programu, který vysílal tisíce „chrononautů“ napříč časem v rámci programu CIA. Spolu s nimi prý v 80. letech prošel výcvikem a nakonec se v rámci tajné mise ocitl na Marsu Barack Obama.

 

Právník z Washingtonu A. Basiago a jeho kolega W. Stillings uvádějí, že Obama byl na Mars teleportován v rámci Projektu Pegasus, který organizovala agentura DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency). Obama prý byl přijat do výcvikového kurzu v roce 1980, kdy mu bylo 19 let, pod jménem Barry Soetoro. Na Mars byli tito tři muži spolu s dalšími teleportováni v letech 1981-83. Basiago tvrdí, že Obama dnes zamlčuje svou službu v armádě i účast v tomto intergalaktickém programu.

 

William B. Stillings z Virginie údajně sloužil u americké US Navy a už v dětství se projevoval jako technický génius. Ke zmíněné dvojici chrononautů přidávají některé zdroje Lauru M. Eisenhower. Ta se prohlašuje za vnučku prezidenta Eisenhowera. Prý byla verbována, aby se zúčastnila kolonizace Marsu v letech 2006-07.

 

Andrew D. Basiago

Andrew D. Basiago

 

Andrew D. Basiago v září 2011 potvrdil účast Obamy ve výcvikovém kursu teleportace na Mars. Dodal, že účastníkům programu byla v souvislosti s Marsem zablokována paměť. Na Mars prý byly vyslány desítky tisíc cestovatelů.

 

Andrew D. BasiagoBasiago je také autorem následujících informací, o nichž můžeme jen spekulovat, zda jsou pravdivé. Kvantová technologie cestování časem byla vytvořena podle Nikoly Tesly v projektu Pegasus v DARPA (1968-1972) za Nixonovy vlády.

 

Tajné technologie cestování časem byly použity již v roce 1971 k získání dokumentárních znalostí o 11. září 2001 – celé tři desetiletí před hroznou událostí toho osudného dne.

 

Úspěch tajných technologií DARPA šel daleko za hranice toho, co se veřejně ví. V roce 1970 DARPA uskutečnila teleportaci na základě cestování časem a vyvinula pokročilé elektrooptické prostředky pro rozlišování minulých a budoucích událostí pomocí různých technologií používajících kvantový přístup.

 

Podle Basiaga pracoval v 70. letech jako přidělenec v projektu Pegasus Donald Rumsfeld, který se později stal ministrem obrany Spojených států a byl jím i v době teroristických útoků 11. září.

 

O osobě Andrewa D. Basiaga se spekuluje, že je to krycí jméno alternativního badatele Davida Wilcocka. Zatím nebylo potvrzeno, že Basiago skutečně existuje. Jeho fotografie může být fiktivní nebo patřit jiné osobě.

 

Americká vláda v listopadu 2011 popřela, že by byla v kontaktu s mimozemskými civilizacemi. Prohlášení vydal poradce prezidenta pro vesmír Phil Larson v reakci na petice zastánců konspirativních teorií, které Bílý dům vyzývaly, aby existenci mimozemšťanů dál netajil.

 

Zdroje:
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/255448-obama-na-marsu-nebyl-popira-tvrzeni-bilydum.html
http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2011/11/mars-visitors-basiago-and-stillings-confirm-barackobama-traveled-to-mars-1.html
http://www.projectpegasus.net/andrew_d_basiago
http://www.greatdreams.com/darpa-pegasus.htm

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Obama   Konspirační teorie   Mars   Cestování časem  


Kategorie Obama


Co řekl Snowden německé televiziCo řekl Snowden německé televizi
Prvnímu televiznímu vystoupení Edwarda Snowdena naše média příliš pozornosti nevěnovala. Přečtěte si, o čem americký uprchlík a bývalý zaměstnanec amerických tajných služeb mluvil.Kolik fanoušků celebrit na Twitteru neexistuje?Kolik fanoušků celebrit na Twitteru neexistuje?
Česká firma, provozující statistiky sociálních sítí pod názvem Socialbakers, odhadla počet falešných fanoušků známých osobností.Jsou lidé v USA odkázání na potravinové lístky?Jsou lidé v USA odkázání na potravinové lístky?
Na některých webech mimo mainstreamová média se objevily informace, že desítky milionů lidí ve Spojených státech jsou na potravinových lístcích. Je to pravda?Nemám koho volit!Nemám koho volit!
Americké prezidentské volby – pořád totéž. V Česku to máme podobně. Existuje alternativa k současnému politickému systému? Jedním z vizionářů, kteří takovou možnost vidí, je protikorupční aktivista a podnikatel Karel Janeček.Proti mimozemšťanům jedině s ObamouProti mimozemšťanům jedině s Obamou
Který z kandidátů na amerického prezidenta by byl vhodnější pro jednání s mimozemšťany?Rusko: Za virem, co napadl íránský jaderný program, stojí USA Rusko: Za virem, co napadl íránský jaderný program, stojí USA
Podle počítačových odborníků virus Stuxnet napadá některé průmyslové počítače a byl podle všeho vyvinut hlavně proto, aby poškozoval íránské jaderné zařízení.ZERO - dokument italských tvůrců - Proč je oficiální verze 11. září podvrh.ZERO - dokument italských tvůrců - Proč je oficiální verze 11. září podvrh.
Dokument italských tvůrců je výsledkem dvou let intenzivního výzkumu a rozhovorů v Evropě a Spojených státech a osmi měsíců práce na filmu. Zdůrazňuje nekonzistence, manipulace, opomenutí a lži oficiálního vyšetřování 11. září.Jak to možná bylo 11. září 2001Jak to možná bylo 11. září 2001
11. září 2001 se změnil celý svět. Do obou věží Světového obchodního centra (WTC) naráží postupně dva Boeingy 767.Co se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračováníCo se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračování
V troskách Světového obchodního centra v New Yorku a zřícených letadel zahynulo na tři tisíce lidí. Je obtížné si představit, že za atentáty stojí pouhých devatenáct izolovaných spiklenců.Vědci se domnívají, že mimozemšťané těží na asteroidech!Vědci se domnívají, že mimozemšťané těží na asteroidech!
Na veřejnost pronikly informace, že UFO těží suroviny na asteroidech. Asteroidy jsou také nazývány planetkami, protože jsou složeny z velké části podobně jako planety, ale jsou hodně menší. Ty se točí kolem Slunce.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí