internetWEEK.cz menu TOPlist

MMS – Miracle Mineral Supplement léčí rakovinu

MMS – Miracle Mineral Supplement léčí rakovinu

Byli velmi nemocní. Měli všechny příznaky. Leželi v posteli, měli vysoké horečky, a třásli se, a bolely je klouby. A bylo jim nevolno. Zvraceli. Měli extrémní bolesti hlavy. Byli prostě v hodně špatném stavu. A tak jsem jim dal...

 

MMS – Miracle Mineral Supplement léčí rakovinu

Byli velmi nemocní. Měli všechny příznaky. Leželi v posteli a byli… měli vysoké horečky, a třásli se, a bolely je klouby. A bylo jim nevolno. Zvraceli. Měli extrémní bolesti hlavy. Byli prostě v hodně špatném stavu. A tak jsem jim dal… každému z nich jsem dal sklenici s celkem dost kapkami čistící tekutiny. A za čtyři hodiny byli na nohou, smáli se tomu, jak zle se cítili ještě před malou chvilkou. A snědli té noci večeři, a ráno šli do práce. A druhého dne lehlo dalších pár, stalo se totéž. Byli léčeni na malárii stejným způsobem, samozřejmě, a byli v pořádku.

 

Jim Humble a příběh stojící za MMS – Miracle Mineral Supplement


Sasbachwalden, Německo, listopad 2008

Jim Humble: … Dělal jsem věci, jako přípravu testů atomových bomb. Pracoval jsem na mezikontinentálních balistických raketách. Byl jsem schopen zapojit první počítačem řízený stroj ve Spojených státech v Hughes Aircraft Company.

… Takže mi zavolali a opravil jsem měsíční vozítko (smích). Takže letěli na Měsíc, nebo ne? (smích) Nevím, jestli to zvládli na Měsíc, nebo to udělali v horách v poušti.

… Jednou procházel soubory a přišel s tou fotografií, 8 x 10, která ukazovala kosmickou stanici na odvrácené straně Měsíce.

… Dospěl jsem k závěru: Nevysbírali tam všechno zlato. Mohu tam zajet a získat ho hromadu pro sebe. A tak jsem začal s těžbou a zjistil jsem, že je tam nakonec spousta zlata, které tam nechali.

… Vyvinul jsem novou technologii těžby zlata.

… Když máte investovanou miliardu dolarů do nějaké konkrétního procesu, není pravděpodobné, že to jednoduše změníte, víte. Není to něco, co by obvykle udělali.

… A tito chlápci byli opravdu nemocní, a tak jsem se jich zeptal, jestli by nechtěli vyzkoušet mé kapky na čištění vody, které jsem si přivezl. A za čtyři hodiny byli na nohou, smáli se tomu, jak se cítili ještě před chvilkou.

… Řečeno normálně, člověk, kterému je podán MMS, se z malárie zotaví za čtyři hodiny. Já osobně jsem ošetřil 2,000 lidí, a lidé, které jsem vyškolil, ošetřili více než 100,000 lidí.

Bill Ryan: Smíte říct, zde do kamery, že MMS léčí rakovinu?

Jim Humble: Jistě. (Smích). Mohu to říct. MMS rakovinu vyléčí.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bill Ryan: Takže zde je Bill Ryan z projektu Camelot, a je pátek, 21. listopadu (2008), a je mi potěšením se setkat s Jimem Humble. Jime!

Jim Humble: Potěšení na mé straně.

BR: Je báječné setkat se s mužem, který má dobrý vkus. (Smích). Jsme zde, v jižním Německu v Sasbachwaldenu, na konferenci, kde Jim za několik hodin promluví. A myslím, že jste sem přiletěl z Mexika?

JH: Z Hermosillo v Mexiku.

BR: Před několika dny.

JH: Ano.

BR: A teď Jime, je zcela jasné, že jste měl mimořádný život. Jaká je vaše kvalifikace? Co vás dovedlo k okamžiku, kdy jste pobýval v Guyaně? Dělal jste tam prospektorské práce? Hledal jste zlato?

JH: Hledal jsem zlato. Jo.

BR: Takže nás rychle proveďte svým životem a výcvikem, a jak jste se dostal až do té Guyany.

JH: No, začal jsem tak trochu v kosmickém průmyslu a … Začal jsem jako technik v kosmickém průmyslu. A jak se věci vyvíjely, stal se ze mne inženýr bez titulu, výzkumný inženýr v kosmickém průmyslu. A dělal jsem věci jako přípravu testů atomových bomb a…

BR: Atomových bomb?

JH: Atomových bomb.

BR: Testy atomových bomb?

JH: Testy atomových bomb. A pracoval jsem na mezikontinentálních balistických raketách a pracoval jsem na produkci energie z plazmatu. Jo, prostě se přihodilo, že jsem byl na správném místě ve správnou dobu. A tehdy… a byl jsem schopen zapojit první počítačem řízený stroj ve Spojených státech v Hughes Aircraft Company.

Víte, po řadu let jsem měl tehdy kliku a pracoval jsem ve špičkové vědě na řadě různých projektů. A ta práce, na těch různých projektech, mne velmi těšila. A tak…

Ale víte, studená válka skončila a kosmický průmysl tak nějak skončil, takže je přešel do těžby. Zajímal jsem se o těžbu – těžbu zlata, samozřejmě, protože jsem si myslel, že na těžbě zlata mohu vydělat spoustu peněz. Byl jsem jako spousta jiných chlápků. Dospěl jsem k závěru: Nevysbírali tam všechno zlato. Mohu tam zajet a získat ho hromadu pro sebe. A tak jsem začal s těžbou a zjistil jsem, že je tam nakonec spousta zlata, které tam nechali. Víte.

A tak jsem začal s těžbou a zjistil jsem, že tam nakonec všechno to zlato vytěžili. A tak…

Ale když jsem se zabýval těžbou, začal jsem pracovat s různými těžebními technologiemi. A napsal jsem pět knih o těžbě, především o těžbě zlata, o různých způsobech louhování.

A psal jsem o způsobech nepoužívajících rtuť. Spousta těžby používala v té době rtuť, a napsal jsem knihu, jak používat rtuť bezpečně. A pak jsem napsal knihu o tom, že rtuť nakonec vůbec nepotřebujete. (Smích). A tak jsem se tak trochu dostal do…

A vyvinul jsem nové technologie těžby zlata. A mohl jsem jít do džungle a získat tam zlato, kterého si nevšimli, protože jsem mohl vytěžit velmi, velmi malé částice zlata pomocí jedné mé konkrétní technologie. Nepoužívá nic než vodu a nemá žádný špatný vliv na prostředí, protože tam nejsou žádné chemikálie. A bude to… nejen pouze to, ale funguje lépe a je mnohem levnější, než chemické cesty, které nyní používají.

Ale tito lidé, které při zpracování používají chemikálie, ti o tom vůbec nemluví. Takže to není něco, co je snadné prodat. Je to jako se spoustou věcí. Nechtějí nic měnit, víte. Lidé něco dělají a nechtějí měnit způsob, jakým to dělají.

BR: Takže vaše druhá kariéra má vlastně spoustu podobností s vaší třetí kariérou, že investoři chtějí udržet používání jedovatějšího a neefektivního přístupu.

JH: Je to tak. Je tu spousta podobností a… Bylo by skutečně dobrou věcí pro těžební průmysl používat tento proces. Je mnohem levnější, snadnější na zřízení. Ale když máte do konkrétního procesu investovanou miliardu dolarů, není pravděpodobné, že to prostě změníte, víte. Není to něco, co obvykle dělají. A tak se toho moc neobávám.

BR: Ve vaší první kariéře, která byla v kosmickém průmyslu, měl jste něco společného s měsíčním modulem? Nebo to bylo měsíční vozítko?

JH: Pracoval jsem v té době ve zbrojařských výzkumných laboratořích General Motors v Santa Barbara. A tam přivezli měsíční vozítko, aby ho připravili na naložení na loď, která měla letět k Měsíci, samozřejmě, a uvnitř byly některé části rozbité. A nevím, malý, zanedbatelný incident, ale bylo tam pár drátů, které byly rozlámané a tak. A já byl náhodou elektrotechnik, a oni to věděli, takže mně zavolali a dali mi opravit lunární vozítko. (Smích).

A tak jsem na něm prostě pracoval. A bylo to docela zajímavé, to, co dělali. A letěli na Měsíc nebo ne? Nevím (smích), jestli to zvládli na Měsíc, nebo jestli to udělali někde v horách v poušti. Ale předpokládám, že to vzali na Měsíc.

BR: Vlastně jsme od jednoho z našich alarmistů slyšeli, že oba příběhy jsou správné, že některé mise letěly na Měsíc, některé ne. Některé fotografie byly skutečné a některé ne. Je to opravdu míchanice.

JH: Jo. Správně. Pamatuji na tu vlajku, víte, která vlála (smích). Takže nikdy… samozřejmě, že na Měsíci není žádný vzduch, takže tak vlajka by opravdu vlát neměla.

BR: Byla spousta věcí, křížky na obrázcích, anomálie. Neřekl jste, že jste pracoval v místnosti s kolegy, kteří jednou viděli něco zajímavého?

JH: No, ano, řekl. Měl jsem přítele, který pracoval v JPL, Jet Propulsion Laboratory, která v té době prováděla všechny práce kolem Měsíce. A byl projektantem a měl, no, měl právo nahlížet do různých tajných spisů, aby tam získal materiál pro své nákresy, ať již dělal cokoliv.

BR: Měl prověření.

JH: Měl daný stupeň prověření, jo. A tak procházel jednu spisy a narazil na tuto fotografii, 8 x 10, která ukazovala kosmickou stanici na odvrácené straně Měsíce. A bylo to dost daleko od Měsíce, abyste tu stanici mohli vidět, a přesto jste mohli vidět, že je to Měsíc.

A bylo mu dost jasné, že to nebyl typ konstrukce, kterou by postavily Spojené státy. Jinými slovy, nebyl to typ konstrukce, kterou by udělala JPL, protože je s tím vším obeznámen. Navrhoval věci v tomto oboru, takže byl obeznámen s tím, co JPL dělala a nedělala. A konstrukce, kterou viděl na Měsíci, byla pro Zemi naprosto cizí.

BR: Takže vám řekl: „Hele Jime. Podívej, co jsem viděl. Podívej, co jsem…

JH: Je to tak. Neukázal mi to. Nevynesl to. Jen mi to řekl. Řekl mi o tom, vysvětlil mi to tehdy.

BR: To je pěkně zajímavý příběh. Někdo by měl váš život zfilmovat. (Smích). To by bylo něco. Prodělal jste několik kariér, že?

JH: No, nevím, nakolik by to bylo zajímavé, ale bylo by to velmi zajímavé pro mne. (Smích).

BR: Bylo by tu báječné… Vím, že jste vyprávěl rozsáhlý příběh, který jste vyprávěl již předtím. Ale pro lidi, kteří s vaší prací nejsou obeznámeni, můžete poskytnout krátké shrnutí, je-li to možné, ohledně vašeho objevu --- je-li objev správné slovo – Miracle Mineral Supplement, známého po celém světě jako MMS, co dělá a jak se stalo, že jste to vyvinul?

JH: No, byl jsem prospektorem zlata v jižní Americe, a pár mých mužů dostalo malárii. A tak… byli jsme dost daleko v džungli a neexistoval žádný způsob, jak sehnat nějaké léky na malárii, a předtím jsme nevěřili, že v té oblasti může být nějaká malárie. Takže jsme neměli žádné léky na malárii.

A poslal jsem pár těžařů na místní těžební práce. Ale mělo jim trvat den se tam dostat, a den zpět, a to je bez léků na malárii dlouhá doba, když jste zatraceně pořádně nemocný. A ti chlápci byli opravdu nemocní.

A tak jsem se jich zeptal, jestli by nechtěli zkusit mé kapky na čištění vody, které jsem si sebou vzal. A řekli, že jsou ochotni zkusit cokoliv.

Byli velmi nemocní. Měli všechny příznaky. Leželi v posteli a byli… měli vysocké horečky, a třásli se, a bolely je klouby. A bylo jim nevolno. Zvraceli. Měli extrémní bolesti hlavy. Byli prostě v hodně špatném stavu.

A tak jsem jim dal… každému z nich jsem dal sklenici s celkem dost kapkami čistící tekutiny. A za čtyři hodiny byli na nohou, smáli se tomu, jak zle se cítili ještě před malou chvilkou. A snědli té noci večeři, a ráno šli do práce.

A druhého dne lehlo dalších pár, stalo se totéž. Byli léčeni na malárii stejným způsobem, samozřejmě, a byli v pořádku.

A poté jsem cestoval džunglí a ošetřil jsem v džungli jižní Ameriky spoustu lidí, což bylo tedy v Guyaně. V té části džungle jsem se stal dost známým, protože jsem ošetřil spoustu lidí.

V té době jsem vždy nepracoval. Nic jsem s tím neudělal, a tak to někdy nefungovalo a tak… Ale přesto se stal dost známým. A konečně jsem pak zajel do města a začal jsem léčit lidi ve městě. A to jsem neměl dělat. Vláda mne v té době zastavila.

BR: Vláda Guyany.

JH: Vláda Guyany mne zastavila, protože několik amerických farmaceutických (lépe v originále drogových – p.p.) společností jim tam dolů zavolalo a řeklo jim, že pokud „nezastaví toho chlápka, který léčí malárii“, že zastaví dodávky léků do místní nemocnice.

A důvod, proč to vím, je, že jsem měl… přítele, se kterým jsem se spřátelil, když sem tam byl poprvé, a ten chlápek spadal v té zemi přímo pod prezidenta. A řekl, řekl mi, co se stalo, a neměli na výběr, než mne přinutit přestat, protože si nemohli dovolit, aby jejich nemocnice neměla žádné léky. Takže takový byla situace.

BR: Hm mm.

JH: Nicméně jsem se vrátil do spojených států a začal jsem na tom pracovat, pokoušel jsem se zjistit, co způsobuje, že se malárie vyléčí. A nakonec jsem zjistil… To, co jsem používal, byl roztok, který se prodával ve všech zdravotnických obchodech a byl v regálech těchto obchodů ve Spojených státech již asi 75 let. A nazývá se to stabilizovaný kyslík.

A tak jsem používal toto – stabilizovaný kyslík. A začal jsem s ním pracovat. A poslal jsem ho přátelům, které jsem si nadělal v Africe, a ti to zkoušeli na lidech, kteří tam měli malárii, a sdělili mi e-mailem, jak to fungovalo. A tak vyléčili spoustu lidí.

A během toho jsem pracoval na způsobech, jak to udělat stále lepším. Takže jsme nakonec dospěli k bodu, kdy to léčilo všechny, kteří tím byli ošetřeni. Nedošlo k žádným selháním. A tak jsem tehdy nezjistil, že se to musí ještě zlepšit. A tak jsem s tím pracoval stejným způsobem.

A teď, používal se stabilizovaný kyslík, a lidé mluvili o kyslíku, a jak skvělé bylo mít kyslík a stabilizovaný kyslík. Bylo to v knihách a na internetu, a tak dále.

Ale faktem je, že ve stabilizovaném kyslíku není žádný využitelný kyslík. Je to kysličník chloričitý, který je ve stabilizovaném kyslíku dostupný, a není tam žádný dostupný kyslík. Takže byli celou tu dobu zmateni. A to mohl být jeden z důvodů, proč se to nikdy skutečně nevyvinulo do… až tak, že by to skutečně léčilo vše, co tím bylo ošetřeno.

Nicméně to byl základ vývoje Miracle Mineral Supplement 21. století.

BR: A byl to… V podstatě jste tehdy udělal to, že jste vynašel ještě účinnější mechanismus podávání kysličníky chloričitého, který v první řadě dodával stabilizovaný kyslík.
 
JH: Jo. Byla to jednoduchá věc, ačkoliv mi to trvalo asi rok, než jsem to zjistil. Ale každý dobrý chemik by to pravděpodobně zjistil hned první den. Ale má chemie byla omezena na metalurgii, a tak jsem spoustě věcí z chemie nerozuměl. Skutečně jsem to nechápal. Takže mi chvilku zabralo, než jsem zjistil, co dělat.

Ale jednoduchost spočívala v tom, že k tomu prostě přidáte trochu octa nebo trochu citronové šťávy, a kyselina v octě nebo citronové šťávě uvolní kysličník chloričitý. A to dělalo tu práci – kysličník chloričitý.

A teď, kysličník chloričitý není totéž, co chlór. A všichni se opravdu, opravdu začnou bát kysličníky chloričitého, když o tom slyší. Ale není to vůbec totéž, co chlór. Nevytváří chemikálie, které vytváří chlór v těle nebo v systémech čištění vody.

Chlór vytvoří, v téměř každém systému čištění vody, několik rakovinotvorných, víte, rakovinu způsobujících chemikálií. Ale kysličník chloričitý ne.

A kysličník chloričitý je jiný chlór, stejně jako se od chlóru liší kuchyňská sůl. Kuchyňská sůl je chlorid sodný, a tak se skládá z chlóru. Takže se to od chlóru dost liší, a je to v těle velmi, velmi účinné.

BR: A teď trochu o kyslíkových terapiích, a peroxidu vodíku konkrétně. Funguje to podobným způsobem, jako terapie peroxidem vodíku?

JH: No, funguje to podobným způsobem, ale funguje to v… Je to méně účinný oxidant, než peroxid vodíku.

Peroxid vodíku zoxiduje mnoho věcí, které kysličník chloričitý nezoxiduje, což tak nějak činí z kysličníku chloričitého ideální oxidant pro tělo. Nemá sílu, aby zoxidoval zdravé buňky těla, nebo prospěšné baktérie v těle, nebo spoustu tkání těla.

Takže zatímco peroxid vodíku může zoxidovat spoustu věcí, kysličník chloričitý oxiduje velmi omezený počet věcí. A tak je toto omezení ideální. Zoxiduje pouze patogeny. To je věci, které způsobují v těle nemoci. Zoxiduje to pouze patogeny. A nezoxiduje jakékoliv prospěšné věci v těle.

Takže se toho opravdu nemusíte bát. Nemá žádné vedlejší účinky. Není nic, co by se u něj mohlo hromadit. Přemění se na … když je v těle asi 2, 3, 4 hodiny, přemění se na chlorid. A hádejte co. Je to kuchyňská sůl.

A přemění se na tak malé množství chloridu, že to není nic, čeho byste se mohli bát. Jsou to možná pouhá dvě nebo tři zrnka kuchyňské soli z jedné dávky kysličníku chloričitého, a to je vše. Takže po sobě nezanechává nic, co by způsobilo nějaké vedlejší účinky, nebo co by se mohlo hromadit, aby to způsobilo vedlejší účinky.

BR: Dobrá. A teď, pro lidi, kteří o MMS slyšeli, ale nejsou vědecky založení, co můžete říct o tom, o čem jste si rozumně jistý, že může dělat? Když říkáte, že to zabíjí patogeny, myslíte tím, že to zabíjí škodlivé viry a baktérie?

JH: Je to tak.

BR: Jak je rozezná?

JH: Patogeny… V těle, ty věci, které způsobují nemoci – patogeny – jsou anaerobní.

A teď, skoro každý chápe, že v těle jsou aerobní a anaerobní baktérie. A anaerobní baktérie, anaerobní mikroorganismy, jsou ty, které škodí – anaerobní.

Aerobní jsou baktérie používající kyslík, a jsou mnohem mocnější. Jsou mnohem silnější, než nemoci způsobující anaerobní mikroorganismy. Takže anaerobní mikroorganismy jsou chlápci, kteří způsobují všechny ty potíže, a jsou to slabé organismy. Nejsou silné.

Abych uvedl příklad, většina lidí byla venku v lese a viděli tam na stromech růst houby. No, ty jsou anaerobní. A můžete ke stromu přistoupit a houby odloupnout, protože jsou velmi slabé. Nemají sílu stromů, které používají kyslík, mají – ty jsou silné a zdravé. Ale houby jsou velmi, velmi slabé.

A stejně je tomu ve vašem těle. Patogeny, které nepoužívají kyslík, jsou slabé. A tak když do těla dáte kysličník chloričitý, je to slabý oxidant, takže může rozeznat patogeny. Protože je to slabý oxidant, má dost síly pouze na oxidaci patogenů.

A teď, jednou z věcí u toho je, že ačkoliv je to mnohem slabší oxidant než jiné oxidanty, jako ozón a peroxid vodíku, ačkoliv je mnohem slabší, má mnohem větší výkonnost. Může zoxidovat mnohem více. Zoxiduje dvakrát tolik, co ozón, nebo 2 ? více než ozón, ale na rozdíl od ozónu nemůže zoxidovat mnoho různých věcí. Může zoxidovat pouze několik věcí, ale těchto několik věcí, které zoxiduje, zoxiduje s velkou silou.

Je to něco jako… Kysličník chloričitý je explozivní, nejen ve velkém množství, kdy vám rozmetá dům, ale je explozivní v malém množství. Pro ty věci, které může zoxidovat, je explozivní, a udělá to.

A tak, když to zmiňuji, tak jen zmíním, že způsob, jakým zabíjí patogeny, je, že do kůže udělá díru. A teď, normální antibiotika, která berete, ta antibiotika musí být vytvořena pro konkrétní patogen, který mají zabít, protože musí jít dovnitř, a musí způsobit, aby jádro přestalo pracovat řádně.

BR: Hm mm.

JH: Ale kysličník chloričitý vytvoří díru po straně. A protože vytvoření díru po straně, neexistuje žádný způsob, jakým by si patogeny vytvořily odolnost proti kysličníky chloričitému.

A teď, kysličník chloričitý zabíjí viry trochu odlišným způsobem. Místo oné metody, a místo aby vstupoval a pokoušel se zabít jádro viru, zabraňuje utváření zvláštních virových proteinů. A, samozřejmě, pokud se proteiny nemohou utvářet, za velmi krátkou dobu to má za následek smrt a zničení viru.

Takže to zabíjí jak baktérie, tak viry. Zabíjí to také plísně a několik dalších typů patogenů, které se v těle nachází rovněž.

BR: Zabije to i parazity?

JH: A zabijí to parazity. Zabíjí to všechny možné druhy parazitů, a zabíjí je to rychle. Protože, například, malárie je způsobována parazitem. A, řečeno normálně, člověk, kterému je podán MMS, se z malárie vyléčí za čtyři hodiny. Myslím tím, že nejhorší nemoc lidstva je malárie, a je pryč za čtyři hodiny.

A není to tak, že si „myslíme“, že funguje. Já osobně jsem ošetřil 2,000 lidí. A lidé, které jsem vyškolil, ošetřili přes 100,000 lidí. A normálně byste u těchto 100,000 našli 400, kteří by zemřeli. Normálně, u 100,000 lidí, kteří dostanou malárii, zemře 400 lidí. A u našich 100,000 nebyla hlášena vůbec žádné úmrtí.

Takže to opravdu u malárie funguje, a to je parazit. A existuje spousta dalších parazitů, z kterých jsme také léčili.

BR: Dokonce i velké parazity?

JH: Dokonce i velké parazity. Dokonce i červy.

BR: Skutečně.

JH: Když jsme léčili lidi v afrických vesnicích, více než často jsme tam měli nějaké dítě nebo chlápka, který vyzvrátil spoustu červů… víte, klubko velké skoro jako pomeranč. Takže to zabije o ty velké.

BR: Takže zkušební procedury, které jste provedl u malárie, kde jste říkal, že jste vyškolil někoho nebo tým, který vyléčil 100,000 lidí, to bylo v Africe?

JH: V Africe. Ano.

BR: Kde v Africe?

JH: No, bylo to jak v Keni, tak v Ugandě… jistá misionářská, velká misionářská operace v Keni a Ugandě. A pak tam byli chlápci, kterým jsem dal materiál, MMS, a ti šli do Sierra Leone. A pak bylo vyléčeno celkem dost lidí v Tanzanii. A pak, samozřejmě, jsem léčil spoustu lidí v Malawi. Všechny tyto země jsou v Africe, jestli je neznáte.

BR: A co se v těch zemích stalo, když se začalo rozkřikovat, že s metlou, jakou je malárie, se lze vypořádat tak snadno?

JH: No, obvykle přišla spousta dalších lidí. Ale bohužel se staly věci, které to zpomalily. Stala se jedna věc – pár misionářů rozhodlo, že jsem ďábel. A tak řekli všem misionářům v oblasti, že jsem ďábel, a to tak nějak věci zpomalilo. V podstatě přestali MMS používat. A tak mnoho lidí, kteří chtěli být ošetřeni, ošetřeno nebylo.

BR: Protože jste byl hrozbou pro mocenskou strukturu.

JH: Možná to bylo tím. Nevím. Prostě rozhodli. V podstatě se stalo to, že za mnou přišla jedna z jeptišek. Strašně ji bolela ruka. A já prostě položil svoji ruku na její a řekl jsem: „Cítíte mé prsty?“ víte? A ona řekla: „Jo.“

A já řekl: „Cítíte mé prsty.“ A řekl jsem to asi třikrát.

Řekla: „Ach, ta bolest ustupuje. Cítím brnění.“ Víte.

A tato misionářka začala pobíhat a říkat: „Zastavte to! Zastavte to. Zastavte to.“ A … nevím. Rozhodla, že jsem ďábel.

BR: To naznačuje, že máte do jisté míry skutečně léčivé ruce, nemyslíte?

JH: No, ne, ale vyvinul jsem techniku léčby dotekem. Říkám tomu Léčba dotekem. A základem teorie léčby dotykem je, že váš mozek řídí veškeré uzdravování ve vašem těle. A tak když dokážete zvýšit komunikaci mezi mozkem a oblastí, která je špatná, uzdraví se rychleji. A někdy to přijde i během několika minut… ne vždy, ale často může.

A… něco jako reiki, ale ne tak docela. A myšlenkou je, že když vás začne bolet zápěstí, mozku se ta bolest nelíbí, takže začne vypínat komunikaci. A čím horší ta bolest je, tím méně komunikace. A tak teď, když můžete způsobit, aby se tato komunikace zlepšila, bolest se vyléčí rychleji. Funguje to dost dobře. (Smích).

BR: A jakou jste zaznamenal reakci od ortodoxního lékařského establišmentu? Protože ty statistiky vypadají dost působivě.

JH: No, to záleží na tom, kde jste. Ve Spojených státech jsou lékařské kruhy dost proti MMS.

Měl jsem milionáře, který chtěl vložit dostatek peněz, abychom vyléčili celé Haiti, a tak jsem tam s touto myšlenkou odjel. A pokoušel jsem se komunikovat s tamními lidmi, a mluvil jsem tam se všemi misionáři. A všichni z nich byli napojeni na doktora ve Spojených státech. A pokaždé všichni zavolali doktora ve Spojených státech, a ten jim řekl: „Dejte od toho ruce pryč.“

Takže jen několik z nich tím bylo nadšeno, ale když jim jejich doktor řekl, aby…. Takže lékařské kruhy ve Spojených státech, posledních několik let, tomu nebyly příliš nakloněny.

Ale na druhou stranu jsem nyní v Mexiku. A tam mi lékaři pomáhali. Byla vytvořena nezisková civilní asociace, a řada lékařů tomu propůjčila svá jména. A začali jsme provádět klinické testy na AIDS na hepatitidu C a rakovinu. A tyto testy vždy běžely velmi dobře.

A máme chlápka, který je šéfem tamního vězeňského systému. Ten nám také pomáhá. Takže jsme měli… A místní nemocnice souhlasila, že nám poskytne 300 krevních testů zdarma. A tak jsme byli v terénu a ošetřovali jsme místní indiány v různých kmenech poblíž.

A v Mexiku to šlo mnohem lépe, než ve Spojených státech, ačkoliv se ve Spojených státech prodává spousta lahviček s MMS. Měsíčně se nyní ve Spojených státech prodá nejméně 15,000 lahviček.

BR: Smíte říct, zde na kameru, že MMS vyléčí rakovinu?

JH: Jistě. (Smích). Mohu to říct. MMS vyléčí rakovinu.

 

Kde je pravda se snažíme najít v článku MMS: zázračný lék, placebo nebo podvod? >>>
Je zde řada dokumentů a komentářů z řad zastánců i odpůrců... Doporučujeme, pokud si o MMS chcete udělat nějaký názor...

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Medicína   Zajímavé články   Věda   MMS   Miracle Mineral Supplement   Farmaceutické firmy   Ze zahraničí   Nemoc  


Kategorie MMS


MMS: zázračný lék, placebo nebo podvod?MMS: zázračný lék, placebo nebo podvod?
MMS Miracle Mineral Supplement vyzkoušely miliony lidí a tvrdí, že funguje. Jiní si klepou na čelo, mluví o zdravém selském rozumu a odmítají přijmout argumenty objevitele Jima Humbla


Kategorie Nemoc


Mozek v plamenech - mladá Američanka se najednou zblázníMozek v plamenech - mladá Američanka se najednou zblázní
Úspěšná mladá novinářka Susannah Cahalanová napsala autobiografickou knihu o své záhadné nemoci, která ji bleskově srazila na dno, ale stejně rychle odezněla.Duševní nemoc viděná africkým šamanemDuševní nemoc viděná africkým šamanem
Z šamanského hlediska duševní nemoc signalizuje, že se „narodil léčitel“, říká psycholog dr. Malidoma Patrice Somé. Duševní nemoci jsou spirituální havárie, krize a člověk, kterému se dějí, potřebuje rituální pomoc.Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?
Schizofrenie je jednou velkou záhadou. Trpí jí na světě poměrně velké množství lidí. Někteří mají lehčí formu schizofrenie, jiní těžší. Jedná se jen o nemoc, nebo schizofrenie skrývá daleko více?Deprese: Mýty a faktaDeprese: Mýty a fakta
Depresím propadá velké množství populace. Někteří jimi trpí především na jaře a na podzim, jiní je mají celoročně v různých intervalech. O depresích koluje velké množství mýtů a fakt.Deprese  - co s ní? Deprese - co s ní?
Depresivní nálady se zdají být banální věcí, vědci a lékaři si to však nemyslí. Zkoumají tuto psychickou nemoc permanentně. A ta se šíří po světě jako podivná nákaza.Navštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinaceNavštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinace
David Stannard trávil sám klidně večery ve svém domě ve východní Anglii a jednoho dne zjistil, že se s ním na televizi dívají další lidi. Nějaký školák a dva vojenští piloti RAF. Nebyli to však duchové, ale problém se zrakem.Fantomová bolestFantomová bolest
Pro většinu z nás, se jedná o záhadný název. Pro ty, kteří si jí prochází, se stala noční můrou. Je skutečně možně mít cit v končetině, která dotyčnému byla amputována? Podle výpovědi postižených, je!Vetřelec v hlavě: strachVetřelec v hlavě: strach
Máme v sobě vetřelce. Ovládá naše myšlení a emoce. Každý den sílí. Začalo to v dětství. Strašidly, strachem ze tmy. Z toho, že nás rodiče opustí. Z pětky ve škole. Z odmítnutí, z nemoci, z propuštění a neúspěchu a nakonec přichází strach ze smrti...Nemoc je výkřik dušeNemoc je výkřik duše
Co je nemoc? Chřipka, zánět, deprese nebo narušení rovnováhy? Mohou za nemoc pouze viry, bakterie, prochlazení nebo přetížení? Nebo se jedná o něco energetického a nehmotného?MMS: zázračný lék, placebo nebo podvod?MMS: zázračný lék, placebo nebo podvod?
MMS Miracle Mineral Supplement vyzkoušely miliony lidí a tvrdí, že funguje. Jiní si klepou na čelo, mluví o zdravém selském rozumu a odmítají přijmout argumenty objevitele Jima Humbla
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí