internetWEEK.cz menu TOPlist

Mimozemská civilizace na území Číny?

Mimozemská civilizace na území Číny?

Během Druhé světové války provádělo americké vojenské letectvo (se souhlasem Číňanů) mapování skoro celé Číny. Během této akce byly pořízeny i fotografie pyramid roztroušených v oblasti centrálních planin.

 

Mimozemská civilizace na území Číny?

Je to podivné, když si uvědomíme, jak jsou Číňané hrdí na svou dlouhou historii. Americká vláda však již o těchto pyramidách ví delší dobu. Během Druhé světové války provádělo americké vojenské letectvo (se souhlasem Číňanů) mapování skoro celé Číny. Během této akce byly pořízeny i fotografie pyramid roztroušených v oblasti centrálních planin. Z bezpečnostních důvodů se však tyto fotografie nedostaly na veřejnost. Hausdorf vypráví příběh o dvou australských obchodnících, kteří putovali otevřenými planinami centrální Číny před sto léty. Tento pár narazil i na pyramidy a zašel do místního kláštera, kde se vyptával na jejich původ a věk. Záznamy kláštera sahají 5000 let do minulosti, ale pyramidy jsou ještě starší než klášterní zvyk pořizovat záznamy.

 

 

Čínské pyramidy

Je dobře známo, že čínská civilizace patří k těm nejstarším a že její lid v průběhu času vytvořil mnoho divů, jako je Velká čínská zeď, nedostižný porcelán a nejjemnější hedvábí. Tato země dávného draka, však – na rozdíl od Egypta – není moc známá svými pyramidami, přestože zhruba 100 těchto staveb můžeme najít na ploše s poloměrem 100 kilometrů, v jehož středu leží dávné město Xian. Jedná se o oblast centrálních planin rozprostírajících se jihozápadně od Pekingu.

Během let Kulturní revoluce pyramidy zůstaly pro vnější svět tajemstvím, neboť Čína byla pro cizince uzavřena. I když dnes lze tuto zemi navštívit, vstup do oblasti s pyramidami je obvykle zakázán, neboť v tomto regionu je soustředěn čínský vesmírný program. Ovšem v roce 1994 se německému spisovateli Hartwigovi Hausdorfovi podařilo navštívit a vyfotografovat část čínských zakázaných regionů. Měl i to štěstí, že se dostal do Xianu, či provincie Qin Chuan v centrální Číně, kde nalezl pyramidy tak monumentální jako ty v Egyptě.

Hausdorf během svého pobytu prozkoumal šest pyramid, vyfotografoval je a pořídil skoro dvacetiminutový videozáznam. Když se vrátil domů a znovu si prohlédl své záznamy, došlo mu, že v pozadí je dalších alespoň 100 pyramid. Mnoho z těchto staveb je již v ubohém stavu, což není nic překvapivého, poněvadž stavebním materiálem pyramid nebyl kámen, ale jíl a hlína. Německý badatel je přesvědčen o tom, že zdejší pyramidy zbudovala mimozemská rasa. Oblast, kterou prozkoumal Hausdorf, není jediným místem výskytu pyramid v Číně. Čínští archeologové nedávno oznámili, že objevili stavbu ve tvaru pyramidy v severní Číně v autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko. Je to třípatrová kamenná pyramida tyčící se na okraji hory asi kilometr od předměstí Sijazi. Uvnitř budovy bylo rozkryto sedm hrobek, zbytky oltáře a mnoho keramických střepů.

Čínský archeolog Wang Shiping si uvědomil, že jedna z těchto nově objevených pyramid je lokalizována přesně v geografickém „pupku“ této země. Vidíme tutéž geodetickou orientaci jako v Gíze. Když jdeme po třicáté rovnoběžce severní šířky, zjistíme, že prochází Gízou, Pákistánem a Indií až ke Žluté řece. Tedy těmi místy, kde se kdysi rozprostíraly tři z těch nejstarších dávných civilizací: Egypt, údolí Indu a Čína. Fakt, že v Číně existují tajemné pyramidy, je pro mnoho lidí velkým překvapením. Pokud je známo, čínská doposud neprovedla žádný oficiální archeologický průzkum těchto staveb.

Je to podivné, když si uvědomíme, jak jsou Číňané hrdí na svou dlouhou historii. Americká vláda však již o těchto pyramidách ví delší dobu. Během Druhé světové války provádělo americké vojenské letectvo (se souhlasem Číňanů) mapování skoro celé Číny. Během této akce byly pořízeny i fotografie pyramid roztroušených v oblasti centrálních planin. Z bezpečnostních důvodů se však tyto fotografie nedostaly na veřejnost. Hausdorf vypráví příběh o dvou australských obchodnících, kteří putovali otevřenými planinami centrální Číny před sto léty. Tento pár narazil i na pyramidy a zašel do místního kláštera, kde se vyptával na jejich původ a věk. Záznamy kláštera sahají 5000 let do minulosti, ale pyramidy jsou ještě starší než klášterní zvyk pořizovat záznamy.

Správce kláštera jim též řekl, že pyramidy patří do věku, kdy v Číně vládli staří císaři. Zdůraznil, že tito staří císaři nepocházeli ze Země, byli to potomci „synů nebes, kteří se snesli na tuto planetu na svých ohnivých kovových dracích“. Hausdorf tvrdí, že čínská vláda blokuje jeho další výzkumy. Je přesvědčen, že se zde něco pokoušejí ukrýt. Tuto domněnku potvrzují dvě věci: vláda nechala na bocích pyramid vysadit rychle rostoucí borový porost, aby zakryly skutečný tvar těchto staveb a nikomu zde nedovolila provádět vykopávky. Oblast kolem Xianu, kde Hausdorf objevil pyramidy, je proslulá díky nálezu terakotové armády, která střeží hrobku legendárního prvního čínského císaře. Dávnén texty tvrdí, že hrob Qin Shi Huandgiho – umístěný v pahorku ve tvaru pyramidy, obsahuje model čínského císařství s tekoucími řekami z olova a má strop, který je pokryt drahokamy uspořádanými do tvaru souhvězdí. Poněvadž tentýž text mluví i o existenci hliněných vojáků, zdá se být důvěryhodným pramenem.

Tato pohřební mohyla je vysoká 50 metrů. Podle čínského historika Sima Qiana je pod vnější mohylou 45metrová stupňovitá pyramida postavená na pěti terasách. Qianův text nás informuje, že na této stavbě pracovalo 700 tisíc dělníků. Podlaha byla vyrobena z roztaveného bronzu, na který byl uložen sarkofág. Celá hrobka zůstává z větší části nerozkrytá, poněvadž několik pokusů potvrdilo vysokou koncentraci toxického olova, což by z archeologické práce učinilo značně hazardní podnik.
 

Ztracená rasa Xia

Většina historiků odkazovala Xia – ztracenou rasu, která vytvořila dávnou civilizaci – do říše mýtů a legend. Stejně jako v případě mnoha nejstarších pozemských civilizací, archeologická fakta dokázala, že se mýlili. Podle čínské tradice rasa Xia budovala své osady poblíž řek a jezer, stejně jako Sumerové a Harappané. Filozof Feng Hu Tzu, který se zabýval otázkou nástrojů používaných Xiany, prohlásil: „V době Yua byly nástroje a zbraně sloužící ke stavbě kanálů a domů vyrobeny z bronzu.“ Velký Yu, o kterém mluví Tzu, byl znám jako regulátor vodních toků a stavitel kanálů, který po velké potopě prohloubil koryto Žluté řeky, stejně jako Enki prohloubil koryto řeky Tigris.

Neúnavně cestoval celých 13 let a vysoušel zatopenou zemi stejně jako sumerští bohové. Jedna čínská tradice tvrdí, že „kvůli Yuovi bychom všichni měli být rybami“. Mýtus o Yuovi – hrdinovi z období po velké potopě, nás zavádí zpět do času po Době ledové, kdy ledovce a rozsáhlá sněhová pokrývka tály a vytvářely široké, burácející řeky, které byly v celé čínské historii příčinou strašlivých a smrtících potop, stejně jako řeka Tigris. Tato překvapující shoda mezi čínským a sumerským vyprávěním se též shoduje s dávnými příběhy mexické a peruánské civilizace. Kdekoliv najdeme civilizaci s pyramidami a začátek uměle zavlažovaného zemědělství, slyšíme i příběhy o „bozích“, kteří sestoupili na Zemi, aby učili lidstvo, jak žít civilizovaný život. Čínská mytologie, stejně jako mytologie těchto dalších kultur, začíná u stvořitele vesmíru.

Pak následuje po sobě jdoucí sled moudrých císařů a kulturních hrdinů, kteří sestoupili na Zemi, aby učili dávné Číňany, jak si vyrábět oděv, pěstovat rostliny, stavět honosné stavby a zapisovat mluvenou řeč. Další podobnost lze spatřit v drakovi, který je považován za zbožštělého hada. Tento rodový emblém lze najít v sídlech lidí rasy Xia. Je to však i běžný mezopotámský motiv. Drak byl též symbolem dokonalého člověka, syna Nebes, císaře.


Will Hart: „RASA GENESIS, Naše mimozemská DNA a skutečný původ druhů“
Vydalo ji nakladatelství Dobra,
koupit nebo objednat si ji můžete na
adrese: Knihkupectví v Celetné, Celetná
32, 110 00 Praha 1,
e-mail: knihy.dobra@worldonline.cz,
www.knihydobra.cz.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Ze zahraničí   Mimozemské civilizace   Mimozemská civilizace   čínské pyramidy  


Kategorie Mimozemské civilizace


Výzkum UFO v PeruVýzkum UFO v Peru
Anthony Choy, šéf oddělení pro výzkum UFO peruánského vojenského letectva, je přesvědčen, že mimozemská inteligence dala v Peru mnohokrát najevo, že je na Zemi přítomna.6EQUJ5 aneb příběh Wow signálu6EQUJ5 aneb příběh Wow signálu
Před 35 lety zachytil radioteleskop na Big Ear Radio Observatory signál, který měl všechny znaky umělého mimozemského původu. Podívejme se na historii této události i na celé hledání mimozemských signálů pod značkou SETI.Atlantida podle Iva WiesneraAtlantida podle Iva Wiesnera
Ivo Wiesner patřil mezi atlantology, kteří systematicky zkoumají všechny dostupné prameny a jdou svou vlastní cestou. Výsledkem jeho alternativního bádání je obraz historie, která s oficiální vědou nemá téměř nic společného...SETI: Země mluvíSETI: Země mluví
Pokud najdeme inteligentní mimozemské civilizace, máme je kontaktovat? A pokud ano, co má být naším poselstvím? Využijte šance říci svůj názor v mezinárodním projektu institutu pro výzkum mimozemského života SETI...Pyramidy začaly vysílat energii do vesmíruPyramidy začaly vysílat energii do vesmíru
Probouzejí se k životu staré legendy z Atlantidy, že pyramidy mají tajné poslání? Možná nejde jen o hrobky králů, ale o zvláštní energetické kondenzátory, které spojují interdimenzionálně Zemi s nejrůznějšími planetami a hvězdami...Encyklopedie mimozemšťanů: LyřanéEncyklopedie mimozemšťanů: Lyřané
Předkové humanoidů z celé galaxie. Pradávná mimozemská kultura, která v dávných dobách navštívila Zemi.O utajování zdrojů – Steve M. GreerO utajování zdrojů – Steve M. Greer
Ufolog Steve M. Greer vystoupil na summitu Evropské exopolitiky. Z jeho vystoupení s názvem Příslib nové energie je velmi zajímavé video...Únosy UFO a mimozemské civilizaceÚnosy UFO a mimozemské civilizace
Vlády některých států uvolnily doposud přísně tajné archivy o sledování UFO. Existenci mimozemšťanů připustil dokonce i Vatikán. Ale jedno tabu stále zůstává. Únosy UFOny, mimozemšťany či chcete-li vesmírnými přízraky.


Kategorie Mimozemská civilizace


Chcete investovat do mimozemšťanů?Chcete investovat do mimozemšťanů?
Investovat peníze lze dneska do rozličných oblastí. Jeden astrobiolog přichází s nápadem investovat do možnosti objevu mimozemských civilizací. Až naleznete mimozemšťany, budete vysmátí více než zbytek světa. Asi…Chování a vzhled mimozemšťanů podle vědcůChování a vzhled mimozemšťanů podle vědců
Podle některých jsou malí, šediví, mají velkou hlavu a oči. V Hollywoodu si je představují všelijak, většinou dost nechutně. Přiletí, začnou pálit laserem do Bílého domu a nakonec je zničí americký prezident ve stíhačce…Škála z Ria aneb jak popsat kontakt s mimozemšťany Škála z Ria aneb jak popsat kontakt s mimozemšťany
Právě jsme navázali kontakt s mimozemšťany. Jak velké důsledky to bude mít nám řekne škála z Ria, kterou kdysi vytvořili v SETI.Poskytli mimozemšťané technologie starověku?Poskytli mimozemšťané technologie starověku?
Měli lidé ve starověku znalosti, které jasně předčí ty naše? Pokud ano, tak odkud? Od mimozemšťanů? Nebo jsme snad ztratili část své historie?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí