internetWEEK.cz menu TOPlist

Vyzdobte si byt pomocí samolepek

Vyzdobte si byt pomocí samolepek

Zkrášlete si váš pokoj. Vyzdobte si jej pomocí samolepek nebo tapet na zeď. Samolepky na zeď a tapety na zeď dokonale změní interiér vašeho bytu k nepoznání.

 

Vyzdobte si byt pomocí samolepek

Zkrášlete si váš pokoj. Vyzdobte si jej pomocí samolepek nebo tapet na zeď. a tapety na zeď dokonale změní interiér vašeho bytu k nepoznání. Během několika chvil můžete oživit nudný interiéru vašeho bytu a udělat jej moderní a více stylový. Pokud byste dnes chtěli ze dne na den přebarvit všechny vaše zdi na modro, vyzdobit je nějakým ornamentem, museli byste kompletně vymalovat celý byt. A to je nákladné, pracné a hlavně – museli byste nejdřívě zakrýt nebo vystěhovat všechen nábytek a vybavení, které byste mohli nechtěne potřísnit barvou. A na závěr by vás čekal generální úklid po dokončené malbě.

 

Se samolepkami a tapetami na zeď si celé tohle martýrium ušetříte. Samolepky a tapety jednoduše nalepíte na zeď a nemusíte se bát o to, že něco ušpiníte nebo že budete muset pak dlouhé hodiny uklízet nepořádek po výzdobě.

 

Samolepky a tapety jsou ozdobeny nejčatěji nějakým ústředním motivem. Může se jednat o přírodní motivy (květiny, stromy), zvířecí motivy (s ilustracemi koček, psů, plameňáků, draků, atd.). Pro příznivce decentních ornamentů jsou připraveny bubliny samolepky. Designové tapety s bublinami se hodí prakticky do každého interiéru.

 

Pokud chcete bez práce vyzdobit dětský pokoj, prohlédněte si dětské motivy. Do ložnic a obývacích pokojů se hodí zase tapety a samolepky se siluetami lidských postav. Udělejte konečně tu pravou změnu ve vašem interiéru. Vyzdobte si byt pomocí samolepek.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Hobby   Ostatní   Samolepky na zeď  


Kategorie Hobby


Vyzbrojte se na Vánoce: Originální ozdoby za pár penězVyzbrojte se na Vánoce: Originální ozdoby za pár peněz
Vánoce můžete mít krásné. A nemusí být drahé! Naopak. Přinášíme Vám tip, jak si na svátky originálně a stylově ozdobit dům, zahradu i vánoční stromeček...



Video: Jak složit tričko za dvě vteřinyVideo: Jak složit tričko za dvě vteřiny
Když se to umí, je to paráda. Naučte se skládat trička nebo košile s krátkým rukávem bleskurychle!



Časosběrné video: HyperlapseČasosběrné video: Hyperlapse
Spousty fotek za sebou dělají divy. Naučte se k nim přidat i pohyb a povýšíte své výsledky na další úroveň.



Hamburk: Modelová železnice, kterou musíte vidět!Hamburk: Modelová železnice, kterou musíte vidět!
Úchvatné modelové kolejiště můžete navštívit v Hamburku. Nebo si alespoň pustit toto krásné video...



Časosběrné video: Polární záře nad FinskemČasosběrné video: Polární záře nad Finskem
Časosběrná videa jsme si velmi oblíbili. O polární záři nemluvě...



Foťte se nazí, vyděláme miliardy Foťte se nazí, vyděláme miliardy
Bublinky nejsou jen v nápoji ale také v ekonomice. Reailtní bublinu střídá zlatá a tak dále. Hitem poslední doby jsou internetové bubliny, některé jsou ale přímo ohromné.



Co se odehraje za minutu na internetu?Co se odehraje za minutu na internetu?
Na internetu to jede. Lidé nahrávají, prohlížejí, stahují fotografie a videa, čtou zprávy, hraji hry. Dnes už nejen ze stolních počítačů ale také z tabletů, mobilů a brzy možná i brýlí. Co se odehraje na internetu za pouhou minutu?



Videa: Milujeme vláčkyVidea: Milujeme vláčky
Komu se nelíbí vláčky, jezdící v pěkné krajince, ve které nalezneme i ty nejmenší detaily? A dát kameru na čelo lokomotivy? Podívejte se na ukázky některých z nich i na praktické rady pro skutečné cestování vlakem.



Znamení zvěrokruhu a jejich démoniZnamení zvěrokruhu a jejich démoni
Znamení zvěrokruhu najdete všude. Většinou se jedná o ty světlé načechrané obláčky propouštějící hřejivé paprsky Slunce. Co se rovnou podívat na ten velký temný mrak, který máme každý nad hlavou a vrhá na nás stín?



Numerologie: vlastnosti máme podle data narození?Numerologie: vlastnosti máme podle data narození?
O numerologii se mluví jako o pseudovědě. Nemá prý žádnou teorii ani hlubší význam. Ale jak je možné, že následující charakteristika na mne i celou rodinu sedí?




COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí