internetWEEK.cz menu TOPlist

Viděli jste létající talíř u Vyškova 6.9.2012?

Viděli jste létající talíř u Vyškova 6.9.2012?

Večer 6.9.2012 byl z dálnice u Vyškova pozorován modře zářící létající talíř. Viděli jste toto UFO také? Ozvěte se!

 

Viděli jste létající talíř u Vyškova 6.9.2012?

Čtenář LEO napsal pod článek s UFO tématikou: Jel jsem autem večer po dálnici z Brna na Vyškov a Kroměříž s kamarádkou která řídila a v místech u Vyškova včera v noci 6.9.2012 ve 23.12hod sem viděl na jasné čisté obloze jak se knám příbližuje a letí prolétá před náma jasně zřetelný talíř, modře svítil. Kamarádka ho taky viděla, trvalo to asi 15 až 20vteřin. Kdo ho tam taky viděl třeba někdo z řidičů...

 

UFO v České republice nepozorujeme každý den. Viděl jej ještě někdo? Existuje nějaká fotografie nebo video? Napište prosím do komentářů!

 

Omlouváme se, komentáře již není možné vkládat na web, připojte se k nám na sociálních sítích, nebo nám zašlete email: internetweekcz@gmail.com - děkujeme!

 

Komentáře:

 

Tuto trasu jezdíme dost často,ale bohužel jsem v té době zrovna na dálnici nebyla...Ale je to škoda :-D Příště budu koukat pozorněji..třeba se poštěstí :-)

 

Dobrý den, já také hledám kdo viděl 25.8.2012 v Jablonci nad Nisou mezi 22.17-22.25 hod nízko letící oranžové koule (asi 6-8 za sebou)

 

To bych tipoval na lampiony. :)

 

Viděli jsme naprosto to ssamé!!! Na dálnici z Brna na Ostravu jsme zhruba v tomto čase viděli naprosto zřetelně létající talíř jak z nějakého filmu. Kolem dokola zářil modrý pruh. Přelétalo to nakolmo dálnici, výšku bych odhadoval cca na 20-30 m. Rychlost netuším, ale určitě to nebyla např. rychlost balonu, typoval bych tak 150 km/hod. Viděli jsme to dva, oba naprosto to samé. Bylo to neskutečné, pořád se mi tomu vůbec nechce věřit...

 

To opravdu ne, světlo silné ne mihotavé od svíčky, rychlost konstantní, trajektorie stejná u všech objektů. letěly s odstupem v zorném poli 1-1-1 poté 3 najednou. Pozorovatelé jsme byli 2 (jeden antiUFO) natočeno mobilem

 

To je jasné, že tomu nemužete uvěřit... vždyt tohle se nevidí každý den :)

 

Stejný případ jsem pozoroval 13.9. 2012 v 21:35 na dálnici mezi Prostějovem a Vyškovem u letiště.

 

Napadlo mě, v souvislosti s Vyškovem a vojáky, jestli se nemohlo jednat o helikoptéru s modrým podsvícením vrtule. Dokáže to někdo potvrdit nebo vyvrátit?

 

17.9 a v samej čas večer okolo 22hod. i 18.9 svítící koule,které skákaly po obloze. Neuvěřitelný. Rozhdně to nebyli lampióny pač objekt,který jsem pozoroval,byl jeden a v mžiku oka se z něho stali dva. Několikrát za sebou. Nedá se to popsat jen tak do komentáře. Ale to co předváděli na obloze bylo opravdu k neuvěření.

 

Neuvěřitelné...kolem 23:30 u Staré Říše jsme viděli 2 lidé na obloze talíř obrovských rozměřů a kolem do kola svítil modře. Nikdy jsem na to nevěřila, ale teď jsem z toho opravdu vyřízená....

 

Můj známý profesionální řidič také v říjnu viděl letět talíř.Bylo to nad D1 u Brna.Popisoval také,jak se vespod talíře po jeho obvodě protisměrně otáčejí světla.Přeletělo to kolmo D1.O týden později ho viděl ještě jednou.Něco podobného viděl můj kamarád v 80 tých letech.Přeletěl nízko a zvuk popsal jakoby od vysavače.

 

Včera dne 13.12.2012 ve 17:51 jsem viděl něco podobného. Byl to disk, kde okolo obvodu blikala modrá světla. Vše trvalo tak 10 sekud. Nic takového jsem doposud neviděl.

 

Dnes 5.2.2013 jsme v 19:30 viděli na konci Vyškova (nad benzínou AGIP) úplně stejný modře zářící talíř s mihotavími nebo rotujícími světly na okrajích a modrým světlem na spodní straně objektu. Letěl ze směru Pustiměř na Zouvalku.

 

vcera 15.5.2013 kolem 16 hod tusim jsem videl prelet kruhoveho obektu cca 30 vterin smerem na zapad ve vysce pod mraky. konstantni rychlost bez zvuku. udalost jsme videli 4 lide. lampiony znam. vylouceno. ma nekdo podobny zazitek?

 

Ve čtvrtek 29.8.2013, 23:10, uplně to samé ... byl jsem tak v šoku že jsem nestihl ani foťák vytahnout ...

 

Bydlim u Labe v Čelakovicich a již 4 x v průběhu 8 let jsem viděl jak červené tak oranžové UFO. Nebyl to ani vrtulnik, ani ulomek padajicí rakety, ani kometa, ani letadlo atd...byl to vždy Disk zářící a po chvilce staní na místě bleskově mizící.
Prostě to tak je. Něco nás pozoruje a neni to výtvor lidí. Na 1000%.

 

Včera nad Luhačovicema prolétal letoun se zvukem proudového motoru kruhového tvaru, byla tma ale po stranách svítila zelená světla, nikdy jsem nic takového neviděl, prolétal tam tak 3krát.

 

Jel jsem cestu domů z pravidelných trenálů, které mám každý týden v pondělí a středu. Cesta vede přes les, kterým projiždím už 18 let. Právě tady jsem spatřil létajicí talíř, který letěl tak maximálně 5 metrů nad stromami. Typoval bych to tak na 25-30 metrů. Kolem dokola měl modré světla a na spodku talíře přesně uprostřed červené světlo, které se pohybovalo. Prvně jsem si myslel, že vidím nějaký odraz od předního skla, ale když jsem si otevřel okno, byl jsem si naprosto jistý, co jsem viděl. Zvuk nebyl slyšet žádný. Nikomu jsem se nesvěřil, protože mi je jasné, co si každý bude myslet.. Nikdy jsem neužíval drogy a jsem abstinent. Tahle událost se stala 11. 2. 2015 nad Lesem, který je mezi Jevišovicemi a Boskovštejnem. Jihomoravský kraj. Vždycky mě tohle fascinovalo, ale myslel jsem, že to není možné.. ale asi je.. Jestli se nejedná o armádní stroj.. Otázka je, že radary nic nezaznamenají.

 

10.3.2015 19:30....dálnice Brno Olomouc někde u Vyškova tak 20m ve vzduchu letající talíř s modrým světlem blikajícím dokola a červené světlo na spodu talíře....přesně to co tady popisujete.... nejspíše nějaký tajný projekt....fotku jsem nestihl, ale málem jsem se naboural jak jsem koukal a naštěstí nejsem sám už jsem myslel že jsem přepracován:)

 

Včera 8.7.2015 kolem 23.00 dva kruhové talíře, po obvodu protisměrně rotující tenký pruh bílých namodralých světel, uprostřed jedno červené a jedno zelené pulzující světýlko.Druhý talíř měl jen jedno světýlko. Přeletělo nízko nad kabinou nákladního automobilu, asi v 20 m výšce. Let byl plynulý, mezi talíři byla vzdálenost asi dvou průměrů kotouče, která se chvílemi měnila.Talíře přelétaly dálnici asi 45 stupňovém úhlu zleva doprava.Plocha zespod talíře byla slabě osvětlena, žádná silná záře.Průměr talíře nedokážu odhadnout. Když jsem se pokusila objekty vyfotit z mobilu, který nemá blesk, ve směru letících talířů se objevil záblesk, který se mi zaznamenal na snímku. V autě jsme seděli dva a viděli jsme to samé, neshodnem se jen na výšce letu, já jako řidič jsem měla pocit, že talíře letí níže.

 

Ještě to napíšu Vám, je to velmi podobné...Včera 8.7.2015 kolem 23.00 dva kruhové talíře, po obvodu protisměrně rotující tenký pruh bílých namodralých světel, uprostřed jedno červené a jedno zelené pulzující světýlko.Druhý talíř měl jen jedno světýlko. Přeletělo nízko nad kabinou nákladního automobilu, asi v 20 m výšce. Let byl plynulý, mezi talíři byla vzdálenost asi dvou průměrů kotouče, která se chvílemi měnila.Talíře přelétaly dálnici asi 45 stupňovém úhlu zleva doprava.Plocha zespod talíře byla slabě osvětlena, žádná silná záře.Průměr talíře nedokážu odhadnout. Když jsem se pokusila objekty vyfotit z mobilu, který nemá blesk, ve směru letících talířů se objevil záblesk, který se mi zaznamenal na snímku. V autě jsme seděli dva a viděli jsme to samé, neshodnem se jen na výšce letu, já jako řidič jsem měla pocit, že talíře letí níže.

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Létající talíř   UFO   Neidentifikovatelný létající objekt  


Kategorie Létající talíř


Tajné spisy KGB o UFOTajné spisy KGB o UFO
Sovětský svaz se fenoménem UFO zabýval stejně intenzivně, jako USA a Velká Británie. Seznamte se s tajnými dokumenty z archivu KGB…Vojenské stíhačky doprovází létající talířVojenské stíhačky doprovází létající talíř
Je to vojenský prototyp nebo UFO? Nebo akčně natočená blamáž? Rozhodně jedno z nejzajímavějších videí s létajícím talířem!Blízká setkání s UFO - 2. částBlízká setkání s UFO - 2. část
UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy se na obloze vyskytne předmět, jehož podstatu nejsme schopni racionálně vysvětlit. Přečtěte si 2. část článku o pozorování létajících talířů a UFO.Blízká setkání s UFO - 1. částBlízká setkání s UFO - 1. část
UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy se na obloze vyskytne předmět, jehož podstatu nejsme schopni racionálně vysvětlit. Přečtěte si vše o pozorování létajících talířů a UFO.


Kategorie Neidentifikovatelný létající objekt


UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.UFO spadlo u břehu Okinawy.  Je to pravda, není to pravda?UFO spadlo u břehu Okinawy. Je to pravda, není to pravda?
Do pobřežních vod ostrova Okinawa se 5. prosince 2012 zřítilo UFO, informovalo mnoho médií po celém světě. Fotka pořízená japonskou armádou je skvělá. Japonci slíbili, že UFO vyzvednou ze dna.
Blízká setkání s UFO - 2. částBlízká setkání s UFO - 2. část
UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy se na obloze vyskytne předmět, jehož podstatu nejsme schopni racionálně vysvětlit. Přečtěte si 2. část článku o pozorování létajících talířů a UFO.Blízká setkání s UFO - 1. částBlízká setkání s UFO - 1. část
UFO, z anglického Unidentified Flying Object (česky neidentifikovaný létající předmět) je jev, kdy se na obloze vyskytne předmět, jehož podstatu nejsme schopni racionálně vysvětlit. Přečtěte si vše o pozorování létajících talířů a UFO.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí