internetWEEK.cz menu TOPlist

Možná stačí změnit přístup a vypnout televizi

Možná stačí změnit přístup a vypnout televizi

Lidi po celém světě začínají dávat politikům najevo, že té špinavé korupce mají dost. Vláda na ně nasadí brutální sílu, tak jako to bylo za totality u nás. Těžkooděnci, kteří mlátí hlava nehlava i ženy jsou ukázkou demokracie.

 

Možná stačí změnit přístup a vypnout televizi

Lidi po celém světě začínají dávat politikům najevo, že té špinavé korupce mají dost. Vláda na ně nasadí brutální sílu, tak jako to bylo za totality u nás. Těžkooděnci, kteří mlátí hlava nehlava i ženy jsou ukázkou demokracie. To jo. Jak se s tím vším tedy asi nakonec vyrovnáme?

 

Odpověď zní, musíme je obejít, nikoli jít proti nim. Dnes je člověk ve stresu a je uzavřený do sebe, protože je mu vštěpováno od malička nebezpečí tam venku. Zůstaň doma, a dívej se na telku, venku číhá nebezpečí. Intriky, pomluvy, přehnaný individualismus a falešná iluze idylky, v noci pak násilí, krev, zvrácenost, a všude reklamy plné podprahových sdělení-Vítejte na naší televizi, co z vašich dětí udělá nesnesitelné parchanty a z Vás idioty. Je nutné, aby lidi vypli televizi a začali na svět hledět vlastníma očima. Taky musí používat vlastní hlavu a ne si nechat cokoli nakukat. Dnes někdo řekne v televizi - Islám je špatný, a bude tuto zprávu opakovat roky. Když pak v hospodě řeknete muslim, lidi sesypou ty nejhrozivější soudy, chtějí je vyhladit, přitom nikdy žádného nepotkali, jsou to čistě názory formované spojeneckou propagandou. Život v hlubinách nevědomosti umí akceptovat všechny lži světa.

 

Morálka zde nehraje roli, neboť nevědomost nevidí křivdy okolo sebe. Pokud ale zůstaneme v těchto hlubinách, nebudeme potom pořád na dně? Ano, budeme, protože nejsme jediné ryby v moři. když se z hlubiny vydáme za světlem poznání, jiné větší ryby nás nepustí a drží nás pořád v hlubině. Musíme je obeplout a vyhrát. Pokud ale trávíme svoje životy v práci nebo u televize, jediné místo kam chodíme je hospoda a jediné, co děláme je pomlouvání těch, kteří v hospodě nesedí, je taková práce málo platná. Musíme přijmout za své, že jsme bytosti, které mají dar a právo tady žít v lásce a míru. Deprimující společnost, která nás nutí k soutěživosti, je bezohledná sama k sobě a neváží si daru života.

 

Právě to si mnozí při tomto přechodu uvědomují a mění tak vnímání reality. Lidská moudrost dnes radí zastavit se, udělat krok zpět, najít pochybení a poučit se. Naše ego a absence duchovního sebezdokonalování to ale mnohým nedovolí. Práce na sobě samém spojená s meditací a relaxací v člověku probouzí vyšší emoce, jako jsou intuice, inspirace, porozumění a láska. Právě intuice pak každému dovolí poznat pravdu, oddělit v zárodku dobré a zlé. Dnes jsou lidi zmateni a mnozí nevědí, co si o tom, kdo má pravdu mají myslet. Proto věří médiím a jsou vtahováni do stáda plného ignorance. Evidentní a zásadní problémy se jim zdají být uhozené, ekologie je na prd, 11. září 2001 má na svědomí Usáma, já vám ale řeknu, co je na prd. Stádo, které pase ta politická zlodějská sebranka. Při okusování jetele Vás oholí dohola a pak se na vás vykašlou.

 

Člověk se musí vyrovnat sám se sebou, a oprostit se od stresu. Stres je dnes na vzestupu, exekutoři mají žně. Nejedna rodina se ne svojí vinou dostala do potíží. Je to vina systémová, je to vina nás všech. Necítíme soucit s druhými a často jednáme na příkaz, což nás pocitově zbavuje morální odpovědnosti. Na rozkaz udělá člověk šílené věci. Když vám na vojně dají rozkaz, neuposlechnutí je nepřijatelné, řeknou jdi a všechny tam postřílej, vojáci zavřou oči a střílí. Velitel se zeptá-co je, proč nesete pryč to dítě, postřílejte tu verbež. Toto by se mělo ve zprávách objevit. Proč neukážou v televizi realitu? Protože není dovoleno ji točit. Případné záběry budou ilustrační a pravda bude překroucená. je to prostě tím, že záběry i slova, která se nám sdělí jdou z vládní tiskové agentury. Jestli máme jen tak neschopné novináře, a není v tom vliv z vyšších míst, tak sorry. Každý vidlák na americkém kontinentě ví, jak to je s válkou proti teroru.

 

Tady ale dál ukazujeme záběry které jsou šokující, ale nic neříkají. Objeví se Usáma a hned za ním je záběr letadla, které vráží do WTC. Je to poctivá práce novináře? Ne, to je práce agitátora nebo ignoranta. Dnes se pořád diskutuje o energetickém nedostatku a potřebě stavět další atomové elektrárny, které chrlí nejtoxičtější odpad na světě. Přitom v 89. roce byla prvně představena v Americe studená fůze, kdy dostaneme 10x více energie, než kolik jí dodáme. Teplá fůze, která spolykala miliardy eur doposud ani jedinkrát nebyla energeticky zisková. Přesto se dál slepě jde tímto směrem a diskredituje se studená fůze. Dobře to popisuje dokument Válka o studenou fůzi.

 

Kdyby tak lidi chtěli slyšet to volání po probuzení a nevolili si pohodlí nic nevědět, bylo by to jednoduché. Tak si ale bude spoustalidí muset vytrpět zhroucení iluzí, což je horší, než když iluze sami odhalíme. Vidím řešení krize. Ve světě uspořádaném tak, že elity manipulují veřejnost, podvádí a provokují války na kterých nechutně bohatnou, je naše situace dosti nejistá a řešení je daleko.

 

A zhroucení už brzo přijde, věřte mi, že to bude mazec. Evropská unie se bude chtít integrovat, lidi budou chtít vystoupit. Hackeři zaútočí na banky, korporace a tajné služby, dojde k chaosu, zmizí peníze velkých gigantů. Kvůli tomu bude válka proti naší svobodě. Užívejme si ještě chvíli relativně svobodného internetu. USA bude sužovat občanská válka a hlad, který vznikne ihned potom, co se obchody nezaplní. Nenechejme to dojít tak daleko a každý si najděme něco, čím přispějeme lepší společnosti. Buďte laskaví, štědří, mírumilovní a nenásilní v tom, co chceme. Jen nenásilí obyvatel bude silnou zbraní proti tyranům, čekajících až zaútočíme první. Nenásilí nevyvolá represe. Nemělo by ale jisté to samozřejmě není.

 

A otevřeme oči, není svět tak krásný, že stojí za záchranu? Nádhera ve všem, co stvoří příroda, ukazuje, že harmonie lze dosáhnout. Nesmíme jít proti proudu a dosáhneme naší skutečné svobody. Energetická soběstačnost a přechod na levné palivo, které neznečistí okolí. Systém na spalování vodíku z vody, systém na elektřinu s vlastním dobíjením pomocí moderních magnetických generátorů, Pohony na stlačený vzduch, magnetické generátory, a další možnosti čekají na svůj čas, který právě přichází. V míru a lásce je ukryta nejmocnější zbraň, tak se jí chopte, a šiřte ji dál.

 

Radek Čelechovský, Zdroj

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Korupce   úvaha   článek k zamyšlení   USA   Politici   Vize   Ostatní  


Kategorie Korupce


Prohlášení o možné korupci stálo Baroše a jeho spoluhráče pokutuProhlášení o možné korupci stálo Baroše a jeho spoluhráče pokutu
Milan Baroš se vrátil do české ligy teprve nedávno. Po dlouhém angažmá v zahraničí zavítal zpět do svého domovského klubu Ostravy, kde ho fanoušci oslavovali s velkou pompou.Mají se politici začít bát? Mají se politici začít bát?
Bývalý ministr zdravotnictví Tomáš Julínek má problém. Policie ho viní, že v době svého ministrování svěřil záchrannou leteckou službu do rukou dvěma soukromým firmám...Systém Klaus – Amnestie 2013Systém Klaus – Amnestie 2013
Proč amnestie takového rozsahu s odvoláním na EU, kterou Václav Klaus nesnáší? Odcházející prezident možná byl někomu zavázán a udělal mu přátelskou protislužbu. Nebo se chtěl na sklonku politické kariéry teatrálně pomstít justici.Kdo vládne Česku?Kdo vládne Česku?
Česká republika už dlouho není tím, čím se zdá. Její politický systém je prorostlý systémem klientelismu. Žijeme ještě v demokracii, nebo už jde o vládu oligarchie? Kdo vlastně v ČR vládne?Karel Janeček - geniální vizionář nebo naivní snílek?Karel Janeček - geniální vizionář nebo naivní snílek?
Pohádkově zbohatl na burzovních obchodech, pak založil Nadační fond proti korupci. Teď říká: Takhle to dál nejde, je potřeba změnit celý systém...Úředník draží zakázku na webové stránky!Úředník draží zakázku na webové stránky!
Máme odsouhlasený rozpočet na tvorbu internetových stránek. Rozpočet je 2 miliony korun. Jedná se tedy o podlimitní veřejnou zakázku a není třeba vyhlašovat výběrové řízení. Předmětem této aukce je získání této zakázky. Kdo dá více, získá zakázku.Video, které armáda USA nemá ráda...Video, které armáda USA nemá ráda...
Podle centra pro obranné informace armáda USA spotřebuje 51% federálních daní. Je to stát ve státě, který používá vlajku nejprve k vymytí mozku a nakonec k ceremoniálnímu zabalení těla...Česko Slovenská korupční kauza GorilaČesko Slovenská korupční kauza Gorila
Korupce na nejvyšších místech ve Slovenské vládě má příliš společných jmenovatelů s Českem. S tím rozdílem, že plyšové gorily nebudeme lynčovat. My máme rádi Moju….Za machinace s majetkem státu je obžalovaný konkurzní správceZa machinace s majetkem státu je obžalovaný konkurzní správce
Za machinace s majetkem státu je obžalovaný konkurzní správce. Aféra ovšem sahá do vyšších pater.Korupce je, když někdo uplatí úředníka nebo politikaKorupce je, když někdo uplatí úředníka nebo politika
Petr Mach radí, jak zlikvidovat korupci v České republice.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí