internetWEEK.cz menu TOPlist

Velké konspirační teorie – UFO a mimozemšťané

Velké konspirační teorie – UFO a mimozemšťané

Jenom v USA je denně evidováno na 400 nových hlášení o UFO. Záhadné létající objekty a mimozemšťané patří neodmyslitelně do naší doby a kultury. Stejně jako konspirační teorie...

 

Velké konspirační teorie – UFO a mimozemšťané

I když oficiálně převládá názor, že je to všechno blamáž, přece milióny lidí na celém světě věří, že mimozemšťané jsou tady. Někteří čekají, že nás zachrání, někteří se obávají, že nás uvrhnou do pekla čipového otroctví. Věřící čekají na poslední jasný důkaz - obrovské UFO se zjeví nad Los Angeles a z něj se na světelném paprsku snese delegace podivných bytostí a bude se s námi přátelit. Kdoví, zda k tomu dojde, ale jisté je, že se kolem fenoménu UFO a ET´s se vytvořila obrovská subkultura fanoušků, zájemců i badatelů. Historie UFO a konspirací kolem by vydala na hodně dlouho řadu tlustých knih. Pokusili jsme se situaci stručně zmapovat.

 

Bitva o Los Angeles

Protiletecká obrana pálila na neznámý objekt v noci na 26. února 1942, který vojáci považovali za japonské letadlo. Přestože byly vypáleny tisíce výstřelů, vojáci nic nezasáhli. Incident byl později vysvětlen tak, že se jednalo o balón. Kritici se podivovali nad tím, že si vojáci spletli balón s letadlem a navíc ho nebyli schopni sestřelit. Ufologové se domnívají, že se jednalo o UFO.

 

Talíře jsou tady!

Za začátek novodobé éry UFO začal v roce 1947. Dne 24. června Američan Kenneth Arnold letěl svým soukromým letadlem kolem hory Mount Rainier ve státě Washington. Uviděl devět velmi jasných objektů letících neuvěřitelnou rychlostí před štítem hory Rainier směrem k blízké hoře Mount Adams. Popsal je jako talíře ve tvaru půlměsíce. Od té doby mělo UFO svůj název – létající talíře.

 

Roswellský incident

Zřejmě nejvýznamnější z konspiračních teorií souvisejících s UFO je spojena s městem Roswell v Novém Mexiku, kde 2. července 1947 došlo k havárii podivného stroje. Místní rančer viděl letící hořící oválný předmět a potom našel na svém pozemku vzdáleném asi 120 km od Roswellu trosky disku neznámého původu a těla jeho posádky. Na místě dopadu byla 1200 metrů dlouhá spálená stopa po padajícím letounu, jednak brázda asi 130 metrů dlouhá. Informoval o místě havárie místního šerifa. Policie společně s armádou místo později obklíčila a trosky i těla byly odvezeny neznámo kam. Podle některých informací na leteckou základnu Andrews, kde byla těla pitvána.

 

Americká armáda sice dodnes celou záležitost kategoricky popírá, ale sama přispěla k tomu, že jí nikdo nevěří. Šest dnů po havárii totiž vydala tiskové prohlášení, že se jednalo o havárii létajícího talíře resp. „disku“. Další den prohlášení odvolala s tím, že šlo o meteorologický balón. V roce 1994 vojáci vydali rozsáhlou zprávu, v níž nalezený předmět označili za americký špionážní balón z projektu Mogul, který nesl „zkušební figuríny“. To ale už bylo samozřejmě dávno pozdě. Konspirátoři mezitím udělali spoustu práce. Lavinu informací a spekulací už nebylo možno zastavit.

 

Nálezce a oznamovatel pádu UFO rančer William Brazel byl několik dní po podivném nálezu uvězněný a bylo mu řečeno, že s ohledem na bezpečnost státu nemá o věci s nikým mluvit. Rovněž se rozšířila se různá tvrzení, že trosky obsahovaly záhadné hieroglyfy. Další havárii oznámil G. L. Barnett, který viděl u městečka Socorro v Novém Mexiku létající disk s mrtvými těly mimozemšťanů. Mohlo to být i tak, že letoun vybuchl nad farmou u Roswellu, kde z něj odpadly některé části, ale letěl dál až do Socorra, kde definitivně spadl a že roswellský případ byl vymyšlený oficiálními kruhy na zastření skutečného případu v Socorru.

 

Ještě dlouhá léta poté se v novinách objevovaly články, které přinášely výpovědi svědků, kteří tvrdili, že se podíleli na výzkumu vraku i mrtvé posádky létajícího talíře prováděném na letecké základně Wright Field v Daytonu.

 

V 90. letech se objevil na veřejnosti a dodnes budí velký zájem černobílý filmový záznam zachycující pitvu údajného mimozemšťana z Roswellu. Film se záhadně dostal k londýnskému hudebníkovi a filmovému producentovi Ray Santillimu, který tvrdil, že ho získal od neznámého armádního kameramana. Filmu se dostalo velké publicity.

 

Záhada Roswellské letecké základny

 

Kritika důkazu

Film údajné pitvy mimozemšťana byl prohlášen za podvrh v roce 2006. Santilli poté prohlásil, že šlo o rekonstrukci.

 

Oblast 51

Vrak létajícího talíře a těla mrtvých mimozemšťanů se mají nacházet v Oblasti 51, kam se jen tak někdo nedostane, protože je to přísně střeženou vojenskou zónou, kde pravděpodobně probíhá vývoj nejpokročilejších prototypů amerických vojenských letounů. Dodnes je Oblast 51, nacházející se v jižní části Nevady 133 km od Las Vegas, předmětem zuřivého pátrání ufologů, ale své tajemství dobře střeží. Oblast má být také místem, kde se Američané setkávají s mimozemšťany. Někteří konspirátoři se umísťují vývoj přístrojů na kontrolu počasí, cestování v čase, teleportační technologie aj.

 

Oblast 51 figuruje i v tzv. UFO nacistické konspiraci. Ta předpokládá, že Američané zde od konce války tajně vyvíjeli létající stroje diskovitého tvaru, které projektovali Němci za vlády Adolfa Hitlera. Spojené státy po válce odvezli údajně z Německa tisíce odborníků, kteří zde mohli na těchto projektech pracovat. Některé zdroje tvrdí, že CIA přiživovala mýtus o UFO, aby tím kryla vlastní tajný výzkum v rámci "černých projektů", které sice kongres schválil, ale ministerstvo obrany popíralo jejich existenci. V celé řadě již známých technologií lze podle těchto teoretiků vysledovat německou stopu.

 

Oblast 51

 

http://internetweek.cz/ufo/zahada-roswellske-letecke-zakladny
http://internetweek.cz/oblast-51/oblast-51-expedice-na-misto-ktere-jiz-alespon-existuje
http://internetweek.cz/konspirace/pozorovani-ufo-nacisticka-konspirace

 

Případ Mantell

Méně známý je případ amerického vojenského pilota Thomase Mantella, který zahynul při havárii svého letadla, když pronásledoval vzdušný letoun, který popsal jako “kovový objekt obrovských rozměrů” 7. ledna 1948. V rámci Projektu Sign bylo konstatováno, že Mantell se zmýlil - šlo prý jenom o planetu Venuši. Později byl závěr změněn, že se jednalo o meteorologický balón.

 

Majestic 12

V roce 1984 se filmový producent Jaime Shander záhadně dostal ke zprávě s označením TOP SECRET, která měla být vypracována pouze v jediném exempláři speciálně pro prezidenta Dwighta Eeisenhowera. Ze zprávy vyplývá, že od 24. září 1947 pod krycím názvem Majestic 12 probíhala přísně tajná výzkumně-vývojová zpravodajská operace zaměřená na výzkum UFO. Pokyn k jejímu založení dal americký prezident Harry S. Truman.

 

Ve zprávě se popisují pozorování UFO na americkém území – byly jich stovky. „Mnohé z nich pocházely z věrohodných vojenských a civilních pramenů. S ohledem na zachování národní bezpečnosti se některá vojenská zařízení začala samostatně zabývat původem a záměry těchto objektů. Byla vyslechnuta celá řada svědků a uskutečnily se různé bezvýsledné pokusy chytit tyto objekty ve vzduchu pomocí letadel. Reakce veřejnosti hraničila až z hysterií.“

 

Ve zprávě jsou detailní informace o nálezu létajícího mimozemského stroje u Roswellu a výsledky pitvy nalezených těl: „Disk byl pravděpodobně průzkumné plavidlo krátkého doletu. Tento závěr vyplynul z velikosti trupu lodi a také z toho, že zde nebyla nalezena žádná potrava. Analýzu čtyř mrtvých těl provedl Dr. Bronk. Byl to předběžný závěr této skupiny (30. listopadu 1947), kde bylo napsáno, že ačkoliv jsou tyto bytosti podobné lidem, tak biologické a evoluční procesy odpovědné za jejich vývoj byly znatelně rozdílné od těch, které byly pozorovány u druhu homo-sapiens. Tým Dr. Bonka navrhl pojmenování “Extra-terrestrial Biological Entities (Mimozemské biologické bytosti)” neboli “EBE” jako standartní označení těchto bytostí do té doby, než bude vytvořeno trvalé pojmenování.

 

Protože je téměř jisté, že toto plavidlo nepatří žádné zemi na naší planetě, vedou se velké diskuze o místě jeho původu a o tom, jak se sem dostali. Mars byl a zůstává možností, ačkoliv někteří vědci, například Dr. Menzel, zastávají názor, že máme co do činění s životem z jiné sluneční soustavy.

 

Ve vraku bylo nalezeno také mnoho znaků, které můžeme považovat za písmo. Veškerá snaha o rozluštění těchto znaků však byla neúspěšná. Podobně neúspěšná byla snaha o zjištění pohonného systému, metody přenosu energie a zdroje energie. Výzkum v této oblasti je ztížen absolutní absencí identifikovatelných křídel, vrtulí, trysek nebo jiných konvenčních pohonných a řídících metod stejně jako se nenašly žádné dráty, elektronky nebo podobné elektronické komponenty. Předpokládá se, že pohonná jednotka byla kompletně zničena explozí, která zapříčinila nehodu.

 

Potřeba získat takové množství informací, jak je to jen možné o tomto plavidle, o jeho charakteristikách a jeho účelu, vedla v prosinci 1947 k vytvoření krycí operace vojenského letectva Spojených států s názvem SIGN (Záře). K zamezení spojování projektu SIGN a Majestic-12 byly vybrány 2 osoby ze zpravodajského oddělení Leteckého velitelství, které přenášely informace mezi oběma projekty. Z projektu SIGN se v prosinci 1948 stal projekt GRUDGE (Zášť). Operace je v současnosti vedena pod kódovým označením BLUE BOOK (Modrá kniha), která je propojená pouze osobou důstojníka vojenského letectva, který je zároveň vedoucím projektu.

 

6. prosince 1950 druhý objekt, pravděpodobně podobného původu, dopadl na Zemi obrovskou rychlostí v oblasti El Indio-Guerrero na hranici Texasu s Mexikem po opsání dlouhé trajektorie v atmosféře. Do doby, než dorazil pátrací tým, téměř vše shořelo. Veškerý zbylý materiál byl dopraven na na základnu komise pro atomovou energii v Sandii, Nové Mexiko pro další výzkum.

 

Velkým otazníkem pro národní bezpečnost je to, že neznáme motiv ani záměr těchto návštěvníků. A navíc výrazný vzestup pozorovacích aktivit těchto plavidel od května až do podzimu tohoto roku způsobil názory, že je třeba očekávat postup. Z těchto důvodů, stejně jako z mezinárodních a technologických názorů a konečně kvůli zabránění panice za každou cenu zastává Majestic-12 jednotný názor, že ustanovení nejpřísnějších bezpečnostních opatření by mělo pokračovat bez přerušení i s novým vedením.“

 

Majestic 12 - přísně tajné

 

Kritika důkazu

FBI prohlásila dokumenty spojené se skupinou Majestic 12 za zfalšované.

 

http://internetweek.cz/majestic-12/majestic-12-prisne-tajne

 

Projekt Blue Book

Žádné popření ze strany oficiální moci a vědy však už konspirační teoretiky nezastavilo. Vzniklo mnoho teorií. Project Disclosure nechal vypovídat mnoho zasvěcených svědků o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi a jeho organizátoři požadují po americké vládě odhalení pravdy a předání získaných technologií lidstvo ke všeobecnému prospěchu.

 

V roce 2009 se konal summit Evropské exopolitiky v rámci Projektu Disclosure. Známý americký ufolog Steve M. Greer zde obvinil Spojené státy a NASA, že utajují existenci mimozemských staveb na Marsu, mimo jiné proto, že jejich odhalení by způsobilo destrukci současných ortodoxních náboženství a církví. Informace umožňující okamžité využití levné energie ve všech oblastech lidského života sice existují, ale jsou záměrně utajovány americkou vládou. Greer dále tvrdí, že majitelé velkých energetických firem blokují realizaci a využití převratných mimozemských technologií. Řekl, že zná osobně vědce, který má plnou laboratoř „takových úžasných věcí“, ale bojí se o tom mluvit, protože je mu vyhrožováno. Jiný nejmenovaný geniální vědec podle Greera vyřešil tajemství antigravitace, teleportace či dematerializaci, ale vše mu zabavila americká tajná služba a drží to v utajení

 

http://internetweek.cz/mimozemske-civilizace/o-utajovani-zdroju-steve-m-greer

 

Hlavní vysvětlení UFO

  • Jedná se o zkoušky vysoce utajovaných letadel založených na nově vyvinutých technologiích nebo nových principech pohonu,
  • dosud neobjevený, resp. nedostatečně prokázaný přírodní úkaz,
  • návštěvy kosmických lodí cizích vesmírných civilizací
  • návštěvy lidí z budoucnosti, schopných cestovat v čase.

Konspirační teorie: špinavá dohoda s Greys

Jedna z hlavních konspiračních teorií předpokládá, že americká vláda navázala kontakt s mimozemskými rasami – konkrétně s Greys - Šediváky a za špinavou dohodu získala odměnou pokročilé zbrojní i civilní technologie. Greys naopak získali právo působit na Zemi, unášet lidi, provádět na nich nezákonné lékařské pokusy. Šedivé bytosti jsou některými ufology označovány za syntetické roboty reptiloidů. Předpokládá se, že k dohodě došlo v roce 1954 nebo v roce 1964.

 

Jiní konspirátoři se domnívají, že Šediváci jsou naopak součástí vládní dezinformační kampaně. Nebo že jsou produkt vládního programu na kontrolu mysli.

 

Malé šedivé bytosti s velkými hlavami popsal jako první spisovatel H.G.Wells v roce 1893.

 

Únosy lidí

Údajné únosy mimozemšťany a následné experimenty na živých lidech jsou známý fenomén, dosud nevysvětlený. K únosům docházelo a dochází na celé planetě. Ani v Česku není obtížné narazit na internetu na člověka, který popíše kontakt s mimozemšťany případně spojený s únosem. K únosům dochází podle ufologů, kteří se na tento fenomén specializují, většinou v noci, člověk je probuzen většinou světlem, paralyzován. Pozoruje bytosti, které přicházejí přes zavřená okna a pak bezmocnou oběť transportují často na světelném paprsku.

 

Po vstupu do mimozemského objektu následují tělesné a mentální zkoušky a jiné testy. Psychický stav člověka je narušen, je zmatený a ochromen strachem, bezvládný. Tělesná prohlídka zahrnuje u žen i gynekologickou prohlídku. Někdy dochází k implantaci cizího objektu do tělesných otvorů a dutin, nebo k jejich vyjmutí. Bytosti paralyzují člověka upřeným pohledem, odvrací bolest, vznikají závany emocí, i se sexuálními vzruchy. Zkoumání reprodukčních schopností zahrnuje u žen sběr ovarií, u mužů sperma. Ženám je někdy implantováno embryo, při opětovném únosu dochází k vynětí tohoto embrya aj.

 

Novodobá historie mimozemských únosů začala v roce 1954 ve Venezuele: V roce 1954 jakýsi Gonzales pozoroval z automobilu přistání mimozemské vesmírné lodě. Přišla bytost, která ho paralyzovala a později se probral, aniž by si na cokoli vzpomněl. Na levé straně těla však našel škrábance a podlitiny. Další svědkové později na policii oznámili, že i oni v inkriminovanou dobu, kolem 2 hodiny po půlnoci, viděli podivné letící těleso, které celé zářilo. Nikdo tehdy nepátral po tom, zda byl Gonzales unesen. Jiné zdroje uvádějí, že Gonzales nebyl první a k prvnímu únosu došlo o rok dříve.

 

V USA začala éra únosů až v roce 1965, kdy manželé Hillovi oznámili, že byli uneseni mimozemšťany v roce 1961. Podle výzkumu provedeného v USA společností Roper psychický fenomén únosu nebo některé průvodní znaky pociťovaly dvě procenta dotázaných ze vzorku 6000 Američanů.

 

Podle některých ufologů většinu únosů řídí Šedí, robotičtí průzkumníci v zastoupení negativních Reptiliánů. Reptiliáni navrhli a vytvořili Šedé jako syntetické roboty, aby operovali ve třetí hustotě (ve které existují lidé), protože Reptiliáni zde nemohou existovat. Záměr Reptiliánů je „úplné nahrazení“ lidské rasy, aby se mohli „přistěhovat“ a lidstvo převzít.

 

Kritika důkazu

Oficiální věda realitu těchto únosů odmítá. Přesto zůstávají jisté pochybnosti, například výzkum na Harvardově univerzitě dr. Macka, který podrobil vyšetření stovky lidí, věřících, že byli skutečně uneseni mimozemšťany, označil většinu těchto osob za důvěryhodné. Psychologové a psychiatři tento jev většinou zařazují do oblasti představ nebo snů. Z psychotronického hlediska únosy často působí dojmem, že se neodehrály na hmotné, ale na astrální úrovni.

 

Mrzačení zvířat

Fenomén usmrcování a mrzačení dobytka, většinou se jedné o krávy nebo koně, je více zdokumentován než únosy lidí. Existují fotografie, filmy a svědectví. Místo výskytu: většinou Spojené státy, ale i další země. První případ byl zaznamenán v USA 9. září 1967 v Coloradu, když chlapec našel mrtvého koně na pastvině blízko Alamosa. Vedle těla nebyly nalezeny stopy krve, ačkoli od krku vedl hluboký a čistý řez. Brzy po nálezu těla byly v oblasti spatřeny létající talíře.

 

Části těl bývají v takových případech téměř chirurgicky odstraněny, způsob poukazuje na použití vyspělé technologie. Častá je také totální ztráta krve, přičemž na místě nejsou patrné žádné krevní stopy. V roce 2007 za záhadných okolností zahynulo mnoho set kusů tohoto druhu dobytka. Ani nejlepší ostraha nezabránila tomu, aby se každý den ráno nenašly další mrtvé kusy.

 

Ufologové vysvětlují fenomén zásahy mimozemšťanů, kteří si ze zvířat odebírají vzorky tkaní a DNA. Objevilo se i vysvětlení, že zvířata mají na svědomí vojáci, kteří na nich zkoušejí nové zbraně.

 

Kritika důkazu

FBI, která případy vyšetřovala, prohlásila, že většinu lze vysvětlit útoky přirozených škůdců.

 

Britové odtajnili zprávy o UFO

Britské ministerstvo obrany v roce 2009, po padesáti letech existence, rozpustilo zvláštní oddělení pro vyšetřování aktivit mimozemských civilizací na území Británie. V průběhu roku 2011 Britové zveřejnili zprávy ministerstva obrany. Například v březnu 2011 zveřejnil Britský národní archív sdělení mluvčího britské vlády poslancům: "Nemáme žádný přímý důkaz, že nás někdy mimozemšťané navštívili. Většina pozorovaných jevů má své racionální vysvětlení, ale na obloze se skutečně objevují podivné věci, které jsou nepopiratelně pozorovány racionálně smýšlejícími lidmi," řekl lord Strabolgi. Zajímavé může být, že britské letectvo před 11. zářím 2001 opakovaně pozorovalo UFO nad britskými ostrovy. Od ledna do září 2001 RAF zaregistrovalo patnáct neidentifikovaných letounů, přičemž jeden byl spatřen přímo 11. září! Další z dokumentů prozrazuje, že britské ministerstvo vnitra zpracovalo nouzový plán postupu jednotlivých institucí v případě zřícení UFO na britské území.

 

Kritika

Ufologové prohlásili, že zveřejněné dokumenty neobsahují žádné nové informace a skutečně závažné případy vláda buď zcela opomíjí, nebo se jimi zabývá jen povrchně a ponechává je bez vysvětlení.

 

Kdo je kdo

Alex Collier - ET EmbasyAlex Collier. Kontaktér bytostí z galaxie Andromedy. Collier prohlašuje, že země už je dlouho navštěvována mimozemskou civilizcí z Andromedánského sněmu, který zastupuje 139 planetárních soustav. Jsou tady, protože lidé nezvládají své problémy: ozonovou díru, stav oceánů či globální oteplování. Collier uvádí, že je s Andromeďany neustále v kontaktu a že dokonce navštívil jejich mateřskou loď a strávil tam tři měsíce. Androméďané nás mají v této etapě vývoje provázet jako učitelé, aniž by narušovali naši svobodnou vůli.

 

Alex Collier - důležitost vzestupu lidského druhu

 

Gordon Cooper - WikipediaGordon Cooper (1927-2004) - Gordon Cooper je jeden z mála astronautů, kteří promluvili na téma UFO. Dosvědčil, že 3. května 1957 když působil jako letecký důstojník na základně Edwards, došlo k útoku létajícího talíře na vojenské letadlo, který byl nafilmován. Incident potvrdili další svědkové. Film byl předán do Washingtonu a od té doby zmizel z povrchu zemského. Astronaut z programu Mercury vypověděl, že Američané vyvíjeli protopy letounu, který připomínal UFO. Také řekl, že znal člověka, který byl s mimozemskými bytostmi v kontaktu.

 

Jose Escamilla - alchemyevent.comJose Escamilla – autor dokumentárního filmu UFO: The Greatest Story Ever Denied je objevitelem neznámých létajících objektů, kterým se říká „rods“ nebo „skyfish“. Kritici jev označují za optickou iluzi nebo létající hmyz. Nedávno však jeden takový objekt zaznamenala nechtěně komerční televize NBC v USA nad New Orleans během sportovního přenosu. Když na objekt upozornili ufologové, kritici prohlásili, že jde o hmyz, který letěl těsně před kamerou. Zpomalené záběry však ukazují, že nesmírně rychlý objekt prolétl skutečně za věží místního kostela. Kdo to tedy zfalšoval, když to nebyl komár a netočil to Escamilla?

 

http://www.huffingtonpost.com/2011/11/09/ufos-new-orleans_n_1083058.html

 

Steve M. GreerSteve M. Greer - známý americký ufologický aktivista, který vystoupil a vystupuje v řadě médií v debatě o UFO, utajovaných informacích a volné energii. Publikoval několik knih. Angažuje se také v soukromých projektech Disclosure Project, CSETI a Project Orion zaměřených na odhalení pravdy o mimozemské přístupni na Zemi, ale v celé sluneční soustavě, které podle něj utajuje jak NASA, tak vláda USA.

 

http://internetweek.cz/mimozemske-civilizace/o-utajovani-zdroju-steve-m-greer

 

Petr Chobot - knihy-a.czPetr Chobot. Zajímavé informace z oblasti mimozemské přítomnosti na zemi přinášejí i Češi. Jedním z nich je kontaktér Petr Chobot. Podle jeho slov v určité oblasti Peru dochází k četným kontaktům s mimozemskou civilizací. Oblast sleduje tamní vláda, armáda i vědci, dokonce i Američané. Nikdo zde o jejich přítomnosti nepochybuje. Místní šamani mimozemšťany telepaticky kontaktují, umí je přivolat a říkají jim „učitelé z hvězd“. Zemi podle Chobota neustále monitoruje 57 mimozemských civilizací, z nichž některé mají na Zemi základny. Přítomnost UFO ve Střední a jižní Americe je podle jeho slov zcela jasná a nezpochybnitelná.

 

David Icke - WikipediaDavid Icke – Angličan, bývalý reportér i fotbalista, nyní soukromý badatel, zvaný “konspirační guru” píše a přednáší po celém světě. Vyzývá lidstvo, aby povstalo a zbavilo se nadvlády iluminátů spojených s mimozemskými ještěřími entitami. Náš svět je podle Ickea vězením řízený ještěřími bytostmi z vyšší dimenze. Icke tvrdí, že lidstvo bylo vytvořeno a je řízeno globální elitou tajných, vzájemně příbuzných společenstev, které mají své kořeny ve starověkých kulturách - Babylónským bratrstvem. Celý svět řídí třináct vzájemně propojených rodinných klanů, mezi nimiž jsou příslušníci britské královské rodiny stejně jako rodina bývalých amerických prezidentů Bushů. Všichni jsou vzdálenými potomky mimozemské rasy Reptiliánů - Anunnaki pocházejících ze souhvězdí Draka, kteří se před sto tisíci lety dostali na Zemi pouze proto, aby získali její nerostné bohatství. Lidstvo si pak uměle vytvořili jako lacinou pracovní sílu. Většina organizovaných náboženství, obzvláště judaismus, křesťanství a islám, jsou výtvory těchto iluminátů, určené k rozdělení a ovládání lidské rasy prostřednictvím ne-konečných konfliktů. Zmiňuje například jako jedny z nejvlivnějších klanů finanční dynastii rodu Rotschildů. Uvádí, že centrem této sítě jsou Annunaki, a ta se pak dále větví na různé vlivné klany elit, které ovládají finance, zdroje apod., a mnohé z nich pocházejí z královských rodin.

 

http://internetweek.cz/konspiracni-teorie/david-icke-videu-prednasi-o-konspiracnich-tematech

 

Donald Keyhoe - nicap.orgDonald Keyhoe (1897-1988) – Patřil mezi první významné konspirátory. Bývalý mariňák svou konspirační teorii odvodil z informací z Vojenského letectva a z Námořní zpravodajské služby. Keyhoe napsal mnoho knih i článků. Jeho první článek, zveřejněný v lednu 1950 v časopise True Magazine, způsobil senzaci. Působil jako ředitel soukromé výzkumné skupiny NICAP, která obvinila vládu USA, že lže o UFO a zatajuje informace, které by měla předat veřejnosti.

 

Exopolitika

Zastánci konspiračních teorií na celém světě se shromažďují pod vlajkou exopolitiky. Toto jsou jejich hlavní premisy:

 

  • Ve vesmíru prokazatelně existují inteligentní civilizace a mezi nimi a námi dochází ke kontaktu.
  • Vlády (vláda USA) a některé spolky utajují tyto informace před veřejností
  • Tajná vláda zadržuje technologie, které by vyřešily energetickou krizi a odstranily chudobu
  • Tajná vláda buduje tajné vojenské základny ve vesmíru a umisťuje ve vesmíru zbraně

První setkání s nepozemskou civilizací se odehrálo v roce 1947, kdy americká armáda sestřelila mimozemský létající stroj u Roswellu. Touto důležitou událostí započala doba utajování a zpětného inženýrství (back-engineering). Z havarovaného stroje bylo získáno několik velice technologicky vyspělých přístrojů a ty byly zkoumány a kopírovány.

 

Kontakty s vesmírnými civilizacemi na vládní úrovni mají počátek v roce 1954, kdy došlo ke dvěma domluveným setkáním. Na jednom z nich, které se mělo konat na Edwardsově vojenské základně, byl přítomen i prezident Eisenhower a vatikánský kardinál MacIntyre. Jedno setkání bylo s rasou šedých bytostí a druhé s lidskými bytostmi nordického vzhledu, které nabídku na spolupráci odmítly. Schůzky zůstaly přísně utajeny a máme o nich jen kusé informace. Víme, že bylo dosaženo určité diplomatické dohody a od té doby probíhaly mnohé kontakty.

 

Exopolitičtí badatelé nashromáždili dostatek materiálu a svědeckých výpovědí k podložení těchto tvrzení a nyní se snaží prosadit odhalení těchto skutečností. Pokusy o odhalení byly už od samého začátku utajování (cover-up) na konci 40. let, ale byly vždy potlačeny nelegálními praktikami tajných a zpravodajských služeb, a často i vraždami. Dokonce i některým prezidentům USA bylo zabráněno vyjít s pravdou na světlo. Existují podklady pro domněnky, že J. F. Kennedy byl zavražděn tajnými službami hlavně z důvodu, že chtěl odhalit tato tajemství.

 

Podzemní základny

Podle některých ufologů některé mimozemské civilizace na zemi mají (již dlouho) své základny, někdy podzemní, jindy pod mořským dnem. A protože některé entity jsou nepřátelské, probíhá mezi nimi i válka, přičemž lidem přátelsky naklonění mimozemšťané začali tyto základny ničit. Rada Andromedy údajně zaútočila v roce 2011 na podmořské ještěří základny nacházející se v oblasti Blízkého východu, např. v Adenském zálivu. UFO se také často vyskytují u míst katastrof. Byla zaznamenána nad tsunami v březnu 2011 v Japonsku nebo u vraku lodě Costa Concordia.

 

Zadržování důkazů

Ufologové po celá desetiletí obviňují různé úřady z utajování důkazů. Jeden takový případ působí velmi důvěryhodně. Jako svědek zde vystupuje Američan John Callahan, bývalý vedoucí oddělení nehod a vyšetřování americko-kanadského leteckého FAA (Federální letecké velení) ve Washingtonu D.C. Callahan, který promluvil v rámci Projektu Disclosure, popsal kontakt, ke kterému došlo v roce 1986. Nad Aljaškou se setkalo letadlo Japanese airlines 747 s obrovským UFO. Neznámý objekt zaznamenaly vzdušné i pozemní radary. FAA zahájila vyšetřování. Callahan o tom informoval o několik dní později vědeckou skupinu prezidenta USA, FBI a CIA. Po brífingu agenti CIA každému řekli: “Nikdy jste tam nebyli a nikdy se to nestalo”. Vysvětlili to tím, že by to u veřejnosti vzbudilo paniku.

 

Zdroje:
http://en.wikipedia.org/wiki/UFO_conspiracy_theory http://cs.wikipedia.org/wiki/Roswellsk%C3%BD_incident
http://www.exopolitika.cz/aktualne-/
http://www.roswellrods.com/je.html
http://www.petr-chobot.eu/cs/nase-existence-mimo-telo
http://cestyksobe.cz/hoste-ve-studiu/hoste-ve-studiu/20.html
http://www.huffingtonpost.com/2011/11/01/ufo-nfl-game_n_1033966.html

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Konspirační teorie   UFO   Mimozemšťané   Kontakt s UFO   Zajímavá videa   Největší konspirační teorie  


Kategorie Konspirační teorie


Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)
Média si nevšímají masivního zastoupení zaměstnanců Rothschildovy firmy Freescale ve zmizelém Boeingu. Jenomže právě to je inspirací pro hodně třaskavou konspirační teorii, v které hrají významnou roli utajované vojenské technologie.Zmizení letu 370 – konspirační teorieZmizení letu 370 – konspirační teorie
Hlavní konspirační teorie - letadlo bylo uneseno na základnu Diego Garcia. NSA ví, kde přistálo. Mobilní telefony vyzváněly ještě několik hodin po zmizení letadla.Zdraví: 8 uznaných konspiračních teoriíZdraví: 8 uznaných konspiračních teorií
Fluor ve vodě škodí, ekologické sáčky jsou karcinogenní a GMO znečišťuje americké řeky insekticidem. Některá hlavní média v USA, Kanadě a v Británii začínají publikovat informace, které předtím spadaly jen do oblasti alternativní žurnalistiky.Jak byl zabit Usáma bin LádinJak byl zabit Usáma bin Ládin
Další voják podal svědectví o smrti šéfa Al Kájdy. Existují tři verze o jeho konci. Jedna je oficiální, druhou popsal Matt Bissonnett v knize No Easy Day. Třetí svědectví poskytl časopisu Esquire člen komanda zvaný Střelec.Konspirace – Střelba v Sandy Hook Konspirace – Střelba v Sandy Hook
Američané mají novou konspirační teorii. Její tvůrci nevěří, že popis krveprolití v základní škole v Newtownu je pravdivým obrazem skutečnosti. Bylo to jinak. Ale jak?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.Šílený střelec James Holmes byl naprogramovánŠílený střelec James Holmes byl naprogramován
Konspirační teorie v kauze Jamese Holmese. Jeho spoluvězeň z vazby vypovídá. Masový vrah řekl, že byl „naprogramován“ zločinným psychiatrem.Zdravá konkurence pro toxický aspartam? Stévie!Zdravá konkurence pro toxický aspartam? Stévie!
Je to obyčejná tráva. 300x sladší než cukr. Ale nemá kalorie a nezvyšuje hladinu inzulinu. Proto je postrachem potravinářské chemie.Velké konspirační teorie: ChemtrailsVelké konspirační teorie: Chemtrails
Podívejte se na oblohu. Uvidíte silnou mlžnou čáru od letadla, která vydrží pěkně dlouho. Pozor, je v tom záměr! Vládci světa, ilumináti vás ohrožují. Taková je chemtrailová konspirační teorie. My jsme se pokusili dát dohromady všechna pro i proti.Svět řídí jedna superkorporace!Svět řídí jedna superkorporace!
Nejde přitom o konspirační teorii, ale o realitu – dokázali to výzkumníci Curyšské univerzity.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí