internetWEEK.cz menu TOPlist

Oko velkého bratra z dílny Google

Oko velkého bratra z dílny Google

Oblíbený Google se po přečtení těchto šokujících a dechberoucích zpráv změní ve vašem pohledu z šikovného pomocníka na postrach a noční můru.

 

Oko velkého bratra z dílny Google

A máme to tady. To, o čem se léta spekulovalo a mlžilo, není fikcí ani lživou konspirační teorií, ale holou pravdou. Přečtěte si o šokujícím odhalení, jež nemá v dějinách internetu obdoby. Oblíbený Google se po přečtení těchto šokujících a dechberoucích zpráv změní ve vašem pohledu z šikovného pomocníka na postrach a noční můru.

Zároveň vás prosím o co nejrychlejší přečtení tohoto textu, jakmile jej Google zaeviduje a vyhodnotí, dojde k jeho destrukci. Co více, nebude pouze automaticky smazán z databáze DSL, ale dojde k destrukci pevného disku, na kterém databáze byla uložena, dálkově bude odpálen serverový hardware a doména DSL.cz bude převedena na jednu malou firmu v Karibiku. Editor magazínu bude patrně zatčen FBI, převezen na Guantánamo a vyslýchán hrůzostrašnými prostředky. A majitel portálu si pro změnu udělá delší výlet do jednoho pracovního tábora za Uralem. Tak tedy hrr do toho, než budou mechanismy spuštěny.

Společnost Google působí na internetu již řadu let. I když v oficiálních pramenech se hovoří o amerických zakladatelích z řad obyčejných občanů, pravda je taková, že byla již v roce 1991 založena americkým Federálním úřadem pro vyšetřování (FBI).
Tajné služby USA si totiž velmi brzo uvědomily, jaký nástroj by jim podobný portál poskytnul. Jak se ale dostat k lidem co možná nejméně vtíravě? Je to prosté, nabídneme služby zdarma a pokud možno lepší než ostatní. USA na tento účel uvolnily několik miliard dolarů a tato velká akce vyústila v ekonomickou krizi, která stále ještě dobíhá. Ale smysl to mělo.

Nejprve zpřístupnila FBI na Googlu vyhledávání, to sloužilo jen jako vábnička. Dále následovaly služby jako Gmail tak, aby si agenti mohli číst vaše e-maily, vše šlo dále v duchu zapojení firem do Google Docs a sdílení tak strategických firemních dokumentů přímo na síti FBI. Vše probíhalo podle hesla - Proč budovat vlastní informační fond, když si data o sobě samých mohou uložit uživatelé přímo u nás? A jak vidno, dílko se podařilo. Svá data sděluje Googlu stále více uživatelů na celém světě.

V roce 2007 napadlo jistého agenta, říkejme mu třeba agent Smith, že by mohla FBI vstoupit také na pole dosud neorané, tedy do mobilních telefonů. Tak vznikl skvělý Android, který rovnou všechny hovory a data synchronizuje s ústředím - včetně vaší pozice, rychlosti, stavu šrajtofle, žízně a naplnění střev obsahem. Vše je ihned zpracováváno a přidáváno do vaší osobní elektronické složky. Otázkou ale zůstávalo, jak dostat ještě více informací i z těch uživatelů, kteří Googlu příliš neholdují. Dopomohl k tomu Chrome, který postupně odesílá všechna vaše data z počítače na velín.

Asi se ptáte, jak jsem na všechny výše uvedené informace přišel. Bylo to snadné, občas se totiž v Matrixu, tedy pardon, v Googlu vyskytne chyba. A právě taková bývá impulsem k nečekaným odhalením. Když jsem si prohlížel své knihy na Google Books, objevil jsem tam titul, který mám zatím jen rozepsán. Ale byl kompletní včetně korekce! Pátral jsem dál a byly tam i další tituly v přípravě, tedy knihy, které asi někdy napíšu – například Microsoft Office 2020, Windows Eight nebo Oracle 16g. V té chvíli jsem udělal největší chybu života.

Kontaktoval jsem podporu Googlu s dotazem, o co se jedná. Během pěti minut byla chyba opravena a u mého jména byly uvedeny jen knihy, které jsem napsal v minulosti. Navíc mi zvonil mobil. Zvedl jsem jej a ozval se člověk z ústředí, že by se se mnou chtěli sejít, že mají pro mě nabídku. Dostal jsem strach a položil telefon. Najednou začal vyzvánět v kuse a neustával. Vyndal jsem baterii a oni začali volat přítelkyni. Nakonec jsme si udělali výlet do značkové prodejny operátora a zakoupili nové SIM karty i s telefony. Ihned po vsunutí baterie začal mobil opět zvonit. Nakonec jsme rezignovali a přestali mobily používat.

E-mailová schránka na Gmailu mi byla zrušena, přestala mi fungovat průchodka do práce, nejede mi auto a ihned po nástupu do tramvaje se šalina pokazí, takže mám od dopravního podniku zákaz vstupu. Chodím pěšky. Google si ale vymyslel další způsob, jak si mě najít a sledovat mě. Pod záminkou filmování Google Street View mě neustále pronásleduje auto s kamerou na střeše. Navíc skenuje všechny WiFi sítě v blízkém a dalekém okolí. Pokud se podíváte na mapu Ostravy, pak pochopíte, že má Google zpracovány jen ty trasy, kde se pohybuji já a přítelkyně. Asi to už dlouho nevydržím.

Proto vás vyzývám, nezajímejte se o činnosti Googlu, nepoužívejte jeho služby a pokud jste již četli tento článek, pak zkuste raději rychle sbalit saky paky a odjet někam hluboko do Číny, což je jediná země, kde se snaží Googlu jakž takž bránit restrikcemi.

 

Zdroj: dsl.cz

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Konspirační teorie   Konspirace   Google   BB   Big Brother   šokující odhalení   Sledování   Noční můra   FBI   Gmail   Googlemail   Google Books   Vyhledávání   Ze zahraničí  


Kategorie Konspirační teorie


Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)
Média si nevšímají masivního zastoupení zaměstnanců Rothschildovy firmy Freescale ve zmizelém Boeingu. Jenomže právě to je inspirací pro hodně třaskavou konspirační teorii, v které hrají významnou roli utajované vojenské technologie.Zmizení letu 370 – konspirační teorieZmizení letu 370 – konspirační teorie
Hlavní konspirační teorie - letadlo bylo uneseno na základnu Diego Garcia. NSA ví, kde přistálo. Mobilní telefony vyzváněly ještě několik hodin po zmizení letadla.Zdraví: 8 uznaných konspiračních teoriíZdraví: 8 uznaných konspiračních teorií
Fluor ve vodě škodí, ekologické sáčky jsou karcinogenní a GMO znečišťuje americké řeky insekticidem. Některá hlavní média v USA, Kanadě a v Británii začínají publikovat informace, které předtím spadaly jen do oblasti alternativní žurnalistiky.Jak byl zabit Usáma bin LádinJak byl zabit Usáma bin Ládin
Další voják podal svědectví o smrti šéfa Al Kájdy. Existují tři verze o jeho konci. Jedna je oficiální, druhou popsal Matt Bissonnett v knize No Easy Day. Třetí svědectví poskytl časopisu Esquire člen komanda zvaný Střelec.Konspirace – Střelba v Sandy Hook Konspirace – Střelba v Sandy Hook
Američané mají novou konspirační teorii. Její tvůrci nevěří, že popis krveprolití v základní škole v Newtownu je pravdivým obrazem skutečnosti. Bylo to jinak. Ale jak?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.Šílený střelec James Holmes byl naprogramovánŠílený střelec James Holmes byl naprogramován
Konspirační teorie v kauze Jamese Holmese. Jeho spoluvězeň z vazby vypovídá. Masový vrah řekl, že byl „naprogramován“ zločinným psychiatrem.Zdravá konkurence pro toxický aspartam? Stévie!Zdravá konkurence pro toxický aspartam? Stévie!
Je to obyčejná tráva. 300x sladší než cukr. Ale nemá kalorie a nezvyšuje hladinu inzulinu. Proto je postrachem potravinářské chemie.Velké konspirační teorie: ChemtrailsVelké konspirační teorie: Chemtrails
Podívejte se na oblohu. Uvidíte silnou mlžnou čáru od letadla, která vydrží pěkně dlouho. Pozor, je v tom záměr! Vládci světa, ilumináti vás ohrožují. Taková je chemtrailová konspirační teorie. My jsme se pokusili dát dohromady všechna pro i proti.Svět řídí jedna superkorporace!Svět řídí jedna superkorporace!
Nejde přitom o konspirační teorii, ale o realitu – dokázali to výzkumníci Curyšské univerzity.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí