internetWEEK.cz menu TOPlist

Inelia Benz: základy vzestupu - leden 2012

Inelia Benz: základy vzestupu - leden 2012

Na Inelii Benz jsme upozornili již v článku „Fenomén Inelia Benz“. Prý přišla na Zemi přímo z (božského) Zdroje. Má paranormální schopnosti, díky nimž by byla dříve zařazena do kategorie šamanek, věštkyň, mágů, polobohů, eventuálně rovnou bohyň...

 

Inelia Benz: základy vzestupu - leden 2012

Disponuje poznáním, které může být pro někoho přínosem, někdo ho odsoudí. My si myslíme, že je fajn, že se s námi dělí o své postřehy. Následující blog je zajímavý tím, že v něm Inelia dává poměrně jednoduché rady, jak si počínat v náročném roce 2012.

 

Pravidla života v nové době

Jak směřujeme stále rychleji k novému paradigmatu, objevují se různá pravidla bytí, kterých si musíme být plně vědomi. Jedním z nich je, jak si vědomě zvolit, kam odtud chceme směřovat na individuální úrovni. Neobjeví se žádná vnější síla, která nás "vybere", jsme to my, každý sám za sebe, kdo učiní volbu.

 

Následují základy, které potřebujeme znát, abychom si uvědomili svou volbu, přičemž každá z těchto evolučních cest zasluhuje respekt:

 

1. Služba druhým a služba Sobě

Toto je způsob existence v dualitě. Abychom vůbec mohli sloužit druhým, potřebujeme lidi, kteří jsou buď nevědomí, nebo se nacházejí v nějakých potížích, abychom jim vůbec mohli poskytnout službu. Z toho plyne, že také potřebujeme tyrany a temné bytosti, kteří se snaží, seč mohou nejlíp, udržet druhé utlačené, nevědomé nebo zotročené.

 

Služba Sobě je to samé jako předchozí. Abychom vytvořili výzvu, potřebujeme lidi, nad nimiž máme moc, a potřebujeme "bitvy", abychom mohli bojovat, tudíž potřebujeme i pracovníky světla stejně jako Bódhisattvy, aby vzniklo soupeření a bylo proti komu bojovat. To zahrnuje předávání naší síly "spasitelům" a "Bohům".

 

2. Moc vlastního Já

To je to, kam tato planeta chce směřovat. Na této planetě se každá individuální bytost stává plně vědomou a schopnou tvořit svou vlastní realitu, není zde žádné posuzování, ani žádná možnost mít moc nad ostatními, nebo aby oni měli moc nad námi. Závoj (nevědomosti) je zcela odstraněn na osobní i kolektivní úrovni. "Fyzičnost" planety - i lidských těl - je nyní mnohem jemnější a pružnější. Vibrace je mnohem vyšší, a tudíž umožňuje bytostem, aby byly plně probuzené. Uvolňujeme naše uvíznutí v "lineárním čase" a v prostoru. Jde o zkušenost rozšiřující se fyzické a kolektivní existence. A my si nyní vybíráme vědomě více než naprogramovaně nebo nevědomě.

 

----------

 

Bez ohledu na to, co zvolíme, je důležité si zapamatovat, že každý člověk je nesmírně silná bytost. Nikdo nemůže být donucen, aby prožíval realitu, kterou si nezvolil. Současně, během starého paradigmatu, se "vládnoucí síly" hodně snažily, aby nás jako lidské společenství udržovaly v temnotě, pokud jde o naši pravou podstatu a schopnost "volit", kam směřujeme jako druh. Namísto toho kormidlují naši "loď" prostřednictvím médií, náboženství, sociálních a kulturních názorů i vzdělání. Vibračně udržují naše fyzická těla neprostupná (hustá) užíváním těžkých a znečištěných pokrmů, léků a chemikálií v našem jídle i vodě a znečišťováním našeho životního prostředí. Touto cestou mohou "užívat" naši osobní sílu pro své vlastní záměry. Síla každého člověka je stejná, jen "kdo" ji používá, se mění.

 

Zapamatujte si základy "vzestupu" (expanze uvědomění)

 

1. Zvyšujte svou osobní vibraci tím, že zpracováváte svůj strach.

 

2. Zvyšujte svou fyzickou vibraci pomocí častých detoxikačních programů, konzumací čisté vody (bez chemikálií) a jídla s vysokou vibrací.

 

3. Minimálně 20 minut denně se věnujte tiché meditaci.

 

4. Uveďte se do rovnováhy a slaďte se se svými těly (fyzickým i jemnohmotnými).

 

5. Požádejte své vyšší já, aby se plně vtělilo do vašeho současného fyzického těla. A zpracujte jakékoli myšlenky pochybností a neschopnosti, které se vynoří, když toto čtete.

 

Užijte si nádhernou zkušenost plně vědomé volby.

 

Objímám

 

Inelia

 

© Originál foto a článek "Basics of Ascension" - Inelia Benz - http://ascension101.com

 

Čtěte také http://internetweek.cz/zahada/fenomen-inelia

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Inelia Benz   Záhada   Zajímavá myšlenka   Paranormální jevy  


Kategorie Inelia Benz


Co dělá Inelia Benz? Hledá spojení s LemuriányCo dělá Inelia Benz? Hledá spojení s Lemuriány
Chilsko-britská esoterička Inelia Benz popisuje, jak se snaží navázat spojení se zaniklou pozemskou rasou Lemuriánů.Inelia Benz: Potřebujete pomoci?Inelia Benz: Potřebujete pomoci?
V první řadě bych ráda uznala fakt, že žít na této planetě je extrémně obtížné. Též chci poznamenat, že bolest, únava, strach či frustrace, které v současné době zažíváte, je něco, co jste se pokoušeli řešit tolika různými cestami a stále tu je.Fenomén Inelia BenzFenomén Inelia Benz
Existují lidé, kteří jsou jiní. Možná to ani nejsou lidské bytosti nebo jen zčásti. Můžeme jim říkat fenomén. Inelia Benz...


Kategorie Paranormální jevy


Tip na knihu - recenze: Chlapec, který viděl pravduTip na knihu - recenze: Chlapec, který viděl pravdu
Zajímavé čtení pro zájemce o paranormální jevy. Autor tvrdí, že viděl jako dítě aury lidí, duchy mrtvých i entity přírodní. Slogan o knize říká: Autentický deník z prostředí viktoriánské Anglie, jehož autor si přál zachovat anonymitu i po své smrti.Co je to Bůh?Co je to Bůh?
Bůh je jedna z největších lidských idejí. Už dlouho patří k tomu, kvůli čemu se lidé zabíjejí. Ale představy o bohu, bozích a božství jsou nespočetné.Fenomén: andělé jsou tady! - 2Fenomén: andělé jsou tady! - 2
Strážní a padlí andělé. Kdo nás zachraňuje a proč? Jsou okamžiky, kdy člověka někdo či něco zázračně zachrání. Tradiční vysvětlení zní – byl to anděl.Fenomén: Přibližují se dimenze? (2)Fenomén: Přibližují se dimenze? (2)
Příběhy našich čtenářů. Halucinace nevysvětlují fenomén „prožitků blízké smrti“, možná žijeme v podivném vesmíru, kde současně existuje naše minulost, současnost i budoucnost.Fenomén: Přibližují se dimenze?Fenomén: Přibližují se dimenze?
Některým lidem se dějí podivné věci - dívají se do paralelních světů. Jiní vidí svou minulost, která se stala, ale vidí i to, co se jim vůbec nestalo. Sbližují se paralelní světy nebo se zlepšují naše paranormální schopnosti?10 lidí s neuvěřitelnými schopnostmi10 lidí s neuvěřitelnými schopnostmi
Mutanti s pohádkovými vlastnostmi se vyskytují hlavně v amerických filmech. Ale i někteří obyčejní lidé kolem nás mohou mít schopnosti, nad kterými zůstává rozum stát. Následuje žebříček deseti z nich, jak je vybral časopis amazingbeautifulworld.com.O mimozemských únosech: Astrální cesty s Williamem Buhlmanem O mimozemských únosech: Astrální cesty s Williamem Buhlmanem
Američan William Buhlman je uznávaný expert na astrální cestování. Ve své poslední knize The Secret of the Soul věnuje celou kapitolu výzkumu mnoha souvislostí mezi astrálním cestováním a tzv. mimozemskými únosy.Děti duchy vidí: Duchařské historky z AmerikyDěti duchy vidí: Duchařské historky z Ameriky
Je známo, že děti mají mimosmyslové vnímání silnější než dospělí. Zachycuje to například slavný film „Šestý smysl“. Následující příběhy se odehrály v několika amerických rodinách.Astrální cestování pro začátečníkyAstrální cestování pro začátečníky
Češi se začínají zajímat o záhadný jev, kterému se říká astrální cestování či zážitek opuštění těla. Návod pro začátečníky o tento druh vystoupení éterického těla z fyzického napsala Američanka Elizabeth Joyce.Všechno, co jste chtěli vědět o astrálním cestováníVšechno, co jste chtěli vědět o astrálním cestování
Astrální cestování může být nebezpečné. Američanka Erin Pavlina varuje před lehkomyslným poletováním v astrálním světě. Je to zajímavá zkušenost, ale každý na to nemá. Erina odpovídá na nejčastěji kladené otázky ohledně vědomého vystupování z těla.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí