internetWEEK.cz menu TOPlist

Co dělá Inelia Benz? Hledá spojení s Lemuriány

Co dělá Inelia Benz? Hledá spojení s Lemuriány

Chilsko-britská esoterička Inelia Benz popisuje, jak se snaží navázat spojení se zaniklou pozemskou rasou Lemuriánů.

 

Co dělá Inelia Benz? Hledá spojení s Lemuriány

O Inelii Benz jsme již psali, když její hvězda zazářila natolik, že si jí povšimli například v Projektu Camelot. Co dělá žena, která o sobě říká, že je jasnovidná, vidí do minulosti i do budoucnosti? Snaží se komunikovat s Lemuriány, ale má s tím potíže, jak vyplývá z jejího blogu, který zveřejnila na internetu.

 

„V životě jsem kontaktována různými bytostmi, jedinci i skupinami. Některé z nich jsou lidé, někteří nejsou. Jednu věc je třeba si pamatovat: my všichni máme právo VYBRATI SI povahu komunikace, kterou s druhými vedeme. Ať už jde o lidi, organizace nebo jiné druhy bytostí. Vybíráme si, zda se budeme druhým člověkem nebo s jinými druhy zabývat, nebo ne, a jak to budeme dělat. Já sama jsem si zvolila, že se budu zabývat všemi bytostmi, které existují na základním principu našeho lidství, na úrovni radosti/lásky a světla.

 

Nepřehlédněte: Fenomén Inelia Benz >>>

 

Tento článek je zaměřen na průběh kontaktů a informací, které jsem měla s Lemuriány. Ať už věříme, že Lemuriáni existují, nebo ne, pohled na jejich existenci v našem podvědomí bude přínosem pro náš osobní vývoj. Já jsem si na 99% jistá, že existují – i když jsem je nezažila na fyzické úrovni. Přesto se zdá, že jsou velmi, velmi reálné v každém smyslovém ohledu. Nikdo ale o nich nemá "skutečné" informace. Ty musejí přijít od VÁS. Máte-li zájem, jste to vy, kdo se musí zapojit na osobní úrovni, ne prostřednictvím někoho jiného.

 

Rozhodla jsem se podělit s vámi o to právě teď kvůli dalšímu vývoji a sílícímu lidskému vědomí. Důvod, proč přijímám tyto informace, je ten, že my lidé jsme vlastně do značné míry Lemuriány. Oni nejsou bohové nebo naši spasitelé, nemyslí si, že nás převyšují, nebo jsou méně než my, že jsou horší nebo lepší. Jsou tady a vždycky tady byli, jsou to naši bratři a sestry. Chtějí s námi spolupracovat. Proč? Protože my jsme Gaia a oni jsou Gaia. Protože jsme stejné podstaty a žijeme na stejné planetě.

 

Záhadná civilizace

Existuje spousta tajemství, mystiky, legend a informací spojených s Lemuriány. Najdete je na internetu, většina z toho je přibarvena a interpretována tím, kdo s nimi komunikuje. Je důležité si uvědomit, že také moje vlastní zkušenost bude filtrována subjektivně a že jde o komunikaci, která se mění, a v mnoha oblastech má chyby.

 

Volba mezi světlem a tmou

První vědomý „kontakt“ s nimi byl telepatický a odehrál se na jaře v roce 2011. Objevilo se mi přitom jméno Lemurie nebo Mu. Byl tam nějaký informační zmatek, ale energetická „linie“ byla stabilní. Vnímala jsem „skupinu vyšších vibrací, vyššího vědomí, čistého života, rovnoprávné společnosti bez duality světlo-tma“. Telepatický kontakt působil dojmem, že mi chtějí něco sdělit. Cítila jsem velký smutek a rozpolcení na úrovni, ke které došlo před mnoha tisíci lety. Smutek a bolest a nutnost „dovolit, aby se to stalo“ kvůli svobodné vůli těch, kteří chtěli zůstat v dualitě tmy a světla, byly zdrcující. Rodiny byly roztříštěné, mnozí zvolili smrt a znovuzrození na vibračně nižší Zemi tak, aby mohli nést energii a světlo dál jako lidé. Ostatní prostě chtěli zažít dualitu. Oddělení „kolektivní mysli/duše/ducha“ bylo extrémně bolestivé.

 

Rozpolcení kolektivního vědomí lidstva

Nechápala jsem, proč se mi objevili. Zdálo se, že to není důležité. V srpnu 2011 jsem byla v podstatě vytržena z matrixu a mezitím došlo k rozpolcení v kolektivním vědomí lidstva mezi těmi, kdo chtěli dál spát, a těmi, kdo chtěli silnější, probuzenější realitu. Když jsem se vrátila do matrixu, vnímala jsem bolest z toho oddělení, bylo to mnohem horší než to, co mi ukázali Lemuriáni. Bylo to tak silné, protože jsem to prožívala za celé lidské společenství. Takže když se toto kolektivní vědomí rozdělilo, bylo mi, jako by se mé „tělo“ roztrhlo na dva kusy. Zabralo mi několik týdnů, než jsem se z toho zotavila. A pochopila jsem, že jejich sdílení mě na to mělo připravit.

 

Lemuriáni mě dál telepaticky kontaktovali, chtěli mě potkat, chtěli spolupracovat. Ale já jsem nemohla pochopit proč, jak nebo co přesně chtějí. Věděla jsem, že se mohou zhmotnit, když budou chtít, a navrhla jsem jim, aby se objevili před mými dveřmi a přišli na čaj. Neudělali to a já myslím, že to neudělali proto, že jsou sledováni lidskou armádou. Ale mýlila jsem se. Jestliže bychom byli schopni k nim jít, potom bychom prorazili filtry, které byly umístěny do našeho vědomí a do schopností, aby byla naše fyzikální zkušenost limitována. Téměř jako by šlo o záležitost typu „jsme tady a jste to vy, kdo jste se rozhodli, že nás uvidíte, nebo neuvidíte“.

 

Brzy poté ke mně přišla žena, kterou jsem vůbec neznala, a darovala mi krystal, který nosila v kabelce a nevěděla proč. Přechovávala ho mnoho let a toho dne jej dala do kabelky, a když jsme se setkali, věděla, že ten krystal je pro mne. Když jsem neuměla získat od Lemuriánů více informací přímo a nerozuměla jsem, jak se s nimi setkat na hmotné úrovni, vypudila jsem je z hlavy.

 

Lemuriáni na Mount Shastě

Vnímala jsem několikrát, jak se Lemuriáni se mnou snaží komunikovat, ale neuměla jsem zjistit podrobnosti. Během výletu na Mount Shastu jsem přijala vibrační znamení, velmi vzdálené, ale nedokázala jsem zjistit, odkud pochází. Na cestě do Oregonu jsem „náhodou“ potkala ženu, která mi popsala své setkání s Lemuriány na Mount Shastě před několika desítkami let. Působila velmi upřímně. Potkala je fyzicky, byla v jejich zemi, odešla a potom už nemohla znovu najít vchod. Bylo to dlouho předtím, než se dozvěděla, že se o nich v té oblasti ví a co o nich lidé říkají.

 

Španělsko – Monteserrat

V říjnu 2012 jsem měla v Barceloně přednášku. Potkala jsem tam ženu, která mi řekla, že je dimenzionální strážkyně hory Monteserrat. Chtěla jsem, aby šla na horu se mnou. Navrhla jsem jí, že ji navštívím den poté, což se nepodařilo, a šance, že se někde potkáme, byla minimální. Jakmile jsem o dva dny přijela k hoře, vnímala jsem vzdálenou energetickou lemuriánskou značku. Poté jsme strážkyni Monteserratu „náhodou“ potkala v místní kavárně, kam jsme zašly, protože nám byla zima. Společně jsme šplhaly s celou skupinou na tu horu, abychom zkusili navázat s Lemuriány spojení. Bylo to energeticky velmi čisté, ale moc informací jsme nezískali.

 

Jižní Kalifornie

Tento víkend jsem se v Jižní Kalifornii setkala s talentovanou channelerkou Norou Heroldovou. Během setkání jsem vnímala, že Lemuriáni jsou s námi, bylo to příjemné, jako bych se vrátila domů. Také žádali o spolupráci, rozhovor a komunikaci.

 

Před několika dny jsem cítila, že potřebujeme fyzický kontakt, ale nevěděla jsem jak to udělat. Zeptala jsem se na to jedné své spolupracovnice, která je velmi intuitivní. Po našem setkání na Skypu jsem otevřela emailovou schránku a zjistila, že mi poslal několik dopisů pár, který píše knížku, kde se o mně zmínili. Kniha nemá nic společného s Lemuriány, ale ta souhra náhod mne podnítila, abych se jich zeptala, zda něco vědí o Lemuriánech. Jak už to tak bývá, potvrdilo se, že mají výborné napojení. Poslali mi několik článků a zdrojů a také knihu s množstvím informací. Tam jsme našla některé vodítka a vystopovala jsem linii spojenou s Lemuriány v mém životě. Byli to hlavně Saint Germain, Madame Blavatská a Edgar Cayce. Vlákno, které spojuje tyto tři lidi, je Lemurie.

 

Nepřehlédněte: Spící prorok – Edgar Cayce >>>

 

Toto spojení je něco, na čem nyní aktivně pracuji. Zdá se mi, jakoby nás, celé lidstvo, přitahovali k sobě. Táhnou nás „zpět“. Ale ne že by nás chtěli zachránit. Je to asi jako když se na nás směje z dálky nějaký kamarád a zdraví nás. To je smysl naléhavosti, s kterou se dožadují komunikace a s kterou se jim bráním. Bráním se „sounáležitost“ s podobnými bytostmi zde i mimo planetu. Je důležité „nepřipojovat se“ k jakékoliv takové skupině nebo druhům, protože jestliže by k tomu došlo, bude aktivována „odlišnost“. Když se začnu bránit, padám do BYTÍ většího, než je lidstvo. Mezitím trávím čas tím, že jen tak sedím a sním o tom, že jsem s těmito bytostmi ve svobodném spojení a komunikaci. Na květen chystám telekonference o spojení s Lemuriány.“

 

Zdroje:
http://ascension101.com/en/home/ascension-blog/75-april-2013/336-the-lemurian-connection.html
Foto: http://www.craniotherapy.cz/?tag=inelia-benz

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Inelia Benz   Esoterika   Zajímavosti  


Kategorie Inelia Benz


Inelia Benz: Potřebujete pomoci?Inelia Benz: Potřebujete pomoci?
V první řadě bych ráda uznala fakt, že žít na této planetě je extrémně obtížné. Též chci poznamenat, že bolest, únava, strach či frustrace, které v současné době zažíváte, je něco, co jste se pokoušeli řešit tolika různými cestami a stále tu je.Inelia Benz: základy vzestupu - leden 2012Inelia Benz: základy vzestupu - leden 2012
Na Inelii Benz jsme upozornili již v článku „Fenomén Inelia Benz“. Prý přišla na Zemi přímo z (božského) Zdroje. Má paranormální schopnosti, díky nimž by byla dříve zařazena do kategorie šamanek, věštkyň, mágů, polobohů, eventuálně rovnou bohyň...Fenomén Inelia BenzFenomén Inelia Benz
Existují lidé, kteří jsou jiní. Možná to ani nejsou lidské bytosti nebo jen zčásti. Můžeme jim říkat fenomén. Inelia Benz...


Kategorie Esoterika


Fenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťanFenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťan
V oblasti esoteriky se objevila další zajímavá žena. Jmenuje se Teal Scottová. Tvrdí o sobě, že je napůl mimozemšťanka a že má neuvěřitelné mimosmyslové schopnosti. Krom toho chce zachránit svět.Nikolaj Levašov: Záhadný konec kontroverzního léčitele Nikolaj Levašov: Záhadný konec kontroverzního léčitele
I na český internet pronikla informace, že zemřel slavný ruský léčitel, a nejen to, byl zavražděn – záhadnou vesmírnou energií. Jmenoval se Nikolaj Levašov. Kdo to byl a co hlásal?DNA skrývá netušené možnostiDNA skrývá netušené možnosti
Povaha DNA je esoterická. Poslední vědecké výzkumy naznačují, že před lidstvem stojí nepředstavitelné možnosti, když se mu podaří vygenerovat kolektivní vědomí.Nemoc je výkřik dušeNemoc je výkřik duše
Co je nemoc? Chřipka, zánět, deprese nebo narušení rovnováhy? Mohou za nemoc pouze viry, bakterie, prochlazení nebo přetížení? Nebo se jedná o něco energetického a nehmotného?Numerologie: vlastnosti máme podle data narození?Numerologie: vlastnosti máme podle data narození?
O numerologii se mluví jako o pseudovědě. Nemá prý žádnou teorii ani hlubší význam. Ale jak je možné, že následující charakteristika na mne i celou rodinu sedí?Schumannova rezonance – tlukot srdce ZeměSchumannova rezonance – tlukot srdce Země
Bývá nazývána tlukot srdce Země a je spojována s léčením, duchovní transformací a zrychlováním časuZákon přitažlivostiZákon přitažlivosti
Mezi příznivci esoteriky je zákon přitažlivosti (rezonance) znám už řadu let.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí