internetWEEK.cz menu TOPlist

Energie zadarmo. Kdy bude?

Energie zadarmo. Kdy bude?

Vědci říkají: nejde to. Ale tihle vynálezci pracují na tom, aby to šlo, a říkají, že to jde. Zákon o zachování energie se zdá být zpochybněn. Vědci jsou skeptičtí, arabští majitelé ropných nalezišť nabízejí miliardy.

 

Energie zadarmo. Kdy bude?

Vynálezci z garáží přicházejí s objevy, které by mohly změnit svět, protože nabízejí snadno získanou energii s minimálními náklady. Ale vždycky tomu trochu chybí, ještě to dotáhnout. Někteří ale už vyrobili stroje, které pracují. Vědci namítají, že tihle vynálezci levné energie neumějí popsat, jak jejich přístroje fungují, nevědí, co se v nich vlastně děje a jejich výsledky nejsou stabilní. Vynálezce Stanley Meyer tvrdí, že jeho vynález má pro arabské majitele ropných nalezišť nevyčíslitelnou hodnotu, oficiálně s ním nikdo nejedná, ale tajně prý ho oslovila NASA.

 

Nevysvětlitelný přebytek energie

Autoři filmu „Jede to na vodu“ nechali několik amerických vynálezců - Jima Griggse, Stanley Meyera a Jamese Pattersona, - aby prezentovali své pozoruhodné vynálezy.

 

 

Griggs: Nadzvukové čerpadlo s rotorem uvnitř

Na tomto vynálezu (hydrosonic pump) je zajímavé, že má větší účinnost větší než 100%, dokonce až o 80% vyšší. Odporuje to fyzikálním zákonům! Vynálezce sám neví, čím to je. Ale v jedné americké hasičské stanici to ohřívá vodu.

 

Vědci odmítají stroje porušující zákon o zachování energie jako nesmysl. Ale James L. Griggs říká, že bude klidně říkat, že porušuje fyzikální zákony a má vyšší efektivitu než 100%, dokud někdo nedokáže, že to není pravda.

 

Dostal se snad Griggs k univerzálnímu energetickému poli, o kterém Nikola Tesla říkal, že se na něj jednou lidstvo napojí a vyřeší tím veškeré své energetické potřeby?

 

Ruský fyzik Alexander V. Černěckij pracoval podobně jako Tesla, po 4letém výzkumu se zdálo, že jeho stroj, pracující s vakuální plazmovou energií, generuje několikrát více energie, než spotřebovává. Americký fyzik Hal Puthoff říká, že byl svědkem Černěckého experimentu a zapůsobilo to na něj přesvědčivě. Puthoff mu nabídl, aby pracoval na výzkumu v USA, ale Černěckij v roce 1992 zemřel.

 

O energii při absolutní nule se někdy mluví poeticky jako o „rossetské desce fyziky“ (tato kamenná deska umožnila rozluštit egyptské hieroglyfy). Zvláštní je, že i při absolutní nule všechno zmrzne, ale přesto zůstává nějaká energie. Tato energie je dost intenzivní. Ruský akademik Alexandr Sacharov mluví o „fluktuující energii“. Může to být klíč k pochopení vesmíru a o tom, jak je sestaven.

 

Ufolog Steve M. Greer vystoupil na summitu Evropské exopolitiky. Z jeho vystoupení s názvem Příslib nové energie je velmi zajímavé video... | O utajování zdrojů – Steve M. Greer >>>

 

Meyer – záhadný vodíkový generátor

Američan Stanley Meyer se rozhodl nahradit naftu vodíkem a vyřešit tak všechny problémy s energií. Má patentovaný způsob na výrobu vodíku z vody bez elektrolýzy. Nepotřebuje velké množství elektřiny, ani neprodukuje velké množství tepla, k výrobě používá vodu z vodovodu. Jeho vynález byl patentován, ačkoliv nikdo vlastně neví, jak to funguje!

 

Pracuje na prototypu auta na vodu. Oficiální věda ho ignoruje, ale nikoli americká armáda, ta ho podle jeho slova tajně kontaktovala. Použili jeho přístroj k pozorování vzdáleného vesmíru, tvrdí Meyer. NASA – by se Meyerův vynález samozřejmě velice hodil. Vědci hledají nové zdroje energie pro pohyb ve vesmíru a agentura mu údajně tajně nabídla mu smlouvu. Meyer tvrdí, že ho korumpují Arabové - nabídli mu miliardu dolarů jenom za to, že zastaví výzkum. Prý byl mnohokrát ohrožen na životě.

 

Ani netušíte, že lidstvo bude brzy žít úplně jinak. Dostane k dispozici antigravitační pohon, volné energie a další epochální objevy. V Evropě je rozdává íránský badatel M.T.Keshe... | Keshe: volná energie a továrna na absolutno >>>

 

Patterson: Kovem potažené korálky

Průmyslový chemik James Patterson (zemřel v roce 2008) se v důchodu zabýval výzkumem vodíku. Jednou zjistil, že produkuje více energie, než přichází do jeho přístroje. Myslel si, že udělal někde chybu ve výpočtech a přerušil výzkum. Po čase zjistil, že opravdu produkoval přebytečnou energii, i když „na velmi nízké úrovni“. Pracoval na článku vyrábějícím teplo, kde jádrem přístroje jsou kovem potažené korálky, mající funkci katalyzátoru. Jeho přístroj vylučoval vodík a kyslík a produkoval teplo. Voda byla použita jenom jako médium, nebyla štěpena. Produkce energie byla nakonec několikrát vyšší než spotřeba. Výsledky se navíc během vývoje zlepšovaly.

 

Možná budeme jednoho dne překvapeni. Ale jaké bude mít volná energie dopady na životní prostředí, to zatím nikdo netuší. Znamenalo by to začátek Nového světa.

 

Jakoby se blížila realizace jedné science-fiction, starého snu o studené fúzi. NASA zaznamenala úspěch při experimentálním provozu... | NASA tiše ohlásila příchod revoluce >>>

 

Zdroj: Dokument "Jede to na vodu"
Ilustrace: http://www.flickr.com/photos/nicholasjon/

 

Další příspěvky autora: Jiří Sirotek


Články ve stejných kategoriích:

Energie   Zajímavá videa   Věda  


Kategorie Energie


Jsme zase o krok blíže obnovitelné energii z řasJsme zase o krok blíže obnovitelné energii z řas
Celá desetiletí vědci pracují na ekologické alternativě fosilních paliv z řas. Ty umí zpracovat oxid uhličitý podobně, jako naše tělo cukr. Nyní se podařilo zdvojnásobit produkci tuků řasami na 40% přijatého CO2.



FBR: Nejčistší energie je a bude z jádra. A co s odpadem? A proč?FBR: Nejčistší energie je a bude z jádra. A co s odpadem? A proč?
Množivý (Fast Breeder Reactor) reaktor dokáže využít odpad ze současných reaktorů, připravit jim palivo, zpracovat Plutonium z jaderných zbraní a zejména využít Thorium, jehož zásoby máme na tisíce let. A v Rusku již jeden jede na 100%...



NASA tiše ohlásila příchod revoluceNASA tiše ohlásila příchod revoluce
Jakoby se blížila realizace jedné science-fiction, starého snu o studené fúzi. NASA zaznamenala úspěch při experimentálním provozu.



O utajování zdrojů – Steve M. GreerO utajování zdrojů – Steve M. Greer
Ufolog Steve M. Greer vystoupil na summitu Evropské exopolitiky. Z jeho vystoupení s názvem Příslib nové energie je velmi zajímavé video...



Jak se zbavit strašáků jako je strach, stres, obavy, pochyby či nejistota?Jak se zbavit strašáků jako je strach, stres, obavy, pochyby či nejistota?
Musíme žít stále pod stresem, ve strachu a v depresích? Jak to můžeme změnit?



Všichni a všechno se zblázniloVšichni a všechno se zbláznilo
bláznili se lidé. Paradoxně se stáváme obětí vlastního stylu života, ztratili jsme soucit s okolním světem a vnímáme jen vlastní zájmy na úkor lidí a světa jako celku. Vše je pryč, dnes morální žebříček nahradily peníze.



Reiki - dokonalá meditaceReiki - dokonalá meditace
Článek o starodávném učení Reiki, které přetrvalo dodnes a je stále více oblíbené v dnešní uspěchané době.


Kategorie Věda


Solární čistička vzduchu vyrábějící vodík?Solární čistička vzduchu vyrábějící vodík?
Na univerzitě v Antwerpách spojily dva projekty do jednoho. A funguje to!



Vědci vidí ve 3D skrz zeď. Jednoduše s drony a WI-FIVědci vidí ve 3D skrz zeď. Jednoduše s drony a WI-FI
Technologie je navíc velmi jednoduchá a levná. Záchranáři, archeologové a jistě i vojáci mohou jásat.



Nový orgán v lidském těle: Okruží alias mesenterium. Opravdu senzace? Nový orgán v lidském těle: Okruží alias mesenterium. Opravdu senzace?
O objevu objeveného informoval poměrně seriózně Daily Mail. Většina světového tisku zprávu zjednodušila a udělala z toho senzaci. Jak to tedy ve skutečnosti je?



Čeští vědci našli originální recept na přípravu nových antibiotikČeští vědci našli originální recept na přípravu nových antibiotik
Současná antibiotika zabírají čím dál méně. V centru Biocev však vědci našli způsob, jak urychlit evoluci přírodních procesů a získat nová silná antibiotika.



Sonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci SaturnuSonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci Saturnu
Ještě žádná sonda se nedostala takhle blízko k Saturnu. Zatím jsme se mohli spoléhat jen na naše odhady založené na dosavadních zkušenostech s jinými oblastmi prstenců. Z toho jsme pak odvozovali, jak by mohla mezera mezi planetou a prstenci vypadat.



Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!Lidstvo stárne. A prolomí průměrný věk dožití 90 let!
V různých koutech světa se lidé dožívají různého průměrného věku. Ale všude se neustále prodlužuje. A do roku 2030 vědci očekávají prolomení magické devadesátky!



Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!
Většina savců kost v penisu má. Ačkoliv její velikost se velmi liší. A vědci přišli se zajímavým evolučním vysvětlením záhady pyjové kosti.



I běžné léky na bolest z Vás udělají hluché, mrtvé nebo zombieI běžné léky na bolest z Vás udělají hluché, mrtvé nebo zombie
Běžné léky na bolest a nachlazení není dobré zobat jen tak preventivně. Pravidelně a v nadměrném množství. A v některých situacích raději vůbec!



Diamantová baterie: Rána pod pás pro skeptiky!Diamantová baterie: Rána pod pás pro skeptiky!
Opravdová revoluce ve výrobě elektřiny je tu! Nic se nehýbe. Žádná chemie. To se jen diamanty sluní v radioaktivním odpadu...



Vědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurůVědci se zavrtali do kráteru Chicxulub, který stál u konce dinosaurů
Vědci provedli vrty v kráteru Chicxulub a dostali se k horninám, které by se měly nacházet v mnohem větší hloubce.




COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí