internetWEEK.cz menu TOPlist

Nejděsivější místa na zemi I.

Nejděsivější místa na zemi I.

Existuje mnoho míst, která jsou něčím výjimečná. Jsou i taková, ze kterých nám běhá mráz po zádech. Nejčastěji se na nich stala nějaká tragédie. Do prostředí se otisklo zoufalství, vztek, hrůza. Jsou neobyčejná. Často na nich uvízly duše...

 

Nejděsivější místa na zemi I.

Ranč, kde straší

Nacházíme se ve Ventuře v Kalifornii. Dům, postavený z nepálených cihel nevypadá na první pohled nijak zvlášť děsivě. Jedná se o jeden z nejbohatších majetků v zemi. Tento dům býval centrem společenského a politického života dokud býval patriarcha Olivas naživu. Nenasytnost po jeho smrti rozdělila rodinu a donutila jeho nevěstu žít po zbytek života na ranči v chudobě a samotnou.

 

Teď je z obytné budovy muzeum, které je volně přístupné pro veřejnost. Rodina Olivasů je dávno pryč, ale jejich duch, tu je stále.

 

V domě můžete údajně spatřit ženu v černém, která má krásnou tvář. Vyzařuje z ní síla a moc. Kdo je tajemná žena v černém? Mohla by to být duše ženy Olivase?

 

Bílá paní uzamčená v žaláři

Zřícenina hradu Pomeroy stojí nad mlhavými vřesovišti v Anglii. Hrad BerryPomeroy je opuštěný více než 3 století. Pokud někdo hrad navštíví, je obklopen zříceninami, temným hřbitovem, drolícími se stěnami a ještě něčím.

 

Lidé své pocity na tomto bývalém hradě popisují jako tísnivé. Připadají si tam nechtění. Obklopuje je pocit nepřátelství.

 

Když Tony Cornel, nejznámější paranormální vyšetřovatel v Anglii, provádí průzkum na BerryPomeroy, říká, že se jedná o jeden z nejzajímavějších hradů na celém světě.

 

Nejznámějším duchem je zde bílá paní, kterou je nešťastná lady MargarettPomeroy, která byla viděna, jak sestupuje z horní části věže po schodišti dolů do hradního žaláře. Je ji prý vidět docela často. Proč lady navštěvuje žalář? Vysvětlení je jednoduché. Zavřela ji do něj její sestra, když zjistila, že obě milují stejného muže. Lady Margaret v žaláři zemřela hlady. Ti, kteří najdou odvahu a vstoupí do žaláře, mohou prý cítit přítomnost jejího ducha.

 

V žaláři se však ne každý cítí dobře. Je tam tma a zachvátí vás tam velice nepříjemné pocity. Navíc za sebou, když stojíte v žaláři, můžete slyšet uspěchané lehké kroky, která mají patřit lady Margarett.

 

Setkání s duchem popisuje například kameník J. Hazzard, který pracoval na opravě hradu. Vypráví, že začalo silně pršet a foukal vítr. Jakýsi vnitřní hlas mu říkal, že se tam děje něco neobvyklého, a tak vytáhl fotoaparát a udělal několik fotek. Na nich jsou bílé obrysy.

 

Žena v modrém

Na tomto hradě se nemá zjevovat jen bíla paní, ale zjevuje se tu i žena, která na sobě má modré šaty. Podle některý zpráv, by se mohlo jednat o ducha mladé ženy, kterou znásilnil její vlastní otec, jenž byl významným lovcem. Když porodila jeho dítě, raději ho zabila (uškrtila ho), než aby žila s touto hanbou po celý život.

 

Nyní je dítě na hradě vidět dost často. Podle svědků, kteří ho spatřili, má mít velice zlý výraz v obličeji. Lidem se vůbec nelíbí, děsí je.

 

Černý stín

Další zvláštní entitu spatřil B. Daulby, psychotronik. Na schodišti se objevil velký černý mrak. Podle Daulbyho to byla největší a nejčernější věc, jakou kdy viděl. Rychle utekl z hradu, ale tato zvláštní síla ho pronásledovala až domů. Později vše vypověděl své ženě. Ta zažila velice zvláštní pocit, když ležela v posteli. Jako kdyby jí někdo seděl v nohách postele. Myslela si, že je to její manžel Bob Daulby a chtěla mu říci, aby odešel, ale když se otočila, spatřila malou holčičku.

 

Oba dva Daulbyovi přišli k správci hradu další den odpoledne. Byli vyděšení stejně tak, jako všichni ti, kteří navštívili hrad, a stalo se jim tu něco nevysvětlitelného. Podle výpovědí těch, kteří hrad navštívili, tu každý zažil něco nepochopitelného. Hrad je považován za jedno z nejvíce děsivých míst Anglie. Těm, kteří se rozhodnou hrad navštívit, se doporučuje, opět velmi rychle utéct. Řádí tu prý jakási velice zlá a nevysvětlitelná síla.

 

Texaský zámeček

Ano, opravdu je řeč o místě, kde se odehrála velká tragédie známá jako texaský masakr. Nacházíme se ve městečku Saint Antonio. Zde se nachází viktoriánský hostinec Černá labuť. Poklidné místo na odpočinek, zdá se na první pohled. Ovšem ten, kdo zná historii tohoto místa, drží si od něj raději velký odstup.

 

Ano, opravdu je řeč o místě, kde se odehrála velká tragédie známá jako texaský masakr. Nacházíme se ve městečku Saint Antonio. Zde se nachází viktoriánský hostinec Černá labuť. Poklidné místo na odpočinek, zdá se na první pohled. Ovšem ten, kdo zná historii tohoto místa, drží si od něj raději velký odstup.

 

Vraždy a sebevraždy, které se v domě staly, zanechaly po sobě velmi silný otisk ve zdech. Objevují se tam duše zemřelých. Dveře se sami otevírají a zavírají, jsou slyšet nevysvětlitelné hlasy a zvuky kroků.

 

Joanne, majitelka hostince, v domě i bydlí. Zažila věci, které si nedokáže vysvětlit. „Panenky byly rozmístěny úplně jinak, jako kdyby v domě byly nějaké děti, které si s nimi hrají. Světla se rozsvěcovala a zase zhasínala. Někdy to v domě znělo, jako kdyby někdo hrál na piano.“

 

Joanina dcera Meredit narazila v jižním křídle také na něco neobvyklého. Každý krok, který, když byla jednou jedinkrát v jižním sídle sama, udělala, byl za ní zopakován.

 

Sama Joanne tvrdí, že jižní křídlo v sobě chová spoustu zloby a nepřátelství. Je tam cítit vztek a negativní násilí.

 

To ovšem není vše. Joannese brzy setkala s entitou, která ji velice vyděsila. Tuto událost popisuje takto: „spala jsem a najednou se v mé ložnici rozsvítila všechna světla. Přibližně stopu od mé postele stál muž, velice vysoký. Měl založené ruce v bok.“

 

Joanne si nejdříve myslela, že se jedná o sen, že se jí jen něco ošklivého zdálo, ale když se tohle mělo dít každou noc, celý týden ve stejnou dobu bylo na tom již opravdu něco velice divného.

 

Meredit také zažila setkání s tímto duchem muže. „Ležela jsem v posteli a byla bouřka. Několikrát jsem však za oknem zahlédla starého vrásčitého muže, který se na mě díval. Poprvé mě to velmi vyděsilo, ale nebyla jsem si jistá, zda to není nějaký odlesk, ale když jsem se podívala opět, pořád tam stál.“

 

Je to velice zvláštní, protože za oknem, kde má Meredit pokoj není žádný strom, balkon ani schodiště. Tudíž se tam nemůže nikdo dostat.

 

V každém případě Meredit se z toho zvláštního pokoje odstěhovala. Do teď tam nikdo nikdy nespal.

 

Prazvláštní besídka

Nedaleko od hostince se nachází besídka, která má také své tajemství. Každému se toto místo podle Joanne líbí, protože je velice příjemné a romantické. Objevuje se tam duch ženy, která se tam také velmi ráda vrací. Joanne tento duch zaujal a rozhodla se, že o ní zkusí něco zjistit. Zkontaktovala se s místní historičkou, která jí prozradila, že dům, ze kterého je nyní hostinec, vlastnil jistý právník ze Saint Antonia. Žil tu v 50. letech 20. století se svojí mladou ženou Jolanne. JolanneWood Street zemřela na rakovinu velice mladá, v pouhých 30 letech. Byla náramně nádhernou ženou. Všichni ji velice milovali. Právě Jolanne má být jedním z duchů, který dům neopustil. Pořád se o něj stará, neboť se o něj starala velice pečlivě i za svého života. Milovalo ho.

 

Dva mladí manželé měli vše. Peníze, krásný dům, úchvatnou zahradu. Brzy po tragické smrti jeho mladé manželky se rozhodl vzít si život i Jollanin manžel. Říká se, že se oběsil, ale objevují se i jisté spekulace o tom, že mu někdo z tohoto světa pomohl.

 

Joanne obývá dům s duchy, protože má pocit, že jim může pomoci. Navíc spolu nemají vycházet nijak špatně, ba naopak.

 

Na pomoc si však Joanne zavolala psychotronika P. Jamese. Doufá, že jí pomůže vyřešit záhadu domu. Po prohlédnutí ložnice James přišel se šokujícím odhalením. Osoba, která tam zemřela, zemřela velice tragicky. Někdo ji zabil. Někdo Barka udeřil jistým předmětem do hlavy a to bylo příčinou smrti.

 

James byl teď ochotný setkat se s Jolanne a rozluštit tajemství, proč byl její manžel zabit. Mezi tím však zjišťuje, že v domě je 6 duchů. Jedním z nich má být entita se jménem Wood. Jolanne je stále v domě. James ovšem neskončil. Pokračuje dál a říká, že má pocit, jako by je něco pozorovalo oknem. Jistý muž. Byl to ten muž, který sledoval Meredit.

 

James zavedl Joanne do jižního křídla. Jamese velice přitahovala koupelna v jižním křídle, která velice vyděsila Joanne, když v ní uklízela. Měla v ní pocit, jako by jí někdo sledoval. Před 20 lety tam někdo zemřel, navíc, tam někde má být uložen poklad.

 

Sám James říká, že v domě je jeden velice agresivní duch, který bojuje s druhým duchem o ukrytý poklad. Snaží se zabránit Joanne, aby poklad našla. Joanne si myslí, že pokud by někdy poklad nalezla, rozluštila by záhadu Barkovi smrti.

 

Pokračování článku: /mysteria/nejdesivejsi-mista-na-zemi-2 >>>

Nejděsivější místa na Zemi

Zdroj: YouTube.com

 

Další příspěvky autora: Caroline Kornelová


Články ve stejných kategoriích:

Duchové   Tajemno   Masakr   Zajímavé video  


Kategorie Duchové


Tip na knihu - recenze: Chlapec, který viděl pravduTip na knihu - recenze: Chlapec, který viděl pravdu
Zajímavé čtení pro zájemce o paranormální jevy. Autor tvrdí, že viděl jako dítě aury lidí, duchy mrtvých i entity přírodní. Slogan o knize říká: Autentický deník z prostředí viktoriánské Anglie, jehož autor si přál zachovat anonymitu i po své smrti.Děti duchy vidí: Duchařské historky z AmerikyDěti duchy vidí: Duchařské historky z Ameriky
Je známo, že děti mají mimosmyslové vnímání silnější než dospělí. Zachycuje to například slavný film „Šestý smysl“. Následující příběhy se odehrály v několika amerických rodinách.Duchové na Mount EverestuDuchové na Mount Everestu
Když australský horolezec Lincoln Hall umíral na vrcholu Mount Everestu, navštívil svou manželku ve spánku. Zázračně přežil v zóně smrti snad zásluhou vizualizace, kterou použil.Komunikace s druhým světemKomunikace s druhým světem
Vše začíná smrtí. Pozůstalým zbyde jen bolest, vzpomínky, oči pro pláč. Co když si ale s mrtvými můžeme promluvit? Není to nemožné, na spiritistických seancích je to dokonce běžné!Tváře z WatertownuTváře z Watertownu
Poklidná plavba se změní v neštěstí pro dva námořníky. Někdo by řekl, že pohřbem vše končí, ale co když jsou duše neklidné a nehodlají se smířit se smrtí? Seznamte se s tvářemi z Watertownu!Nejděsivější místa na Zemi II.Nejděsivější místa na Zemi II.
Zajímáte se o místa, kde byli lidé mučeni, trpěli, nebo se tam odehrála jiná tragédie? Chcete se bát? Pojďte s námi navštívit krásný dům Avenal, Manresský hrad a nejstrašnější místo na světě, vězení Alcatraz.Strašidelné vozy aneb duchové se vracejíStrašidelné vozy aneb duchové se vracejí
Přečtěte si strašidelné příběhy lidí, kteří se skutečně setkali s duchy!


Kategorie Masakr


25. výročí masakru: Čína nezklamala25. výročí masakru: Čína nezklamala
Čínská sametová revoluce v roce 1989 neprošla. 25. výročí střelby do demonstrantů Čína oslavila zatýkáním a cenzurou internetu...Japonci s lovem delfínů a velryb hned tak nepřestanouJaponci s lovem delfínů a velryb hned tak nepřestanou
Když ubíjejí k smrti tisíce delfínů v mělké zátoce, moře rudne jejich krví. O úctě k těmto inteligentním a ohroženým tvorům však nechtějí ani slyšet. Podívejte se na následující video, než půjdete na delfíny do mořského akvária...Jak naloží Amerika se svým hrdinou?Jak naloží Amerika se svým hrdinou?
Když před 44 lety ve vietnamské vesnici My Lai zmasakrovala jednotka americké armády stovky civilistů, znamenalo to definitivní konec podpory americké veřejnosti válce ve Vietnamu. Jak se postaví k novému My Lai v Afghánistánu?Libyjský masakr v městě Tripolis – humanitární bombardování v praxiLibyjský masakr v městě Tripolis – humanitární bombardování v praxi
V neděli 21.8. 2011 pronikly první povstalecké jednotky do hlavního města Tripolisu a téměř bez jakéhokoliv odporu se dostaly až na tzv. Zelné náměstí v centru.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí