internetWEEK.cz menu TOPlist

Odklad daně z příjmu: Kolik stojí klid?

Odklad daně z příjmu: Kolik stojí klid?

Daně jsou na krku a týkají se v podstatě všech ekonomicky aktivních fyzických a právnických osob. Ale lze je odložit až do června. Kolik stojí odklad daňového přiznání? A kdy je poslední šance?

 

Odklad daně z příjmu: Kolik stojí klid?

Pokud odklad daně znáte, můžete přejít do objednávkového formuláře. Cena 1.800 Kč za odklad je konečná. Poslední šanci na odklad máte do 3. dubna 2017 17:00 hod. Do 15-ti minut budete mít objednávku hotovou a plnou moc k odkladu k vytištění :-) Odklad daňového přiznání >>>

Kdo má povinnost podat daňové přiznání?

Povinnost podat daňové přiznání nemají pouze podnikatelé. Právnické osoby nebo živnostníci. Ale také sdružení, prospěšné organizace a nadace.

 

Přiznat se k dani z příjmu musí také občané, kteří si vydělávali mimo hlavní pracovní poměr, nebo měli příjmy z pronájmů a kapitálového majetku.

 

Kdy je poslední den k podání přiznání?

Posledním dnem k přiznání a zaplacení daně je 31. březen. Pokud vychází na den pracovního volna, tak v první následující pracovní den. Daně za rok 2016 tedy musíte přiznat a zaplatit do 3. dubna 2017.

 

Pozor! Již neplatí, že v poslední den lze přiznání nebo platbu odeslat. Vše musí být k tomuto dni doručeno Finančnímu úřadu. Pošta má 5 dní, u banky počítejte 2 dny.

 

Odložení přiznání do června za 1.800 Kč

Naše společnost mimo vydávání magazínu internetWEEK.cz zajišťuje administrativní servis pro firmy. V rámci těchto služeb již několik let ve spolupráci s advokátní kanceláří zajišťujeme odklady daní.

 

Advokát je ze zákona daňovým poradcem. Díky tomu, že veškerou agendu zajišťujeme my a advokát poskytuje "pouze razítko", nabízíme stále bezkonkurenční cenu a zároveň pohodlí on-line objednávky. Naše cena je zhruba na úrovni 50% oproti nabídkám daňových poradců.

 

Je pouze potřeba do 3. dubna (v roce 2017) doručit přijatou plnou moc k podání přiznání k dani z příjmu poradcem na příslušný Finanční úřad. Vaše daňová povinnost se tak odsune až do 30. června. Včetně uhrazení daně, podání dalších přehledů a placení nových záloh.

U všech našich služeb vždy uvádíme konečné ceny bez skrytých háčků a vícenákladů. Zkrátka i v obchodě říkáme pravdu. Můžete se o tom přesvědčit. Závaznou cenu deklarujeme ihned v prvním kroku formuláře:

 

Odložení přiznání do června za konečnou cenu 1.800 Kč

 • Vše zajišťujeme on-line, můžete být kdekoliv v ČR nebo na světě.
 • Zadáváte jen základní údaje pro automatické vygenerování potřebných dokumentů.
 • Obchodní podmínky zabírají jen pár řádků: co Vy chcete a co se my zavazujeme pro Vás udělat.

Tuto naši službu často využívají účetní firmy.

 

Odklad daňového přiznání

 • Odložením podání přiznání k dani z příjmu získáte klid na přípravu podkladů a na podání přehledů sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění. To vše až do 30. června!
 • O tři měsíce zároveň odložíte zaplacení daně z příjmu a nedoplatků na sociálním a zdravotním pojištění.
 • Až o šest měsíců odložíte placení nových záloh na daně z příjmu.
 • Navíc Vaše přiznání daně z příjmu získá punc kvality s kulatým razítkem!
 • Náš systém Vám ušetří čas, peníze i nervy.
 • Vše vyřídíme on-line a korespondenčně, nemusíte za námi ani za úředníky cestovat.
 • Odložení daně z příjmu je nákladovou položkou.
 • Pokud vše nedopadne jak má, je naše společnost pojištěna pro případ škod způsobených ve stejném rozsahu, jako advokátní kancelář nebo daňový poradce.

Zajistěte si čas a klid, odložte placení daně

Fronty na Finančním úřadě již pro Vás mohou být minulostí. O posledním víkendu se budete moci smát všem do papírů zahrabaným. Nevíme jak Vy, ale my neradi chodíme s davem. V červnu již žádné fronty nejsou!

 

Vyčerpávající informace poskytuje již tento článek. Více podrobností a on-line formulář najdete na specializovaných stránkách gmfin.cz

 

gmFIN.cz >>>

 

Na závěr můžeme jen hrdě podotknout, že jsme byli první, kdo tuto službu v ČR on-line a za dostupnou cenu nabídl. Ceny daňových poradců se však stále pohybují mezi čtyřmi až devíti tisíci. Mezi on-line službami již máme konkurenci. Ale v jednoduchosti a ceně jsme stále nepřekonaní.

 

Další příspěvky autora: Genius Madvan


Články ve stejných kategoriích:

Internet   Daně   Podnikání  


Kategorie Z domova


8 startupů, které nás v poslední době zaujaly8 startupů, které nás v poslední době zaujaly
S fenoménem startupů je spojeno v první řadě Silicon Valey. Ale i v České republice se zrodila řada skvělých nápadů, které mohou dobít svět.Videa: Brno jak ho neznáteVidea: Brno jak ho neznáte
Podívejte se na tři zajímavá videa o Brně a jeho okolí.Hiporehabilitace: Když koně pomáhají lidemHiporehabilitace: Když koně pomáhají lidem
Koně mohou postižené postavit na nohy. Nebo vrátit mezi lidi. Nebo Vám jen pomohou od bolesti zad a špatného držení těla...Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.Exkurz do historie: Benešovy dekrety jsou minulost. Tečka.
Čeští politici mají stále dokola potřebu omlouvat se Německu za poválečný odsun. Připomeňme si, o co šlo, proč je to nesmysl a slovy prezidenta Beneše „vlastizrada“, před kterou varoval.Mnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné děníMnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné dění
Etnolog, antropolog, publicista a indián byl hostem u Daniely Drtinové. Udělejte si 23 minut času. Stojí to za to.Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?Robotická revoluce a práce budoucnosti: Komu vezmou roboti místo? Co je a co není perspektivní zaměstnání?
Jestli je Vám dnes padesát, o práci se zřejmě bát nemusíte. Alespoň co se robotů týče. Ale přemýšlíte-li, co studovat, zbystřete. Řadu povolání již automatizace vymýtila. A ještě více jich čeká jistý ortel. Svět se mění…Expert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médiiExpert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médii
Technika jde neustále dopředu. Každá generace vyrůstá jinak, než ta předchozí. Již od vynálezu knihtisku. A vždy jsou slyšet hlasy, že je to špatně. Ale technologie dětem nezakazujte, zkuste jen dodržet několik zásad…EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?EET: Pokladní systém do 5.000 Kč?
Pořízení pokladního systému pro EET stát dotuje slevou na dani z příjmu ve výši 5.000 Kč. Je to utopie nebo najdeme tak levný pokladní systém?Slovenská slova, kterým mladí Češi nerozumíSlovenská slova, kterým mladí Češi nerozumí
K žádnému jinému národu světa nemáme blíže. Kus společné historie, kultura a chtělo by se říci i velmi podobný jazyk. Mladí Češi ale slovenštině obvykle nerozumí.Automobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomikyAutomobilový průmysl: podporovaný strašák české ekonomiky
Automobily zaměstnávají 5% ekonomicky aktivních obyvatel. Tvoří však téměř čtvrtinu HDP s tržbami okolo 865 miliard korun. A stát nešetří dalšími pobídkami v tomto sektoru…
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí