internetWEEK.cz menu TOPlist

Silová místa vytvořená člověkem

Silová místa vytvořená člověkem

Do této kategorie spadají všechna místa, jejichž záření anebo možnosti působení byly vědomě či podvědomě vyvolány lidmi.

 

Silová místa vytvořená člověkem

a) Silová místa, na nichž se často scházeli lidé stejného smýšlení


Když se například v určitém sále často scházejí lidé k oslavám, je tato místnost časem tak "prosáklá" vibracemi stejného druhu, že od určitého náboje začne tyto energetické vjemy vyzařovat na různých úrovních zpět. Výhodné je to v případech, kdy se tam sejdou lidé, jejichž úmysly jsou tímto vyzařováním podporovány. U dojos, tradičních japonských tělocvičen bojového umění, meditace nebo jiných činností rozšiřujících vědomí, se velice dbá na kultivaci určitého duševního postoje. Časem potom díky zpětnému vyzařování takových míst získává každý, kdo do nich vstoupí, neocenitelnou pomoc při své práci a rozvoji osobnosti.

b) Silová místa, na nichž byly často uvolňovány silné emoce


Negativním příkladem je atmosféra středověkých mučíren, která dodnes vyvolává u většiny návštěvníků silné mrazení. V pozitivním smyslu můžeš v místnostech, kde si po léta hrají šťastné děti, vnímat vyzařování, které svádí k hravosti i leckteré dospělé.

c) Silová místa, na nichž byla pravidelně provozována práce s energií


Staré oltáře, lóže svobodných zednářů nebo jiných společností, v nichž se dlouhou dobu pracovalo s energií, ale i chrámy svaté háje a kostely získají v průběhu let díky magickým, šamanským nebo mystickým praktikám typické vyzařování, které se od jiných míst zřetelně liší nejen silou, nýbrž i druhem.

d) Silová místa, která jsou charakterizována architektonickými, geometrickými nebo materiálovými zvláštnostmi


Některé stavby byly vědomě či podvědomě postaveny v určitém tvaru a z určitých materiálů, které působí jako jakási sběrná čočka pro jemnohmotné vibrace určitého druhu. Jedním z příkladů jsou orgonové akumulátory, objevené rakouským psychiatrem a přírodovědcem Wilhelmem Reichem. Na jedné straně shromažďují díky střídavému uspořádání organických a anorganických materiálů určité jemnohmotné energie a na druhé straně je ve svazcích vyzařují.

e) Silová místa, která získávají své zvláštní záření díky nukleárnímu, elektromagnetickému nebo elektrickému zařízení.


Každý atomový reaktor, každý elektrický transformátor a každá televizní věž představují silová místa. Díky silným elektrickým, elektromagnetickým anebo nukleárním energiím, které se tam shromažďují a pohybují, dochází k velkým střídavým účinkům s jemnohmotnými vibracemi. Tento princip vzájemného ovlivňování jemnohmotných a běžných fyzikálních energií se používá například u Kirlianovy fotografie, s níž lze pořizovat snímky charakteristických střídavých účinků pole elektrického vysokého napětí s aurou živé bytosti. Tyto vzájemné vlivy a síly, které jsou jejich základem, nejsou v zásadě negativní. Dá se jimi i uzdravovat, pokud k tomu máme potřebné znalosti. Ovšem prakticky vždy dochází k negativním účinkům na tělo a ducha, jsou-li tyto energie příliš silné anebo příliš chaotické. Jelikož dnešní způsob stavění velkých elektrických, elektromagnetických nebo nukleárních zařízení nebere ohled na jemnohmotné jevy a jejich účinky na živé tvory, nepředstavují silová místa uvedená v tomto bodě v žádném případě místa, s nimiž by člověk měl bezpodmínečně navazovat fyzický nebo jemnohmotný kontakt.

Zdroj: Rainbow Reiki - Walter Lubeck - Pragma

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Ostatní   Silová místa   Působení   Lidé   člověk  


Kategorie člověk


Člověk dokáže rozpoznat až bilion vůníČlověk dokáže rozpoznat až bilion vůní
Lidský nos je tak trochu neprávem podceňován a to zejména ve srovnání s našimi čtyřnohými kamarády. Nová studie ukazuje, že jsme na tom s čichem možná lépe, než se čekalo.10 zajímavých faktů o lidském těle 10 zajímavých faktů o lidském těle
Je neuvěřitelné, že z původního oblaka plynu a prachu nakonec vznikly nejen planety, ale dokonce něco tak (ne)dokonalého, jako je člověk.Neandertálce fascinovali černí ptáciNeandertálce fascinovali černí ptáci
Objev vědců z Gibraltarského muzea zrušil dosavadní představy, že neandrtálci byli primitivní a nepoužívali symboly. Vypadá to, že tento typ hominida se s oblibou zdobil černým peřím havranů a dravých ptáků.Člověk: Záhada „nahé opice“Člověk: Záhada „nahé opice“
Jsme jediní primáti s holou kůží. Mohou za to mimozemšťané, paraziti, pobyt ve vodě nebo se naši předkové v horké Africe přehřívali?Prase + šimpanz = člověk?Prase + šimpanz = člověk?
Média přinesla zajímavou informaci, podle které může být člověk ve skutečnosti křížencem prasete a šimpanze. Teorie ale není úplně nová…Jaká bude další evoluce lidstva?Jaká bude další evoluce lidstva?
Člověk zručný, neandrtálský, vzpřímený,… o vývojových fázích člověka jsme se učili ve škole, ale evoluce lidského pokolení probíhá i nyní. Jak budou vypadat lidé za pár desítek tisíc let?V Číně byl nalezen zcela nový druh jeskynních lidíV Číně byl nalezen zcela nový druh jeskynních lidí
Žili v letech 14.500 až 11.500 v jižní Číně. Tito lidé vykazují nezvyklou směs starých a moderních anatomických znaků. Zřejmě se jedná o zcela nový druh jeskynních lidí…I stvořil Bůh člověka ( ne gaye) k obrazu svémuI stvořil Bůh člověka ( ne gaye) k obrazu svému
Nadávno jeden bloger napsal článek,"I stvořil Bůh gaye k obrazu svému." Už i sám ten nadpis vyjadřuje, že zde není něco v pořádku. Bůh stvořil člověka, a dal mu svobodnou vůli rozhodování. Rozhodně, ale nestvořil jeho špatnou vlastnost.Náboženství jako nástroj našeho rozděleníNáboženství jako nástroj našeho rozdělení
Podtrhuji, že cílem tohoto článku není čtenáře a naše vědomí jakkoliv dále dělit, či jej proti něčemu směrovat, naopak, veškeré předsudky odhodit a vnímat se jako jedinečné obyvatele této krásné planety.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí