internetWEEK.cz menu TOPlist

Metody mučení uplatňované v Číně

Metody mučení uplatňované v Číně

Chcete vědět, jaké metody mučení se uplatňují v komunistické Číně? Chcete na vlastní oči poznat to, co musí zažívat vězni?

 

Metody mučení uplatňované v Číně

Vodní žalář
Této strašné samovazbě podlehlo mnoho obětí a všichni, kdo ji přežili, mají trvalé následky. Člověk uvězněný v kleci je ponořen po hrudník do špinavé vody, ve které jsou často krysy, odpadky a lidské výkaly. Pohyb je omezen nejen vodou a klecí samotnou - po obvodu má klec ostny a hřeby, které znemožňují sebemenší pohyb do strany.

 

Vodní žalář

 

Svlékání do naha a elektrošoky
Takto znehybněný a pověšený člověk prochází dalším a dalším mučením. Jedním mučením je omotání provazu kolem hrudníku, následné stažení a pověšení. Většina obětí umírá. Oběti jsou současně surově bity železnými tyčemi a dřevy s hřebíky, páleny cigaretami a šokovány elektrickými obušky.

Tisíce praktikujících Falun Gongu musejí snášet ponížení, když je pověsí, bijí, dávají jim elektrické šoky a svlékají je do naha.

 

Svlékáni do naha a elektrošokySvlékáni do nahaSvlékání do naha a elektrošokyMučení vězňů

 

Vykroucení rukou a
Aby policie donutila praktikující prozradit své jméno a adresu, vytáčí jim ruce za zády do co nejzašší pozice. Chytí je za vlasy a bije jim hlavou o zeď. V některých případech drží praktikujícím hlavu nad kýblem naplněným výkaly, aby je byli nuceni čichat, nebo jim do nich dokonce ponoří tvář.

 

   Vykroucení rukouVykroucení rukouTopení vězně v močiTopení vězně v moči

 

Dušení
Dozorci vězně dusí plastovými pytlíky nebo jim drží hlavu pod vodou a stále opakují: "Vzdáš se Falun Gongu?"

 

Dozorci vězně dusí plastovými pytlíkyDozorci vězně dusí plastovými pytlíky

 

Nucené krmení
Mučeným osobám jsou plastovou trubkou prostrčenou nosem či ústy až do žaludku nuceny různé roztoky odpadků, shnilého jídla, lidské moči a výkalů. Např. silný roztok kuchyňské soli obsahující vysoký podíl soli v málém množství tekutiny nebo vodu s pepřem, která obvykle přivodí silné zvracení a může mít i daleko horší následky. To je nejčastější příčina smrti. Vězni, kteří začnou protestní hladovku, jsou nuceně krmeni. Barbarské krmení vyláme zuby, roztrhne rty, mnohdy protrhne žaludek či hltan, průdušky nebo plíce. Dozorci ponechají trubku v nosních průchodech několik dní, což vede k nepopsatelnému utrpení. Potom ji často násilím vytrhnou, což způsobí vnitřní krvácení a ukrutnou bolest. Oběť zemře udušením nebo na následky vnitřních zranění.

 

Nucené krmeníMučeným osobám jsou plastovou trubkou prostrčenou nosem či ústy až do žaludku nuceny různé roztoky

 

Bambusové špičky
Dozorci vtloukají tenké ostré bambusové hůlky pod nehty do prstů vězně. Při tomto procesu se nehet úplně utrhne, což mučenému způsobí naprosto nepopsatelnou bolest. Dozorci vrazí nejdříve ostrou tenkou bambusovou hůlku pod jeden nehet. Když se praktikující odmítá Falun Gongu vzdát, postupují stejným způsobem až k poslednímu prstu.

 

Dozorci vtloukají tenké ostré bambusové hůlky pod nehtyNeskutečná bolest

 

 

"Podepřené letadlo"
Zločinci v celách často používají tuto formu mučení na podnět policie a dozorců. Toto mučení vyžaduje, aby praktikující stál ohnutý, s propnutýma nohama. Nohy musí mít těsně u sebe, ruce zdvihnuty do co nejvyšší polohy, s dlaněmi dotýkajícími se stěny. Když to praktikující nesnesou, ostatní vězni v celách a určení mučitelé se shromáždí a bijí je.

 

LetadloPodepřené letadlo

 

 

"Tygří lavice"
Praktikující jsou nuceni sedět na malé železné lavici, která je maximálně 20 cm vysoká. Jejich kotníky jsou svázány k sobě. Pod spodní části nohou nebo kotníků jsou obvykle vloženy cihly a policie tlačí na jejich kolena tyčí. To vytvoří mučenému tak obrovskou bolest, jako by se mu lámaly kosti a trhaly svaly.

 

Tygří lavice

 

"Lože mrtvého člověka"
"Lože mrtvého člověka" bylo dříve používáno pro odsouzené zločince. Dnes se ve velkém užívá k týrání praktikujících Falun Gongu, mužů i žen. Mezi praktikujícími, kteří prošli tímto mučením, byly i ženy staré 50 a 60 let, ale také velmi mladé dívky. Lidé, kteří jsou uvázáni k "loži mrtvého člověka" a svlečeni, aby je ostatní mohli vidět, prožívají nejen ukrutnou bolest, jako by byli rozpolceni, ale na této lavici musejí rovněž vykonávat svoji potřebu. Po celou dobu musí snášet psychická ponižování a fyzické týrání.

 

Lože mrtvého člověkaLože mrtvého člověka

 

Sezení na trojúhelníkových železných hranolcích
Tento druh mučení popsali praktikující, kteří utekli z věznic a táborů nucených prací. Když člověk sedí na železné desce z trojúhelíkových hranolků začnou mu hýždě krvácet a hnisat.

 

dyž člověk sedí na železné desce z trojúhelíkových hranolků začnou mu hýždě krvácet a hnisat.Sezení na trojúhelníkových železných hranolcích

 

 

Elektrošoky
Velmi rozšířeným způsobem mučení je používání elektrických obušků. Opakovaně po několik hodin do člověka pouštějí 30.000 voltů. Ženám jsou dávány šoky elektrickým proudem na citlivá místa na těle, jako např. genitálie, prsa, ústa, hlava a řitní otvor.

 

Eletrošoky

 

Běhání v řetězech
Kotníky a zápěstí v okovech jsou k sobě svázané krátkými řetězy. Takto znehybněného vězně nutí bitím, aby se pokoušel utíkat.

 

Běhání v řetězechBěhání v řetězechBěhání v řetězechBěhání v řetězech

 

"Nesení meče na zádech"
"Nesení meče na zádech" - tohle je jeden z nejukrutnějších způsobů týrání praktikujících. Kdykoliv praktikující neposlechnou nesmyslné požadavky dozorců, a aby jim policie ve věznicích nebo pracovních táborech zabránila cvičit, použije se toto mučení. Nesnesitelná bolest se obvykle dostaví do 20 minut. Ale policie takto spoutává praktikující až na 4 hodiny.

 

Toto je jeden z nejukrutnějších způsobů týrání

 

Zavěšení
Takto znehybněný člověk podstupuje další a další mučení. Jedna z variant je omotání provazu kolem hrudníku, následné stažení a zavěšení. Většina obětí umírá. Oběti jsou takto také surově bity.

 

ZavěšeníTakto znehybněný člověk podstupuje další a další mučení.

 

Spoutání za zády
V této poloze praktikující nemohou provádět svá cvičení. Policie je takto spoutává na dlouhou dobu a mučení nemohou jít na záchod, jíst ani spát.

 

Spoutání za zádyPolicie vězně takto spoutává na dlouhou dobu a mučení nemohou jít na záchod, jíst ani spát.

 

Stísněni v samostatných celách
Výška cely je menší než je výška člověka. Její rozměry člověku znemožňují, aby se v ní postavil nebo si lehnul. Kromě malých dvířek z mříží jsou všechny otvory pevně utěsněny. Dovnitř nepronikne žádné světlo. Někteří praktikující byli takto zavřeni až 120 dní.

 

Výška cely je menší než je výška člověka.

 

Násilné podávání léků a škodlivých látek
Velké dávky léků užívaných k léčbě psychózy nebo jiných látek, které poškozují ústřední nervový systém, či dokonce způsobují ukrutné bolesti, delirium a celkové ochrnutí, jsou násilně vstřikovány mučeným. Oběti tohoto mučení jsou naprosto zdraví lidé.


Nucené potraty
Těhotným praktikujícím jsou dávány injekce chemických přípravků až do osmého měsíce těhotenství, po kterých plod do 48 hodin zemře v ukrutných bolestech.


Otrocká práce
V pracovních táborech, kde jsou praktikující Falun Gongu nezákonně zadržováni, musejí ve dne v noci dělat otrockou práci. Jsou nuceni ručně vyrábět věci ve velmi extrémních podmínkách, bez možnosti svobodného pohybu. Jejich výrobky se potom vyvážejí do zahraničí nebo se prodávají v Číně. Otrocká práce se stala pro pracovní tábory jedním z hlavních zdrojů zisku. Dlouhé období otrocké práce často nevědomě přivodí lidem psychologické změny. Přestávájí vnímat pronásledování, a dokonce jsou schopni jej snadno přijmout. To vše zanechá praktikujícím rány na jejich osobnosti a psychice.


Pálení rozžhaveným železem
Dozorci pálí praktikujícím kůži rozžhavenými železy. Během tohoto mučení člověk přímo vidí, jak se jeho kůže a svalstvo pálí a vdechuje zápach své vlastní spálené kůže a tkání.


Útok psů
Na oběti jsou poštváni rozzuření psi, kteří jsou cvičení člověka roztrhat. V pracovních táborech se toto děje běžně.

 

Útoky psů

 

Sexuální mučení
Ženy jsou svlékány a znásilňovány různými předměty. Jejich bradavky jsou propichovány dráty a dozorci jim spalují bradavky, pochvu a konečník současně několika elektrickými obušky. Nahé ženy jsou vhazovány do částí vězení přeplněných mužskými vrahy.


Vysvlečeni v mrazu
Nazí praktikující jsou v zimě nuceni běhat venku anebo jsou spoutáni a polévani v mrazu vodou. Na těle vzniknou silné omrzliny. Takto omrzlé části, jako např. prsty u nohou musí být poté amputovány.

 

Zdroj: Falungong.cz

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Čína   Mučení   Komunismus   Vyslýchání   Ze zahraničí  


Kategorie Čína


25. výročí masakru: Čína nezklamala25. výročí masakru: Čína nezklamala
Čínská sametová revoluce v roce 1989 neprošla. 25. výročí střelby do demonstrantů Čína oslavila zatýkáním a cenzurou internetu...Ruští šílenci vylezli na druhou nejvyšší budovu světaRuští šílenci vylezli na druhou nejvyšší budovu světa
Mladí šílenci z Ruska (jinak je označit snad ani nelze) vylezli na druhou nejvyšší budovu světa. Video z jejich výkonu se stalo hitem internetu.Čínská sonda na Měsíci a dvě tváře vesmírného výzkumuČínská sonda na Měsíci a dvě tváře vesmírného výzkumu
Čína se dost možná už za pár dní zapíše do historie kosmonautiky. Na povrchu Měsíce přistane její sonda a rover. Někteří obyvatelé říše středu by ale tamní vesmírný výzkum asi poslali nejraději k šípku.Čína geneticky upravila 300 krav – dojí lidské mateřské mléko!Čína geneticky upravila 300 krav – dojí lidské mateřské mléko!
Genetické inženýrství umí nepředstavitelné věci. Je však správné hrát si na Bohy a měnit dlouhodobě vyvíjené přírodní mechanismy? Neposouváme hranice etiky a bezpečnosti za neúnosnou mez? Čína si z toho očividně hlavu nedělá...Čína slaví další a další úspěchy v dobývání vesmíruČína slaví další a další úspěchy v dobývání vesmíru
Ty zprávy se nedaly přehlédnout. Čína vyslala na oběžnou dráhu vesmírnou loď Šen -čou 9 se třemi kosmonauty (Číňané je nazývají taikonauti) na palubě. Byla mezi nimi i první Číňanka třiatřicetiletá Liou Jang.Mysteriózní jeskyně v Chua-šan - osmý div světaMysteriózní jeskyně v Chua-šan - osmý div světa
Podzemní město objevené v čínských horách Chua-šan bývá přirovnáváno k pyramidám, Noemově arše či k záhadě Bermudského trojúhelníku. Nádherné jeskyně jsou vytesané lidskou rukou.V Číně byl nalezen zcela nový druh jeskynních lidíV Číně byl nalezen zcela nový druh jeskynních lidí
Žili v letech 14.500 až 11.500 v jižní Číně. Tito lidé vykazují nezvyklou směs starých a moderních anatomických znaků. Zřejmě se jedná o zcela nový druh jeskynních lidí…Hromadná rvačka - basketbal - Washington Georgetown Hoyas vs Bayi BocketsHromadná rvačka - basketbal - Washington Georgetown Hoyas vs Bayi Bockets
Pořád slýcháme v médiích informace o tom, jak jsou Japonci a Číňané disciplinovaní. Že to není pravda, si můžete prohlédnout v tomto videoklipu......Křesťané to v Číně a v Iránu nemají zrovna lehkéKřesťané to v Číně a v Iránu nemají zrovna lehké
Jsi-li křesťan, nejezdi do Číny ani do Iránu. Proč? Protože by ses taky nemusel vrátit.Google pomáhá CIA!Google pomáhá CIA!
Google je ve skutečnosti klíčovým účastníkem v americké armádě a zpravodajských operací CIA, které zahrnují i mučení, podvracení cizích vlád, nelegální útočné války či vojenské okupace zemí.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí