internetWEEK.cz menu TOPlist

24 faktů o 11. září, která těžko vyvrátit

24 faktů o 11. září, která těžko vyvrátit

Jak nezájem Bushovy vlády o důkladné vyšetření “Útoků na Ameriku”, tak mlčení Obamovy administrativy hodně naznačují. Budou někdy odhaleny nepravdy, na kterých stojí současnost?

 

24 faktů o 11. září, která těžko vyvrátit

1) V prachu na Ground Zero (pozemek, kde stály mrakodrapy “Dvojčata” Světového obchodního centra - WTC) byla nalezena výbušnina nanotermit. (Termit je pyrotechnická směs, hořící vysokou teplotou. Označení termit se používá především pro směs práškového hliníku (pyrohliníku) a oxidu železitého, ale i pro jiné pyrotechnické směsi. Vzniká teplota 2000 až 3000 °C, hoření probíhá beze vzniku plynných zplodin a struska je v tekutém stavu. Termit hoří i bez přístupu vzdušného kyslíku.)

 

2) Více než 1700 inženýrů a architektů podporuje nové nezávislé vyšetření 11.září.

 

3) Úplné zhroucení budovy č.7 za 6,5 sekundy volným pádem (NIST přidává 2,25 sekundy). (Budova č.7 byl 47poschoďový mrakodrap, který nebyl zasažen letadlem a utrpěl minimální poškození ve srovnání s jinými budovami, které byly mnohem blíže Dvojčatům. Do té doby se NIKDY na světě nezřítil mrakodrap s ocelovou konstrukcí od požáru nebo poškozením konstrukce.)

 

4) Viceprezident Dick Cheney měl na povel NORAD – leteckou obranu USA 11. září. V jednom interview řekl, že prezident nařídil, aby bojové stíhačky zůstaly na zemi. Svědectví tehdejšího ministra obchodu Minety, které potvrdilo, že viceprezident Cheney věděl o letadle, které se blížilo k Pentagonu a v souvislosti s útokem vydával rozkazy. Jeho svědectví nebylo do Zprávy komise zahrnuto. (NORAD (Severoamerické velitelství protivzdušné obrany) je společné velitelství Kanady a USA, které poskytuje varování před případným leteckým či raketovým útokem, zajištění vzdušné svrchovanosti a obrany severní Ameriky.)

 

5) 6 z 10 členů Komise se domnívá, že Zpráva komise 11. září byla „sestavena tak, aby neuspěla“. Předsedové Lee Hamilton a Zhomas Kean obvinili CIA, že vědomě bránila Komisi ve vyšetřování. Člen komise Max Cleland prohlásil, že Bushova administrativa udělala všechno pro to, aby nic vyšetřeno nebylo, a rezignoval.

 

6) FBI konfiskoval 84 z 85 videozáznamů Pentagonu. Uvolněné video bezpečnostní kamery ochrany Pentagonu (FOIA) neukazuje letadlo 757 a chybí mu okénka. (Oficiální verze: do jižní stěny budovy byl ze severu naveden unesený Boeing 757 z letu 77.)

 

7) FBI nehledal Usámu bin Ládina kvůli útokům z 11. září. Neexistuje žádný jasný důkaz, který by spojoval Usámu bin Ládina a s 11. zářím 2001. (Al-Káidu a Taliban založila CIA, trénovala je a podporovala.)

 

8) Komise ignorovala 100 výpovědí hasičů a dalších svědků, kteří mluvili o tom, že ve WTC došlo k explozím.

 

9) Komise ignorovala 100 výpovědí o roztaveném kovu na Ground Zero. „Jako byste byli ve slévárně“. (Ještě 21 dní po útoku v troskách mrakodrapů stále hořelo a ocel byla stále roztavená.)

 

10) Pět Izraelců natáčelo požár WTC a radovalo se přitom, policie je zatkla v domnění, že to mohou být spolupachatelé. Izraelci byli zaměstnanci firmy Urban Moving Systems. Dva z nich byli operativci izraelské tajné služby MOSSAD. Podle svědkyně byli v parku a vypadalo to, že útok očekávali. Firmu Urban Moving Systems používal MOSSAD jako krytí pro své agenty.

 

11) Den před útokem bylo z Pentagonu převedeno 2,3 bilionu dolarů. Ministrem obrany byl v té době Donald Rumsfeld, starý parťák viceprezidenta Dicka Chenyeho.

 

12) Více než 220 vysoce postavených vojenských důstojníků, pracovníků tajných služeb, poslanců a vládních úředníků zpochybňuje oficiální výklad 11. září.

 

13) „Dvojčata“ byla konstruována tak, aby odolala nárazu boeingu.

 

14) Spojené státy mají zkušenosti s útoky pod falešnou vlajkou: USS Liberty (útok izraelských letadel, 1967); incident v Tonkinském zálivu (Vietnam, 1964); Operace Northwoods’ (projekt z roku 1962 zamítnutý prezidentem J.F.Kennedym, tzv.”fals flag psy-op” manipulace veřejným míněním za účelem získání ho na svou stranu); útok v Oklahoma City, (1995)’; ’1993 - útoky na WTC’. ‘Patrick Clawson’ (americký neokonzervativec, lobbista Izraele podporující falešný útok se záměrem vyvolat protiakci proti Íránu, 2012). Projekt pro New American Century (PNAC) - Je zapotřebí “nový Pearl Harbor”, “Rebuilding America’s Defenses”(2000) (Přestavba obrany Ameriky).

 

15) Reportérka BBC Jane Standleyová reportovala v přímém přenosu o tom, že budova WTC č.7 spadla 20 minut před tím, než se to opravdu stalo. Také televizní stanice CNN/FOX a MSNBC informovaly o pádu mrakodrapu předčasně. (Standleyová to vysvětlila tak, že dostala zprávu od Reuters a přečetla ji.)

 

 

16) Trosky letadla letu č. 93 byly roztroušeny na kilometry daleko. Viceprezident Dick Cheney potvrzuje, že dal rozkaz letadlo sestřelit. Svědci z místa činu nenašli ani kapku krve, nenašli žádné mrtvoly. „Nebylo tam žádné letadlo“. (Oficiální verze: Let United Airlines 93 byl vnitrostátní let na trase z Newark International Airport v Newarku v New Jersey na San Francisco International Airport, který byl během útoků z 11. září unesen čtyřmi teroristy. Po souboji mezi pasažéry a teroristy se letadlo zřítilo v Pensylvánii.)

 

17) Trvalo více než rok, než prezident Bush zřídil Komisi 11. září. Důkazy, například ocel z mrakodrapů, které spadly, byla odvezena na likvidaci z USA. Justice prováděla obstrukce. Komise JFK a Pearl Harbour byly ustanoveny během jednoho týdne. (Národní komise pro teroristické útoky na USA byla oficiální komise zřízená americkou vládou za účelem vyšetření příčin teroristických útoku z 11. září. Vyšetřovací komise se za tímto účelem poprvé sešla 26. listopadu 2002. Vyslechla stovky svědků a desítky jejích expertů v průběhu dalších měsíců zpracovaly zprávu, která byla vydána 22. července 2004.)

 

18) Komise 11. září dostala extrémně omezené finanční zdroje – 15 milionů dolarů. Na vyšetření sexuální aféry Billa Clintona s Monikou Lewinskou bylo vyčleněno 60 milionů dolarů.

 

19) Prezident Bush viděl, jak narazilo první letadlo do Severní věže v televizi, než vešel do třídy během své návštěvy školy na Floridě. O druhém letadle byl údajně informován, když byla dětem předčítána pohádka. Neudělal nic, přestože 8 minut probíhal „útok na USA“.

 

20) Protiteroristický zákon, tzv. Patriot Act, byl sepsán před 11. zářím. Přijat byl v říjnu 2001.

 

21) Marvin Bush, mladší bratr prezidenta Bushe, byl ředitelem firmy Stratasec (Securacom, ‘KuAm’), která měla v kompetenci ochranu WTC, United Airlines a Dallaské mezinárodní letiště. Všech tří se 11. září „náhodou“ týkalo.

 

22) „Kdo zabil Johna O ´Neila? Bývalý agent FBI, expert na terorismus, vyšetřující Al-Káidu a Bin Ládina odešel v roce 2000 do důchodu, nastoupil do WTC jako šéf ochranné služby měsíc před útoky a ve WTC zahynul. (V srpnu 2001 noviny zveřejnily, že O´Neil byl vyšetřován FBI kvůli ztrátě přísně tajných dokumentů. FBI ho údajně záměrně očernila. Údajně prohlásil, že v USA není zájem, aby byl Bin Ládin zatčen, “FBI bránila tomu, aby byl zatčen a uvězněn”.)

 

23) Do útoků zasvěcený insider předem obchodoval na základě svých informací. Vydělal milióny dolarů a nebyl nikdy identifikován.

 

24) Minimálně 7 z údajných 19 únosců letadel z 11. září stále žije (zdroj BBC). Neexistuje žádný filmový záznam všech 19 osob nastupujících do 4 letadel. Ani jeden pilot ze 4 unesených letadel nespustil kód „únos“.

 

11. září 2001: nepřehlédněte v magazínu internetWEEK.cz

Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job... | Velké konspirační teorie: 11. září 2001 >>>

 

Zdroje:
http://www.collective-evolution.com/2013/01/18/24-hard-facts-about-911-that-cannot-be-debunked/
http://en.wikipedia.org/wiki/Ground_Zero
http://cs.wikipedia.org/wiki/Konspirační_teorie_o_útoku_na_Pentagon
http://rememberbuilding7.org/
Foto: https://www.flickr.com/photos/pnoeric/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

11.září 2001  


Kategorie 11.září 2001


Spad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a FukušimouSpad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a Fukušimou
Dr. Roberto Lucchini srovnává vliv katastrof na zdraví obyvatel. V okolí WTC je prokazatelně více případů rakoviny než ve zbytku New Yorku a USA.WTC: Další výročí 11. září a nic novéhoWTC: Další výročí 11. září a nic nového
Události 11. září jsou zahaleny tajemstvím. Podivnosti trvají. Ozval se ostře Paul Craig Roberts.John Lear:  Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTCJohn Lear: Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTC
Bývalý pilot CIA místopřísežně prohlásil, že 11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná letadla, protože to bylo fyzikálně nemožné.Místo zločinu: Ground ZeroMísto zločinu: Ground Zero
Američané se stále dožadují pravdy o 11. září. Film 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out předkládá základní důkazy, proč nemůžeme věřit tomu, že tři mrakodrapy v New Yorku zbourala dvě letadla.Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)
Bývalý pilot CIA Phil Marshall byl zavražděn. Investigativní novinář dokazuje, že šlo o špinavou akci některé tajné služby.9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.Seismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpálenySeismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpáleny
Ozval se další vědec a tvrdí, že k sesunu věží Světového obchodního centra nemohlo dojít tak, jak tvrdí oficiální vyšetřovací verze o událostech z 11. září.Velké konspirační teorie: Usáma bin LádinVelké konspirační teorie: Usáma bin Ládin
Konec nejhledanějšího teroristy světa, kterého americký výsadek usmrtil v noci z 1. na 2. května roku 2011, symbolicky korunoval dílo. Jak by tím měl být zmatek kolem slavného mudžáhida završen.Velké konspirační teorie: 11. září 2001Velké konspirační teorie: 11. září 2001
Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job...Co se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minutCo se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minut
Netvrdíme, že víme, co se stalo. Ale je zřejmé, co se nestalo. Ale jestli tomu uvěříte, budete proti Americe...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí