internetWEEK.cz menu TOPlist

Doktoři oživili muže po více než třech hodinách

Doktoři oživili muže po více než třech hodinách

Muž, kterému se zastavilo srdce byl lékaři oživen po více než třech hodinách.

Doktoři oživili muže po více než třech hodinách

Padesát tři let starý Arun Bhasin byl dovezen do nemocnice poté, co ležel v bezvědomí na ulici. Teplota se tehdy pohybovalo kolem mínus deseti stupňů. Při cestě do nemocnice však Aruna postihla náhlá srdeční příhoda - zbývali mu pouze minuty života. Měl však štěstí. Sanitka ho dovzela do nemocnice Croydon University Hospital, ve které se zrovna nacházeli dva světoví sxperti na resuscitaci.

Nemocnice právě zakoupila nový CPR přístroj, který asi 20 000. stlačil mužovu hruď a zachránil mu tak život. Doktor Nigel Raghunath řekl: "Arun byl rozhodně mrtvý, neměl žádný puls a srdce mu nebylo asi tři a půl hodiny. Proto je úžasné, že jsme ho dokázali zachránit. Nezažil jsem nic podobného za celých 15 let co se pohybuji v tomto oboru. "

Technik Arun, zázračně oživený muž řekl: "Mohl jsem být dávno mrtvý. nemůžu uvěřit tomu, že mě oživili po tak dlouhé době. Je to opravdu zázrak. Doktoři kterí mě zachránili jsou úžasní lidé, a já vím, že jsem měl obrovské, ale opravdu obrovské štěstí. "

Tento zázrak nastal několik dní před Vánoci. Muž právě kráčel domů, když v tom se o něco udeřil do hlavy a upadl do bezvědomí. Na ulici musel nějakou dobu ležet při teplotě kolem mínus deseti stupňů Celsia. Poté, co byl dovozen do nemocnice mělo jeho tělo již o 10 stupňů méně, než je normální. Lékaři ho umístili do již zmiňovaného přístroje, který udržel jeho srdce a plíce funkční. Doktor Raghunath situaci vysvětluje: "Přístroj nám vlastně poskytl čas pro jeho oživení. Byl v té době mrtvý, ale jeho srdce a plíce díky přístroji fungovali. "

Quantcast

Po třech a půl hodinách naštěstí Arunovo srdce opět začalo bít samo. Jeden z doktorů se nechal slyšet, že o takových věcech pouze četl v lékařských brožurách, ale nikdy nečekal, že sám nikdy oživení po tak dlouhé době zažije. Přístroj nám jednoduše dal čas bojovat o Arunův život, a my uspěli.

Další příspěvky autora: Fanarim


Články ve stejných kategoriích:

Zajímavosti   Oživení   Zmrtvýchvstání   Ze zahraničí  


Kategorie Zajímavosti

Hit internetu: Chlupaté jednodílné plavkyHit internetu: Chlupaté jednodílné plavky
Budou tyto plavky hitem také na plážích?


20 nejzásadnějších a nejpovedenějších fotek SpaceX20 nejzásadnějších a nejpovedenějších fotek SpaceX
Ve SpaceX udělali výběr top 124 fotek. My z nich vybrali nej 20. A přidali zajímavá videa.


Vyhrajte plnou nádrž. Každý měsíc v roce 2017Vyhrajte plnou nádrž. Každý měsíc v roce 2017
Buďte s námi na sociálních sítích a hrajte každý měsíc o plnou nádrž. Pravidla jsou jednoduchá. Registrace zabere pár vteřin. Žádné losování. Opravdová soutěž!


Jaká je celková hmotnost všeho, co člověk vyrobil?Jaká je celková hmotnost všeho, co člověk vyrobil?
Vědci se pokusili odhadnout, kolik toho člověk na Zemi vytvořil a přetvořil.


Slovenská slova, kterým mladí Češi nerozumíSlovenská slova, kterým mladí Češi nerozumí
K žádnému jinému národu světa nemáme blíže. Kus společné historie, kultura a chtělo by se říci i velmi podobný jazyk. Mladí Češi ale slovenštině obvykle nerozumí.


Jak na ranní vstávání?Jak na ranní vstávání?
ABECEDA PODNIKÁNÍ Vám radí vstávat brzy. Protože tak uděláte více práce. A snáze dosáhnete úspěchu. Je však možné si ranní vstávání osvojit, či je vrozené?


Československé krásy - Vaše fotogalerieČeskoslovenské krásy - Vaše fotogalerie
Nové: Tvořte s námi fotogalerii krás Česka a Slovenska. Vaše fotografie můžete zasílat na email internetweekcz@gmail.com


13 snových symbolů13 snových symbolů
Moderní psychologie vychází z toho, že sny vypovídají o vaší osobě. Následující článek vysvětluje 13 častých snových motivů.


Petr Chobot o andském šamanismuPetr Chobot o andském šamanismu
Šamanské poznání z And je pozoruhodné v oblasti léčení, práce s energií, při poznání minulých životů i smyslu života současného.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí