internetWEEK.cz menu TOPlist

Americké špionážní tajemství odhaleno!

Americké špionážní tajemství odhaleno!

Video na LiveLeak názorně předvádí, jak moderní tajné služby dokážou sledovat každého člověka na zemi. Američané se obávají, že přijdou o své soukromí, až budou mít nad hlavami tisíce dronů.

Americké špionážní tajemství odhaleno!

Ohromující video, které se objevilo na internetové stránce LiveLeak, názorně popisuje, jak americká federální vláda dokáže sledovat své občany v kterémkoliv okamžiku. Proč vláda USA seznamuje Američany s touto technologií právě teď? Určitě neříkají všechno. Co ještě skrývají? „Jsem si stoprocentně jistý, že mají také drony se schopností dívat se skrze stěny, stropy budov, a nejen to,“ píše autor článku na Before It´s News. Umějí americké špionážní služby již dnes nahlížet do intimních životů lidí, aniž by o tom měl kdo tušení?

 

 

V USA zveřejnily Digital Trends článek s názvem: "Drony: 13 věcí, které potřebujete vědět z Nové zprávy Kongresu". Díky technologii, jako je Xaver 800 from Camero, která využívá elektromagnetický radar ke zkonstruování trojrozměrných obrazů skrytých předmětů, některé složky státní moci dokáží „vidět“ skrze zdi. Když se to spojí s laserovým radarem a technikami termografie, jako byste žili za skleněnými stěnami. Podobnou technologii mohou používat také bezpilotní letadla.

 

Soukromá apokalypsa v USA podle Digital Trends

  • 1. Za 20 let bude na obloze létat 30 tisíc bezpilotních letadel.
  • 2. Drony budou vidět skrze zdi a stropy
  • 3. Drony mohou být vybaveny technologií na identifikaci člověka podle obličeje
  • 4. Vzdušné pátrání v řízených letounech neodporuje 4. dodatku Ústavy
  • 5. Hranice USA jsou volné pro pátrání
  • 6. Američané se dronů obávají
  • 7. Ještě existují zákonné cesty, jak se invazi dronů do soukromí bránit

Systém ARGUS je vytvořen z několika kamer a dalších typů zobrazovacích systémů. Výstup tohoto systému je používán k vytvoření extrémně velkých mozaikovitých obrazů a videí (o rozlišení 1.8GP). Americká armáda spolu s firmou Boeing vyvíjí a připravuje k nasazení neřízená letadla s názvem Hummingbird (Kolibřík). Je to letadlo typu VTOL-UAS (schopné vertikálního startu a přistání). Tři letouny tohoto typu již operují v Afghánistánu. Orgány moci „by mohly vybavit bezpilotní letadla přístroji na identifikaci lidí podle tváří nebo na měkkou biometrickou identifikaci, které dokáží rozpoznat a sledovat jedince na základě vlastností jako výška, věk, pohlaví a barva kůže.“

 

Vzhledem k tomu, že FBI v současnosti vyvíjí projekt s rozpočtem jedné miliardy dolarů na identifikaci podle tváří, nakonec se to určitě uskuteční. Jediná šance Američanů, jak si uchránit své soukromí, je odvolat se proti využívání bezpilotních letadel na území USA ke sledování lidí na Ústavu. Výsledek je však nejistý.

 

Zdroje:
http://beforeitsnews.com/science-and-technology/2013/01/us-spy-secrets-revealed-astonishing-video-shows-what-they-know-what-are-they-still-hiding-from-us-2529916.html
http://www.digitaltrends.com/cool-tech/drones-congressional-research-service-report/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Zajímavé video   Tajemství   Amerika   špionáž   USA  


Kategorie Zajímavé video

Sonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci SaturnuSonda Cassini: První snímky historického průletu pod prstenci Saturnu
Ještě žádná sonda se nedostala takhle blízko k Saturnu. Zatím jsme se mohli spoléhat jen na naše odhady založené na dosavadních zkušenostech s jinými oblastmi prstenců. Z toho jsme pak odvozovali, jak by mohla mezera mezi planetou a prstenci vypadat.


Zajímavé video: Jak udělat z rozbitných věcí nerozbitné?Zajímavé video: Jak udělat z rozbitných věcí nerozbitné?
Speciálním nástřikem ochráníte řadu věcí. Vejce vydrží pád ze 45 metrů. Unese Vás kelímek od limonády. Auto vydrží mlácení kladivem. A mají to na zdech Pentagonu...


Mnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné děníMnislav Zelený u Drtinové: zajímavé názory na současné dění
Etnolog, antropolog, publicista a indián byl hostem u Daniely Drtinové. Udělejte si 23 minut času. Stojí to za to.


Vitamínové doplňky nepomáhají. A škodí!Vitamínové doplňky nepomáhají. A škodí!
Byl publikován nespočet vědeckých prací, zpochybňujících účinnost vitamínových doplňků. Podle většiny z nich pravidelné užívání vitamínových doplňků ničemu nepomáhá. Naopak. Zvyšují riziko rakoviny nebo předčasné smrti!


Cukrovarnický průmysl si koupil vědce, aby manipulovali výživová doporučeníCukrovarnický průmysl si koupil vědce, aby manipulovali výživová doporučení
Vědci z Harvardu byly zaplaceni za bagatelizaci vlivu cukrů na srdeční onemocnění. Je to již přes 50 let. Ale vliv jejich výživových doporučení je vidět i v současnosti. Zřejmě stojí i za dnešní epidemií obezity. Jak je to tedy s cukry?


Duševní nemoc viděná africkým šamanemDuševní nemoc viděná africkým šamanem
Z šamanského hlediska duševní nemoc signalizuje, že se „narodil léčitel“, říká psycholog dr. Malidoma Patrice Somé. Duševní nemoci jsou spirituální havárie, krize a člověk, kterému se dějí, potřebuje rituální pomoc.


Záhada skryté hmoty stále nerozluštěnaZáhada skryté hmoty stále nerozluštěna
Naše znalosti o vesmíru jsou založeny na pozorování a výzkumu pouhých 4% jeho celkové hmotnosti. Zbytek tvoří skrytá hmota a energie. O co se jedná, jak se projevují a jsme jim na stopě?


Výhody meditaceVýhody meditace
Západní věda odhaluje, že meditace není jen podivínský úlet, ale má pozoruhodné formativní účinky na lidské schopnosti a obecně na lidské zdraví a pocit štěstí.


Místo zločinu: Ground ZeroMísto zločinu: Ground Zero
Američané se stále dožadují pravdy o 11. září. Film 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out předkládá základní důkazy, proč nemůžeme věřit tomu, že tři mrakodrapy v New Yorku zbourala dvě letadla.


TED: Zcenzurovaný projev Grahama Hancocka	TED: Zcenzurovaný projev Grahama Hancocka
Spisovatel Hancock pronesl na konferenci TEDx v Londýně v lednu 2013 řeč s názvem VÁLKA O VĚDOMÍ a byl zcenzurován. Neřekl nic špatného – ale mluvil otevřeně o současné společnosti a halucinogenních šamanských rostlinách. Někomu se to nelíbilo.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí