Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Fenomén Inelia Benz

Fenomén Inelia Benz

Existují lidé, kteří jsou jiní. Možná to ani nejsou lidské bytosti nebo jen zčásti. Můžeme jim říkat fenomén. Inelia Benz...

Fenomén Inelia Benz

Takový byl třeba Hebrejec jménem Ježíš, ale také mnoho dalších duchovních lidí, například jogínů předvádějících odedávna věci, které se často vymykají lidskému rozumu. Mezi schopnosti, kterými jsou obdařeni, patří jasnovidectví, bilokace (schopnost být na dvou místech najednou), materializace věcí, věštění a mnohé další, i tak záhadné záležitosti jako levitace či schopnost vrátit se po smrti na zem v těle nebo žít bez hmotné potravy.

 

Inelia Benz

Zdá se, že mezi tyto fenomény náleží i půvabná žena jménem Inelia Benz. Původem Chilanka, vlastním jménem Inelia del Pilar Ahumada Avila, která vyrostla a vystudovala v Británii. Na veřejnosti se objevila nedávno. Na první pohled na ní neuvidíte nic zvláštního, ale tvrdí o sobě, že má schopnosti, které lze právem zařadit mezi vyjmenované záhady. Je jasnovidná: vidí do minulosti i do budoucnosti. Nebo je schopna spontánně mluvit cizími jazyky, které se nikdy neučila.

 

Přicházím přímo ze Zdroje

Z toho, co Inelia o sobě vypovídá, vyplývá, že je přímým poslem samotného Zdroje vesmíru a inkarnovala se na planetu Zemi, aby pomáhala v důležitém úkolu zvyšovat duchovní úroveň lidí i planety jako celku. „Nemám za sebou obvyklou reinkarnační cestu pozemských lidí, kteří se mnohokrát vtělovali na Zemi, ale bez této zkušenosti jsem přišla přímo ze Zdroje do lidského těla a už se sem znovu neinkarnuji,“ vysvětluje svou podstatu.

 

Bill Ryan z Projektu Avalon ji označuje za nejzvláštnějšího člověka, jakého kdy potkal. Udělal s ní rozsáhlé interview - které je dostupné na youtube se slovenskými titulky - kde Inelia Benz vypráví o svém životě a svých fenomenálních schopnostech:

 

Jako malé dítě se nedívala na svět očima, ale viděla pomocí zvláštního smyslu umístěného nad její hlavou, a to v rozsahu 360 stupňů. Neustále proto padala, protože se neuměla dívat přímo před sebe. Měla však „nadpřirozené“ schopnosti, uvádí, že si třeba mohla „stáhnout z kolektivního vědomí“ jakoukoliv informaci, kterou potřebovala. A tak jako devítiměsíční dítě ovládala dokonale španělštinu, protože chtěla vědět, co si lidé kolem ní povídají.

 

Mlčela o svých schopnostech, mezi něž patří i léčitelství, až do roku 2010. Tehdy podle svých slov dostala pokyn od Zdroje, že má vystoupit na veřejnost.

 

Temná strana

A dalším jejím úkolem je prozkoumat „temnou stranu“ - bytosti, které zde produkují zlo. „Zjistila jsem, že tato planeta a lidské společenství jsou připraveny „pokročit“ do pole vyššího vědomí. Ale existuje mnoho faktorů a zájmů, které mají tendenci podvádět, uvěznit a zotročit lidstvo i planetu. Moje práce tady (a mnoha dalších) je odporovat tomu,“ vysvětluje.

 

Mé schopnosti nejsou nic výjimečného, má je každý člověk a každý má sílu vytvořit si svou budoucnost. Takové je poselství této na pohled zcela obyčejné ženy: Jsme schopni vytvořit svět, jaký chceme.

 

 

Zdroje, video a foto:
www.ascension101.com
http://inelia.com/
YouTube.com

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Záhada   Paranormální jevy   Ze zahraničí   Inelia Benz   Fenomén  


Kategorie Záhada

Bojovníci ISS našli pod Mosulem ztracený palácBojovníci ISS našli pod Mosulem ztracený palác
Bojovníci ISS, nejen že v Mosulu ničili památky, ale také hledali artefakty, které by mohli prodat. A našli při tom ztracený, 2600 let starý palácový komplex, pod svatyní Nabí Júnus. Na tomto místě byl údajně pohřben prorok Jonáš.


Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!
Většina savců kost v penisu má. Ačkoliv její velikost se velmi liší. A vědci přišli se zajímavým evolučním vysvětlením záhady pyjové kosti.


Kulový blesk: záhada trváKulový blesk: záhada trvá
Za posledních dvacet let se věda s kulovým bleskem posunula o pár kroků kupředu. Ale stále zůstává více otázek, než je odpovědí. Co tedy s jistotou víme?


Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?
Blesk neuhodí na jedno místo dvakrát. A není blesku bez hromu. To platí na celém světě, jen ne u jezera Marocaibo ve Venezuele. Bouřky s rekordními blesky jsou zde každý den. Marocaibo je Olympem světa…


Vědci žasnou nad záhadným signálemVědci žasnou nad záhadným signálem
Když astronomové zachytili zvláštní signál v galaktické kupě v souhvězdí Perseus, vzdáleném od nás miliony světelných let, poznali, že narazili na něco mimořádného. ..


Záhada: Kam zmizeli vrabci?Záhada: Kam zmizeli vrabci?
Vrabčí apokalypsy si v Česku nikdo téměř nevšiml, ale vrabci, kdysi symbol městského ptactva, zmizeli z měst také ve Velké Británii nebo v Indii.


Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?
Schizofrenie je jednou velkou záhadou. Trpí jí na světě poměrně velké množství lidí. Někteří mají lehčí formu schizofrenie, jiní těžší. Jedná se jen o nemoc, nebo schizofrenie skrývá daleko více?


Zmizení letu 370 – konspirační teorieZmizení letu 370 – konspirační teorie
Hlavní konspirační teorie - letadlo bylo uneseno na základnu Diego Garcia. NSA ví, kde přistálo. Mobilní telefony vyzváněly ještě několik hodin po zmizení letadla.


Setkání s andělySetkání s anděly
Jeden díl seriálu „Nevysvětlitelné záhady“ je zaměřený na nebeské bytosti. Andělé zachraňují děti padající ze stromů, lidi z hořících letadel nebo oběti ohrožené šíleným únoscem. Ani nemusejí mít křídla, často mají podobu našich příbuzných.


Jsou rostliny inteligentní?Jsou rostliny inteligentní?
Rostliny se od nás hodně liší, ale mají smysly, paměť, komunikují a dokáží dokonce hospodařit se svými zásobami tak, jako by počítaly.


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí