internetWEEK.cz menu TOPlist

Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?

Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?

Pomocí Googlu našel neznámý záhadolog na našem přírodním satelitu podivný objekt trojúhelníkového tvaru s osvětlenými hranami. Zase atraktivní podvod, nebo důvod, aby některý stát začal připravovat misi na Měsíc?

Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?

Podivnou anomálii na Měsíci neobjevil profesionální astronom, ale zvědavý amatér, který souřadnice a snímek z lunárních map Googlu zveřejnil. Trojúhelníkový útvar, na kterém jsou rozlišitelné svítící body, opravdu nezapadá do rejstříku klasických přírodních tvarů. Vypadá na první pohled jako vrata obrovského hangáru, mezihvězdná loď ve tvaru V, někdo v objektu tuší tajnou pozemskou základnu. Objevitel objektu Wowforreeel odhadl rozměry na 160x130 metrů. Připomněl přitom zvláštní trojúhelníkovou díru do skály v Antarktidě (125x90 m), kterou také vystavuje mapa Googlu. Koordináty měsíčního objektu jsou: 22042’38.46N and 142034’44.52E

 

 

Útvar vypadá na snímku jako design vytvořený inteligentními tvůrci. Že by právě tohle byla jedna z tajných měsíčních základen mimozemských civilizací, o kterých se dlouho šíří fámy, stejně jako o startech UFO a podivných záblescích na povrchu našeho satelitu? Nebo zase jen světelná iluze, jak většinou končí vysvětlení podobných anomálií ve sluneční soustavě?

 

Internetový časopis Daily Mail informaci zveřejnil před několika dny, ale nepřinesl názor jediného odborníka. Astronomové by mohli mluvit, ale mlčí. Nicméně k objektu se již skepticky vyjádřili grafici. „Když se příliš zvýší digitální zoom, dostanete tvary, které vypadají jako umělé,“ řekl Ross Davidson z britské digitální agentury Orange Bus.

 

Náš přírodní satelit skrývá mnoho tajemství. Zaparkovali dutý Měsíc na orbitě kolem Země před miliony let mimozemšťané? | Měsíční záhady >>>

 

Zdroj:
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2541410/What-mystery-object-spotted-Google-Moon-Bizarre-wedge-shaped-craft-appears-lunar-surface.html

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Záhada   Měsíc   Mimozemšťané  


Kategorie Záhada

Bojovníci ISS našli pod Mosulem ztracený palácBojovníci ISS našli pod Mosulem ztracený palác
Bojovníci ISS, nejen že v Mosulu ničili památky, ale také hledali artefakty, které by mohli prodat. A našli při tom ztracený, 2600 let starý palácový komplex, pod svatyní Nabí Júnus. Na tomto místě byl údajně pohřben prorok Jonáš.


Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!Proč nemá člověk kost v penisu? Záhada vědecky objasněná!
Většina savců kost v penisu má. Ačkoliv její velikost se velmi liší. A vědci přišli se zajímavým evolučním vysvětlením záhady pyjové kosti.


Kulový blesk: záhada trváKulový blesk: záhada trvá
Za posledních dvacet let se věda s kulovým bleskem posunula o pár kroků kupředu. Ale stále zůstává více otázek, než je odpovědí. Co tedy s jistotou víme?


Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?Záhada: Co přitahuje blesky na jezero Maracaibo?
Blesk neuhodí na jedno místo dvakrát. A není blesku bez hromu. To platí na celém světě, jen ne u jezera Marocaibo ve Venezuele. Bouřky s rekordními blesky jsou zde každý den. Marocaibo je Olympem světa…


Vědci žasnou nad záhadným signálemVědci žasnou nad záhadným signálem
Když astronomové zachytili zvláštní signál v galaktické kupě v souhvězdí Perseus, vzdáleném od nás miliony světelných let, poznali, že narazili na něco mimořádného. ..


Záhada: Kam zmizeli vrabci?Záhada: Kam zmizeli vrabci?
Vrabčí apokalypsy si v Česku nikdo téměř nevšiml, ale vrabci, kdysi symbol městského ptactva, zmizeli z měst také ve Velké Británii nebo v Indii.


Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?Schizofrenie – nemoc, či posedlost neznámými bytostmi?
Schizofrenie je jednou velkou záhadou. Trpí jí na světě poměrně velké množství lidí. Někteří mají lehčí formu schizofrenie, jiní těžší. Jedná se jen o nemoc, nebo schizofrenie skrývá daleko více?


Zmizení letu 370 – konspirační teorieZmizení letu 370 – konspirační teorie
Hlavní konspirační teorie - letadlo bylo uneseno na základnu Diego Garcia. NSA ví, kde přistálo. Mobilní telefony vyzváněly ještě několik hodin po zmizení letadla.


Setkání s andělySetkání s anděly
Jeden díl seriálu „Nevysvětlitelné záhady“ je zaměřený na nebeské bytosti. Andělé zachraňují děti padající ze stromů, lidi z hořících letadel nebo oběti ohrožené šíleným únoscem. Ani nemusejí mít křídla, často mají podobu našich příbuzných.


Jsou rostliny inteligentní?Jsou rostliny inteligentní?
Rostliny se od nás hodně liší, ale mají smysly, paměť, komunikují a dokáží dokonce hospodařit se svými zásobami tak, jako by počítaly.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí