internetWEEK.cz menu TOPlist

WTC: 12 let – tragické výročí

WTC: 12 let – tragické výročí

Vlastně bych si na to nevzpomněl, protože z mého hlediska není moc co dodat. Linie, která se vine americkými dějinami, je od samého začátku krvavá, ale “11.září” z ní vybočuje svou dvojakostí.

WTC: 12 let – tragické výročí

Americký hrdina - pistolník, který rychle tasí, pálí a darebáci padají. Válečník, který vždy zvítězí. Škoda, že už nemůžeme nadále dětsky vnímat Američany pouze jako zachránce ve jménu dobra.

 

Na internetu mi padl do očí krátký článek, protože ho napsala žena, které TAM zemřela dcera, ale ona přesto vyzývá k míru.

 

Donna Marsh O´Connorová napsala: “Dnes je to 12 let od okamžiku, kdy jsem ztratila svou holčičku, která běžela před padajícími mrakodrapy. Byla plná života a v sobě nesla ještě jeden život, ale byla zasypána troskami.

 

Kolik lidí ztratilo své životy kvůli tomu ránu – naši vojáci, první zachránci, vojáci a nevinní civilisté v Afghánistánu a v Iráku? A proč? Čeho bylo dosaženo od té doby, aby byl svět laskavější?

 

Moje dceruška změnila situaci. Změnila tolik životů a naučila mne, že jakékoli množství čehokoliv, lhostejno, jak je to měřeno, nikdy nenahradí tu nejmenší lásku. A moje k ní je obrovská. Za žádných okolností nesmíme pokračovat ve válčení ve jménu mé dcery a ve jménu těch bezpočetných lidí, kteří zanechali svá zraněná srdce a duše truchlící na planetě Zemi.

 

Kolik kilogramů masa? Je možné to nějak změřit? Jaké množství? Jaké číslo? Kolik lidí? Kolik lidí zemřelo, nebo - jako já – ztratili navždy někoho výměnou za ten jeden, naplněni zármutkem a obavami, že se to může stát znovu? Nikdo neumí odpovědět a ani by se o to neměl snažit.

 

Nesmíme znovu začínat války. Už žádné bomby. Nikdy ve jménu míru.

 

Nepřehlédněte v magazínu internetWEEK.cz | Velké konspirační teorie: 11. září 2001 >>>

 

Zdroj: http://www.huffingtonpost.com/
Ilustrace: http://www.flickr.com/photos/62321373@N04/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

WTC   Ze světa   K zamyšlení  


Kategorie WTC

Spad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a FukušimouSpad po 11. září lze srovnávat s Černobylem a Fukušimou
Dr. Roberto Lucchini srovnává vliv katastrof na zdraví obyvatel. V okolí WTC je prokazatelně více případů rakoviny než ve zbytku New Yorku a USA.


WTC: Další výročí 11. září a nic novéhoWTC: Další výročí 11. září a nic nového
Události 11. září jsou zahaleny tajemstvím. Podivnosti trvají. Ozval se ostře Paul Craig Roberts.


John Lear:  Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTCJohn Lear: Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTC
Bývalý pilot CIA místopřísežně prohlásil, že 11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná letadla, protože to bylo fyzikálně nemožné.


9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?9/11 – Co je nového v konspiračních teoriích?
Američané nezapomínají na podivné útoky ze září 2001 ani na začátku roku 2013. Video ukazuje, jak ke zdi Pentagonu přilétá raketa. Expert KGB: Dvojčata položila termonukleární demolice.


Seismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpálenySeismolog tvrdí: Věže WTC 11. září 2001 byly řízeně odpáleny
Ozval se další vědec a tvrdí, že k sesunu věží Světového obchodního centra nemohlo dojít tak, jak tvrdí oficiální vyšetřovací verze o událostech z 11. září.


Velké konspirační teorie: 11. září 2001Velké konspirační teorie: 11. září 2001
Čtyři unesená letadla. Téměř 3000 mrtvých. Americká protivzdušná obrana v nečinnosti. Miliony lidí si myslí, že šlo o Inside Job...


Co se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minutCo se nestalo 11 září 2001 budete vědět za 5 minut
Netvrdíme, že víme, co se stalo. Ale je zřejmé, co se nestalo. Ale jestli tomu uvěříte, budete proti Americe...


ZERO - dokument italských tvůrců - Proč je oficiální verze 11. září podvrh.ZERO - dokument italských tvůrců - Proč je oficiální verze 11. září podvrh.
Dokument italských tvůrců je výsledkem dvou let intenzivního výzkumu a rozhovorů v Evropě a Spojených státech a osmi měsíců práce na filmu. Zdůrazňuje nekonzistence, manipulace, opomenutí a lži oficiálního vyšetřování 11. září.


Co se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračováníCo se stalo 11.září 2001 - pád WTC / útoky na Dvojčata - pokračování
V troskách Světového obchodního centra v New Yorku a zřícených letadel zahynulo na tři tisíce lidí. Je obtížné si představit, že za atentáty stojí pouhých devatenáct izolovaných spiklenců.


Tyrani na troskáchTyrani na troskách
Pred desiatimi rokmi akt teroru na území USA predznamenal novú epochu.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí