Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Naše batole

Naše batole

Svět se mění a my s ním. Dříve byly jedinou studnicí našich vědomostí knihy, teď se vše přesouvá na internet. Internet samotný je dnes již daleko důležitější než knihy. Využíváme jej dennodenně k načerpání informací.

Naše batole

Svět se mění a my s ním. Dříve byly jedinou studnicí našich vědomostí knihy, teď se vše přesouvá na internet. Internet samotný je dnes již daleko důležitější než knihy. Využíváme jej dennodenně k načerpání informací.

 

 

Najdete zde přehršli návodů na naprosto nedůležité věci (jak si udělat čaj) i velké množství skutečně užitečných rad a návodů.  Boom zažily zejména servery, které se věnují péči o batolata. Na těchto portálech naleznete stovky tipů a rad, jak ochránit vaše dítě před nemocemi, jak zlepšit jeho imunitu. Co dělat, aby se nezranilo. Na co si dávat pozor v období raného věku dítěte. Možná vám tyto rady přijdou zbytečné. Přece každá matka se umí postarat o své dítě. Dříve možná. Dnes již ne. Málokterá moderní žena ví, co vše ji následně po porodu čeká. Že starost o dítě znamená obrovskou zodpovědnost. Že své dítě musí nejenom nakrmit, uspat jej, ale také dbát na to, aby se správně vyvíjelo – tedy mělo dostatek pohybu, aby se pomalu učilo chodit, aby při batolení zatěžovalo správně obě poloviny těla a nezpůsobilo si například skoliosu, aby v okolí dítěte nebyly předměty, o které by se dítě mohlo zranit (například nože, které patří mezi nejčastěji užívané nebezpečné předměty, které bývají nejčastější příčinou zranění dítěte), atd. Buďme rádi za každý takový portál, který nahrazuje to, co by měl zajistit stát – dostatečnou průpravu pro mladé ženy – budoucí matky. Pokud chcete tip na podobný portál, tak doporučuji Nasebatole.cz.

 

 

Nasebatole.cz

 

O samotný obsah se starají přímo maminky s dětmi, které již období batolecího věku u dítěte úspěšně zvládly. Pokud tedy i vy máte, co říci budoucím či současným maminkám, neváhejte a přispějte také svými postřehy při psaní článků. A samozřejmě, jako každý hrdý rodič, můžete zde umístit i foto vašeho dítěte a porovnávat krásu vašich dětí s ostatními maminkami.

 


 

 

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Ostatní   Výchova   Děti   Batole  


Kategorie Výchova

Expert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médiiExpert odhaluje, jak by se rodiče měli vypořádat s digitálními médii
Technika jde neustále dopředu. Každá generace vyrůstá jinak, než ta předchozí. Již od vynálezu knihtisku. A vždy jsou slyšet hlasy, že je to špatně. Ale technologie dětem nezakazujte, zkuste jen dodržet několik zásad…


Když jsou mladí ovládaní trendyKdyž jsou mladí ovládaní trendy
Ti, kteří musí mít ve svém pokoji vždy poslední kousky oblečení, ale i elektroniky, se většinou chovají jinak než ti, kteří tyto trendy příliš neřeší. Jak moc módní vlny ovládají chování a smýšlení dětí a mladých?


Oříšek babyboomu: Mateřská školaOříšek babyboomu: Mateřská škola
Mateřská škola je zařízení pro děti od tří do šesti let a docházka do posledního ročníku před nástupem do základní školy je dokonce povinná. Díky těmto zařízením si mohou děti užívat her s vrstevníky a rodiče nastoupit zpět do práce. Pokud ji najdou.


Nevychovaná mládež: dříve výjimka, dnes běžná věcNevychovaná mládež: dříve výjimka, dnes běžná věc
Všichni si zcela jistě vzpomínáme na časy, kdy jsme se cítili světem nepochopeni. V období puberty, vzdoru, prvních lásek a dospívání. Jenomže naši rodiče si s tím hravě poradili. Jak je tomu dnes?


Kategorie Ostatní

Očkování: všechna pro i protiOčkování: všechna pro i proti
Každý, kdo se narodí zde, musí být povinně očkovaný. Necháváme se očkovat i dávkami, které nejsou povinné, ale mají chránit naše zdraví. Kupujeme si je dobrovolně, i když často mají mnoho vážných vedlejších účinků. Někdo je pro, jiný proti.


Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.


Mýty a fakta o šikaně na školáchMýty a fakta o šikaně na školách
Šikana se vyskytuje na většině škol a setkal se s ní téměř každý druhý žák. Přesto se školní šikana bagatelizuje a koluje o ní řada polopravd a mýtů...


Mýty a fakta: sexuální zneužívání dětíMýty a fakta: sexuální zneužívání dětí
Jako skoro všechno na tomto světě i sexuální zneužívání dětí má své mýty a fakta. Možná jsme se až doposud domnívali, že o této problematice víme vše. Mohli jsme se však opravdu zmýlit.


Navštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinaceNavštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinace
David Stannard trávil sám klidně večery ve svém domě ve východní Anglii a jednoho dne zjistil, že se s ním na televizi dívají další lidi. Nějaký školák a dva vojenští piloti RAF. Nebyli to však duchové, ale problém se zrakem.


Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...
Čas, který používáme v létě, se nazývá letním časem, byť začíná na jaře a končí na podzim. Přesněji řečeno se jedná o Středoevropský letní čas (SELČ) a jeho cílem je poměrně diskutabilní úspora energie a tedy finančních prostředků.


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí