Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Vatikánsky holokaust

Vatikánsky holokaust

Avro Manhattan byl největší světovou autoritou na politiku římsko-katolické církve. Jako obyvatel Londýna řídil během Druhé světové války radiovou stanici „Rádio svoboda“ vysílající do okupované Evropy.

Vatikánsky holokaust

Avro Manhattan byl největší světovou autoritou na politiku římsko-katolické církve. Jako obyvatel Londýna řídil během Druhé světové války radiovou stanici „Rádio svoboda“ vysílající do okupované Evropy.

 

Byl autorem více než 20. knih včetně bestselleru Vatikán ve světové politice, která se stala dvakrát knihou měsíce a vyšla v 57 vydáních. Byl Britem, který denně riskoval svůj život při odhalování některých z temných tajemství papeženství. Jeho knihy byly na prvních místech na Indexu zakázaných knih během posledních 50. let. Jeden výtisk této knihy byl vržen přes celou anglickou londýnskou katedrálu sv. Pavla arcibiskupem z Cantebury, aby ohromil obrovské shromáždění, které se zde sešlo, aby se modlilo za jednotu křesťanů. Jeden novinář si koupil výtisk, aby ho použil jako „štít“, očekávaje, že bude napaden třemi tisícovkami lidí, kteří byli přítomni uvedení knihy v Ulterské dvoraně v Belfastu v Severním Irsku jednoduše proto, aby potvrdily její obsah.

 

Kniha byla též nakopnuta, pošlapána a poplivána jedním katolickým studentem v Belfastu.Žádný s těch lidí si z ní nepřečetl ani řádku. Anglikánský primas ztratil svou náladu — a, což je tragičtější svůj rozum — stejně náhle jako novinář a universitní intelektuál, po pouhém nahlédnutí na název knihy. Překvapivá ukázka, pokud by byla potřebná, jak náboženské debaty mohou dokonce trvale zblbnout lidi.Pokud k tomu přidáme politické spory, potom se to vše dohromady změní na nejnebezpečnější třaskavinu.A národy reagují ještě méně racionálně než jednotliví lidé. Vzhledem k celkové historické závažnosti se žádoucí myšlenky a nezadatelné zájmy spojí do toho nejcitovějšího fanatismu i v jinak civilizovaných zemích. Skutečně, moudrý je ten národ, který je připraven, že dojde k tomu nejhoršímu.

 

VATIKÁNSKÝ HOLOCAUST

Vatikánský holocaust není chybné pojmenování, obvinění, dokonce ani spekulace. Je to historický fakt. Zuřivý nacionalismus a náboženský dogmatismus jsou jeho hlavními složkami. Během existence Chorvátska jako nezávislého katolického státu bylo zahubeno přes 700 000 mužů, žen a dětí.

 

Byli popravováni, mučeni, zemřeli hladem, upáleni zaživa. Stovky byly nuceny přestoupit ke katolicismu. Katoličtí kaplani vedli koncentrační tábory, katoličtí kněží byli veliteli vojenských oddílů, které se dopustily těchto zvěrstev. 700 000 lidí z celkového počtu několika milionů obyvatel bude v úměře odpovídat v jedné třetině amerických obyvatel, kteří by byli vyhlazeni katolickou milicí.


Avro Manhattan,Londýn


Kniha Vatikánsky holokaust: http://jirisoler.tripod.com/vatikan.html
Komunita ateistov: www.ateizmus.sk

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Vatikánsky holokaust   Holokaust   Příběh   K zamyšlení   Válka   Rímsko-katolícka cirkev   Církev   Křesťané   Věřící   Ze zahraničí  


Kategorie Válka

Bude světová válka? 1914-2014Bude světová válka? 1914-2014
Američan Walter Russell Mead, profesor zahraničních vztahů a humanitních věd na Bard College, porovnal politickou situaci před první světovou válkou se současnou mocenskou situací ve světě.


Děti a válkaDěti a válka
Britská charitativní organizace velmi netradičním způsobem ukazuje hrůzy války a jejich vliv na děti. V krátkém videu se podíváte, jak by vypadal život malé dívky, pokud by Velkou Británii zasáhla válka.


 Mexiko na pokraji občanské války Mexiko na pokraji občanské války
Válka drogových kartelů může v Mexiku přerůst v občanskou válku. Proti sobě stojí nejen federální síly ale také dobře vyzbrojená domobrana a kartel Templářských rytířů. Podívejme se podrobně na příčiny a počátky konfliktu, který sleduje celý svět.


Anketa: Kterou vojenskou akci USA považujete za obhajitelnou?Anketa: Kterou vojenskou akci USA považujete za obhajitelnou?
Přehled největších nasazení americké armády po druhé světové válce. Existuje vůbec nějaká americká operace, kterou považujete za správnou? A kterou naopak považujete za největší agresi?


Odkud přijde útok na Sýrii?Odkud přijde útok na Sýrii?
USA, Velká Británie a Francie připravují útok na Sýrii. Podívejte se, jaké zbraně, lodě a letadla budou nasazeny do akce…


Chemické zbraně v Sýrii: kdo a proč je použil?Chemické zbraně v Sýrii: kdo a proč je použil?
To nejhorší, co můžete dnes ve válečném konfliktu udělat, je použití chemických zbraní proti civilnímu obyvatelstvu… a v případě chemických zbraní se zásahu civilního obyvatelstva prakticky nevyhnete. Kdo je použil v Sýrii?


Duchové Hirošimy – Začátek apokalypsyDuchové Hirošimy – Začátek apokalypsy
Lidstvo pomalu zapomíná na Hirošimu a Nagasaki. Dvě malé bomby tam způsobily v roce 1945 strašlivé zlo. Atomové mocnosti mají dnes připraveny k boji tisíce daleko silnějších atomových náloží.


Nesnadný den Marka OwenaNesnadný den Marka Owena
Tak konečně vyšly memoáry jednoho z členů americké speciální jednotky, který se zúčastnil vojenské akci proti bin Ládinovi. Nakladatel chtěl potenciální bestseller s názvem „No Easy Day“ vrhnout na trh až 11. září, ale nakonec to urychlil.


Kolumbie: prezident prý tajně jedná s FARCKolumbie: prezident prý tajně jedná s FARC
Prezident Juan Manuel Santos prý tajně jednal s představiteli FARC na Kubě. Rozjedou se po více než 10 letech mírové rozhovory?


Velké konspirační teorie - Útok na Pearl HarborVelké konspirační teorie - Útok na Pearl Harbor
Vláda USA věděla předem o chystaném útoku Japonců na Pearl Harbor a mohla porážku odvrátit, ale prezident Roosevelt chtěl Ameriku zatáhnout do války. Taková je konspirační teorie. Udělejte si vlastní názor!


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí