Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

UFO nad ruskou Kubání

UFO nad ruskou Kubání

Formaci záhadných světelných objektů natočili dva Rusové v noci ve stepní oblasti v Krasnodarském kraji nad řekou Kubáň.

UFO nad ruskou Kubání

Jeden z mužů pod přezdívkou 1nemez1970 nahrál 21. listopadu záznam na internet. Na záběrech vidíme asi osm jasných světelných bodů, které se různě formují a chvílemi se překrývají a nevzdalují se příliš od sebe. Jejich barvy se mění od oranžové přes červenou k fialové. Zprvu světla tvoří formaci připomínající písmeno „V", ale ta se stále proměňuje. „Mění formu,“ komentují objekty mužské hlasy, v dálce zní kejhání hus. Chvílemi to vypadá, jako by světelné objekty předváděly svou leteckou obratnost.

 

 

Další formace UFO v Rusku

Na následujících záběrech jsou zachyceny podobné formace záhadných objektů - a opět nad Ruskem. Jedná se o zprávu Tu.tv Jaime Maussana a Carlose Clementa. První záběry jsou z města Astrachaň pořízené 1. září 2011 jakýmsi Andrejem. Body nejsou tak zřetelné jako u kubaňského filmu, místy splývají. Komentátor říká, že „artefakt“ rotuje a je vidět jeho struktura a forma.

 

Druhý záznam je natočen u Ladožského jezera 16. března 2010. Světelné objekty nápadně připomínají záběry z Kubáně. Ale jsou rozmazané a neudržují tak přesné geometrické formace jako v Kubáni. Září jasně oranžově a celý objekt má výraznou společnou auru. Na videu od Ladožského jezera dochází k zajímavé situaci: jeden z oranžových objektů se vzdaluje od formace. Clemente v reportu o UFO řekl, že tato mimořádná pozorování se objevují v Rusku stále.

 

Ve srovnání těchto tří formací dopadá kubáňská nejlépe: je zřetelná a udržuje kompaktní, nicméně stále se měnící formaci.

 

 

UFO v Británii

Podle serveru www.unexplained.us se podobné světelné formace jako v Kubáni objevily 21. listopadu také v Británii v oblasti Shropshire-Radnorshire, kde je spatřilo mnoho svědků. Ruské radary nic nezachytily a britská armáda podobné jevy nekomentuje.

 

 

Pražské lampiony

Pro srovnání přidáváme odkaz na letící objekty nad Prahou z roku 2009 – jedná se zřejmě o čínské lampiony. Ty neudrží – jak je patrno i na těchto záběrech - těsnou formaci, která by ještě navíc byla s to kontinuálně a rychle měnit formu.

 

 

Video: Youtube.com
Další zdroje: novinky.cz, www.telegraph.com, unexplained.us

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO   Zajímavá videa   UFO - videa  


Kategorie UFO

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


James E. McDonald: vědec, který se věnoval UFOJames E. McDonald: vědec, který se věnoval UFO
James Edward McDonald (1920-1971) byl americký fyzik a odborník na atmosféru a meteorologii. Během svého života se však více než odbornými články o atmosféře proslavil studováním případů UFO.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


UFO na Měsíci, UFO všudeUFO na Měsíci, UFO všude
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď. Objeven byl až dnes.


Whistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkouWhistleblower Edward Snowden varuje před začátkem diktatury pod falešnou vlajkou
Bývalý zaměstnanec CIA a NSA Edward Snowden nevědomky upozornil na tajnou zprávu o UFO a možná i na šarádu s mimozemskou invazí, kterou chystá americká moc. Tvrdí to ufolog, který analyzoval jeho hlas na záznamu interview.


UFO u tornáda v OklahoměUFO u tornáda v Oklahomě
Ničivé tornádo v Oklahomě sledovalo několik UFO. Neidentifikované létající objekty Američané pozorovali před i po katastrofě.


UFO: Záhadné hučící krabiceUFO: Záhadné hučící krabice
Na oregonském pobřeží v USA se po pozorování UFO objevily kovové kontejnery neznámého původu. Zvláštní je, že krabice vydávají nějaké zvuky a jsou tak těžké, že s nimi nelze pohnout.


Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!Pošlete na své město flotilu mimozemských lodí!
Máte mobil s operačním systémem Android? Pak můžete na své město poslat flotilu mimozemských lodí a vše zdokumentovat na videu.


Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!Čeljabinsk: Meteorit sestřelilo UFO!
Čeljabinský meteor možná vejde do dějin nejen kvůli své velikosti. Vypadá to, že padající vesmírný objekt byl roztříštěn mysteriózním zásahem.


Na falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleliNa falešné záběry UFO naletěli lidé více, než si mysleli
Režisér Aristomenis Tsirbas si tak trochu udělal legraci z uživatelů Youtube a zveřejnil zajímavé video, zachycující UFO na kalifornském nebi.


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí