internetWEEK.cz menu TOPlist

UFO kolem ztroskotané výletní lodi Costa Concordia

UFO kolem ztroskotané výletní lodi Costa Concordia

Sotva katastrofa ztroskotané výletní lodi Costa Concordia přestala plnit hlavní vysílací časy, objevily se UFO videa v jejím okolí...

UFO kolem ztroskotané výletní lodi Costa Concordia

Na celé věci je nejzajímavější, že neidentifikovatelné létající předměty se objevily na celé řadě záběrů a fotografiích lidí, kteří jen přijeli točit nebo fotit ztroskotanou loď. Řada těchto záběrů proběhla bez povšimnutí zprávami.

 

UFO videa od potopené Costa Concordia

 

 

 

 

Co si o tom myslet?

Záběry jsou nepotvrzené a myslím, že řada z nich vznikla jako senzace v době, kdy převrácená loď byla hlavní potravou zprávařů. Z toho důvodu všechny záběry prozatím řadím do kategorie zábavy. Myslím, že čas ukáže...

 

Objevily se také spekulace o tom, že loď potopilo UFO. Nevím, ale spíš bych řekl, že opět nedopatřením unikl vyšetřovatelům přepis nějaké výpovědi a v tomto případě zřejmě kapitána, který se z ní omylem evakuoval vypadnutím jako první. Naši vyšetřovatelé musí být velmi spokojeni, protože nejsou jediní v Evropě, kdo s touto záhadou utíkajících informací neustále bojuje.

 

Řada lidí i televizí dává do souvislosti ztroskotání Costa Concordia s Titanikem. Titanik ztroskotal v roce 1912. Ale jinou souvislost osobně nevidím. Důkazy typu, že na lodi zrovna hrála Celine Dion jako ve filmu Titanic se mi příliš nezdají.

 

Spíš bych věřil faktu, že loď byla prokletá již od samého začátku. Eva Herzigová nezvládla křest, když se láhev šampusu o její trup nerozbila. Nebo to nebyla její vina a ve hře je vyšší záměr?

 

Zdroj: YouTube.com

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

UFO - videa   Katastrofy   UFO  


Kategorie UFO - videa

UFO nad Brémami vyděsilo NěmceUFO nad Brémami vyděsilo Němce
Neidentifikovaný létající objekt si pohrál s policií a způsobil zmatek na letišti. V Brémách bylo UFO pozorováno už v červnu 2013. „Co to k čertu je?!“


10 nej: Zfalšovaná UFO videa10 nej: Zfalšovaná UFO videa
Následující zfalšovaná UFO - videa byla jako hitparáda sestavena pro zábavu z nabídky na Youtube. Zájemci o fenomén UFO se na ni určitě rádi podívají. Je to poučné.


Nejlepší záběry UFO na světě!Nejlepší záběry UFO na světě!
Nejlepší záběry UFO, jaké kdy byly podle ufologů pořízeny, byly natočeny v Turecku. Video z roku 2007 ukazuje diskovitý stroj. Na zvětšených záběrech jsou patrná okna i posádka.


Kometa století je UFOKometa století je UFO
Kometa ISON není kometa, ale UFO. Na internetu je k dispozici fotka ukazující zvláštní symetrický tvar skrytý uvnitř světelné záře. Existuje i video, na kterém kolem skály obíhají dvě UFO. Vypadá to, že kometa je doprovázena mimozemskou eskortou.


Světelné UFO létalo nad střechamiSvětelné UFO létalo nad střechami
Ve Španělsku bylo nafilmováno světelné UFO. Takových světelných těles se objevuje letos po celém světě mnoho. Zažíváme invazi podivných mimozemských bytostí nebo jde o obyvatele Vnitřní země?


Výzkum UFO v PeruVýzkum UFO v Peru
Anthony Choy, šéf oddělení pro výzkum UFO peruánského vojenského letectva, je přesvědčen, že mimozemská inteligence dala v Peru mnohokrát najevo, že je na Zemi přítomna.


Vědecký výzkum UFO v NorskuVědecký výzkum UFO v Norsku
Vesnici Hessdalen ve středním Norsku by nikdo neznal, kdyby nebylo extrémního výskytu podivných létajících světel v jejím okolí. Začalo to již před třiceti lety. A světelné manévry pokračují dodnes.


Out Of The Blue – UFO existují!Out Of The Blue – UFO existují!
Jsou mimozemšťané na Zemi? Co nám létá nad hlavou a říkáme tomu UFO? Proč americká vláda mlčí? – to jsou hlavní témata skvělého dokumentárního filmu „Out of the Blue – Definitivní výzkum UFO“.


UFO si posvítilo na helikoptéru – The Coyne incident UFO si posvítilo na helikoptéru – The Coyne incident
Mansfield v Ohiu se zapsal do dějin ufologie zlatým písmem. Ačkoliv se psal rok 1973, vzrušující příběh, který se stal posádce vojenské helikoptéry, zůstává dodnes velkou hádankou.


Top ten - 10 nejlépe dokumentovaných pozorování UFOTop ten - 10 nejlépe dokumentovaných pozorování UFO
Všechny případy v tomto žebříčku byly pozorovány více svědky, některé byly vyšetřovány policií a zpravodajskými službami. Výběr provedla skupina špičkových ufologů pro dokumentární film Paula Kimballa Best Evidence, který odvysílala UFOtv.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí