internetWEEK.cz menu TOPlist

Sjezdovky v Itálii

Sjezdovky v Itálii

Užijte si perfektní dovolenou na dokonalých sjezdovkách za přítomnosti krásného slunného počasí a i azurově modré oblohy.

Sjezdovky v Itálii

Chcete si také trochu povyrazit, ale nevíte kam? Vydejte se s námi do Itálie na báječnou dovolenou! Užijte si perfektní dovolenou na dokonalých sjezdovkách za přítomnosti krásného slunného počasí a i azurově modré oblohy. Sbalte si lyže a vyrazte si zalyžovat přímo do Itálie. Spousta Čechů jezdí každoročně za lyžováním do Alp. V Alpách na vás čekají stovky kilometrů lyžařských tratí, dostatek sněhu a skvěle připravené sjezdovky.

 

Lyžařské zájezdy Itálie

Navíc jsou tyto zájezdy velice levné. Srovnáte-li cenové nabídky lyžařských zájezdů do jiných alpských zemí, zjistíte, že pokud si vyberete lyžařské zájezdy Itálie, ušetříte tak nemálo peněz. Navíc nebudete muset absolvovat časově náročnou cestu, přece jenom Itálie je podstatně blíže. Stejně tak jsou nízké i ceny za Skipasy, nezřídka se setkáte s výraznými slevami pro rodiny s dětmi, atd. Proto se vám klidně může stát, že vás celý lyžařský zájezd v Itálii vyjde na stejné peníze, které byste utratili za lyžařskou dovolenou u nás.

 

V okolí lyžařských destinací je také nemalý počet cenově dostupných restaurací s vynikající národní kuchyní. Zmínit lze také pestrou paletu míst určených k zábavě a relaxaci i neopomenutelnou pohostinnost místních obyvatel.

 

Italské Alpy, ráj pro lyžaře

Italské Dolomity nabízí více jak 1200 km upravených sjezdovek různých obtížnosti. Naleznete zde několik perfektně upravovaných, převážně severně orientovaných sjezdových tratí střední a vyšší obtížnosti, které uspokojí jak začátečníky, rodiny s dětmi, tak i náročnější lyžaře. Itálie je lyžařský ráj. To si asi pomyslí každý milovník zasněžených svahů, který navštíví italské Alpy. Přesvědčte se o tom i vy! A vyzkoušejte si také perfektní lyžování v Itálii.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Lyžování   Sjezdovky v Itálii   Ostatní   Cestování  


Kategorie Ostatní

Očkování: všechna pro i protiOčkování: všechna pro i proti
Každý, kdo se narodí zde, musí být povinně očkovaný. Necháváme se očkovat i dávkami, které nejsou povinné, ale mají chránit naše zdraví. Kupujeme si je dobrovolně, i když často mají mnoho vážných vedlejších účinků. Někdo je pro, jiný proti.


Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.


Mýty a fakta o šikaně na školáchMýty a fakta o šikaně na školách
Šikana se vyskytuje na většině škol a setkal se s ní téměř každý druhý žák. Přesto se školní šikana bagatelizuje a koluje o ní řada polopravd a mýtů...


Mýty a fakta: sexuální zneužívání dětíMýty a fakta: sexuální zneužívání dětí
Jako skoro všechno na tomto světě i sexuální zneužívání dětí má své mýty a fakta. Možná jsme se až doposud domnívali, že o této problematice víme vše. Mohli jsme se však opravdu zmýlit.


Navštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinaceNavštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinace
David Stannard trávil sám klidně večery ve svém domě ve východní Anglii a jednoho dne zjistil, že se s ním na televizi dívají další lidi. Nějaký školák a dva vojenští piloti RAF. Nebyli to však duchové, ale problém se zrakem.


Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...
Čas, který používáme v létě, se nazývá letním časem, byť začíná na jaře a končí na podzim. Přesněji řečeno se jedná o Středoevropský letní čas (SELČ) a jeho cílem je poměrně diskutabilní úspora energie a tedy finančních prostředků.


Věštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálkuVěštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálku
Budoucnost můžeme předpovídat mnoha způsoby. Známé jsou především starodávné metody, jako je čtení z ruky, křišťálové koule a karet. Věštit se dá ale takřka ze všeho. Populární je věštba ze dna šálku!


Všechno o neandertálcíchVšechno o neandertálcích
Informace o našich prehistorických bratrancích neandertálcích se každým výzkumem rozšiřují a obohacují. Z nejnovějších informací jsme vytvořili obraz, jaký tento člověk byl a jak žil. Záhady ovšem zůstávají.


Zábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalostiZábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalosti
Ideální dětství každý vidí pro své dítě jinak. Většina holčiček si ale hraje s panenkami. Američtí rodiče jsou poněkud jiného názoru. Svým dcerám berou dětství a nutí je předčasně vyspět!


Příznaky transformacePříznaky transformace
Měníte se. Poznáte na sobě alespoň jeden z 51 symptomů spirituálního probuzení? Poradíme, jak s touto transformací naložit...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí