internetWEEK.cz menu TOPlist

Akce Rytmus - Kazma

Akce Rytmus - Kazma

Jak píše deník Blesk, známý slovenský raper Rytmus alias Patrik Vrbovský napadnul vtipálka Kazma, který si z něj neustále dělal srandu (Kazma o něm dokonce natočil i parodii).

Akce Rytmus - Kazma

Vzhledem k tomu, že píšeme převážně o konspiračních teoriích, nemohli jsme sem nezařadit také nedávnou událost, která proběhla po internetu rychlostí Blesku. Jak píše deník Blesk, známý slovenský raper Rytmus alias Patrik Vrbovský napadnul vtipálka Kazma, který si z něj neustále dělal srandu (Kazma o něm dokonce natočil i parodii)

 

Kazma si dělá prd....srandu z Patrika Vrbovského

 

 

Rytmus se na oplátku pokusil natočit podobně populární video - jak úspěšně mlátí Kazmu.

 

 

Nutno podotknout, že samotný souboj pěstí trvá sotva dvě vteřiny - více se na videozáznam zřejmě nevešlo. Každého, kdo se na video podívá, okamžitě napadne hned několik možných příčin, které způsobily, že video postrádá tu nejdůležitější část - totiž samotnou nakládačku:

 

1. Jedná se o předem domluvené divadlo - tato teorie se jeví jako nejpravděpodobnější. Patrik přece není hlupák, aby nevěděl, že za takový útok ponese právní následky.

 

2. Záznam nezahrnuje další události, protože Kazma všechny do jednoho seřezal. Je to možné. Ale pravděpodobnost, že by Kazma někoho ručně seřezal, je asi stejně vysoká, jako že Topol políbí Jirku na bradavici.

 

3. Chlapci se tak perfektně a důsledně připravovali na bojovou akci Kazma, až si čirou náhodou zapomněli nabít telefon. Upřímně - byla by to velká náhoda.

 

4. Rytmus nechtěl být zachycen na videu, jak bije Kazmu, aby mu nemohl nikdo nic dokázat. Sami uznejte, že to je pěkná blbost. V takovém případě by takové video neumístil na internet.

 

5. Nečekaně se tam objevil i Miro Šmajda a úplně tak celou akci "zabil":-).

 

Mnoho lidí bere jako nesporný důkaz to, že Kazma dodal foto svého zmrzačeného obličeje. To, že se objevily fotky zbité oběti na internetu, ještě také nemusí ni znamenat. Stačí trochu lepší maskér a můžete mít za 5 minut monokl klidně i na zadnici.

 

Mnoha zajímavých faktů si všimli mnozí - třeba jeden slovenský bloger píše:

 

Je pravdou, že spochybňujem veľa vecí, preto si dovolím spochybniť aj toto video:

1. všetko bolo točené na jeden záber, ergo, buď mali šťastie, alebo to dobre naplánovali, alebo má komplic skúsenosti s natáčaním na iPhone

2. video skončilo v tom najlepšom momente, kedy sa záber značne roztriasol - ten vrátnik, ktorý ich vpustil dnu by však rozhodne najprv vypálil po útočníkovi (Patrikovi V.), teda dôvod, prečo kameraman triasol rukou a nesnažil sa zdokumentovať masaker detailne, mi uniká

3. vrátnik vpustil do budovy trojicu nahnevane vyzerajúcich osôb, ani sa ich nespýtal prečo chcú ísť za Kazmom, a čo bolo ešte zvláštnejšie, vpustil ich priamo do štúdia, kde bol Kazma čírou náhodou úplne sám (a mal na očiach slnečné okuliare!)

4. vrátnikovi bolo absolútne jedno, že ho natáčajú (ja, kebyže som vrátnik, aspoň raz poviem kameramanovi, že "mňa točiť nemusíte")

5. Patrik V. použil pomerne emfaticky ladenú nadávku (zvykne byť tvrdší)

6. Patrik V. ako pomerne známa osobnosť by si predsa nenatočil, ako pácha trestný čin, pretože by mu to radikálne - negatívne - zasiahlo do kariérneho života (aspoň ja mám taký pocit, keďže si nemyslím, žeby to bol až taký grázel či násilník)

7. mnoho mienkotvorných médií by o tom informovalo už včera večer a zaradili by to medzi top správy, nie do bulváru

8. viac mi nenapadá, ale mám tvrdý pocit, že je to fail, keďže žijeme v dobe FAILU & KLAMU & ROZKOŠE

 

Kde se tedy skrývá pravda, ví jen Rytmus, Kazma, maskér a komplicové z videa (a možná Šmajdova máma). A nyní jste se to dozvěděli i vy - naši čtenáři. Jde jen o snahu si udělat zadarmo slušnou reklamu. Proč? Být vidět = znamená být úspěšný ve světě šoubiznisu.

 

Nakonec naši domněku potrdili oba aktéři na videu. A jak to teda (reklamní akce) Rytmus / Kazma dopadla? Jak jsme psali, šlo jen o cílené promo, ze kterého se snažili jak Rytmus, tak Kazma vytřískat co nejvíc. Přece jenom plnily stránky bulváru po celkem slušnou dobu. A to jim v budoucnu vynese nemalý balík peněz. A nutno uznat, že deníky jako Blesk to zbaštily dokonale.

 

Video - pokračování Kazmova napadení

 

 

 

Kdo to je Rytmus alias Patrik Vrbovský?

 

Rytmus,vlastním jménem Patrik Vrbovský (na začátku používal jméno Pat3k Metamorfolord), je nejznámějším a nejúspěšnějším ze skupiny Kontrafakt. Na Slovenské scéně působí od roku 1992, jako MC a intenzivně se věnuje beatboxu.

Za takovou krátkou dobu si vybudoval svým beatbox vystupováním výborné renomé a je považovaný za nejlepšiho ve svém oboru na Slovensku. Rapoval však už v první polovině 90. let na kultovní výběrovce slovenského hip hopu ZVUKY ULICE.

Už ve velmi mladém věku se stal breakařem s tanečníkama jako jsou Fredy Ayisi, Karol Zajac nebo Laci Strike. Dostal se i k repu, nejdříve rapoval anglicky po té začal rapovat slovensky. Repoval například s piešťanským raperem Money G, po té se seznámil s raperem Davidem ze Senca. V té době se jako Pa3k Metamorfolord stal nejlepším ve freestylu na Slovensku.

V roce 1994 Rytmus vyhrál freestylovou soutěž Bitka slov. David ho po té pozval na svůj projekt Zvuk ulice, ve kterém se dnešní Rytmus zviditelnil a postupně získal respekt svým osobitým stylem rapování. Po pozdějších neshodách s Davidem ze Zvuku ulice odešel a dal se na sólovou dráhu. Spolupracoval se skupinami jako Názov Stavby a Trosky.

V roce 2001 se setkal s raperem Ego a DJem Anešem, kteří pracovali vzájemně už předtím, například v kapele Prízrak v 90.letech. Rytmus se stal zakladatelem úspěšného hip-hopového tria Kontrafakt, nejdříve ale skupina vystupovala pod názvem Déjavu.

V roce 2003 vydali maxisingel Dáva mi/Dobré veci/Moja rola, který je vnesl do širokého podvědomí veřejnosti. Videoklip ke skladbě „Dáva mi“ měl obrovský úspěch a byl odvysílaný i v hitparádách v Polsku či Německu (známá hudební stanice VIVA). V čerenci roku 2003 se Rytmus umístil na druhém místě v uznávané beatboxovej soutěži Austrian Beatbox Battle Championship, kde ho až ve finále porazil mladý Američan Lee-Jay. Úspěch kapely Kontrafakt pokračoval i v roce 2004, kdy vydali své debutové CD E.R.A. ve vydavatelství Sony Music, se kterým se dostali mezi nejprodávanější interprety na Slovensku.
V roce 2006 Rytmus založil vlastní vydavatelství Tvoj tatko records, kde vydal svoje debutové sólo album Bengoro, ze kterého se prodalo víc jak 15 000 kusů. K albu byly natočené tři videoklipy: „Cigánsky sen“, „Kures funk“ a „Potrebujem tvoju nenávisť“. Album bylo o dva roky později vydané.

V roce 2007 vydal s Kontrafaktem album Bozk na rozlúčku, ze kterého se prodalo více než 20 000 kusů. V roce 2008 vydal Rytmus výběrovku Si zabil, ze které se první týden prodalo přes 4 000 kusů a byla oceněná zlatou platinou.

Nahrál spolu se spěvačkou Tinou rádiový hit „Príbeh“, který vyšel roku 2009.

Rytmus tvoří pár s Andreou Práznovskou (manažerkou Rytmusa aj Tiny) a v roce 2008 se rozhodl přestěhovat zpět do Piešťan. Nyní tvoří nerozlučný pár s Kazmou.

 

Kdo to je Kazma?

Kazma je člověk, který líže lidem jako Rytmus paty. Defacto parazituje na jejich popularitě. Inu, asi si to žádá dnešní společnost. Tím nechci shazovat schopnosti Kazmy, něco jistě umí. Kladu si však otázku, co dokázal tak světoborného, že o něm píší média?

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Z domova   Video   Videa   Souboj   Rytmus   Kazma  


Kategorie Rytmus

Jedu na koni - ježíšmárjaJedu na koni - ježíšmárja
Jedna z nejoblíbenějších českých písniček. Kam se hrabe Rytmus:-)


Kategorie Video

Vědci vidí ve 3D skrz zeď. Jednoduše s drony a WI-FIVědci vidí ve 3D skrz zeď. Jednoduše s drony a WI-FI
Technologie je navíc velmi jednoduchá a levná. Záchranáři, archeologové a jistě i vojáci mohou jásat.


Rusko se vrací do hry: MS-21 má za sebou první letRusko se vrací do hry: MS-21 má za sebou první let
Na poli dopravních letadel Rusko vyklidilo pole. Nyní se vrací. MS-21 vypadá k světu a má za sebou první testovací let.


Kopie jeskyně Lascaux: Sixtinská kaple prehistorie ožíváKopie jeskyně Lascaux: Sixtinská kaple prehistorie ožívá
Obrazárna světa, která byla od roku 1963 pro veřejnost uzavřena, má věrnou kopii alespoň zásadních děl.. Podívejte se na zajímavé video...


Crashtest: Je znát 25 let vývoje na první pohled? Crashtest: Je znát 25 let vývoje na první pohled?
Auta jsou dnes cvalíky. Je v nich proto bezpečněji? Jak dopadne čelní srážka na polovinu, nových aut jedné značky, toho současného s modelem vyráběným od roku 1992 beze změny?


Hamburk: Modelová železnice, kterou musíte vidět!Hamburk: Modelová železnice, kterou musíte vidět!
Úchvatné modelové kolejiště můžete navštívit v Hamburku. Nebo si alespoň pustit toto krásné video...


25. výročí masakru: Čína nezklamala25. výročí masakru: Čína nezklamala
Čínská sametová revoluce v roce 1989 neprošla. 25. výročí střelby do demonstrantů Čína oslavila zatýkáním a cenzurou internetu...


Michio Kaku o svobodné vůli, záhadné temné energii a konci vesmíruMichio Kaku o svobodné vůli, záhadné temné energii a konci vesmíru
Je člověk zodpovědný za své činy, má vůbec svobodnou vůli? A jaká budoucnost čeká náš vesmír, o kterém toho stále víme tak málo, a co s tím může udělat lidstvo?


Nejslavnější Masarykova třída mimo ČRNejslavnější Masarykova třída mimo ČR
Kde myslíte, že se nachází patrně nejslavnější ulice či třída pojmenovaná po prezidentu Masarykovi mimo území České republiky (a snad i Slovenska)?


Jak na časosběrné video? Například vašich dětí?Jak na časosběrné video? Například vašich dětí?
Časosběrná (time lapse) videa jsou stále oblíbenější. Například z fotek dítěte za několik let můžete vytvořit bezvadné video. Jak na to?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí