internetWEEK.cz menu TOPlist

Romové zbili mladíka

Romové zbili mladíka

Takhle se chová naše diskriminovaná menšina.

Romové zbili mladíka

Záznam zachycuje jen poslední vteřiny útoku cikánů na jednoho člověka. Z počátku těch "diskriminovaných" útočilo cca deset. Na místo útoku se po krátké chvíli srotili další cikáni, kteří u útoku vůbec nebyli, ale přesvědčivě svědčili ve prospěch svého etnika. Policií byl odveden napadený k výslechu. Útok cikánů trval asi 3 minuty a kolem místa lynče prošlo několik občanů, kteří raději sklopili oči.

 

Takhle se chová naše diskriminovaná menšina. Gratulace panu Michaelu Kocábovi. To jsme to dopracovali. Motejl se teď z toho musí obracet v hrobě.

 

 

 

Zdroj: Youtube.com

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Ostatní   Romové   Cykády   Cikáni  


Kategorie Romové

Romská otázkaRomská otázka
Nejprve musím říci, že nejsme jako národ rasisti. U nás protiromské excesy jsou vždy věcí jen pár jednotlivců, podléhajících všeobecné náladě podporované médii.


Romský Romeo a JulieRomský Romeo a Julie
Ukázka jak ze seriálu Velmi křehké vztahy v podání romského osazenstva jedné male vesničky.....


Kategorie Ostatní

Očkování: všechna pro i protiOčkování: všechna pro i proti
Každý, kdo se narodí zde, musí být povinně očkovaný. Necháváme se očkovat i dávkami, které nejsou povinné, ale mají chránit naše zdraví. Kupujeme si je dobrovolně, i když často mají mnoho vážných vedlejších účinků. Někdo je pro, jiný proti.


Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.


Mýty a fakta o šikaně na školáchMýty a fakta o šikaně na školách
Šikana se vyskytuje na většině škol a setkal se s ní téměř každý druhý žák. Přesto se školní šikana bagatelizuje a koluje o ní řada polopravd a mýtů...


Mýty a fakta: sexuální zneužívání dětíMýty a fakta: sexuální zneužívání dětí
Jako skoro všechno na tomto světě i sexuální zneužívání dětí má své mýty a fakta. Možná jsme se až doposud domnívali, že o této problematice víme vše. Mohli jsme se však opravdu zmýlit.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí