Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Facebook už je důležitější než televize?

Facebook už je důležitější než televize?

Reklama na Facebooku začíná být atraktivní pro všechny firmy, společnosti a lidi, kteří si živí marketingem. A chtě nechtě Facebook začíná nabývat stejné důležitosti jako televize, rádio a jiná média.

Facebook už je důležitější než televize?

Zdeněk Škromach je jedním z  nejaktivnějších českých politiků na sociální síti Facebook. Narozdíl od mnoha jiných politiků znám tím, že svůj osobní profil tvoří opravdu jen on sám a žádný jeho asistent či kdokoliv jiný. Navíc se o něj stará opravdu velice důkladně. A právem jeho facebookový profil patří k tomu nejlepšímu, co česká politická scéna vyprodukovala. Bylo proto velkým překvapením, když byl jeho profil smazán. Pravděpodobně tomu zřejmě předcházelo několik "anonymních" nahlášení tohoto profilu a nekompetentní administrátoři jej asi chybně vyhodnotili jako falešný. Možná to byla jen souhra náhod, kdy se některým lidem nelíbily jeho výroky. Možná si jen konkurenti uvědomili skutečnou sílu média Facebook a rozhodli se uštědřit politikovi protiúder. A jistě nebudou jediní.

 

Již teď mnoho firem se specializuje jen na tvorbu a správu firemních stránek na Facebooku, na ochranu pověsti na internetu - a Facebook je ideálním prostředkem, jak toho docílit. Dovedou vám připravit originální reklamní kampaň na Facebooku, vytvořit vám unikátní firemní stránky či aplikace a hry na míru, zajistit soutěže na Facebooku či pro vaše zaměstnance zabezpečit školení, kde se naučí efektivně využívat všechny nástroje tohoto média.  Snad každá marketingová firma pochopila, že propagace firmy na Facebooku je nezbytnou součástí jejich činnosti.

 

Reklama na Facebooku začíná být atraktivní pro všechny firmy, společnosti a lidi, kteří si živí marketingem. A chtě nechtě Facebook začíná nabývat stejné důležitosti jako televize, rádio a jiná média.

 

Je jen na nás, zda si necháme naše životy ovlivňovat i sociálními sítěmi či jinými výdobytky moderní doby, které teprve přijdou......Myslíte, že to zvládnete?

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Ostatní   Reklama na facebooku   Facebook aplikace   Facebook  


Kategorie Ostatní

Očkování: všechna pro i protiOčkování: všechna pro i proti
Každý, kdo se narodí zde, musí být povinně očkovaný. Necháváme se očkovat i dávkami, které nejsou povinné, ale mají chránit naše zdraví. Kupujeme si je dobrovolně, i když často mají mnoho vážných vedlejších účinků. Někdo je pro, jiný proti.


Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.


Mýty a fakta o šikaně na školáchMýty a fakta o šikaně na školách
Šikana se vyskytuje na většině škol a setkal se s ní téměř každý druhý žák. Přesto se školní šikana bagatelizuje a koluje o ní řada polopravd a mýtů...


Mýty a fakta: sexuální zneužívání dětíMýty a fakta: sexuální zneužívání dětí
Jako skoro všechno na tomto světě i sexuální zneužívání dětí má své mýty a fakta. Možná jsme se až doposud domnívali, že o této problematice víme vše. Mohli jsme se však opravdu zmýlit.


Navštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinaceNavštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinace
David Stannard trávil sám klidně večery ve svém domě ve východní Anglii a jednoho dne zjistil, že se s ním na televizi dívají další lidi. Nějaký školák a dva vojenští piloti RAF. Nebyli to však duchové, ale problém se zrakem.


Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...
Čas, který používáme v létě, se nazývá letním časem, byť začíná na jaře a končí na podzim. Přesněji řečeno se jedná o Středoevropský letní čas (SELČ) a jeho cílem je poměrně diskutabilní úspora energie a tedy finančních prostředků.


Věštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálkuVěštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálku
Budoucnost můžeme předpovídat mnoha způsoby. Známé jsou především starodávné metody, jako je čtení z ruky, křišťálové koule a karet. Věštit se dá ale takřka ze všeho. Populární je věštba ze dna šálku!


Všechno o neandertálcíchVšechno o neandertálcích
Informace o našich prehistorických bratrancích neandertálcích se každým výzkumem rozšiřují a obohacují. Z nejnovějších informací jsme vytvořili obraz, jaký tento člověk byl a jak žil. Záhady ovšem zůstávají.


Zábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalostiZábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalosti
Ideální dětství každý vidí pro své dítě jinak. Většina holčiček si ale hraje s panenkami. Američtí rodiče jsou poněkud jiného názoru. Svým dcerám berou dětství a nutí je předčasně vyspět!


Příznaky transformacePříznaky transformace
Měníte se. Poznáte na sobě alespoň jeden z 51 symptomů spirituálního probuzení? Poradíme, jak s touto transformací naložit...


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí