Sídlo firmy od internetWEEK.cz
internetWEEK.cz menu TOPlist

Skleněné pyramidy na dně Bermudského trojúhelníku?

Skleněné pyramidy na dně Bermudského trojúhelníku?

U pobřeží Kuby leží v hlubinách velké město s pyramidami. Struktury připomínající lidské stavby nalezl podmořský robot. Epochální objev je ale zřejmě jenom další hoax.

Skleněné pyramidy na dně Bermudského trojúhelníku?

V Bermudském trojúhelníku u ostrova Kuby v hloubi asi 1,5 km objevili vědci potopené město se zachovanými pyramidami. Tato informace začala kolovat na českém internetu před pár dny. Odstartovala ji TV Nova článkem „Vědci našli v Bermudském trojúhelníku obrovské mrtvé město“.
Nicméně originální článek v angličtině visí na internetu od jara 2012. Jak to, že tak převratný nález ignorovala několik měsíců světová média? Převratné by to určitě bylo, ale to ticho po pěšině je podezřelé. Článek zmiňuje odborníky spojené s objevem – Kanaďany Paula Weinzweiga a jeho ženu Pauline Zalitzky. Ti prý objevili za použití speciálního robota již před deseti roky u východního pobřeží Kuby záhadné stavby. Podezřelé je už to, že když si jména proguglujete, nenajdete o nich žádné další informace. Nález údajně letos potvrdil potápěčský tým Francie a USA - z karibského dna ční obrovské pyramidy, částečně průsvitné, snad křišťálové. Neuvěřitelné! Zprávu převzala do svého zpravodajství jako senzaci i tato televize:

 

 

Atlantské pyramidy jsou spojovány s působením obrovských krystalů, které jejich obyvatelé měli používat jako energetické zářiče. Možná konečně porozumíme záhadě Bermudského trojúhelníku!

 

Robot údajně objevil nejméně čtyři obrovské pyramidy, sfingy, dlouhé ulice a stavby s vyrytými nápisy. "O záběry projevili velký zájem antropologové z univerzity ve Veracruz a když je uviděli, byli velmi překvapení,“ řekla Pauline Zalitzky. „Objevili na nich údajně paralely s nalezišti olmécké civilizace, přičemž Olmékové se podle legend vyvinuli právě z lidí, kteří přežili zánik Atlantidy.“ Bermudský trojúhelník je samozřejmě záhada par excellence. A objev Atlantidy na dně moře by byl opravdu epochální.

 

Čtěte dále na internetWEEK.cz
http://internetweek.cz/z%C3%A1hady/ztracena-atlantida-skutecne-existovala >>>
http://internetweek.cz/zahady/bermudsky-trojuhelnik-fakta-nebo-fikce-1-cast >>>

 

Pochybnosti

Ale hned od začátku se objevují pochybnosti: jak by mohla nějaká lidská stavba vydržet téměř netknuta obrovskou katastrofu, zaplavení mořskou vodou a ponoření do hlubin oceánu? Rozpuštění ledovců zvedlo hladinu řádově jenom o 100 metrů, muselo tedy jít o obrovskou katastrofu. Kdyby došlo ke zhroucení pevniny ve stylu legendy o Atlantidě, stavby by se při pádu do hlubin, soptění sopek a obrovském zemětřesení samozřejmě nedochovaly v původním stavu. A dále: kam se odborníci Weinzweig a Zalitzky vypařili? Další citovaná jména? Originální článek o křišťálových pyramidách na apparentlyapparel.com spojuje nález se jménem „oceánografa dr. Verlaga Meyera“. Verlag ovšem není křestní jméno, ale znamená německy nakladatelství. Že by odkaz na slavného ufologa Billa Meiera? Epochální objev měl být podle článku z apparentlyapparel.com také diskutován na konferenci v USA a informovaly o něm floridské noviny SunSentinel.com (16. 3.1987, Jay Hamburg). Zdroj těchto novin Alfred Conway existuje. Lovec pokladů v pobřežních vodách Floridy sice v 80. letech viděl pod mořskou hladinou něco zajímavého, ale nebylo to v hloubce jednoho kilometru, jen v pobřežních vodách. A nešlo o obrovskou pyramidu, měřila asi 10 metrů. To připomíná trochu Rádio Jerevan. Také pochybovačný server skeptics.com se diví, že zmínky o úžasném objevu ještě nezaznamenal žádný odborný časopis. A to nejlepší nakonec: tento zdroj potvrzuje autorovu skepsi:

 

http://books.google.nl/books?id=8vMDAAAAMBAJ >>>

 

Zdroje:
http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/bajna-atlantida-objevena-vedci-potvrdili-ze-v-bermudskem-trojuhelniku-lezi-obrovske-mesto.html
http://www.apparentlyapparel.com/2/post/2012/03/pyramids-of-glass-submerged-in-the-bermuda-triangle.html
http://beforeitsnews.com/alternative/2012/06/giant-crystal-pyramid-discovered-in-bermuda-triangle-2301051.html
YouTube.com

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Pyramidy   Bermudský trojúhelník   Podvod   Atlantida   Hoax  


Kategorie Pyramidy

Slavná Pyramida Slunce se může kdykoliv zhroutit Slavná Pyramida Slunce se může kdykoliv zhroutit
Pár desítek kilometrů od mexického hlavního města se nachází Teotihuacán a v něm třetí největší pyramida světa. Podle vědců se může Pyramida Slunce kdykoliv sesunout k zemi.


Vzrušující tajemství pyramidVzrušující tajemství pyramid
Už desítky let jsou pyramidy za mediální hvězdy. Stále fascinují. Sfinga je symbol tajemství. Dokonce i Česká televize odvysílala cyklus „Pyramidy“ Carmen Boulterové s alternativním pohledem na tyto stavby.


Pyramidy možná čistí světová vodstvaPyramidy možná čistí světová vodstva
O tom, že pyramidy mají v sobě jakousi energii, již není pochyb. Mají léčit, ruší negativní energii, ale dokonce mají čistit přírodu a světové vodstvo. Mají skutečně takovou moc?


Pyramidy začaly vysílat energii do vesmíruPyramidy začaly vysílat energii do vesmíru
Probouzejí se k životu staré legendy z Atlantidy, že pyramidy mají tajné poslání? Možná nejde jen o hrobky králů, ale o zvláštní energetické kondenzátory, které spojují interdimenzionálně Zemi s nejrůznějšími planetami a hvězdami...


SfingaSfinga
Sfinga v Gize je pravděpodobně nejznámnějím symbolem tajemství a spolu s pyramidami v Gize i nejznnámnějšími památkami vzdálené minulosti.


Kategorie Hoax

Populární hoaxy dnešních dní Populární hoaxy dnešních dní
Šíří se internetem jako epidemie. Někteří jim věří, jiné nechá aspoň na pochybách a některé rozčílí do nepříčetnosti.


10 nej: Zfalšovaná UFO videa10 nej: Zfalšovaná UFO videa
Následující zfalšovaná UFO - videa byla jako hitparáda sestavena pro zábavu z nabídky na Youtube. Zájemci o fenomén UFO se na ni určitě rádi podívají. Je to poučné.


UFO spadlo u břehu Okinawy.  Je to pravda, není to pravda?UFO spadlo u břehu Okinawy. Je to pravda, není to pravda?
Do pobřežních vod ostrova Okinawa se 5. prosince 2012 zřítilo UFO, informovalo mnoho médií po celém světě. Fotka pořízená japonskou armádou je skvělá. Japonci slíbili, že UFO vyzvednou ze dna.


Konspirace – Střelba v Sandy Hook Konspirace – Střelba v Sandy Hook
Američané mají novou konspirační teorii. Její tvůrci nevěří, že popis krveprolití v základní škole v Newtownu je pravdivým obrazem skutečnosti. Bylo to jinak. Ale jak?


Medveděv: Mimozemšťané jsou mezi námi Medveděv: Mimozemšťané jsou mezi námi
Měla by to být zpráva první kategorie, ale do titulků světových médií zatím nepronikla. Premiér Ruska řekl novinářům, že mimozemšťané žijí na Zemi.


Sídlo firmy od internetWEEK.czCOPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí