internetWEEK.cz menu TOPlist

Policie pomáhající a chránící na silnicích nemá ráda kamery

Policie pomáhající a chránící na silnicích nemá ráda kamery

Řidiči si oblíbili nahrávání policistů při silničních kontrolách. Tato videa často končí na internetu. Proč? Protože někteří policisté jsou skutečnými hvězdami…

Policie pomáhající a chránící na silnicích nemá ráda kamery

Řidič, kterého policista pokutuje za vysokou rychlost, není ochotný ukázat důkaz – záznam z měřícího zařízení. Proč? Protože je při tom natáčen. Přestože je řidič ochoten zaplatit pokutu na místě, tedy ihned po předložení důkazu, policista trvá na řešení přestupku ve správním řízení. Protože prý nevěří policii. Jak je to možné? A má na to právo? Jen proto, že se před kamerou stydí?

 

 

Je tedy arogantní policista, nebo drzý řidič? Nebo je chyba v systému? A je správné, že kamerový záznam běžně pořizují i policisté? Nebo na své akce zvou zpravodajské štáby? Každý řidič se tak může stát mediální hvězdou ve večerních televizních novinách. Můžeme se snad my řidiči na kamery vymlouvat?

 

 

Máme tedy právo na předložení důkazu i v blokovém řízení? Osobně se mi stalo, že policista přivolal kolegu, který prováděl měření. Protože mi bylo divné, že bych se dopustil přestupku na místě, kde se rychlost běžně kontroluje. Z předložené fotografie bylo jasné, že policisté nezměřili mne, ale auto, které mě právě předjíždělo. Pravda, podle stavu a stáří aut se zdálo, že to muselo být naopak. Měl jsem zrovna půjčený bratrův tuningový poldolap. Vše bylo na místě vyřízeno a policisté mě pouze přátelsky upozornili, že dané disky a pneumatiky zřejmě nebudu mít zapsané ve velkém technickém průkazu. Tyto policisty z Mělníka zdravím.

 

Ušetřili jsme tím naše lesy, protože pár stromů by na papírování ve správním řízení jistě padlo. Jaké máte zkušenosti Vy?

 

Zdroj: YouTube.com

 

Další příspěvky autora: Beryl


Články ve stejných kategoriích:

Policie   Zajímavá videa   Policejní důstojník  


Kategorie Policie

Americká policie rozstřílela bezdomovceAmerická policie rozstřílela bezdomovce
Poměrně vděčným tématem internetových diskusí je přiměřenost obrany v okamžiku, kdy vás někdo napadne nebo vám před očima krade váš majetek. V USA jsou v tomto ohledu benevolentnější, ale nedávný incident z Michiganu byl příliš i na Američany.


Kdy pochopí, že taser je příliš nebezpečný?Kdy pochopí, že taser je příliš nebezpečný?
Příklad z praxe: zatčení dívky. Způsobila autonehodu, z místa činu ujela. Když si pro ni přišel muž zákona, utíkala a dostala zásah taserem. Při pádu na zem si však vážně poškodila hlavu. Upadla do komatu a je udržována ve vegetativním stavu...


Odhozený posmrkaný kapesník, zhasnutá světla i neuvěřitelná drzostOdhozený posmrkaný kapesník, zhasnutá světla i neuvěřitelná drzost
Odhozený posmrkaný kapesník, zhasnutá světla i neuvěřitelná drzost jsou věci, které se letos zločincům nevyplatily. Upoutaly totiž pozornost mužů zákona, kteří by si jinak provinilců ani nevšimli. Takhle neopatrní výtečníci skončili v poutech.


Řidič zkoušel strážníky ze znalosti zákona, vyškolil i přivolané policistyŘidič zkoušel strážníky ze znalosti zákona, vyškolil i přivolané policisty
Řidič zkoušel strážníky ze znalosti zákona, vyškolil i přivolané policisty


Když ostřelovač stříli po sebevrahovi....Když ostřelovač stříli po sebevrahovi....
I ostřelovač může zachraňovat životy.......


Kategorie Zajímavá videa

Co se stane, když uhodí blesk do vody?Co se stane, když uhodí blesk do vody?
Velmi zajímavé video: Svět neustále sleduje stále více kamer. Díky tomu můžeme pozorovat i zcela výjimečné přírodní úkazy.


Futuristické, elektrické a vertikálně startující letadlo opravdu létá!Futuristické, elektrické a vertikálně startující letadlo opravdu létá!
Jsme opět blíže ke sci-fi budoucnosti. Německý start-up Lilium dostal své letadlo do vzduchu. Podívejte se, jak létá a funguje. Na první test obdivuhodné!


Zajímavá videa: Jak se za 100 let změnily účesy, svatební šaty, podprsenky nebo tetování?Zajímavá videa: Jak se za 100 let změnily účesy, svatební šaty, podprsenky nebo tetování?
Vše se mění. V technice a technologiích převratně. Móda se však často vrací. Skutečnou evoluci zaznamenaly snad jen plavky. Ale dekády většinou bezpečně rozpoznáte. Přesvědčte se.


Léčivá houba: REISHILéčivá houba: REISHI
Výčet pozitivních účinků houby Lesklokorky lesklé je velmi obsáhlý. Tento tradiční lék dlouhověkých Číňanů a Japonců pomáhá při cukrovce, vysokém tlaku, obnově buněk nebo i v boji proti rakovině.


Kulový blesk: záhada trváKulový blesk: záhada trvá
Za posledních dvacet let se věda s kulovým bleskem posunula o pár kroků kupředu. Ale stále zůstává více otázek, než je odpovědí. Co tedy s jistotou víme?
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí