internetWEEK.cz menu TOPlist

Původ AIDS a HIV – uměle vytvořená nemoc?

Původ AIDS a HIV  –  uměle vytvořená nemoc?

AIDS, neboli Syndrom získaného selhání imunity. Nemoc, kterou se od jejího prvního výskytu v roce 1981 nakazili desítky milionů lidí a jejímž původem je virus HIV. Na člověka se pravděpodobně přenesla ze šimpanzů v oblasti Kamerunu. Oficiálně.

Původ AIDS a HIV – uměle vytvořená nemoc?

Jaký je však opravdu původ této zákeřné nemoci? Je pravda, že se přenesla ze šimpanze, nebo byla uměle vytvořena jako jistý druh biologické zbraně a rozšířena nejen v afrických státech pod záminkou očkování proti jiným nemocem? Na konci 70. let 20. století probíhalo hlavně v Africe masové očkování proti různým nemocem. Několik let po očkování se v těchto zemích začalo poprvé projevovat AIDS. Souvisí to spolu nebo jde pouze o náhodu?

 


Podle některých informací byl objeven tajný vládní dokument, podle kterého výzkumní pracovníci v USA zažádali na přelomu 60. a 70. let o grant několika milionů amerických dolarů. Peníze měli směřovat na výzkum naprosto nového unikátního mikroorganismu, který se nadále rozšíří a nakazí většinovou část lidské populace. Právě díky způsobenému selhání imunity mělo být téměř nemožné nakažené uzdravit. Součástí výzkumu mělo být však i vytvoření protilátky, na kterou vir zareaguje a odumře. Docílit se toho mělo zakódováním zvláštní informace do genetického kódu tohoto viru. Tento grant byl nakonec údajně opravdu schválen a výzkum mohl začít.


Jak je ale možné, že tehdejší vláda schválila podporu výzkumu takovéto biologické zbraně? Již několik desetiletí se stále více a více projevu přelidnění naší planety. Několik tehdejších významných vědců se usneslo, že je potřeba lidskou populaci snížit alespoň na polovinu. K tomu měl sloužit právě nově objevený způsob manipulace s genetickou informací. Po klesnutí lidské populace na předem stanovený počet měla být právě ona protilátka. Veřejnosti by byla představena samozřejmě jako nově objevený zázračný lék, který zabrání vyhynutí lidstva.


Zpět k výzkumu. Několik let trval vývoj nového viru. Po jeho dokončení byl pod záminkou očkování proti četným nemocem sužujícím lidstvo rozšířen hlavně do Afriky a dalších rozvojových zemí. Během velice krátké doby se z AIDS stala doslova epidemie. Umírá na ně dodnes obrovské množství lidí. Momentálně se počet nakažených odhaduje na 40 až 50 milionů. Dnešní léky výrazně prodlužují život nemocných, ale žádný lék AIDS nevyléčí. Nakažení neumírají na HIV samotné, ale právě díky ztrátě imunity na jiné běžné nemoci.


Stále zůstává otázkou, jaký je opravdový původ viru HIV - šlo opravdu o uměle vytvořenou zbraň na snížení lidské populace, vznikl přirozenou cestou v přírodě, nebo nám stále něco uniká a vše bylo jinak?

Další příspěvky autora: Fanarim


Články ve stejných kategoriích:

Konspirace   USA   Onemocnění   Nemoc   Konspirační teorie   HIV   Aids   Ostatní  


Kategorie Konspirace

Konopí jako lékKonopí jako lék
Vědci vědí, že konopí má velmi dobré účinky na řadu nebezpečných nemocí. Nesmyslný boj proti pěstování konopí však nadále pokračuje. Případ Mykayly Comstockové naznačuje, že konopí může léčit leukémii.


Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)Zmizení letu 370 – Konspirační teorie (2)
Média si nevšímají masivního zastoupení zaměstnanců Rothschildovy firmy Freescale ve zmizelém Boeingu. Jenomže právě to je inspirací pro hodně třaskavou konspirační teorii, v které hrají významnou roli utajované vojenské technologie.


Jihokorejská Kubiceho zprávaJihokorejská Kubiceho zpráva
Také Jižní Korea má svou Kubiceho zprávu, která ovlivnila politické dění v zemi. V případě Korejců jde ale o daleko závažnější obvinění, která se dostala až k soudu. Snaha svrhnout režim nebo jen záměrná konspirace?


50 let po atentátu – Amerika stále neví50 let po atentátu – Amerika stále neví
John F. Kennedy: Proč většina Američanů nevěří v teorii jednoho střelce? Co píší americká média 50 let po nejslavnějším atentátu 20. století. Zdá se, že dohady budou trvat věčně...


Místo zločinu: Ground ZeroMísto zločinu: Ground Zero
Američané se stále dožadují pravdy o 11. září. Film 9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out předkládá základní důkazy, proč nemůžeme věřit tomu, že tři mrakodrapy v New Yorku zbourala dvě letadla.


Britský voják: Dianu zabila SASBritský voják: Dianu zabila SAS
Příslušník SAS prohlásil, že tato speciální jednotka záměrně způsobila nehodu v Paříži v roce 2007.


Aktivista se soudí kvůli 11. záříAktivista se soudí kvůli 11. září
Zájemci o pravdu o 11. září se dočkali. Britský správní soud rozhodl ve věci Tony Rooka, který odmítá z morálních důvodů platit poplatky BBC.


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)Autor knih o konspiraci 11. září zastřelen (2)
Bývalý pilot CIA Phil Marshall byl zavražděn. Investigativní novinář dokazuje, že šlo o špinavou akci některé tajné služby.


Autor knih o konspiraci 11. září zastřelenAutor knih o konspiraci 11. září zastřelen
Phillip Marshall, bývalý pilot CIA a DEA, který ve svých knihách psal, že útoky z 11. září 2001 zorganizovala vláda USA společně se Saúdskou Arábií, byl nalezen zastřelen. O život přišly násilně také jeho dvě děti.


Konspirace: Smrt princezny Diany po 15 letech Konspirace: Smrt princezny Diany po 15 letech
Co je nového v oblasti vyšetřování záhadné nehody? Paparazzi Andanson byl agent MI6, spáchal sebevraždu, ale měl v hlavě dvě díry. Někteří spisovatelé tvrdí, že v Paříži šlo o atentát na přání královské rodiny.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí