internetWEEK.cz menu TOPlist

Praktické návody pro motoristy

Praktické návody pro motoristy

Stát nás ždímá, kde se dá. Zvyšují se daně, ceny nejdůležitějších komodit rostou, nájmy se zvyšují. Přišel čas, kdy se lidé musí naučit především šetřit.

Praktické návody pro motoristy

Stát nás ždímá, kde se dá. Zvyšují se daně, ceny nejdůležitějších komodit rostou, nájmy se zvyšují. Přišel čas, kdy se lidé musí naučit především šetřit. Snížit náklady za spotřebu potravin, energií je zcela určitě možné. Většina šetřílků však zapomíná na to, že mohou výrazně ušetřit i jinde – například za auto.

 

Stačí jen sebrat odvahu a vyměnit nevýhodné povinné ručení za lepší, mnohdy se nýnější poskytovatelé rozhoupou sami, jakmile jim dáte najevo, že by o vás, jako o svého stálehého zákazníka, mohli přijít. A pokusí se s vámi sami spojit a dojednat lepší a výhodnější podmínky pro vás. Pokud se tak nestane, řešení je jednoduché, jděte jinam. Již teď velké množství firem poskytuje různé slevy a výhody, které vám mohou ušetřit nemalé peníze.  Vlastníte také motorové vozidlo a rádi byste si zjistili, jak můžete ještě více ušetřit?

 

Navštivte portál Lepsiruceni.cz, který poskytuje cenné rady všem motoristům. Přečtěte si o tom, kdy je výhodné dočasné vyřazení vozidla (v případě, že vozidlo delší dobu nebudeme používat, můžete nepoužívaný automobil dočasně vyřadit z registru vozidel a nebudete muset platit povinné ručení), jak probíhá odhlášení vozidla z evidence, jak má vypadat kupní smlouva na auto nebo na motorku či výpověď povinného ručení. Čtěte také rady pro motoristy a snižujte své náklady na minimum.

Další příspěvky autora: michelllin


Články ve stejných kategoriích:

Odhlášení vozidla z evidence   Kupní smlouva na auto vzor   Povinné ručení porovnání   Ostatní  


Kategorie Ostatní

Očkování: všechna pro i protiOčkování: všechna pro i proti
Každý, kdo se narodí zde, musí být povinně očkovaný. Necháváme se očkovat i dávkami, které nejsou povinné, ale mají chránit naše zdraví. Kupujeme si je dobrovolně, i když často mají mnoho vážných vedlejších účinků. Někdo je pro, jiný proti.


Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou,  která si prošla peklem!Rozhovor s Dianou Klibániovou, slečnou, která si prošla peklem!
Když jsme zdraví, málokdo z nás si dokáže představit, že by se náš život mohl změnit během chvilky v holý boj. Dianě se to stalo. Byla jí diagnostikována rakovina kosti.


Mýty a fakta o šikaně na školáchMýty a fakta o šikaně na školách
Šikana se vyskytuje na většině škol a setkal se s ní téměř každý druhý žák. Přesto se školní šikana bagatelizuje a koluje o ní řada polopravd a mýtů...


Mýty a fakta: sexuální zneužívání dětíMýty a fakta: sexuální zneužívání dětí
Jako skoro všechno na tomto světě i sexuální zneužívání dětí má své mýty a fakta. Možná jsme se až doposud domnívali, že o této problematice víme vše. Mohli jsme se však opravdu zmýlit.


Navštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinaceNavštívil vás duch? Nebojte se. Možná máte jen halucinace
David Stannard trávil sám klidně večery ve svém domě ve východní Anglii a jednoho dne zjistil, že se s ním na televizi dívají další lidi. Nějaký školák a dva vojenští piloti RAF. Nebyli to však duchové, ale problém se zrakem.


Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...Jak je to s letním a zimním časem. Zimní sice existuje, ale...
Čas, který používáme v létě, se nazývá letním časem, byť začíná na jaře a končí na podzim. Přesněji řečeno se jedná o Středoevropský letní čas (SELČ) a jeho cílem je poměrně diskutabilní úspora energie a tedy finančních prostředků.


Věštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálkuVěštění: Budoucnost může být ukryta na dně šálku
Budoucnost můžeme předpovídat mnoha způsoby. Známé jsou především starodávné metody, jako je čtení z ruky, křišťálové koule a karet. Věštit se dá ale takřka ze všeho. Populární je věštba ze dna šálku!


Všechno o neandertálcíchVšechno o neandertálcích
Informace o našich prehistorických bratrancích neandertálcích se každým výzkumem rozšiřují a obohacují. Z nejnovějších informací jsme vytvořili obraz, jaký tento člověk byl a jak žil. Záhady ovšem zůstávají.


Zábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalostiZábava matek z USA – dítě, zobrazení dokonalosti
Ideální dětství každý vidí pro své dítě jinak. Většina holčiček si ale hraje s panenkami. Američtí rodiče jsou poněkud jiného názoru. Svým dcerám berou dětství a nutí je předčasně vyspět!


Příznaky transformacePříznaky transformace
Měníte se. Poznáte na sobě alespoň jeden z 51 symptomů spirituálního probuzení? Poradíme, jak s touto transformací naložit...
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí