internetWEEK.cz menu TOPlist

Telefonát mobilem roku 1928?

Telefonát mobilem roku 1928?

Na serveru YouTube se objevilo kontroverzní video, které takřka přez noc stalo fenoménem.Na snímku z roku 1928 je možné zahlédnout ženu hovořící mobilním telefonem! Vysvětlení je hned několik.

Telefonát mobilem roku 1928?

Irský filmař George Clarke při jeho oblíbeném sledování němých filmů si všiml jedné nesrovnalosti. Po chodníku se prochází žena která drží u ucha předmět připomínající mobilní telefon. Nic zvláštního až na to že se scéna odehrává v roce 1928! Video okamžitě umístil na server YouTube kde ho schlédly tisíce lidí.


Vysvětlení se nabízí hned několik tedy že žena opravdu drží mobilní telefon a nebo, jak tvrdí někteří historici, dobové hranaté naslouchátko. V prospěch mobilního telefonu také hovoří fakt jakým způsobem žena předmět drží a také to, že do něj zřetelně mluví což je vidět i na pohybu jejích rtů.


Teoretičtí fyzikové ovšem vymysleli hned několik scénářů jak by se mohla případná cestovatelka držící telefon dostat do roku 1928.Hovoří o případných červích dírách jako tunelech v časoprostou nebo uvolnování energie na ohýbání časoprostoru pomocí antihmoty, k čemu je většina vědců skeptická.


Ať už pravda leží kdekoli a jestli jde opravdu o nedoslýchavou osobu nebo o opravdový důkaz cestovatelky časem se asi v nejbližší době nedozvíme...


 

 

 

Další příspěvky autora: Ethernal


Články ve stejných kategoriích:

Zábava   Mobil   Cestování časem   1928  


Kategorie Mobil

30 věcí, které už nepotřebujete díky mobilům30 věcí, které už nepotřebujete díky mobilům
Chytré mobilní telefony alespoň částečně nahradily některé dříve využívané věci. Pěkné video ukazuje, které to jsou…


Kategorie Cestování časem

Hledání cestovatelů v časeHledání cestovatelů v čase
Cestování v čase je fyzikálně teoreticky možné a to minimálně do budoucnosti a bez možnosti návratu. Existuje však skutečně stroj času? Budeme ho moci někdy postavit, a pokud ano, existují cestovatelé v čase mezi námi?


Fyzik De Aquino: HAARP může deformovat čas i gravitaciFyzik De Aquino: HAARP může deformovat čas i gravitaci
Významný fyzik publikoval revoluční zprávu, která odhaluje, že technologie HAARP zvládne víc, než jsme tušili. Je to stroj času?


Obama byl na MarsuObama byl na Marsu
A máme tady novou konspirační teorii. Současný americký prezident Barack Obama byl prý v rámci tajného projektu CIA na Marsu.


Kategorie Zábava

Sexuální ruleta: to se někdo musí hodně nudit!Sexuální ruleta: to se někdo musí hodně nudit!
Zábava zlaté mládeže ze Srbska se šíří do světa. Neuvěřitelné. Při této swingers párty jde o život.


Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!Kam na lyže za zábavou? Jedině na Sibiř!
Každý rok to umí na Sibiři pořádně roztočit. Na závěr lyžařské sezóny musí všichni do plavek. Každým rokem je jich víc a víc. Podívejte se na velkou foto a video galerii!


Emma Allen: Timelapse evoluce na obličeji umělkyněEmma Allen: Timelapse evoluce na obličeji umělkyně
Britská umělkyně přemalovala svůj obličej 1250krát. Aby ukázala evoluci života a svůj pohled do lidského budoucna. Toto video však není jejím prvním počinem. Jednou zestárla a umřela, aby se znovu narodila. A věnuje se také chvályhodným tématům…
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí