internetWEEK.cz menu TOPlist

Medveděv: Mimozemšťané jsou mezi námi

Medveděv: Mimozemšťané jsou mezi námi

Měla by to být zpráva první kategorie, ale do titulků světových médií zatím nepronikla. Premiér Ruska řekl novinářům, že mimozemšťané žijí na Zemi.

Medveděv: Mimozemšťané jsou mezi námi

Své převratné sdělení o mimozemské přítomnosti ruský předseda vlády Dmitrij Medveděv neřekl oficiálně. Přesto stojí za zaznamenání. Premiér byl 7. prosince 2012 ve studiu ruské televize REN po vysílání dotázán reportérkou, zda navštívili mimozemšťané Zemi. Odpověď začíná slovy: „Říkám vám to poprvé a naposledy.“ A potom s vážnou tváří popisuje, jak ruský prezident spolu s tzv. atomovým kufříkem dostává přísně tajné složky pojednávající o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi. Záznam byl zveřejněn na Youtube.

 

Medveděv: „Spolu s kufříkem s jadernými kódy je prezidentu této země poskytnut jakýsi zvláštní přísně tajný spis. Tato složka v plném rozsahu obsahuje informace o mimozemšťanech, kteří navštívili naši planetu…Spolu s tím obdržíte i zprávu o absolutně tajné zvláštní službě, která vykonává kontrolu nad mimozemšťany na teritoriu naší země…Podrobnější informace o tomto tématu můžete získat z dobře známého dokumentárního filmu Men In Black… Neřeknu vám kolik jich je mezi námi, protože by to mohlo vyvolat paniku.“

 

Medveděv má během interview kamenný obličej, ale reportérka se usmívá. Na filmový záznam upozornil australský ufolog Michael E. Salla.

 

 

Exopolitics Institute

Salla, který získal doktorát z filosofie, založil v roce 2005 Exopolitics Institute, organizaci, která se zabývá výzkumem UFO. Salla prohlásil v roce 2006, že mimozemšťané by mohli zasáhnout v případě, že USA zaútočí jadernými zbraněmi na Írán. Tento ufolog zastává názor, že utajovaná přítomnost mimozemšťanů na Zemi souvisí s mezinárodními konflikty. Má podle svých slov k dispozici spolehlivé informace mnoha svědků, že v současnosti působí na Zemi vyslanci 16 různých mimozemských civilizací, které jsou v kontaktu s lidstvem, a kromě toho existuje mnoho mimozemských ras, které pozemské události pouze monitorují a nehledají kontakt s lidmi.

 

Případ Amizizi

Michael Salla upozornil na poměrně neznámý případ mimozemské přítomnosti v Itálii známý jako Amizizi. Mimozemšťané měli prý v letech 1956 až 1978 vybudované podzemní základny na italském pobřeží u Jaderského moře. Nejen že byli v častém kontaktu s lidmi, ale jejich přítomnost monitorovaly úřady NATO. O případu Amizizi (Přátelství) publikoval knihu s názvem „Mass Contacts“ italský ufolog Stefano Breccia. Tématem se zabýval několik desetiletí a vyslechl mnoho svědků. Italští ufologové pokládají případ za nejúžasnější ET kontakt v moderní historii. Podzemní základna se měla nacházet poblíž města Pescara. „Skupina mimozemšťanů, kteří vypadali jako lidé ze vzdálených hvězd, vystavěla obrovskou podzemní základnu podél pobřeží Jadranu,“ prohlásil jeden přímý svědek. Příběh začal v roce 1956, kdy Bruno Sammaciccia a dva jeho přátelé se setkali s podivnými jedinci, kteří prohlásili, že jsou mimozemského původu. Trojice Italů jim nevěřila, dokud nedostali příležitost podzemní základnu navštívit. Mimozemšťané prý byli tak podobní lidem, že mohli snadnou zapadnout do lidské společnosti a vykonávat normální profese.

 

Zdroje: wikipedia.org, YouTube, http://exopolitics.org/?p=732, http://www.ufodigest.com/news/0509/mass-contacts.php
http://www.flickr.com/photos/mima_vladimi_dev/

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

Mimozemšťané   UFO   Hoax   Zajímavosti  


Kategorie Mimozemšťané

Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?
Rychlé rádiové záblesky (FRB, Fast Radio Bursts) jsou jednou z velkých záhad současné astronomie. Odkud k nám přicházejí a jaký je jejich původ?


Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?
Pomocí Googlu našel neznámý záhadolog na našem přírodním satelitu podivný objekt trojúhelníkového tvaru s osvětlenými hranami. Zase atraktivní podvod, nebo důvod, aby některý stát začal připravovat misi na Měsíc?


Měsíční záhadyMěsíční záhady
Náš přírodní satelit skrývá mnoho tajemství. Zaparkovali dutý a vytěžený Měsíc na orbitě kolem Země před miliony let mimozemšťané? Tuto hypotézu zveřejnili již v roce 1960 dva sovětští vědci – Michail Vasin a Alexander Ščerbakov.


Chování a vzhled mimozemšťanů podle vědcůChování a vzhled mimozemšťanů podle vědců
Podle některých jsou malí, šediví, mají velkou hlavu a oči. V Hollywoodu si je představují všelijak, většinou dost nechutně. Přiletí, začnou pálit laserem do Bílého domu a nakonec je zničí americký prezident ve stíhačce…


Bret Oldham: Mimozemské únosy a děti ŠedivákůBret Oldham: Mimozemské únosy a děti Šediváků
Bret Oldham vydal knihu Children Of The Greys, která je zaměřena na zkušenosti pozemšťanů s mimozemskými únosy. On sám a jeho manželky byli uneseni a podrobeni brutálním experimentům.


Fenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťanFenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťan
V oblasti esoteriky se objevila další zajímavá žena. Jmenuje se Teal Scottová. Tvrdí o sobě, že je napůl mimozemšťanka a že má neuvěřitelné mimosmyslové schopnosti. Krom toho chce zachránit svět.


Meteorit vyděsil Rusko - výbuch zranil stovky lidíMeteorit vyděsil Rusko - výbuch zranil stovky lidí
Celý svět upoutal dopad meteorického roje v centrálním Rusku. Podle posledních zpráv bylo zraněno více než 700 lidí. Ohnivé koule rozbíjely okna, vypnuly alarm, zrušily mobilní spojení a vyvolaly paniku.


Mimozemšťané a VatikánMimozemšťané a Vatikán
Jaký vliv by měl kontakt s mimozemšťany na pozemský život? Britský fyzik a popularizátor Paul Davies se nad tím podrobně zamýšlí ve své knize Podivuhodné ticho. Vybrali jsme k diskuzi kapitolu o vlivu na náboženství.


Fenomén spánkové paralýzyFenomén spánkové paralýzy
Usínáme s pocitem, že se nám nemůže nic stát. Nejspíše jsme totiž neslyšeli o stavu, který se nazývá spánková paralýza. Ta nás dokáže znehybnit v plném vědomí i na dlouhé hodiny! Již se bojíte usnout?


Veterán CIA: Roswell je skutečnost Veterán CIA: Roswell je skutečnost
Bývalý agent CIA Chase Brandon promluvil. Měl možnost nahlédnout do přísně tajného archivu věcí získaných po havárii UFO v Roswellu. Je to pravda, říká.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí