internetWEEK.cz menu TOPlist

Mayové a mimozemšťané - nové důkazy

Mayové a mimozemšťané - nové důkazy

Po internetu kolují fotografie fantastických artefaktů mayského typu. Na některých jsou jasně patrné UFO a podivné, snad mimozemské bytosti.

Mayové a mimozemšťané - nové důkazy

Existuje video zachycující přednášku alternativního badatele, fyzika Nassima Harameina. Ten v srpnu 2011 seznámil své publikum s údajně novými objevy - mayskými artefakty zachycujícími UFO a mimozemšťany. Haramein vyzval diváky, aby nefilmovali, ale někdo výzvu neposlechl. UFO zachycené na mayských artefaktech není nic sofistikovaného, jsou to staré známé létající talíře.

 

Záhadní ufoni s velkýma očima

Bytosti s nimi spojené vypadají fantasticky, neobvykle, ale lidsky, nejde ani o šediváky, ani o ještěry. Základní rysy mají společné: extrémně velké, šikmo položené oči, dlouhý, tenký nos a malá oválná ústa. Některé bytosti mají zelené oči a velkou podlouhlou lebku. Někteří návštěvníci jsou oblečeni ve skafandrech s helmou. Malé létající talíře nevypadají na to, že by byly schopně cestovat mezihvězdně. Jde spíše tedy o přistávací moduly, eventuálně o nějaké stroje času nebo interdimenzionální kapsle. Artefakty, ač senzační a evokující Ericha von Dänikena, působí přesvědčivě.

 

 

Na internetu se v této souvislosti objevuje jediný zdroj – theWrap.com. Časopis zveřejnil v roce 2011 několik článků slibujících senzační odhalení na základě nálezů z mayského města Calakmul. Část z nich měla být získána již před 80 lety a dosud utajována mexickou vládou. Regionální ministr kultury Louis Rosado, na jehož území se nalézá Calakmul, kde měly být tyto artefakty objeveny archeology z INAH (Národního institutu antropologie a historie), řekl, že se objevil nový důkaz o kontaktu Mayů s mimozemskou civilizací, který je v souladu s mayskými kodexy. Rosado dokonce promluvil o přistávacích drahách v džungli starých 3000 let.

 

Jde o přežití lidstva

O nálezech by měl být letos natočen dokumentární film s názvem Revelations of the Mayans 2012 and Beyond. TheWrap citoval mexického filmaře Juana Carlose Rulfa a producenta Raula Julia-Levyho. Posledně jmenovaný řekl, že informace, které mexická vláda zveřejní, jsou zásadní pro přežití lidstva a umožní mu, aby se připravilo na nadcházející události. Archeologové prý objevili uvnitř pyramidy v Calakmulu dosud neobjevené prostory a nové důkazy. Calakmul je staré mayské město, které se nachází v centrální části Yucatánského poloostrova v oblasti Peténu. Od roku 2002 je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město hrálo významnou roli v historii svého regionu po více než 12 století. Je unikátním příkladem mayské architektury a umění, bylo politickým a náboženským centrem. „Mexiko uvolní kodexy, artefakty, významné dokumenty, dokazující kontakt Mayů s mimozemšťany – všechny tyto důkazy potvrdí historici,“ prohlásil Raul Julia-Levy.

 

Po stopách mimozemšťanů

Autoři dokumentu, do něhož je začleněna tajně natočená přednáška Harameina, předkládají divákovi nikoli originální verzi historie. Starodávné stavby mají jeden stavitelský rukopis – přesně do sebe zapadající kameny - a nacházejí se po celém světě: na Machu Picchu, Velikonočních ostrovech, v Peru (Saqsayhuaman, Ollantaytambo v okolí Cuzca) i v egyptské Gíze. Tyto kamenné zdi s perfektním spárováním jsou tím preciznější, čím jsou starší – což odporuje logice, že se lidská civilizace vyvíjí od nedokonalejšího k dokonalejšímu, od jednoduššího k složitějšímu. Je jasné, že jsou za tím mimozemšťané, kteří navštívili Zemi.

 

Ilumináti přicházejí

Autoři videa naznačují, že Mayové měli být vůdci planety, ale byli vytlačeni „muži s temnými úmysly“ – zřejmě ilumináty. Ve filmu se také vyskytuje zvláštní kamenná skulptura pyramidy, objevená údajně v Ekvadoru v roce 1984. Stylizovaná čtyřstěnná pyramida má pod vrcholem oko, které znají Američané ze své jednodolarové bankovky. Oko na této malé pyramidě ale nevypadá jako oko Boží, je zelené – stejně jako u mayských artefaktů! A ještě jedna pozoruhodnost, na spodní stěně pyramidy je vyznačeno souhvězdí Orionu a vedle něj jsou vyryty čtyři jednoduché symboly.

 

S ekvádorskou pyramidou seznámil Project Camelot rakouský historik Klaus Dona již v roce 2010. Podle něj jsou symboly písmeny starobylého jazyka a znamenají „Syn stvořitele přichází“. Toto písmo se vyskytuje po celém světě, v Jižní i Severní Americe, ale také v Francii, v Itálii, v Turkmenistánu nebo v Austrálii, je starší než sanskrt, tedy více než 6000 let. Dona dává pyramidu a staré písmo do spojitosti s obřími kostrami humanoidů s protáhlými lebkami, které byly nalezeny například u záhadných ruin Puma Punku v Bolívii. Zde se ve výšce 4000 metrů nad mořem nachází části nějaké gigantické stavby. Podivné je, že byla (nebo měla být) postavena z velkých kamenných bloků, geometricky přesně opracovaných (rozmetaných záhadnou energií). Některé bloky váží 100 tun a jsou vytvořeny z tvrdých nerostů. Podle místních indiánů stavbu vytvořili během jedné noci bohové, kteří kdysi přilétli z nebes.

 

 

Dokument mexických filmařů o mayských kontaktech s mimozemskou civilizací by měl být dokončen letošního roku a uveden do kin na podzim, v dostatečném odstupu od 21. prosince. Jde o skutečně zásadní informaci nebo jen o trik, jak přilákat investory? Zatím je kolem natáčení filmu i záhadných artefaktů z Mexika ticho po pěšině.

 

Zdroje:
http://codenamejumper.wordpress.com/tag/calakmul/
http://www.thewrap.com/movies/column-post/guatemala-cooperate-doc-about-mayans-and-aliens-31162

 

Další příspěvky autora: heartblue


Články ve stejných kategoriích:

UFO   Ufoni   Ilumináti   Zajímavé video   Mayové   Mimozemšťané  


Kategorie Mimozemšťané

Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?Záhadné záblesky z vesmíru: Mimozemšťané, mikrovlnná trouba nebo gigantické katastrofy?
Rychlé rádiové záblesky (FRB, Fast Radio Bursts) jsou jednou z velkých záhad současné astronomie. Odkud k nám přicházejí a jaký je jejich původ?


Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?Další záhada na Měsíci. Mimozemšťané?
Pomocí Googlu našel neznámý záhadolog na našem přírodním satelitu podivný objekt trojúhelníkového tvaru s osvětlenými hranami. Zase atraktivní podvod, nebo důvod, aby některý stát začal připravovat misi na Měsíc?


Měsíční záhadyMěsíční záhady
Náš přírodní satelit skrývá mnoho tajemství. Zaparkovali dutý a vytěžený Měsíc na orbitě kolem Země před miliony let mimozemšťané? Tuto hypotézu zveřejnili již v roce 1960 dva sovětští vědci – Michail Vasin a Alexander Ščerbakov.


Chování a vzhled mimozemšťanů podle vědcůChování a vzhled mimozemšťanů podle vědců
Podle některých jsou malí, šediví, mají velkou hlavu a oči. V Hollywoodu si je představují všelijak, většinou dost nechutně. Přiletí, začnou pálit laserem do Bílého domu a nakonec je zničí americký prezident ve stíhačce…


Bret Oldham: Mimozemské únosy a děti ŠedivákůBret Oldham: Mimozemské únosy a děti Šediváků
Bret Oldham vydal knihu Children Of The Greys, která je zaměřena na zkušenosti pozemšťanů s mimozemskými únosy. On sám a jeho manželky byli uneseni a podrobeni brutálním experimentům.


Fenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťanFenomén Teal Scott – Jsem napůl mimozemšťan
V oblasti esoteriky se objevila další zajímavá žena. Jmenuje se Teal Scottová. Tvrdí o sobě, že je napůl mimozemšťanka a že má neuvěřitelné mimosmyslové schopnosti. Krom toho chce zachránit svět.


Meteorit vyděsil Rusko - výbuch zranil stovky lidíMeteorit vyděsil Rusko - výbuch zranil stovky lidí
Celý svět upoutal dopad meteorického roje v centrálním Rusku. Podle posledních zpráv bylo zraněno více než 700 lidí. Ohnivé koule rozbíjely okna, vypnuly alarm, zrušily mobilní spojení a vyvolaly paniku.


Mimozemšťané a VatikánMimozemšťané a Vatikán
Jaký vliv by měl kontakt s mimozemšťany na pozemský život? Britský fyzik a popularizátor Paul Davies se nad tím podrobně zamýšlí ve své knize Podivuhodné ticho. Vybrali jsme k diskuzi kapitolu o vlivu na náboženství.


Fenomén spánkové paralýzyFenomén spánkové paralýzy
Usínáme s pocitem, že se nám nemůže nic stát. Nejspíše jsme totiž neslyšeli o stavu, který se nazývá spánková paralýza. Ta nás dokáže znehybnit v plném vědomí i na dlouhé hodiny! Již se bojíte usnout?


Veterán CIA: Roswell je skutečnost Veterán CIA: Roswell je skutečnost
Bývalý agent CIA Chase Brandon promluvil. Měl možnost nahlédnout do přísně tajného archivu věcí získaných po havárii UFO v Roswellu. Je to pravda, říká.
COPYRIGHT © B.I.B. - Beach Internet Business spol. s r.o.

PRG | CS | EU | Kopírování zakázáno!

Nepoužíváme cookies. Ale služby třetích stran ano (Google, Seznam, Facebook, TopList).
Pokud s tím nesouhlasíte, zakažte ukládání cookies ve svém prohlížeči!

internet week pozadí